Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2009., 00:32   #7981
Ahmad
netko iz rijeke, sigurno.
možda Čagalj ili Bodrušić. al sad je Bodrušić đabe
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 13.01.2009., 01:27   #7982
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
Ahmad
netko iz rijeke, sigurno.
možda Čagalj ili Bodrušić. al sad je Bodrušić đabe
Znam ja koji je... Dragan Žilić, naime to mu je odšteta koju je izvjesio ako ga netko želi maknut iz Voloskog
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 13.01.2009., 01:30   #7983
Kujundžija
6ar is offline  
Old 13.01.2009., 01:36   #7984
saša šest s brojem šest
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 13.01.2009., 02:54   #7985
Quote:
Santana kaže: Pogledaj post
Nije prerano. Hajduk osvaja. I to komotno. Mene najviše jebe kaj bum opet moral gledat Lončarevića bar par mjeseci.
Ne pretjeruj, ne bih baš bio siguran u to. Tu smo negdje po kvaliteti. Treneri će imati možda i presudnu ulogu.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 13.01.2009., 08:16   #7986
Sharbini mlađi pred potpisom za Dinamo.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 13.01.2009., 08:44   #7987
Nekak mi je on puno bolja opcija neg Sammir za tu poziciju. Makar svi znamo da je to odgovor na Vejića.
Veko32 is offline  
Old 13.01.2009., 08:52   #7988
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Nekak mi je on puno bolja opcija neg Sammir za tu poziciju. Makar svi znamo da je to odgovor na Vejića.
A čuj kad za usporedbu uzmeš Samira onda i ja izgledam ko dobra opcija.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 13.01.2009., 08:55   #7989
Sammira bi fakat trebalo poslat doma, jebo ga on i onaj jedan te isti lažnjak, netko je dobro primjetio, frajer konstantno lupa isti lažnjak kao na udarac pa trzne, a nema udarac Mislim Santana

Sharbini bi bio dobar potez. Bolji je od Sammira, ima muda dečko, a to je pravi raritet u današnjem Dinamu. Ruku na srce dečko zna igrat, a sigurno je da bi u Dinamu igrao kao one sezone u Rijeci kad je bio dobar, jebiga, zna da će se iz Dinama prodat ak se pokaže. Tak da bu si dal truda.
Veko32 is offline  
Old 13.01.2009., 08:56   #7990
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Sammira bi fakat trebalo poslat doma, jebo ga on i onaj jedan te isti lažnjak, netko je dobro primjetio, frajer konstantno lupa isti lažnjak kao na udarac pa trzne, a nema udarac Mislim Santana

Sharbini bi bio dobar potez. Bolji je od Sammira, ima muda dečko, a to je pravi raritet u današnjem Dinamu. Ruku na srce dečko zna igrat, a sigurno je da bi u Dinamu igrao kao one sezone u Rijeci kad je bio dobar, jebiga, zna da će se iz Dinama prodat ak se pokaže. Tak da bu si dal truda.
Ovo boldano je vrlo upitno, meni se baš čini da je mimoza, al vidjet ćemo, nek prvo potpiše ak su informacije uopće točne.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 13.01.2009., 09:09   #7991
sharbini nije toliki problem koliko se o njemu misli. dosta upućenjih mi je reklo da je mali dosta nesiguran i preplašen. ugl, krasan talent, ali i veći upitnik. i jako nerealna cijena.
daleth is offline  
Old 13.01.2009., 10:25   #7992
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Sharbini mlađi pred potpisom za Dinamo.
Oćemo u avatar?
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 13.01.2009., 10:31   #7993
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Ne pretjeruj, ne bih baš bio siguran u to. Tu smo negdje po kvaliteti. Treneri će imati možda i presudnu ulogu.
Čak da i jesmo tu negdje po kvaliteti (a nismo, po mojem skromnom mišljenju, jači su na svim bitnim pozicijama, ne tolko po imenima, koliko po formi i uklapanju igrača u cjelinu), Hajduk ima ogroman entuzijazam i zalet. Nešto ko Dinamo pod Kužeom, s time da je kod Hajduka to trenutno puta 10 i kaj se igrača, i kaj se publike tiče. Također, ne treba zanemariti niti ove sezone po njih jebeno povoljno suđenje.

Nešto malo nade sam polagao u kilavu obranu i lijevi bok, obranu su riješili, lijevi bok će se već nekako riješiti. Ovo prvenstvo/proljeće neće rješavati male tekme, ne vidim ko od malih može dobit Hajduka, a Dinamo bu ga teško dobil, mi smo ekipa bez boje, mirisa, okusa, nema cojones, kad nas prasnu 22gog bit će totalni raspad sustava.
Santana is offline  
Old 13.01.2009., 10:36   #7994
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Nekak mi je on puno bolja opcija neg Sammir za tu poziciju. Makar svi znamo da je to odgovor na Vejića.
Ako igra Morales, onda za tu poziciju nisu opcija ni Sharbini ni Sammir.

Sva tri su ono kaj bu ti svaki pošten englez nazvao luxury player. To je ko da imaš tri Kranjčara u ekipi. S tim da sva tri još moraju dokazati da vrijede i trećinu ko debeli.

Dinamo vrišti od potrebe za brzim igračima, fajterima, frajerima i šljakerima, polu-špica i polu-igrača imamo dovoljno.
Santana is offline  
Old 13.01.2009., 10:45   #7995
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Oćemo u avatar?
A jok, jednom je bilo dovoljno
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 13.01.2009., 11:01   #7996
I? Ako je vijest točna, koliko bi Rijeka dobila za Sharbinia?
__________________
Calcio corretto
XYZ21 is offline  
Old 13.01.2009., 11:03   #7997
Quote:
XYZ21 kaže: Pogledaj post
I? Ako je vijest točna, koliko bi Rijeka dobila za Sharbinia?
Balabana i jaje
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 13.01.2009., 11:05   #7998
ako sam dobro svatio onaj govori da ce dinamo kupit igraca iz hnl za 3,5 milja
znaci taj igrac je sigurno iz hajduka-----gabric,andric,kalinic,ibricic
neki od ovih sigurno
nevolja is offline  
Old 13.01.2009., 11:07   #7999
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Balabana i jaje
Ako je tako, onda može samo jaje, Balaban neka ostane gdje je
__________________
Calcio corretto
XYZ21 is offline  
Old 13.01.2009., 11:13   #8000
Quote:
XYZ21 kaže: Pogledaj post
Ako je tako, onda može samo jaje, Balaban neka ostane gdje je
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.