Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2017., 18:28   #161
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
...ducanima su mi freaky...


Ja sam otisla na pivo s tipom iz dućana. Pustao me preko reda, prešla konverzacija u zajebanciju i otisli na pivo.

Doduše, nije love story, jer nije bila takva piva, tu je sve i stalo. Al moj point je da ne znam u čemu je big deal.
MissLoreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:32   #162
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Evo pročitajte ovo jedno 20 puta, možda vam dođe iz dupeta u glavu da kenjate. Onak, budite zahvalni kaj ste zdravi i imate posao i sami si stvorite društveni život.
Pa neće vam pasti s neba.
a da ne spominjemo da je po zagrebu tona tečajeva, društava, evenata i koječega.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:33   #163
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Kako ti znaš da autoricu ne bi interesiralo planinarenje?
Zasad je samo rekla da je ne interesiraju izlasci, a da je interesira upoznavanje ljudi.
Ne znam, zato sam i rekla da se okuša u nečem za čime postoji interes. Ako inače ne izlazi iz auta i voli kauč sigurno ju neću slati na utrke ili na trekking.
Ako si umjetnička duša odeš slikati na svili ili izrađivati nakit. Ako si John Wayne staviš oglas na Rekreaciji da tražiš društvo za nogač ili haklanje. Ako voliš prirodu tečaj penjanja ili upis u planinarski klub nije loš izbor. Možeš volontirati. Možeš upisati tečaj plesa ako te to privlači. Tečaj jezika za nekoga tko misli ići radi van Hrvatske + plus tamo će sigurno biti još takvih koji žele zbrisati van. Ako imaš slabe živce odeš na jogu (ili možda obrnuto na boks).
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:42   #164
i za curu koja je spomenula amaterske filmove, fade in svake godine ima besplatne radionice dokumentarnog filma. ako živi u zagrebu.
za volontiranje vam ne treba baš nitko jer ionako tamo upoznate ljude.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:51   #165
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Evo gle, imaš Skandinaviju 14 dana za 3000 kn!

http://www.jungletribe.com/hr/putova...a/skandinavija

Pazi ovo - cijeli Balkan za 2000 kn!

http://azimut-travel.hr/blog/tours/v...alkanska-tura/

Slike od planinarskih društava s mladom ekipom sam vam već stavila.

Izađite u svijet, maknite se iz svoje kukuljice i uživajte u životu!
Isadora vam je stavila svoje iskustvo s planinarenja.
Ja sam jučer bila na Japetiću - 50% su ekipe cura i dečki 20-35 godina, veća društva, 40% parovi s djecom, 10% stariji. A bila sam gore 3 sata u domu, pa sam stekla kvalitetan uvid.

Također, dobra je shema kupiti psa.
Onda se šećeš, upoznaješ ljude dok se psi njuškaju, nađeš livadu u blizini gdje je popodnevno okupljanje ...


Ok, ti si sad otisla u drugu krajnost, nije da ne volim putovati, ali preferiram hotel, ili barem apartman sa minimum tri zvjezdice. Definitivno nisam tip koji ce staviti ruksak na rame, uskociti u kombi sa 8 nepoznatih ljudi i 8 dana tulumariti po Rumunjskoj, Bjelorusiji, Bratislavi i Estoniji. Malo karikiram, but you get the point and you know what I mean.

Ne trazim ekipu za put po Europi na biciklu, boravak od 30 dana na nenaseljenom otoku, nego prvenstveno je pitanje bilo gdje muskarac u kasnim dvadesetima i ranim tridesetima moze upoznati nove ljude, prvenstveno djevojke za potencijalnu vezu.

Quote:
MissLoreen kaže: Pogledaj post


Ja sam otisla na pivo s tipom iz dućana. Pustao me preko reda, prešla konverzacija u zajebanciju i otisli na pivo.

Doduše, nije love story, jer nije bila takva piva, tu je sve i stalo. Al moj point je da ne znam u čemu je big deal.


Hahaha, simpa! Meni stvarno ide kurtoazno cavrljanje, ali bojim se da poziv na cugu dovodi do racvanja, gdje se pitaca svrstava ili u pozeljnog tipa za nesto vise, sto je vrlo rijetko, ili vodi do odjeba i prelaska u strogo sluzbenu komunikaciju, sto je puno cesce.


Sent from my iPad using Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:53   #166
Kriza kasnih dvadesetih

Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Ok, ti si sad otisla u drugu krajnost, nije da ne volim putovati, ali preferiram hotel, ili barem apartman sa minimum tri zvjezdice. Definitivno nisam tip koji ce staviti ruksak na rame, uskociti u kombi sa 8 nepoznatih ljudi i 8 dana tulumariti po Rumunjskoj, Bjelorusiji, Bratislavi i Estoniji. Malo karikiram, but you get the point and you know what I mean.

