Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 20:28   #1541
Može li me tko uputiti kako doći do tcom-a u buzinu? Idem na neki bus sa glavnog kolodvora za goricu?
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 20:40   #1542
Thumbs up kset kset

ljudi ljudi pomoć pomoć trebam do kseta,,,polazište ili studentski centar, ili trg..hvala
gaslightanthem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 21:57   #1543
Od SC, najbolje pjeske. Ako je SC otvoren, prodjes kroz njega, pa lijevo od francuskog paviljona po parkingu (to je ono okruglo sto se obnavlja, ima skele...), i na zeljezna vrata van. Desno kroz pothodnik, na izlazu s desne strane vidis jednu ulicu (Unska). Udjes u nju i imas dvije minute do FER-a. Ako je SC zatvoren, pjeske Savskom prema jugu, cim prodjes zeljeznicki nadvoznjak lijevo u Koturasku, paralelna je s prugom. Ides ravno do krizanja s Unskom, kada skreces desno. Raspoznavanje: na tom krizanju prestaje plocnik po strani "od pruge", ima mali zeleni otok u sredini krizanja.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 23:29   #1544
Quote:
¤amélie¤ kaže: Pogledaj post
Može li me tko uputiti kako doći do tcom-a u buzinu? Idem na neki bus sa glavnog kolodvora za goricu?
sa glavnog kolodvora lijepo za goricu (nemoj samo brzi 330, nego 268). i izadjes 2-3 stanice poslije muzeja suvremene umjetnosti...

Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Od SC, najbolje pjeske. Ako je SC otvoren, prodjes kroz njega, pa lijevo od francuskog paviljona po parkingu (to je ono okruglo sto se obnavlja, ima skele...), i na zeljezna vrata van. Desno kroz pothodnik, na izlazu s desne strane vidis jednu ulicu (Unska). Udjes u nju i imas dvije minute do FER-a. Ako je SC zatvoren, pjeske Savskom prema jugu, cim prodjes zeljeznicki nadvoznjak lijevo u Koturasku, paralelna je s prugom. Ides ravno do krizanja s Unskom, kada skreces desno. Raspoznavanje: na tom krizanju prestaje plocnik po strani "od pruge", ima mali zeleni otok u sredini krizanja.
zaboravio si mu reci da se kset nalazi u onom malom prolaziću iza fer-a prema martinovki.. mal zahebano za naci pogotovo ako netko ide prvi put...
ali uvijek moze pitati nekoga tamo..
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 23:32   #1545
Nije nis zeznuto za naci. Kad do FER-a dodje iz Unske sa sjevera, prvo na sto ce naletjeti je veeeeliki betonski neboder, a do njega na cesti rampa za parking. Prije njega je puteljak uz koji su obicno parkirani auti, ici tuda i ne moze se fulati.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 10:57   #1546
kako doci od avenue malla do hotela internacional? HELP.
fixan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:50   #1547
Autobusima 220, 221, 268 smjer Glavni kolodvor do stanice Lisinski i onda se prošetati jedno 400m u smjeru zapada (lijevo u odnosu na smjer dolaska busom) i eto ga. U teoriji, tih 400 metara se možeš preći i tramvajem jednu stanicu, bilo koji tramvaj u smjeru zapada od stanice Lisinski do stanice Miramarska, al to nema nekog smisla

Ako su ti draži tramvaji, možeš tramvajem 14 smjer zapad (Mihaljevac) do stanice Veslačka pa tamo preći na tramvaj 5 smjer sjever (Maksimir) i onda se odvoziti do stanice Miramarska
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:55   #1548
Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post
Autobusima 220, 221, 268 smjer Glavni kolodvor do stanice Lisinski i onda se prošetati jedno 400m u smjeru zapada (lijevo u odnosu na smjer dolaska busom) i eto ga. U teoriji, tih 400 metara se možeš preći i tramvajem jednu stanicu, bilo koji tramvaj u smjeru zapada od stanice Lisinski do stanice Miramarska, al to nema nekog smisla

Ako su ti draži tramvaji, možeš tramvajem 14 smjer zapad (Mihaljevac) do stanice Veslačka pa tamo preći na tramvaj 5 smjer sjever (Maksimir) i onda se odvoziti do stanice Miramarska
ma najbrze na bilo koji bus koji vozi iz novog zagreba prema gradu..
a kod muzeja s. umjetnosti staju svi osim onih s lanista i 330...

