Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2009., 23:41   #41
Quote:
Iluzijonist kaže: Pogledaj post
Ja radim na benzinskoj i meni je cist ok....u 5 dana zaradio sam 1000 kn, jedne cure iz druge smjene su vec svaka zaradile 2000 kn....curam ide puno bolje, ali nit meni nije loše
To sve ovisi di je ta benzinska,na moru ili na kontinentu. Kolko čujem,na meni najbližoj benzinskoj se fino može skupit 1500. Radila bi i ja tamo,ali kasno se sjetila,svi bi tu radili
Studena92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 23:58   #42
ja sam našla benzinsku na autoputu, iz slovenije prema moru,kroz zagreb,
e sad.tam je sve prazno... izgleda da neću ni 10 kn po danu dobit
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 20:24   #43
eh da ja mogu nači nešto u zg-u da radim 7 i 8 mjesec bilo koji posao. niko od mojih iz razreda neče raditi sam ja imam želje a i trebaju mi novci za đeparac za maturalac. svi koji bu radili rade kod neke tetke, strica, bratića iz 3. koljena i tak to. tražim po netu tjedan dana neki posao al nikak da nađem nešto, a prek učeničkog ne želim ni pokušavati jer imaju ful glupe ponude koje su večinom za cure. zato ljudi pomagajte mi prijedlozi ili nešto slično dobro su došli i da ja sam slobodan od 5.7 pa do 3.9 pa primam ponude za posao - možda baš ti budeš moja veza heheheeh
opopBubamarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 21:13   #44
Quote:
opopBubamarac kaže: Pogledaj post
eh da ja mogu nači nešto u zg-u da radim 7 i 8 mjesec bilo koji posao. niko od mojih iz razreda neče raditi sam ja imam želje a i trebaju mi novci za đeparac za maturalac. svi koji bu radili rade kod neke tetke, strica, bratića iz 3. koljena i tak to. tražim po netu tjedan dana neki posao al nikak da nađem nešto, a prek učeničkog ne želim ni pokušavati jer imaju ful glupe ponude koje su večinom za cure. zato ljudi pomagajte mi prijedlozi ili nešto slično dobro su došli i da ja sam slobodan od 5.7 pa do 3.9 pa primam ponude za posao - možda baš ti budeš moja veza heheheeh
raspitaj se po skladištima
valeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 22:57   #45
ja sam se raspitala po skladištima,konkretno dm, i intereuropa,gdje imam vezu, i ta veza mi nije mogla niš sredit jer imaju viška ljudi :8
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 09:04   #46
Mene zanima mogu li raditi i učenici gimnazija?
Gdje je sjedište tih učeničkih servisa?
maza beti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 11:14   #47
Quote:
maza beti kaže: Pogledaj post
Mene zanima mogu li raditi i učenici gimnazija?
Gdje je sjedište tih učeničkih servisa?
Mogu. Imas u Ilici i u ucenickom domu Maksimir, Kennedyjev trg.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 11:50   #48
Quote:
opopBubamarac kaže: Pogledaj post
eh da ja mogu nači nešto u zg-u da radim 7 i 8 mjesec bilo koji posao. niko od mojih iz razreda neče raditi sam ja imam želje a i trebaju mi novci za đeparac za maturalac. svi koji bu radili rade kod neke tetke, strica, bratića iz 3. koljena i tak to. tražim po netu tjedan dana neki posao al nikak da nađem nešto, a prek učeničkog ne želim ni pokušavati jer imaju ful glupe ponude koje su večinom za cure. zato ljudi pomagajte mi prijedlozi ili nešto slično dobro su došli i da ja sam slobodan od 5.7 pa do 3.9 pa primam ponude za posao - možda baš ti budeš moja veza heheheeh
Raspitaj se po skladistima. A ako imas srece, naletis na djeljenje letaka, to je posebno dobro jer te odmah na kraju dana plate, pa onda radis kolko te volja.
zG fiRe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 14:21   #49
kaj sam dođem do nekog skladišta tipa konzum, interšpar i tak to i pitam na porti dal imaju posla ili kaj
opopBubamarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 14:50   #50
a najbolje tak,ja i zvala neka i pitala i dobila odjebanac
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 15:37   #51
Neznam da li ovi u učeničkom servisu traže posao za mene ili moram sam tražit? Ili oni služe samo za to da dobim pare?
DuxOtm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 18:19   #52
ma taj učeničkii je bzvz. dođeš tamo pogledaš ponudu posla ( večinom nešto bezveze , nepoznati obrti i traže večinom cure) i tak to oni ti daju ugovor za rad i ti taj ugovor odneseš kod poslodavca di radiš ( bilo gdje najbolje ti je sam nači posao pa u učenički doći po ugovor) i da dio tvoje zarade ide učeničkom, ja mislim da je 10 posto
opopBubamarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 20:36   #53
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
a najbolje tak,ja i zvala neka i pitala i dobila odjebanac
zato kaj si žensko meni su bar imali dovoljno pristojnosti da mi priznaju da me zato neće xD
valeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 15:58   #54
a di si ti to pitala da ja pokusam tamo
opopBubamarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 16:15   #55
kuhne i nagel, dm, i još neka neam pojma
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 18:19   #56
danke schon a di je dm skladište?
opopBubamarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 20:24   #57
dijeljenje letaka

hej ljudi...ako netko zna ko traži osobu za dijeljenje letaka ili neki sličan posao, bila bih vam fkt zahvalna da mi javite.. ili ako ste vi radili takav posao, pa mi samo broj date da ih malo gnjavim...
hvala =)
bedak :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 21:46   #58
I ja sve probala zvat, i prije 2 tjedna, i jučer. I nigdi ništa. Pa ja ću se upucat
malina:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 22:19   #59
mcdonalds.XD
moj savjet-ne
ali ako ste dovoljno ocajni...
valeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 23:12   #60
Quote:
opopBubamarac kaže: Pogledaj post
danke schon a di je dm skladište?
jankomir



mc donalds NE,nikad
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.