Ne trazim ekipu za put po Europi na biciklu, boravak od 30 dana na nenaseljenom otoku, nego prvenstveno je pitanje bilo gdje muskarac u kasnim dvadesetima i ranim tridesetima moze upoznati nove ljude, prvenstveno djevojke za potencijalnu vezu.




Hahaha, simpa! Meni stvarno ide kurtoazno cavrljanje, ali bojim se da poziv na cugu dovodi do racvanja, gdje se pitaca svrstava ili u pozeljnog tipa za nesto vise, sto je vrlo rijetko, ili vodi do odjeba i prelaska u strogo sluzbenu komunikaciju, sto je puno cesce.


Sent from my iPad using Tapatalk


EDIT: Sorry, htio sam citirati Izidoru, ali me ubija Tapatalk, ne mogu brisati postove, niti ih kvalitetno urediti.



Sent from my iPad using Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:01   #167
čuj, prale, nisam otišla u krajnost, samo sam navela što sve ljudi rade i čime se bave.

tebi se ne da družiti s novim ljudima, ti bi baš neku curu.
to je već malo drukčije pitanje. osobno mi je nepoznato takvo 'traženje', nešto ne mislim ni da se to tako nalazi. ima ljudi koji razmišljaju drukčije od mene, pa mogu podijeliti svoja iskustva ako su u tome uspjeli.

inače je logika da širenje društvenog kruga i interesa povećava šanse da upoznavanjem zanimljivih žena i muškaraca.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:11   #168
Ha ako vam se ne druži s ljudima, a našli biste curu, onda vam preostaje on-line upoznavanje.

Filtrirajte odmah ljude koji vam ne odgovaraju i s vremena na vrijeme uletiti će netko pogodan za dejt, pa onda s vremenom će doći i do klika.

Nemojte se sad samo žaliti da je on-line teško i da su svi nenormalni perverznjaci i bolesnici, jer to nije istina. Baš kao što je netko i napisao - situacija je kao i u off-line; većina ljudi vam neće odgovarati, no neki hoće.

Gle, ako vi ne želite nikoga naći, nego samo kukati kako se ne može nikog nigdje upoznati i kako ste vi jedina solo osoba na planeti, samo dajte. No, onda si barem priznajte da ste sami sebi sa svojim stavom najveći problem.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:12   #169
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
čuj, prale, nisam otišla u krajnost, samo sam navela što sve ljudi rade i čime se bave.

tebi se ne da družiti s novim ljudima, ti bi baš neku curu.
to je već malo drukčije pitanje. osobno mi je nepoznato takvo 'traženje', nešto ne mislim ni da se to tako nalazi. ima ljudi koji razmišljaju drukčije od mene, pa mogu podijeliti svoja iskustva ako su u tome uspjeli.

inače je logika da širenje društvenog kruga i interesa povećava šanse da upoznavanjem zanimljivih žena i muškaraca.


Kuzim sve, namjere su ti super, i slutim da ti je stil zivota super aktivan i zanimljiv.

Medjutim, ja sam htio ovdje iznijeti jedan drugi problem: Gdje moze izlaziti mladi muskarac, preopterecen teskim, gotovo menadjerskim poslom, sa primanjima dovoljnim za normalan zivot, ali niposto adekvatnima slozenosti posla.

Dakle, sjedim 10 sati dnevno, nakon toga budem toliko ubijen da moram 2 sata leci, sto znaci da definitivno nsam adrenalinski rambo tip koji ce se penjati po skrapama i trcati polumaratone.

"Alternativac" takodjer nisam, pa me prikazivanje isladnskog art filma, ili koncert grupe "Ljudska bljuvotina" ne zanimaju.

Ukratko, moje pitanje je kako tridestogodisnjak, opterecen zahtjevnim poslom, moze poboljsati svoj drustveni zivot?


Sent from my iPad using Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:12   #170
i ako ne bi na dejting sajtovima, onda probajte na forumu.

inače, drugi omiljeni forumski savjet poslije planinarenja je 'počMi piti', pa vi vidite

prale, kužim to da te posao sastavi.
pretpostavljam da nekih interesa imaš i ok, ne moraju biti islandski filmovi ali koji su?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:17   #171
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Kuzim sve, namjere su ti super, i slutim da ti je stil zivota super aktivan i zanimljiv.

