Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2011., 12:24   #21
S obzirom da je samo u Europi 13 država sa većim vodnim zalihama od nas nemamo se zašto brinuti.

Osim ako se invazijska sila ne zapali za vožnju brodićem po Plitvicama, e onda smo nahebali.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 13:14   #22
Ma ljudi moji kaj je VAMA??? Nas da rat zaobiđe!!!!!!! Povijest je najbolja učiteljica... S obzirom na naše susjedstvo da nas zaobiđe jako teško. Nadam se samo ekipa da ste dobrog zdravlja i da ga imate još duuugo... Mlađe generacije se budu morale prilagoditi i učiti u hodu (u slučaju sukoba) i mi smo isto tako učili u hodu. Da se napiše još kaj o stanju u našoj vojsci je bespotrebno. Da je potrebno nabaviti kakve Panzerfauste 3 ili nekaj sličnog potrebno je i to hitno, k tome bar još jedno 200 Igla-s ili Stingera. Ako nečemo ulagati u HRZ bar da se nabavi neki stvarno dobar PZO sustav. No rat neće početi sutra ni prekosutra (nedaj Bože da ikad počne)... Ali za 3-5 godina
ludolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:03   #23
Dobro, jebemu, jel Mičo fino pito: ko bu protiv koga ratoval?
Poljaci protiv Kineza, ako se ne varam?
Kaj vi brijete?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:47   #24
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
baš me zanima kako bi to sve ispalo da vojni rok nije bio obavezan i da juga nije tolike pare ulagala u vojsku
Mozda ne bi niti bilo rata jer bi ljudi, uz malo srece, bili manje nacionalisticki nastrojeni, malo vise otvoreni jedni prema drugima. I ovo sto je bilo bilo je na granici, ali 1991 moglo je pucanje i prestati da nisu neki ljudi ubili Josipa Reihl-Kir-a i par njemu slicnih. Tko ga je ubio? Nisu Srbi. Jesu kriminalci.

Tko je u ratu najvise profitirao? Ne sverceri oruzja nego oni koji su zasjeli na vlast, kao i njihova ekipa koja je privatizirala vecinu ekonomije.

Btw. tema o ratu u EU vam je smijesna. Procitajte sto je zaista receno, pa onda mozemo otvoriti temu "novinari - senzacionalisticki lesinari i patoloski lazovi" ili tako nekako.
succorosso is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 16:42   #25
Quote:
pp5d6 kaže: Pogledaj post
Prije par tjedana poljski ministar financija ,danas zapovjednik američke vojske govore o ratu kao gotovoj činjenici.
Mislim da si se poprilično zaletio. Europske države uglavnom smanjuju svoje OS tako da ne bih rekao da je nekome do rata.

A naši novinari su tu Dempseyevu izjavu prenapuhali. Tipično.

Što se tiče OSRH sve je već ranije rečeno.
Hollow Point is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 17:17   #26
Quote:
jedrilicar kaže: Pogledaj post
lol

kakva glupost.... pa rat će i nastati unutar članica tih integracija
Quote:
zdrug2000 kaže: Pogledaj post
Jesi siguran da ti garantira? ... A uostalom u NATO-u su jasno rekli da se i sami moramo brinuti za sebe,da se nemoze ocekivati sve od njih. Prijatelju zapamti,samo jaka,moderna,obucena i motivirana vojska ti je jamac sigurnosti,nikakve alijanse.
Slabo mi je prošla provokacija...Naravno da je glupost da će nam netko drugi jamčiti sigurnost, ali ljudi moji to je mantra našeg političko-vojnog vodstva koje se brine o tim pitanjima. (Moralnog i znanstvenog vodstva uopće nemamo.) Pročitajte bilo koju službenu izjavu/govo/razgovor nekog dužnosnika ili dokument koji se dotiče pitanja sigurnosnog uređenja i naći ćete više referenci na NATO nego na domaće vojne i paravojne sigurnosne strukture. Cijeli naš sigurnosni sistem nije uništen nego potpuno podređen nekakvoj imaginarnoj međunarodnoj ulozi (ne radi se samo o AFG i kanaderima). Ja bih volio da je to namjerno, jer se pokvareno uvijek može popraviti, ali se bojim da je to učinjeno iz neznanja i nebrige.
tadeusk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 17:40   #27
Quote:
succorosso kaže: Pogledaj post
Mozda ne bi niti bilo rata jer bi ljudi, uz malo srece, bili manje nacionalisticki nastrojeni, malo vise otvoreni jedni prema drugima. I ovo sto je bilo bilo je na granici, ali 1991 moglo je pucanje i prestati da nisu neki ljudi ubili Josipa Reihl-Kir-a i par njemu slicnih. Tko ga je ubio? Nisu Srbi. Jesu kriminalci.

