Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2004., 11:55   #41
pa ja sam išao u šumu rekretativno se napucavati
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 17:01   #42
Ja sam bila organizirano u nekakvoj šumi, bilo nas je po 7 u ekipi, a runde su trajale po 1 sat. (ne kužim kak ste uspjeli napravit rundu od 2 minute!???)...
I stvarno treba imati jako puno kondicije, mi smo igrali 4 sata sveukupno, i non-stop se trči, tak da sam drugi dan bila nepokretna...
Ali stvara ovisnost, tak da sigurno idem opet!
Jedva čekam!
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 17:29   #43
Ja mislim da bi bilo dobro da procesljas malo starije stranice i naci ces toooooooooooooonu toga o Paintball-u
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 09:57   #44
@chrissy: 2 minute može trajati jedan meč na turniru. Ako je jedna ekipa puno bolja od druge, probije ih po boku i djenja.....

Meni kod turnira smeta to što potrošiš oko 500 kuglica u jednoj partiji koliko ti je inače dosta (i previše) za čitav dan igranja.... Na turniru imaš oko 5-10 mečeva pa ti izračunaj. Ali je guba gledati....

P.S. Ako je netko zainteresiran za igranje sa/protiv veterana nek se javi an @ ili pm. Znam koliko je teško svaki puta skupiti svoju ekipu od 8+ ljudi.


daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 15:28   #45
ovo sta su oni igrali, tj. ovo sta si vidio na rtl je speedball- kako ti i samo ime kaze- igra se na malom poligonu, brzo i runde su kratke zbog toga. ako igras u sumi, onda runde znaju potrajati punoo duze...
sve ovisi.
mi cesto idemo 1-2 runde speedballa za zagrijavanje, a onda u sumicu. a onda za kraj opet speedball da potrosimo sve kuglice

inace paintball super je jer se cili razgibas, ako nisi u formi, sutra dan imat ces muskulfiber - zato sto skaces, okreces se, cucis, trcis, puzis... uglavnom rade ti svi misici, a zbog napetosti i adrenalina uopce nisi svestan toga, nije ti tesko ni dosadno

a za kuglice- sve ovisi koliko si precizan, kakav ti je stil- jel pucas bjesomucno ili bas ciljas. ja nu rundi speedballa potrosim 50-tak kuglica, a jedan tip koji swa nama igra potrosi i do 300-400, nekad i vise... i naravno- utrosak kuglica ovisi kakav marker (pusku) imas. ovo sta se iznajmljuje nisu neki precizni markeri..
od kada imam svoj novi marker (Spyder )- cijeli dan potrosim duplo manje kuglica nego prije sa iznajmljenim, oko 200

SunGöttin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 20:39   #46
Paintball je mrak ! :klap:

Mi smo nedavno bili u Rovinju na paintballu - bilo je genijalno !!

Nije skupo a zabavili smo se ludo !

Po koliko placate kuglice ?
SendMeAmail is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2004., 11:56   #47
Paintball

Pošto imam nekoliko frendova sa kojima volim otići na paintball, suočavam se sa stalnim problemom "nabavljanja" dovoljno ljudi za igru. Uvijek nas se sakupi oko 4-5 što je premalo.

Možda bi nekakva mailing-lista ljudi koji su potencijalno zainteresirani pomogla? Pošaljite mi mail....

Ide se na različita mjesta, u različite klubove (da ne mislite da vrbujem za neki klub). Važno mi je jedino da se igra i da nas je puno!

daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2004., 14:36   #48
Jako bi pomoglo da si spomenuo iz kojeg si grada. Zainteresiran sam, no pretpostavljam da si iz Zagreba, a to mi je nažalost predaleko.
__________________
Anarthal, Hand of A'dal Talkhor
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2004., 15:42   #49
Kod mene je problem taj da kad neko dobi u glavu, vise se ne zeli ic ponovo igrat paintbal ili se babe zale na plavice po tjelu od metaka neki nece nikat znat malo tjelesnih ozlijeda zrtvovat za super provod Ja sam jednom rekordnih 3 mjeseca skupljala ljude za jedan paintball
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 15:38   #50
paintball

zna netko kako doci do paintball kluba u jagodnom. to bi trebalo biti iza velike gorice. hvala.
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 17:20   #51
naravno JA
 
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 00:18   #52
Quote:
JoZ@ kaže:
naravno JA
ajd onda javi kako
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 16:50   #53
Quote:
StetoCina kaže:
ajd onda javi kako
aj nazovi da ti objasnim
 
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 01:15   #54
E jal postoji neki klub za painball, jer bi ja htjela to malo češće prakticirati,ali nemem s kim, jer su sve moje prijateljice trome kokoške kvragu....

Malaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 15:29   #55
Javi se da te stavim na svoju mailing listu (Ako si zainteresirana, naravno).

Moja ekipa je malo starija, i preferira casual paintball
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 15:53   #56
Quote:
daz kaže:
Javi se da te stavim na svoju mailing listu (Ako si zainteresirana, naravno).

Moja ekipa je malo starija, i preferira casual paintball

A koje su razlike između paintballa uopće, ja sam to jednom išla, i baš mi je super bilo, htjela bi to malo češće raditi....
Ja idem na jedan malo duži put, pa kad se vratim, pošaljem ti poruku....
Thnx na pozivu.
Malaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:41   #57
Šteta što je skupo i teže dostupno. Naime ja sam iz Požege, a ovdje nema niti kluba niti ništa.
__________________
Roses are red, violets are blue, GOD made me beautiful, but what the FUCK happened to you.
- Webfreak - is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 14:03   #58
Paintball

Jeli se iko od vas ljudi bavi paintballom, kakva su vam iskustva, jeli vam se sviđa, ajmo....ocu pojdinosti....
Buljan_xXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 21:43   #59
NIKO??
Buljan_xXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 02:06   #60
Ja se bavim semi pro. Otidi na www.painthr.com za vise info na temu paintball
__________________
S budalama se ne isplati svadati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku sa iskustvom!
Isildur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.