Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 10:24   #81
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Citam malo o utakmici i Jutarnji stalno pise o nekakvih devet uzastopnih zlata Srbije, pa se pitam kojih to devet... dakle oni su zaredom osvojili EP 2014. pa SP 2015. pa EP 2016 te OI 2016. To su cetiri zlata zaredom, ne znam odakle novinarima devet.
Svjetska liga i slična natjecanja vjerojatno
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:37   #82
Imaju, ako je b92 u pravu, pet uzastopnih Svjetskih liga, sto je prilicno suludo neovisno o (ne)kvaliteti tog natjecanja.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:50   #83
Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Ovaj Tucak se počeo malo previše bahatiti... u svakoj izjavi osvajamo zlato... kao da ne znamo gdje i protiv koga sutra igramo...
A jebiga, sinoc je barem rekao da su dosli po zlato, radili i spremali se cijelo ljeto za to, pun k mu je srebra i ok.
Henson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:08   #84
rjeđe smo dobivali mađare nego srbe
lethargy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:41   #85
Quote:
lethargy kaže: Pogledaj post
rjeđe smo dobivali mađare nego srbe
a i suci ce radit svoje sutra
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:48   #86
Previše se digli u nebesa, a sutra 50 50 tekma.
Ok naš kvalitet, pune tribine + suci, to je egal tekma.
Pa zar svatko od nas nije pogledao barem 100 tekmi kojeg god sporta gdje manje talentiran domaćin pobjeđuje bolje od sebe.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:23   #87
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Imaju, ako je b92 u pravu, pet uzastopnih Svjetskih liga, sto je prilicno suludo neovisno o (ne)kvaliteti tog natjecanja.
bacija se pogled na wikicu, ne samo da imaju pet zaredon, nego i ukupno imaju čak 11 titula (tj 9 ako se ne računaju SiCG titule)

u prijevodu, otkad se raspala SiCG, imaju 9/11
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:56   #88
Quote:
Henson kaže: Pogledaj post
A jebiga, sinoc je barem rekao da su dosli po zlato, radili i spremali se cijelo ljeto za to, pun k mu je srebra i ok.
Ali treba biti realan, igra se u Mađariji, pred njihovim gledateljima i sucima koji će ih gurati kao domaćina... ovako će ispasti jazavac ako izgubimo i svi će pišat po njemu...
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:02   #89
Hrvatska je jučer top igrala; nevezano za katastrofalnu odbranu Srbije nijedne sekunde nisu pali, kao što je to bio običaj unazad svih ovih godina, držali su jak napadački tempo čitavu utakmicu, i znao sam da pobjeđuju ako prvi put povedu.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:15   #90
Utakmica sa Srbima je prošlost.... mi smo odigrali najbolju utakmicu na turniru, oni nisu.... mi smo dobili i sad se treba okrenuti finalu....tu su šanse za zbilja 50-50.... ( ali Ungari su ipak domaćini... )
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:20   #91
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
bacija se pogled na wikicu, ne samo da imaju pet zaredon, nego i ukupno imaju čak 11 titula (tj 9 ako se ne računaju SiCG titule)

u prijevodu, otkad se raspala SiCG, imaju 9/11
Od 1993. godine od kada su počele samostalno ex yu države igrati Srbija na olimpijadama, svjetskim i europskim prvenstvima ima 10 zlata, 5 srebrnih i 6 bronci... nakon njih su Mađari sa 7z, 6s, 5 b, Talijani sa 4,4,4 i onda mi sa 3,5,3...
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 18:14   #92
Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Od 1993. godine od kada su počele samostalno ex yu države igrati Srbija na olimpijadama, svjetskim i europskim prvenstvima ima 10 zlata, 5 srebrnih i 6 bronci... nakon njih su Mađari sa 7z, 6s, 5 b, Talijani sa 4,4,4 i onda mi sa 3,5,3...
Ne zaboravi da su Srbija i Crna Gora zajedno osvajale te medalje do samostalnog nastupa Crne Gore na FINA World League 2007.

Naravno, Srbija jest bolja, ali ne smijemo zanemariti doprinos Crnogoraca.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 18:18   #93
Utakmica ,definitivno uz bok onoj sa Mađarima u Australiji

Barakude ,bome su me iznenadili,naklon do poda,nema se tu previše što razmišljati

Tucak
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 13:28   #94
Quote:
Paul George kaže: Pogledaj post
Od 1993. godine od kada su počele samostalno ex yu države igrati Srbija na olimpijadama, svjetskim i europskim prvenstvima ima 10 zlata, 5 srebrnih i 6 bronci... nakon njih su Mađari sa 7z, 6s, 5 b, Talijani sa 4,4,4 i onda mi sa 3,5,3...
jep, ovo moje se odnosilo samo na Svjetsku ligu, kad se doda sve, nisu više toliko isprid svih
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.