Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2007., 22:56   #1
Dobra tava za palačinke

eto,trebala bi mi ali stvarno da je dobra tava,gledao sam u metrou oko 100 kn teflon,dal da uzmem te metro-getro tave,ili se negdje može naći stvarno izbor kvalitetnih tava,potrošio bi do cca 200 kn...i da,ona sa reklama tv prodaje,šta radi neke manje palačinke,jel to dobro ili ne,jer i o tome sam razmišljao...
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 00:53   #2
Ak misliš kupit teflon tavu, svakak uzmi skuplju, preporučam Tefal.
A nije loš izbor ni ona starinska kaj su nam bake, pa i mame pekle palačinke. Limena, ne smiješ je prat, samo uljem namazat do sljedeće upotrebe. Jeftine. Možda ih ima u Metrou, Getro, Pevecu.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 00:54   #3
Najbolje u starim tavama
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 14:54   #4
definitivno tefalova, ona s onim crvenim krugom za zagrijavanje... odlična je,dovoljna je samo kap ulja za palačinke...

mislim da je cijena od 70-100 kn,ne sjećam se više al baš je onako plitka za palačinke.
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 15:37   #5
Uzmi Tefalovu. Ja uspem samo kap ulja u tijesto i uopće ne mažem tavu.
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 15:47   #6
Za tavu je vazno da se ne savija - tj. da nije tanka toliko da se rucka i ona savijaju pod temperaturom vatre.

Inace, moze biti i starinska i emajlirana i teflonova...
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 17:00   #7
ja sam mislio da je važno da se ne primaju palačinke za nju dok ih pečeš
Jel ima kakva tajna ili ovisi samo o tavi
Ja imam puno tih teflonskih, ali palačinke pečem jedino u staroj limenoj koju je koristila i moja baka kad je bila mlada
go2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 17:32   #8
imam 3 tefalove koje je stari uzeo u "Robotu" na TTTS-u prije 3 god kad smo TV kupovali, ja mu govorio jesi lud tolko love za sugave tepsije dat, al posli sam vidio kolko to stvarno vridi, tave su zakon i preporucam ih svakome, nista se ne lipi za njih,can nikad izgori nesto, ne savijaju se, iono sto je skoro najvaznije rucka je prokleto cvrsta i ne rasklimava se, samo treba pazit da je ne grebete metalnim predmetima pro ciscenju
bobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 17:33   #9
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
definitivno tefalova, ona s onim crvenim krugom za zagrijavanje... odlična je,dovoljna je samo kap ulja za palačinke...

mislim da je cijena od 70-100 kn,ne sjećam se više al baš je onako plitka za palačinke.

Osobno volim palačinke koje nastaju u kombinaciji tefala i mog dečka za njom
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 18:31   #10
evo skoro svi se slažu.Tefal rula
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 20:50   #11
Još jedna potvrda da je Tefalova tava za palačinke najbolja. Kad sam je kupila prije nekoliko godina pozvala sam frendice na palačinke, i nakon toga sam cijele godine za rođendane poklanjala Tefalove tave
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 21:16   #12
Tefal Pečem ih bez kapi ulja, nema šanse da se zaljepe.
Imam i njihovu peglu, isto se ništa ne zaljepi.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 07:24   #13
a stranice su im jake, sramota za jednu takvu firmu
njihove stranice
go2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 09:21   #14
Ja od svih tava najbolje palačinke pečem na jednoj prastaroj željeznoj koju je koristila još moja prabaka...

Tava je teška kao vrag, treba joj hrpa vremena da se dobro zagrije, ali onda toliko drži toplinu da se može čitava palačinka ispeči praktički bez da se stvar više drži nad vatrom. Dakle, mislim da su tave to bolje za palačinke što su masivnije, većeg toplinskog kapaciteta.
Na ovim novim laganim teflonskim mi uvijek ispadnu nekako anemične, blijede...

Ulja nikad ne stavljam na tavu, u samu masu dodam ravnu žlicu ulja, i nikad mi se ne lijepi.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 09:57   #15
Lijepljenje palacinke ne ovisi o tavi niti o sastavu palacinke, vec o tome koliko je tava zagrijana. Mora biti jako jako vruca i vrlo lagano masna prije nego se na nju izlije palacinka. I onda se nece lijepit ni na kojoj tavi.
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 09:59   #16
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Još jedna potvrda da je Tefalova tava za palačinke najbolja. Kad sam je kupila prije nekoliko godina pozvala sam frendice na palačinke, i nakon toga sam cijele godine za rođendane poklanjala Tefalove tave

ovo sam i ja radila... poklonila svekrvi, šogorici i ne znam još kome sve ne .... al zbilja mi je supeeeer
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 10:41   #17
Mislim da je tava manje bitna već je važno da je smjesa dobra (znači ne šećera puno jer se od njega lijepi) i da je tava vruća.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 18:36   #18
Ja pečem u svakakvim tavama, pekla sam ih čak i u voku i bile su dobre a podmazivanje vršim tako da stavim malo ulja na tanjurić i onda prije svake palačinke prođem tavu s komadom kuhinjske role umočene u to ulje, tako da se stvori tanušni film masti između tijesta i tave. Tefalove su jako dobre, moram dodat.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:18   #19
imam tefalovu skroz plitku s onom crvenom tockom na sredini i obicnu dublju i u obje isti problem - ako stavim ulja budu masne, ako ne stavim cijela palacinka bude onako zutozlacane boje jednolicna, nema onih ko "fleka" znaci da je mjestimice zuta mjestimica bjelija... sta radim krivo?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:26   #20
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
imam tefalovu skroz plitku s onom crvenom tockom na sredini i obicnu dublju i u obje isti problem - ako stavim ulja budu masne, ako ne stavim cijela palacinka bude onako zutozlacane boje jednolicna, nema onih ko "fleka" znaci da je mjestimice zuta mjestimica bjelija... sta radim krivo?
Pa i bit je da bude palačinka jednolično pelena i iste boje svuda.. Ako nije onda znači da tava nema istu temperaturu po cijelom dnu i time je lošija tava.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.