Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2007., 05:17   #81
ljudi pa jeste bili na koncertu od Thompsona ? kako vam se čini, jel bilo dobro ?
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:08   #82
Hvala Bogu pa nisam bio. Znam da nisam nista propustio, sve same hitove je pretpostavljam izvodio poput "Jasenovca i Gradiske stare", "oj ivica i stipane pojest ce vas crne vrane" i sl. a odusevljena debili sa ustaskin znakovljem su padali u trans
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 20:11   #83
koji si ti car
 
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 11:08   #84
Ljudi kako je danas realno u Vukovaru? Da li je živnuo grad barem malo? Sramota je što se političari samo slikaju na obljetnice a ne pomažu ništa
Ten(j)a is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 21:30   #85
ide na bolje, tenja. Ma da i dalje nema posla te su mnogi morali napustiti grad i otici za ZG ili Istru zbog posla.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 21:31   #86
Nego, da vas pitam : jel bio tko na FILM festivalu ? Ja bio, pogledo dva filma.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 21:29   #87
Da ne quotam ajd ovako:
Bre je pojava slična pojava u Vukovaru pozdravu Bog i nije karakteristična za predratni Vukovar (obe pojave meni približno iritantne). Ekavica je u Vukovaru bila i prije rata ali ni blizu ekavici koja je u Dalju.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 21:31   #88
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Na žalost, ima kretena koji drže tako da ne mogu izaci u svoje dvoriste i sjesti na stolicu i piti caj, kavu na miru od nepodnoslivog smrada
To ti je veterinarski lobi u gradu kojem nije u interesu da se zabrani držanje stoke u gradu. Mada u ovoj sadašnjoj vukovarskoj situaciji gdje je velika nezaposlenost ipak treba imati malo raszumijevanja. U samom centru nema držanja stoke ali na periferiji da. Ipak dobro dođe uštediti nešto novca bar za prehranu.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 21:34   #89
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Ali gledaj i tim Srbima je Hrvatsak domovina, tu su rođeni tako da ne vidim sta bi se njih ticalo kako je Srbija prosla na svjetskom prvenstv. Normalno da ima kretena koji navijaju za Srbiju,,,, ali ja znam par Srba koji su gledali utakmicu sa Brazilom i navijali za svoju domovinu(Hrvatsku).
Gledaj, sport je neka druga kategorija i tu ipak čovjek nije „načisto“ po pitanju emocija. Ne mogu shvatiti da se navija protiv države u kojoj se živi ali ne navijati za matičnu državu mi je isto neshvatljivo.
Ja ne mogu zamjeriti nekome ko je u dijaspori i navija za matičnu državu. Ja lično bi bio najsretniji kada bi Srbija i Hrvatska igrale u svakom finalu.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 21:37   #90
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Dajte ljudi ne pricajte gluposti.... ti anabela pogotovo....u VU najvise poslova dobijaju Osjecani i VK a ovo da Srbi dobijaju poslove, taj ko ti je to rekao je totalni debil.

Srbi ovdje dobijaju otkaze a ne poslove
Da to je vukovarski problem. Samo stani kod Vinkoproma negdje oko 15-16:00 radnim danom i vidiš kako vinkovački i osječki automobili odlaze kućama. I TO SA POSLOVA KOJI SU DRŽAVNOJ UPRAVI. Znači dobro plaćeni poslovi.

Posebno u državnoj upravi
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 11:51   #91
vukovarci, kako komentirate novu uredbu vlade o otkupu stanova i cijene po kojima bi taj otkup trebao ići?
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 12:34   #92
Pa mislim da nam se treba omogucit otkup stanova po istoj cijeni kao sto je bila omogucena cijeloj Hrvatskoj. Zato sam i potpisao peticiju koja je bila. Nesto su rekli da ce se prvi ugovori potpisivati u 9. mjesecu, za 300-injak stanova. Vidjet cemo. Nadam se da ce nas moj stan izac ne vise od 7500 eura.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 12:37   #93
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Da to je vukovarski problem. Samo stani kod Vinkoproma negdje oko 15-16:00 radnim danom i vidiš kako vinkovački i osječki automobili odlaze kućama. I TO SA POSLOVA KOJI SU DRŽAVNOJ UPRAVI. Znači dobro plaćeni poslovi.

Posebno u državnoj upravi
to je sramota naseg poglavarstva. Vukovarci moraju odlazit za Zg da bi radili jer u svom gradu nemaju mogucnost zaposlenja jer su pozapošljavali ljude iz okolnih gradova. samoo cekam da nam i gradonacelnik bude iz vk ili os pa da konacno kapituliramo.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 14:21   #94
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Pa mislim da nam se treba omogucit otkup stanova po istoj cijeni kao sto je bila omogucena cijeloj Hrvatskoj. Zato sam i potpisao peticiju koja je bila. Nesto su rekli da ce se prvi ugovori potpisivati u 9. mjesecu, za 300-injak stanova. Vidjet cemo. Nadam se da ce nas moj stan izac ne vise od 7500 eura.

nisam znala za peticiju. si bio na onoj tribini koja je bila u vezi otkupa stanova?
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 16:39   #95
Nisam. A ti ? Ja sam zaboravio, sjetio se dan-dva nakon toga
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 17:47   #96
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Nisam. A ti ? Ja sam zaboravio, sjetio se dan-dva nakon toga

bila sam.
u principu sam zadovoljna cijenom, iako bi i ja, naravno, voljela da bude kao što je bilo u ostalom dijelu hrvatske.
sada, tijekom ljeta bi trebalo biti osnovano neko povjerenstvo za taj otkup, a rekli su da će prvi ugovori biti ponuđeni u 9. mjesecu. ostatak kada se riješe upisi u zemljišne knjige.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 02:50   #97
Quote:
ANABELA kaže: Pogledaj post
Prije tri-četiri godine bila sam kod frenda u Vukovaru i zgražala sam se
nad njegovom ekipom.
Sorry al onako ni najveće srbende ne naglašavaju ekavicu!-Lepo,bre,parče,lebac...uopšte,sopstveno...
Pa 89.godine sam u Kragujevcu tražila kruh u pekari pa me trgovkinja poslala
u p.materinu ustašku...
A ono ispada da je ovaj rat dobro došao srbima u svakom pogledu!
To nema veze sa srpstvom tamo se tako govori, isto kao što Srbi u Drnišu pričaju ikavicom...
turbododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:17   #98
jel zna ko hoce li biti kakvih koncerata ovo ljeto u VU ?
ili bližoj okolici
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:21   #99
Bila sam triput u Vukovaru,smatram da je to grad koji svaki Hrvat treba vidjeti,ostavi trag u čovjeku za cijeli život...
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 01:00   #100


Dan pobjede i domovinske zahvalnosti



 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.