Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2015., 16:23   #41
Quote:
Darkyn kaže: Pogledaj post
"Guranje pod tepih", prije ili kasnije, dovede do momenta pucanja po šavovima.
Da, ali i kad dođe do točke pucanja koja je prije ili kasnije neminovna, ako još ne naiđu na razumijevanje okoline i ako izostane kvalitetna psihoanaliza, onda ostaju u tome i u uvjerenju da tako mora biti i kasnije o njima čitamo po crnim kronikama.
Možda je post cool tete napisan u najboljoj namjeri, ja se slažem da je u radu spas, ali ne može se na sve slučajeve primijeniti kolektivna amnezija i biti uvjeren da će sve biti super. Tek tako samo od sebe.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 16:35   #42
ima ih nekoliko.
jednu večer se spremamo za van. nismo živili zajedno, i ja sam došla po njega, i u hodniku se izula. nakon što se on spremio izašli smo u hodnik i ja sam se počela obuvat. ŠTIKLE.
tu je uslijedilo sat vremena vrijeđanja i vikanja. jer je moj bivši bio malo nervoznija osoba... koja je vikanjem samo izražavala svoje osjećaje. Kako ja mogu obut štikle kad znam da ih on mrzi? (a ja sam do tog događaja naivno mislila: nosit ću šta volim i šta mi se sviđa)
Izgledaš ko drolja. Bit će mi neugodno pred prijateljima. Ne ideš nigdje takva. Vraćaj se nazad u sobu.

i takve slične izjave. nedavno kad sam se spremala za van sa mm i obuvala te nesretne štikle u jednoj milisekundi sam pomislila: ajme moram se preobut ovaj će popizdit. nakon toga je usljedilo neopisivo olakšanje što OVAJ više nije u mom životu
spektor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.