Tko je u ratu najvise profitirao? Ne sverceri oruzja nego oni koji su zasjeli na vlast, kao i njihova ekipa koja je privatizirala vecinu ekonomije.

Btw. tema o ratu u EU vam je smijesna. Procitajte sto je zaista receno, pa onda mozemo otvoriti temu "novinari - senzacionalisticki lesinari i patoloski lazovi" ili tako nekako.
Jebemumiša, evo prvi koji s kojim bih se složio.
Ostakak ekipe vježba novu disciplinu: autosugestivno čitanje (slobodno možete uvesti prikladniji nazov, meni je ovo prvo palo na pamet), tipa: meni ispadne iz vreće, koju zovem glavom, neka ideja, pa hajd'mo je razraditi u ovom našem paralelnom svemiru, koji zovemo Forum.

Rat koga protiv koga?
Nacionalni naboj je prisutan još samo na ovim našim prostorima, te gore na Baltiku, odnosno kod zemalja koje su relativno nedavno stekle samostalnost, pa je sad razvlače do ranog Srednjeg vijeka. Ostali su davno preboljeli te dječje bolesti, i bave se pametnijim stvarima, recimo preživljavanjem, ili podizanjem standarda.
Osim toga, u onim citatima se stalno provlači jedan pojam, politički sustav, i njegov odraz na gospodarstvo. Danas na ovom kontinentu nema velikih animoziteta između država-nacionalnih entiteta, jer jednostavno i nema više tako homogenih nacionalnih entiteta (nije ih nikada ni bilo, pa ni za vrijeme Hitlera).
Animoziteti postoje između slojeva stanovništva, dakle radi se o ekonomskim kategorijama, te sve vidljivijem raslojavanju i udaljavanju tih kategorija.
Ideja EU je bila jedno gospodarstvo, odnosno homogeniziranje cijelog kontinenta, međutim, zbog jako različite razine na kojima su se nalazila pojedina gospodarstva samo su se stvorile ogromne grupacije-klase društva, sa jako vidljivom razlikom u standardima življenja.
Netko zločest bi rekao: stvaraju se preduvjeti za novu klasnu borbu i komunističku revoluciju...
Ovi se jednostavno boje pobune siromašnijih slojeva društva, samo to ovaj put ne bi ostalo u nekim nacionalnim granicama, planuo bi cijeli kontinent. Kako nema policije koja bi to mogla iskontrolirati, a svi smo mi NATO, jel', mislim da nije daleko ideja da se vojne snage upotrijebe kao represivni aparat, pa adekvatno tome, treba pripremiti i priču za uvođenje vojske u cijelu priču.

Ako bi se u dogledno vrijeme EU raspala, ne formiraju se automatski potpuno funkcionalne pojedine države, jer je tu toliko predanih nadležnosti, "izgubljenih" suvereniteta,...da bi nastao jedan vakuum dok se sve to ponovo uspostavi, jer neke službe i neki zakoni jednostavno više ne postoje.
Tko najbolje koristi "trans"-ratni izostanak autoriteta? Kriminal.
Koji stvara nove autoritete iz svog miljea, paravojske, paradržave.
Onaj zlobnik bi rekao: gledamo Latinsku Ameriku koja čeka Che-a da digne revoluciju...
SAD i Rusija su prošle svoj zenit, Japan također, Kina je upravo u njemu i može očekivati stagnaciju, rastu novi giganti, koji uz rastuću ekonomiju imaju i resurse, recimo Brazil, Indija prerazmrvljena da se nametne sama, Afrika također, sada Europa mora naći svoje mjesto u cijeloj priči.