Medjutim, ja sam htio ovdje iznijeti jedan drugi problem: Gdje moze izlaziti mladi muskarac, preopterecen teskim, gotovo menadjerskim poslom, sa primanjima dovoljnim za normalan zivot, ali niposto adekvatnima slozenosti posla.

Dakle, sjedim 10 sati dnevno, nakon toga budem toliko ubijen da moram 2 sata leci, sto znaci da definitivno nsam adrenalinski rambo tip koji ce se penjati po skrapama i trcati polumaratone.

"Alternativac" takodjer nisam, pa me prikazivanje isladnskog art filma, ili koncert grupe "Ljudska bljuvotina" ne zanimaju.

Ukratko, moje pitanje je kako tridestogodisnjak, opterecen zahtjevnim poslom, moze poboljsati svoj drustveni zivot?


Sent from my iPad using Tapatalk
Znaš kako?
Tako da promijeniš stav i otvoriš se za nova iskustva!

Evo pogle; nekoliko nas je predložilo planinarenje, ti si to opisao da smo rekli da osvojiš Mount everest.
A zapravo se radi vikend planinarenjima prilagođenim početnicima po Medvednici, Samoborskom gorju i možda 2 vikend planinarenja na Rab i tak.

Isidora je dala primjer aktivnosti kroz neke volonterske radionice, ti si odmah spomenuo islandske art-filmove i koncert grupe "Bljuvotina".

Ja sam spomenula primjer putovanja, ti si tu odmah spomenuo da ne bi spavao s nepoznatima u sobi.

Take it easy, man!

Što tebe zanima uopće? Imaš li ikakvih aspiracija, hobija?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:21   #172
ma ja sam spomenula volontiranje jer je neka cura napisala da njeni frendovi to s njom ne bi radili.
a za to ti zbilja nitko ne treba
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:22   #173
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Dakle, sjedim 10 sati dnevno...


Ukratko, moje pitanje je kako tridestogodisnjak, opterecen zahtjevnim poslom, moze poboljsati svoj drustveni zivot?


Sent from my iPad using Tapatalk
Vikende iskoristiš za nešto kaj te interesira a ne provedeš ih u kući ili u nekoj birtiji.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:25   #174
Mislim da ti je najbolja opcija online dejtanje, kolko god zamorno i mrsko bilo. Na aktivnostima se rijetko nađe prijatelj jer većina ljudi već ima neku svoju ekipu i nisu baš otvoreni za nova prijateljstva...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:25   #175
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i ako ne bi na dejting sajtovima, onda probajte na forumu.

inače, drugi omiljeni forumski savjet poslije planinarenja je 'počMi piti', pa vi vidite

prale, kužim to da te posao sastavi.
pretpostavljam da nekih interesa imaš i ok, ne moraju biti islandski filmovi ali koji su?


Klasika: kavice, kino, shopping, setnja, rasprava oekonomiji i politici, spotu, izlasci...
Nista spektukalarno, nekada davno sambio jako dobar hrvac i zbog silnih ozljeda jos na faksu odustao od bilo kakvih aktivnosti vezanih uz sport, tako da planinarenje, ples i slicno definitivno otpadaju.


Nekako je kompletna rasprava otisla u krivom smjeru, osjecam se kao teski cudak kojem ekipa na forumu savjetuje kako da postane normalan.

Ja govorim o necem drugom, o zanimljivoj, drustvenoj, natprosjecno inteligentnoj osobi kojoj su odselili sestorica prijatelja, a ovih par koji su ostali su u semama brak, trudnoca, djeca.


Sent from my iPad using Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:30   #176
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Klasika: kavice, kino, shopping, setnja, rasprava oekonomiji i politici, spotu, izlasci....
Izlasci?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:32   #177
Ok, al ne postoji supermarket žena
Šta te zanima? Što bi želio raditi?
Nemreš baš dobiti odgovor gdje ćeš nać curu traženih osobina. Mislim, možeš. Valjda. Daj oglas, al ne vidim baš da se to dečkima pokazuje kao neko sretno rješenje
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:33   #178
Volim udruge i to mi se pokazalo kao plodno tlo za druzenja, najplodnije od svega cim se bavim/sam se bavila.
Funkcioniram tako da se prikljucim kao aktivni clan (koji sudjeluje u radjenju neceg za udrugu) ili se kandidiram u odbor (ove u kojima se samo odbor bavi funkcioniranjem udruge - prime me jer uglavnom nema zainteresiranih, a i imam neko iskustvo).
Probala sam i ici samo na dogadjaje nekih udruga, ali nije to to. Ne povezem se bas s ljudima i lako nadjem izgovor zasto se ne pojaviti na sljedecem dogadjaju.
Kad sudjelujem u organizaciji i funkcioniranju, to postaje nesto sto mi je prioritet (ne zivotni, ali ono, za to popodne ili vecer). Puno tih sastanaka je po kaficima, restoranima, pubovima, a cak ako i nije, zavrsi tamo. Pa se malo povezes s ljudima kroz brainstormanje ideja, malo kroz realizaciju planova, malo kroz opustanje nakon dogadjaja, plus upoznas ljude za koje to sve eksli i radis.

