Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2015., 15:53   #81
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Čekaj malo....da li sam ja dobro shvatila???
Čekaš treće dijete...između si imala spontani...imaš malu plaćicu i oca alkoholičara...i tvoj jedini problem je što se muž povremeno samozadovoljava i što mu nije trenutno sex sa trudnom ženom na 40 stupnjeva najbitnija stvar u životu??? O Bože
Pripisati ću ovo hormonima
Sta bi trebala tražit sa skembom do zubi na čuvanoj trudnoce drugi posao ?
Pola hrvatske za minimalac radi nije ovo svabija
Gdje da nađem bolje plačen posao ?
A za oca alkoholičara njega vlastita žena ne
Moze odvratiti od boce bas cu jaka
Kako je meni do sexa na plus 40
Da imas pravo pod hormonima sam .Zato mi se i trazi .
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:54   #82
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ali to nije ista stvar. Možeš se samozadovoljavati, ali to ti ne može zamijeniti seks, dodir, kontakt s partnerom, nema šanse.
Oke nekom izgleda moze
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:57   #83
Quote:
Iryna kaže: Pogledaj post
Znaci bilo kako bilo , izgledala ja kako izgledala da izgledam bas kao sto je netko rekao kao Victorijina andjelica on ce to Radit ????
Oke onda možemo sex eliminirati pa sto ce nam ?
I čudno mi je sto smo dosta dugo skupa a ja tek sad skužila da on to radi
Kako nisam prije primjetila ?dobro je skrivao
A evo ja izgledam maltene tako (dobro, dobro, zajebavam se ali znam da sam mu najprivlacnija ikad) seksamo se i sad u visokoj trudnoci min 3-4 puta tjedno, ali i ja i on svejedno obavimo rucni rad jedno bez drugoga s vremena na vrijeme. Nema to veze s tim. Jednostavno ti dodje poseksat se sam sa sobom.
Druga je stvar sta tvoj muz odbija seks. Ali moras ocito mijenjat pristup kad tako reagira, pokusaj mu objasnit da se osjecas tuzno, odbaceno, nepozeljno, objasni mu da ga zelis i trebas ali bez okrivljavanja i napadanja.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:59   #84
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
kao da je ona neka trudnica koju vidi na cesti, pa "ne želi jebati trudnice".
to je žena s kojom će imati dijete. ispada sad kao da mu je odbojna baš zato što će roditi njegovo dijete?!
to nikako nije normalno i prihvatljivo ponašanje.
Pa onak, da. Ne privlaci ga seksualno dok je takva trudna trenutno. Vrlo moguce da ima i psiholoskih razlog zbog toga sto se desilo u proslosti.
To nije nista ne uobicajeno, dosta muskaraca ne zeli seks sa svojom zenom dok je trudna (ono trbuh je vec posteno vidljiv, uzmakla trudnoca itd.).

A nema veze s prevarom ili ne svidanjem...
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:59   #85
Quote:
Iryna kaže: Pogledaj post
Sta bi trebala tražit sa skembom do zubi na čuvanoj trudnoce drugi posao ?



Kako je meni do sexa na plus 40
Da imas pravo pod hormonima sam .Zato mi se i trazi .
Izdvojila sam samo ove dvije rečenice...

Na čuvanoj si trudnoći...sve dalje je suvišno objašnjavati.
Kažeš i sama da razvod nije opcija....olabavi onda malo taj povodac...i on je samo čovjek.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:06   #86
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
A evo ja izgledam maltene tako (dobro, dobro, zajebavam se ali znam da sam mu najprivlacnija ikad) seksamo se i sad u visokoj trudnoci min 3-4 puta tjedno, ali i ja i on svejedno obavimo rucni rad jedno bez drugoga s vremena na vrijeme. Nema to veze s tim. Jednostavno ti dodje poseksat se sam sa sobom.
Druga je stvar sta tvoj muz odbija seks. Ali moras ocito mijenjat pristup kad tako reagira, pokusaj mu objasnit da se osjecas tuzno, odbaceno, nepozeljno, objasni mu da ga zelis i trebas ali bez okrivljavanja i napadanja.
Blago se tebi .to je sve sto cu rec .Nebi ni meni smetao ručni rad da skače po meni 3-4 puta tjedno .
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:09   #87
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Izdvojila sam samo ove dvije rečenice...

