Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2009., 13:47   #1
Chat only... (ovdje ne postavljajte pitanja o problemima!)

Možemo li chatat o problemima??

Razna pitanja...
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:49   #2
ekipa moze li pomoc*???

iman 2 problema za sad... rusija san windowse jer mi nije tilo otvorit warezHr.org stranicu... ok tribalo ih je srusit ionako ali eto to mi je dalo dodatnog motiva jer nikako niasn moga rjesit taj problem... sad kad san diga win iz nule opet ista prica nece da mi otvara tu stranicu...

rjesenje?
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:16   #3
ni meni ne otvara izgleda da je stranice partila s vihorom ,ionako na njoj nije bili ničega
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:29   #4
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
ni meni ne otvara izgleda da je stranice partila s vihorom ,ionako na njoj nije bili ničega
mislis da se ugasila... steta... stranica je bila skroz OK...
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:12   #5


nisu imali ni admine ni moderatore da delau svoj posel kak spada , inače za warez imaš puno boljih stranica
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 16:38   #6
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post


nisu imali ni admine ni moderatore da delau svoj posel kak spada , inače za warez imaš puno boljih stranica
mozes stavit linkove od tih wareza....

iman problem sa zvucnon karticon.... ne znan di mi je cd sa driveron za zvucnu a ne znan ni koja mi je zvucna jer je integrirana na maticnu... proba san priko menađera napravit update drivera ali nece.... sta mi je radit...
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 17:42   #7
Quote:
PONISTRA kaže: Pogledaj post
mozes stavit linkove od tih wareza...

Ti kao da si jučer banuo na forum...
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 17:53   #8
Malo, u najmanju ruku čudno pitanje za člana sa 1000 i kusur postova
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 18:16   #9
Kad je već ovo chat onda da postavim pitanje dal netko zna koji video konverter? Frendica ima neki dvd-player koji ne podržava divx filmove i sada bih joj konvertirao to u dvd, ako netko zna. Hvala.
Marious1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 18:19   #10
dali neko zna neki tv player jer imam tv karticu u8000 usb i zelim da ima postavka 16:10 a ne samo 16:9 jer mi onda bude suzena slika
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 19:59   #11
Quote:
Marious1011 kaže: Pogledaj post
Kad je već ovo chat onda da postavim pitanje dal netko zna koji video konverter? Frendica ima neki dvd-player koji ne podržava divx filmove i sada bih joj konvertirao to u dvd, ako netko zna. Hvala.
......
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:29   #12
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post

Ti kao da si jučer banuo na forum...
ma znan da ne moze postat to.... sve ok... pisa san na brzinu... moze na pm
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:30   #13
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
convertXtoDVD
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:31   #14
Moze li mi tko pomoc oko drivera za zvucnu karticu??
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:40   #15
skini everest home edition i postaj ovdje skrinšutove
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:53   #16
Quote:
PONISTRA kaže: Pogledaj post
mozes stavit linkove od tih wareza....

iman problem sa zvucnon karticon.... ne znan di mi je cd sa driveron za zvucnu a ne znan ni koja mi je zvucna jer je integrirana na maticnu... proba san priko menađera napravit update drivera ali nece.... sta mi je radit...
https://www.forum.hr/showthread.php?t=44932

Quote:
Marious1011 kaže: Pogledaj post
Kad je već ovo chat onda da postavim pitanje dal netko zna koji video konverter? Frendica ima neki dvd-player koji ne podržava divx filmove i sada bih joj konvertirao to u dvd, ako netko zna. Hvala.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=44932

Quote:
cro_denno kaže: Pogledaj post
dali neko zna neki tv player jer imam tv karticu u8000 usb i zelim da ima postavka 16:10 a ne samo 16:9 jer mi onda bude suzena slika
https://www.forum.hr/showthread.php?t=44932

__________________
The flower inside the fruit that is both its parent and its child.
pky44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 22:32   #17
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
...
Fosna jel mozes prominit naslov teme u samo Chat ??? i stavit na vrh ?
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 12:29   #18
Mogu ako će biti chat, a ne pitanja o problemima jer mi se nikako ne sviđa ideja da svi postavljaju pitanja u jednu temu jer će tema biti svinjac totalni...
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 13:53   #19
fala..
napokon i mi dobili chat topic
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 14:02   #20
Quote:
PONISTRA kaže: Pogledaj post
ekipa moze li pomoc*???

iman 2 problema za sad... rusija san windowse jer mi nije tilo otvorit warezHr.org stranicu... ok tribalo ih je srusit ionako ali eto to mi je dalo dodatnog motiva jer nikako niasn moga rjesit taj problem... sad kad san diga win iz nule opet ista prica nece da mi otvara tu stranicu...

rjesenje?
Instalirati Winse na novo jer ti ne otvara stranicu!

Šta se tiče dotične stranice,stranicu je stvorila šačica entuzijasta kojima ja skidam kapu..
Trenutno server im je pao i zakupljen je novi.
Trebao bi biti u funkciji danas ili sutra najkasnije.
Ekipa se trudi i daje sve od sebe da se to riješi.


Quote:
vidra kaže: Pogledaj post

nisu imali ni admine ni moderatore da delau svoj posel kak spada , inače za warez imaš puno boljih stranica
Vidra,krajnje bezobrazan post od jednog takvog forumaša sa stažem.
Kad bi bar administratori na ovom forumu bili školovani i učeni (šta se servera i sličnog tiče,tj. svog posla vezanog za administraciju,ordžavanje stranice itd.) kao na forumu po kojem ti pljuješ,ovo bi ovo bio najjači i najbolji forum u Hrvata.
A i mislim da je svaka usporedba ovog i onog foruma smiješna,ponajprije po pitanju servera a poslje i sveg ostalog..

Zadnje uređivanje Maicusich : 24.10.2009. at 14:07.
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.