Iz jedne udruge sam izasla prije 5 godina, a jos uvijek se redovito vidjam i apdejtam s nekim ljudima koje sam tamo upoznala.

Uvijek sam se ukljucivala sama. Zapravo, da vam budem iskrena, nemam pojma kad mi je zadnji put palo na pamet nesto raditi za sto sam prvo trazila prijatelje koji bi isli sa mnom. Ili napravim sama ili odlucim da cu svakako napraviti kako bilo, a pokusam naci nekog da ide sa mnom eto, jer me puklo. U jednom trenu (tamo s 21-22) sam skuzila da nema smisla cekati prijatelje. Ti koje sam cekala ni danas nemaju nikakve hobije, ali imaju planove i snove sto ce jedan dan iako nije najjasnije sto ih prijeci da to rade sad
__________________
Et viens avec moi!

Zadnje uređivanje Xiang Chi : 19.03.2017. at 19:45.
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:41   #179
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Klasika: kavice, kino, shopping, setnja, rasprava oekonomiji i politici, spotu, izlasci...
Nista spektukalarno, nekada davno sambio jako dobar hrvac i zbog silnih ozljeda jos na faksu odustao od bilo kakvih aktivnosti vezanih uz sport, tako da planinarenje, ples i slicno definitivno otpadaju.


Nekako je kompletna rasprava otisla u krivom smjeru, osjecam se kao teski cudak kojem ekipa na forumu savjetuje kako da postane normalan.

Ja govorim o necem drugom, o zanimljivoj, drustvenoj, natprosjecno inteligentnoj osobi kojoj su odselili sestorica prijatelja, a ovih par koji su ostali su u semama brak, trudnoca, djeca.


Sent from my iPad using Tapatalk
ne mislim da si čudak, mislim da si sasvim normalan tip.

ali iako mislim da na forumu možeš sresti super žene i da ne bi škodilo da se više uključiš ovdje u teme koje te zanimaju, mislim da nisam kompetentna za davanje takvih savjeta jer sam iz neke druge priče. mislim da je posvećeno traženje te neke, posebne, ponekad i kontraproduktivno.
a s druge strane, ne mogu ti ni napisati da se opustiš, uživaš i sve će doći na svoje kad to jednostavno ne znam. nema garancije.
ali svakako mislim da bi se trebao pobrinuti da slobodno vrijeme koje imaš provedeš nekako kako te veseli i ispunjava više od kave (volim i ja sto sati piti kavu u kafiću) jer se ne treba u ovim godinama zakopati u rutinu. tim više što imaš sve preduvjete da to ne radiš.

posebno se nemoj bojati pozivanja na piće jer zbilja nemaš razloga, ako je istina sve ovo što pišeš. i jako je puno nijansi između dvije krajnosti koje si naveo

ne znam jel me kužiš, zbilja sam preumorna i mislim da mi mozak ne radi trenutno.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:46   #180
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
čuj, prale, nisam otišla u krajnost, samo sam navela što sve ljudi rade i čime se bave.

tebi se ne da družiti s novim ljudima, ti bi baš neku curu.
to je već malo drukčije pitanje. osobno mi je nepoznato takvo 'traženje', nešto ne mislim ni da se to tako nalazi. ima ljudi koji razmišljaju drukčije od mene, pa mogu podijeliti svoja iskustva ako su u tome uspjeli.

inače je logika da širenje društvenog kruga i interesa povećava šanse da upoznavanjem zanimljivih žena i muškaraca.
Jel mozes onda ti ovdje nama ispricati gdje si i na koji nacin upoznala svoje dosadasnje partnere, mozda dobijemo ideju. Dakle ovdje je konkretno pitanje kako ljudi koji su solo u kasnim 20-ima ili pak ranim-kasnim 30-ima, mogu upoznati nekoga za vezu? Pa ajmo konkretno da vidimo kako je tko upoznao svoje druge polovice. Necemo apstraktno o nekakvim putovanjima, planinarenjima i tecajevima plesa, sto su naravno neke od opcija, ali ajmo konkretno vidjeti na koji ste nacin do sada to cinili.
John_Wayne is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.