Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2010., 01:15   #61
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto se toliko čudite toj ruci, ja apsolutno razumijem što je radio s njom, nije ju drpao, nego onako, lagano naslonio i okrenuo ruku, ako me možete skužiti

Samo, mene fascinira kolike su mu ruke
dugoruki.

trebaju ga momci iz osiguranja držat na oku u svakom slučaju... a ne da širi te svoje pipke naokolo po državi.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 01:16   #62
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
dugoruki.

trebaju ga momci iz osiguranja držat na oku u svakom slučaju... a ne da širi te svoje pipke naokolo po državi.


mozda je krenuo ispod haljine
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 01:20   #63
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post


mozda je krenuo ispod haljine
jel tip uopće zna koliko je postao popularan?!

jadni MIOČanin!!!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 17:25   #64
Exclamation

Mene u cijeloj priči najviše zanima je li taj ružnjikavi mladac kvrgavih prstiju Pašalićko Jr.?!
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 18:07   #65
Quote:
Dijete Cvijeća kaže: Pogledaj post
Mene u cijeloj priči najviše zanima je li taj ružnjikavi mladac kvrgavih prstiju Pašalićko Jr.?!
Nije. Pašalić jr. je već završio srednju i sad završava 1.godinu faksa, a i ne izgleda kao ovaj dečko na slici.

Ne bih ni ja stavila ruku u vatru da nije photoshop, prečudno izgleda.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 18:15   #66
pa ne mora njoj pratnja biti netko iz škole?!
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 18:17   #67
Da, ne mora, ali to nije Pašalić jr.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 21:22   #68
konačno neka normalna mlada osoba...
u najezdi kojekakvih maja lena i ela dvornik napokon da se istakne i jedan normalan primjerak naše mladeži...
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 14:56   #69
Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
konačno neka normalna mlada osoba...
u najezdi kojekakvih maja lena i ela dvornik napokon da se istakne i jedan normalan primjerak naše mladeži...
bas to
Avon_Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:31   #70
Meni se Lana baš sviđa Čini se pametna, lijepa je, ima obrazovane roditelje i vjerojatno će i ona takva bit. Sasvim nebitno na koji fax ide, bitno da se trudi, uči i polaže ispite Jedino mi žao što će se sad gledat na svaki njezin postupak pod povećalom.Glupo mi da uopće pišu o njoj.
Kao što ste sve navele prije mene, cura je super naprema maji leni i elli dvornik.
velika_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 20:59   #71
mala je lijepa, pametna, uspjesna....neka ostane takva
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 21:24   #72
ma meni je gadna...to ak je predsjednikova kcer ne znaci da mora glumit...i ona nekad hoce obuć dopičnjak i stikletine i izbacit sise pa bit jedna od onih trebi kakve se viđaju po tramvaju al nece da si jadna ne pokvari reputaciju...ja bi bas tad sve radila da me dozive ko neku kurvu ulicnu a ne neko lijepo pristojno djete...i isla bi protiv svih zakona kojima mi tatek upravlja...REBEL YELL...FUCK THE NICE ONES!!!
__________________
Nismo mi u kurcu, kurac je u nama. Ne može nitko ući, imamo mrežu za komarce. Netko će ovdje bit poliven vodom. Daj mu pičke! S.M. 2011
rammsteinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 01:41   #73
Što nedostaje nekom tko pazi na reputaciju, ako je predsjednikova kćer? Zašto bi išla svjesno iz nekog tinejdžerskog hira uništavati reputaciju i inatiti se ocu, svojoj obitelji.
Ako je dovoljno zrela i pametna, što jest, normalno da neće. I kako znaš u kojem je ona điru, možda cura stvarno ne voli dopičnjake i sise na izvolte
Mislim, može ona raditi sve obrnuto, nekonvencionalno i prkositi. I što će od toga dobiti - ništa.
U biti, dobit će u početku jedan publicitet od našeg predivnog žutog tiska s "vrsnim" novinarima, podsmjeh javnosti i probleme u điru "buntovnica", pijandura, partijanerica sa dopičnjakom i tko će je ozbiljno doživljavat.
Bit će još jedna ala Maja Lena, kako li se već zove , a onda će postat jednom dobrom dijelu odbojna i skinuti sa trona Lambašicu i slične.
Za neke stvari treba malo i glumiti i paziti, to ne znači da ne možeš ponekad biti svoj i pravi "ja", ali ona je svjesna da je pod povećalom i zato mora misliti unaprijed.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 01:49   #74
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Što nedostaje nekom tko pazi na reputaciju, ako je predsjednikova kćer? Zašto bi išla svjesno iz nekog tinejdžerskog hira uništavati reputaciju i inatiti se ocu, svojoj obitelji.
Ako je dovoljno zrela i pametna, što jest, normalno da neće. I kako znaš u kojem je ona điru, možda cura stvarno ne voli dopičnjake i sise na izvolte
Mislim, može ona raditi sve obrnuto, nekonvencionalno i prkositi. I što će od toga dobiti - ništa.
U biti, dobit će u početku jedan publicitet od našeg predivnog žutog tiska s "vrsnim" novinarima, podsmjeh javnosti i probleme u điru "buntovnica", pijandura, partijanerica sa dopičnjakom i tko će je ozbiljno doživljavat.
Bit će još jedna ala Maja Lena, kako li se već zove , a onda će postat jednom dobrom dijelu odbojna i skinuti sa trona Lambašicu i slične.
Za neke stvari treba malo i glumiti i paziti, to ne znači da ne možeš ponekad biti svoj i pravi "ja", ali ona je svjesna da je pod povećalom i zato mora misliti unaprijed.
bravo, ovako nešto sam ja htjela napisat, al mi se nije dalo

meni se ona baš čini kao normalna i draga cura, koja ne glumi samokontrolu samo zbog toga što joj je stari predsjednik.
i neka je takve
pravo je osvježenje.