Na čuvanoj si trudnoći...sve dalje je suvišno objašnjavati.
Kažeš i sama da razvod nije opcija....olabavi onda malo taj povodac...i on je samo čovjek.
Nije vise rizična trudnoca Bila je ispočetka sad mi je i gin rekao da se konačno mogu opustit .
Ma otkad mi je stomak počeo rasti sve je rijede i rijede
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:12   #88
Zvuči mi kao da on misli da je dijete koje nosiš tuđe, odnosno da si začela s nekim od tih muškaraca sa radnog mjesta. Ako je ljubomoran, a kažeš da jest, moguće je da mu je to prošlo kroz tikvu, pogotovo ako si mu na neki način dala povoda da to pomisli. Ako je ta pretpostavka točna, onda je moguće da je on trenutno u limbu i ne zna što da napravi. S jedne strane, ima dvoje djece s tobom, i voli te, s druge nosiš tuđe treće dijete. Možda je samo krivo protumačio neke tvoje poruke u mobu ili mejlove ili nešto.
Opran is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:13   #89
Quote:
Iryna kaže: Pogledaj post
Blago se tebi .to je sve sto cu rec .Nebi ni meni smetao ručni rad da skače po meni 3-4 puta tjedno .

Nezasitna..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:19   #90
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post

Nezasitna..
Pa jel čuješ ovu trudnjacu gore ???
Onda ja nezasitna
Druži se ti sa svojom desankom ali prvo mene namiri
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:22   #91
Quote:
Opran kaže: Pogledaj post
Zvuči mi kao da on misli da je dijete koje nosiš tuđe, odnosno da si začela s nekim od tih muškaraca sa radnog mjesta. Ako je ljubomoran, a kažeš da jest, moguće je da mu je to prošlo kroz tikvu, pogotovo ako si mu na neki način dala povoda da to pomisli. Ako je ta pretpostavka točna, onda je moguće da je on trenutno u limbu i ne zna što da napravi. S jedne strane, ima dvoje djece s tobom, i voli te, s druge nosiš tuđe treće dijete. Možda je samo krivo protumačio neke tvoje poruke u mobu ili mejlove ili nešto.
Ovo definitivno ne misli .Niti sam imala kada niti imam fejs mail nam je zajednički a u mob poruke nisam luda da si pravim sra.... Bezveze
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:22   #92
Quote:
Iryna kaže: Pogledaj post
Nebi ni meni smetao ručni rad da skače po meni 3-4 puta tjedno .
Mozda mi je promaklo ako su te vec pitali, a skaces li ti po njemu? I moj je pazljiiviji i ne nasrce ko inace nego ceka da ja pokazem inicijativu.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:22   #93
Quote:
Iryna kaže: Pogledaj post
Pa jel čuješ ovu trudnjacu gore ???
Onda ja nezasitna
Druži se ti sa svojom desankom ali prvo mene namiri
Nije isto 3 puta po sat vremena ili 4 puta po pet minuta...

Rijetke su žene koje jako vole kurac, obično sve splasne s godinama braka i sa brojem djece, svaka čast...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:26   #94
Ti meni djelujes skroz nesigurna. Malo si se udebljala vec je smak svijeta. Ne zeli te trenutno ko prije ajme kuku... Totalno odajes sliku osobe bez imalo samopouzdanja
I nisi primjetila da drka, jedino ako ga nisi vadila mozes tako sto mislit ili si sama aseksualna pa ne kuzis

Muskima dođu periodi slabijeg libida iz tisucu razloga, da bolje komunicirate ne bi to shvatila osobno niti kao problem
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:28   #95
A što ti liječnici kažu? Izgubila si dijete u 16 tt, sad si na bolovanju zbog moguće rizične trudnoće, jesi li ti sigurna da se smiješ seksati?