i onda poslije toga pjeske kao sto si reko..

a tramvajmem ce mu trebati samo duplo vise
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 18:49   #1549
ovako, sutra ću bit ostavljena pred avenue mallom pa ako mi možete reć na koji bus/tramvaj trebam sjest da bi došla do arene? zamislite da sam blago retardirana dok mi objašnjavate! ono sve, gdje je stanica, koji je broj/ime linije i kako se zove stanica na kojoj moram izać?
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 19:50   #1550
ARENA ZAGREB
Okreni se dijagonalno (prema SI ilitiga prema Muzeju suvremene umjetnosti). Tamo ćeš vidjeti tramvajsku prugu. Ulaziš u tramvaj broj 7 Savski most/14 Mihaljevac. Voziš se do stanice Savski gaj, izlaziš, prolaziš kroz pothodnik i dolaziš na autobusnu stanicu (sjeverna strana). Tamo se čeka bus 234 Lanište, vozni red:http://www.zet.hr/media/87480/234.pdf . Voziš se busom dok ne vidiš Arenu.
ARENA CENTAR
Autobus polazi iz Resselove i prijevoz je besplatan. Znači kod Evenju mola pređeš semafor (prema sjeveru) i ideš onda desno do prve ulice gdje opet ideš desno. Tamo će negdke biti autobus.
205 Dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 20:24   #1551
Hvala puno! Sve mi je jasno!
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:21   #1552
Da provjerim...
Kako doći od Arene Zagreb do najbliže stanice za tramvaj?
1.) Koliko ima minuta pješke?
2.) Koliko vidim iz prijašnjih postova, ta najbliža stanica se zove Savski gaj?
3.) Trebam doći do Glavnog željezničkog kolodvora. Prema tome ako idem noćnom linijom, čekam tramvaj 31?
http://www.zet.hr/media/39535/nocna.pdf
Koliko vidim ne moram ni presjedati.

I da li mi netko može ukratko reći gdje prvo skrećem kad izađem iz Arene i idem na stanicu Savski Gaj... neke obližnje zgrade, ulice, table, bilo šta.
Nikad nisam išla onuda, sutra idem prvi put i to po mraku.
d_a_i_s_y is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:20   #1553
1. imas 5-10 min pjeske..
2. tocno
4. da, sa 31 ili busom koji bude vozio.. ako bude ista vozilo..

gdje da skreces.. hmm... moja procjena lijevo.. ovisi s kojeg ulaza budes izasla...

odi na google maps.. nadji arenu zagreb... uglavnom ti ulazi u arenu kruze oko nje, a neki su i prema novom zagrebu okrenut (na desno od arene) ...
a ti trebas ici prema rotoru (kontra od arena centra), jednom jedinom kojem vidis na slici i jos pise na njemu rotor...

najjednostavnije kako ces znati gdje ici: IDI TAMO GDJE I SVI

p.s. evo male slikice za neupucene da vise ne pitaju kako i što



http://img7.imageshack.us/f/arenastanica.jpg/

Zadnje uređivanje Rebbit : 05.11.2010. at 00:29.
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:21   #1554
dupli post...
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:53   #1555
Hvala Rebbit, svaka ti dala!
Morat ću si ovo isprintat
d_a_i_s_y is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 02:17   #1556
bok kak doci do heinzelove, tj. do polic. postaje gdje se radi vozacka?
fala puno
legal_alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 09:49   #1557
Busom za Petrusevec-Struge (217) ili 216 ili 276. Stanica se zove "Heinzelova-MUP"
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 20:32   #1558
Kako najbrže doći sa Savice (Folnegovićevo naselje, autobusna Prisavlje) do ZET-a na Remizi?

Hvala
Maja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:25   #1559
Quote:
Maja_ kaže: Pogledaj post
Kako najbrže doći sa Savice (Folnegovićevo naselje, autobusna Prisavlje) do ZET-a na Remizi?

Hvala
tramvajem

sa bilo kojim u smjeru grada do križanja sa vukovarskom.
prijeći cestu i ulovit tramvaj br. 3 kojim ideš skroz do kraja. to je remiza (ljubljanica).
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:47   #1560
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
tramvajem

sa bilo kojim u smjeru grada do križanja sa vukovarskom.
prijeći cestu i ulovit tramvaj br. 3 kojim ideš skroz do kraja. to je remiza (ljubljanica).
samo nemoj to subotom i nedjeljom pokusavat
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.