a i sviđa mi se njen modni izričaj - hvala bogu što ne voli dopičnjake i sise na izvolte.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 02:14   #75
Quote:
Sofia Coppola kaže: Pogledaj post
Što točno?
Nismo u srednjem vijeku i dobar dio ljudi na predsjednika više ne gleda kao na boga sunca - Ra već kao na čovjeka od krvi i mesa na vodećem položaju jedne omanje državice.

Njegova kći samim time isto nije neka uzvišena princeza koja kaka ružine latice, a suprotni spol promatra na isti način kao i vilin konjce.
Dečko i ona su se poljubili. Pa šta!
Oh, Sofijooo, katkad je potrebno izaći iz vlastitih, skučenih okvira, ter pod parolom one da se svijet ne vrti samo radi i oko nas promotriti širi kontekst ove priče, a on nam poručuje kako dečica koja su ovu sličku di se dvoje 18godišnjaka drpaju i žvljaju od kojih je jedna dobra, uzorna, diivna predsjednikova curica, pustili u javnost, nisu imali dobre namjere, već zlobne, s namjerom da se ta aureola fantastičnosti jedne mlade, lijepe i pametne cure kakvu dotična uživa u javnosti i među poznanicima bar malkice pokuša umrljati i ona sama spustiti(približiti) na vlastiti, niži nivo, ma koliko to drpanje nevino meni, tebi ili nekom xy izgledalo. Vjerujem da se Lana, posebice radi toga što se koliko smo uspjeli doznati ježi pretjerane medijske eksponiranosti, baš i nije ugodno osjećala kad je vidjela što je iscurilo u javnost. Istina, to je nešto sasvim normalno u njezinoj dobi, no nije normalno da u tom segmentu njezine mladosti i odrastanja sudjeluje i prisustvuje čitava nacija. Što je sljedeće? Lanin dečko snimljen prilikom kupnje kondoma? Makar...to i ne bi bila tako loša ideja, možda bi se tada smanjila brojka (u porastu) mladih zaraženih spolnom abecedom.

Zadnje uređivanje Frea : 25.06.2010. at 02:26.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 07:48   #76
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Cura je pametna, zgodna, fina, ma skoro savršena i ovakvo nešto u javnost može pustiti samo kakva poružna zloba, al toga svugdje ima. Njezin peh je taj što joj je ćale predsjednik, a urednik ovog šugavog portala primitivni voajer sklon školarkama.
Mudro zboriš, ali i duhovito

Uglavnom, Lana je ok.
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 15:22   #77
Quote:
rammsteinica kaže: Pogledaj post
ma meni je gadna...to ak je predsjednikova kcer ne znaci da mora glumit...i ona nekad hoce obuć dopičnjak i stikletine i izbacit sise pa bit jedna od onih trebi kakve se viđaju po tramvaju al nece da si jadna ne pokvari reputaciju...ja bi bas tad sve radila da me dozive ko neku kurvu ulicnu a ne neko lijepo pristojno djete...i isla bi protiv svih zakona kojima mi tatek upravlja...REBEL YELL...FUCK THE NICE ONES!!!


ko kaže da glumi, postoje i pristojna djeca.
i ovo da bi ti htjela da te se doživi kao uličnu kurvu, nadam se da je to šala , koju ja nisam shvatila
velika_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 17:13   #78
nisam to tak mislila...nego radije da me dozive ko ulicnu kurvu nego kao pristojno djete...dakle nebi ni jedno ni drugo...mrzim te pristojne fejkere mirne povucene i naprosto PRISTOJNE...radim sve samo da me tako ne dozive..
__________________
Nismo mi u kurcu, kurac je u nama. Ne može nitko ući, imamo mrežu za komarce. Netko će ovdje bit poliven vodom. Daj mu pičke! S.M. 2011
rammsteinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 17:19   #79
Quote:
rammsteinica kaže: Pogledaj post
nisam to tak mislila...nego radije da me dozive ko ulicnu kurvu nego kao pristojno djete...dakle nebi ni jedno ni drugo...mrzim te pristojne fejkere mirne povucene i naprosto PRISTOJNE...radim sve samo da me tako ne dozive..

Znaci, u biti ti radis ono za sto optuzujes Josipovicku- glumatas.

Sve to ide u pubertetski staz (ukljucujuci i kontradikcije u stavovima), nije bed.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 17:28   #80
pa ovdje drugacije razmisljas i svi te odmah popljuju...a na onom sranju od teena su svi poremeceni...zato i nisam tamo..nego ovdje...ajme bolje da ja promjenim forum opcenito dok me netko na nekom drugom topicu ne razjebe do kraja..ionak sam se ja ukljucila samo zbog topica o tillu...di su donekle istomisljenici da se nemoram svađat s nikim...a to kaj me je dosada dovela ovamo to je zbilja
__________________
Nismo mi u kurcu, kurac je u nama. Ne može nitko ući, imamo mrežu za komarce. Netko će ovdje bit poliven vodom. Daj mu pičke! S.M. 2011
rammsteinica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.