Recimo, na tvom mjestu ja ne bih mogla, umrla bih os straha. Možda i tvoj muž tako razmišlja.

Ovo za drkanje, ne znam što bih ti rekla. Muž ti vjerojatno drka na svakodnevnoj bazi, kao i većina ljudi. Ili na tjednoj bazi,, ne znam što kažu "znanstvenici" kakav je prosjek.
Mene osobno jako pali kad pomislim da mi muž drka. I ne smeta mi ako ga je napalila neka silikonska ljepotica ili cura iz susjedstva, naprotiv, to me dodatno uzbuđuje. Volim "prljave" misli. To je seks, jebemu. Što ima napeto u tome da ga pale samo tvoje sise, ne postane li ti to dosadno?
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:29   #96
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nije isto 3 puta po sat vremena ili 4 puta po pet minuta...

Rijetke su žene koje jako vole kurac, obično sve splasne s godinama braka i sa brojem djece, svaka čast...
Ne volim svačiji hihihi
A bas sad sat vremena ne volim ni ja brate pogotovo po ovoj vrućini
Ma kakve godine nema splasnjavanja
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:35   #97
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Ti meni djelujes skroz nesigurna. Malo si se udebljala vec je smak svijeta. Ne zeli te trenutno ko prije ajme kuku... Totalno odajes sliku osobe bez imalo samopouzdanja
I nisi primjetila da drka, jedino ako ga nisi vadila mozes tako sto mislit ili si sama aseksualna pa ne kuzis

Muskima dođu periodi slabijeg libida iz tisucu razloga, da bolje komunicirate ne bi to shvatila osobno niti kao problem
Ne razumijem ovaj dio gore sta si htjela reci ?
Ovo dolje sam skopcala
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:38   #98
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nije isto 3 puta po sat vremena ili 4 puta po pet minuta...

Rijetke su žene koje jako vole kurac, obično sve splasne s godinama braka i sa brojem djece, svaka čast...
Da se samo mene pita, ja bih pet puta dnevno po pet minuta, kao zeko
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:39   #99
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
A što ti liječnici kažu? Izgubila si dijete u 16 tt, sad si na bolovanju zbog moguće rizične trudnoće, jesi li ti sigurna da se smiješ seksati?

Recimo, na tvom mjestu ja ne bih mogla, umrla bih os straha. Možda i tvoj muž tako razmišlja.

Ovo za drkanje, ne znam što bih ti rekla. Muž ti vjerojatno drka na svakodnevnoj bazi, kao i većina ljudi. Ili na tjednoj bazi,, ne znam što kažu "znanstvenici" kakav je prosjek.
Mene osobno jako pali kad pomislim da mi muž drka. I ne smeta mi ako ga je napalila neka silikonska ljepotica ili cura iz susjedstva, naprotiv, to me dodatno uzbuđuje. Volim "prljave" misli. To je seks, jebemu. Što ima napeto u tome da ga pale samo tvoje sise, ne postane li ti to dosadno?
Ponavljam sad je rekla da je sve ok da se mogu opustit sto se bebe tiče

A to da drka na neku iz susjedstva
nije mi nimalo napaljujuce
Ono volim kad ga pale tuđe guzice i sise a ne moje.
ja godinama živim u zabludi ili ?
To je normalno ?
Iryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:43   #100
Quote:
Iryna kaže: Pogledaj post
Jesam prošle godine sam bila trudna ali se desila tragedija-bebici je prestalo kucati srce u 16 tt.
A sto ja znam za to kratko vrijeme trudnoce pa ono bilo je -u biti nisam toliko pratila kao sada .
možda ga je strah. zeli bit siguran da sve proc ok.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.