Eto vam još jedan scenarij, možete sad kopati rupe po njemu, možete ga srušiti u putpunosti, možete izmišljati nove scenarije, svi su relevantni kao i tema dosada (ili jednako promašeni )
Samo ne mogu skužiti likove koji skaču od sreće na spomen rata
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 18:48   #28
Sve što je zec reko je točno, ali ne zaboravite da se nacionalni naboj(negativni) jako lako raspiri u bilo kojoj zemlji, koliko god ona bila "napredna". Potrebno je samo malo medijskog prostora i izabrati neprijatelja druge nacionalnosti, boje, vjere i sl. U slučaju bilo kakvog rata(gotovo nevjerojatno) mi sigurno ne ostajemo po strani bez obzira na bilo kakvu neutralnost ili sl. ... jednostavno smo na dosta bitnom mjestu na kontinentu, a i više smo nego podložni medijima i dezinformacijama te "pričama o urotama" na kraju krajeva iz takve se i razvila ova tema. Ukoliko sile žele do rata dođe za 2-3 mjeseca, a opet ukoliko ne žele mogu roknut i nuklearke jedna na drugu pa da do rata ne dođe(karikiram) To što smo u lošoj financijskoj situaciji(premda nije baš takva-opet mediji i dezinf.) je samo razlog više da se zarati kad bude prilika-kako nama tako i susjedima. Uvijek je siromašne i "manje razvijene" lakše navuć na sukob.
__________________
A znate li zbog cega se vodi ovaj rat, ova bitka?
A od kud znam? Sta ja znam? Kol'ko ja kuzim to ovi kao 'oce da se odcjepljuju, a mi im kao ne damo...
AMARU is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 18:53   #29
Europa i rat te dvije rijeci vise ne idu u istu recenicu.

Jer ovo danas je potpuno drugi svijet u odnosu na 45' ili 90'. Puno vise isprepleten, jednostavno da danas netko u Europi krene protiv susjeda isto mu je kao da je krenuo protiv sebe.

Cak i da se EU raspadne, sto je opet fantazija, nema smisla.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 19:00   #30
Nismo spremni isto kako nismo bili spremni ni za bilo koji od prošlih ratova tak da nekakve ogromne pripreme bi izgledale ko TITOV govor znači uzaludno bacanje novca što se je i pokazalo u DR hrpa tehnike bez nikakve taktike i imaš 3000 ljudi sa lovačkim puškama koji brane grad nekoliko mjeseci i koji ti k... za to treba 100 milijardi eura ulaganja u oružje ako govorimo o ratu protiv neke veče sile tipa da rusi popizde i napadnu nato jer je nato napao kinu koja je recimo napala tajvan znači modernija tehnologija (avioni,PZO,brodovi) postali meta u prvih sat vremena rata i bili uništeni ili oštečeni do mjere neupotrebljivosti

Ali ako govorimo o lokalnim sukobima koje bi naši susjedi mogli iskoristiti ako se veče sile zarate tu bi bolje prošli jer ni susjedi nisu baš nešto naoružani da bi nas pregazili za par dana a to što večina nas misli ako nemamo 4 generaciju aviona i abrams tenkove da čemo izgubiti od svakog tko nas napadne onda su se malo prevarili jer je to čista propaganda
Balkan če uvijek ostati zagrijan zbog burne prošlosti
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 19:16   #31
Quote:
many-m kaže: Pogledaj post
Bravo za temu!

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/oba...i-do-rata.html
http://www.novilist.hr/Vijesti/Svije...ijeti-novi-rat


Za kvalitetnu obranu nemamo:

- Pravo ratno zrakoplovstvo, jurišne helikoptere ni borbene zrakoplove, kao ni moderno naoružanje zrak-zrak, zrak-zemlja, protubrodsko
- Moderno topništvo, vučno i samohodno
- Tenkove opremljene suvremenim sustavima
- Moderna BVP
- Suvremene PZ sustave
- Protubrodske raketne sustave
- Brodove sposobne obraniti teritorijalno more i značajnije djelovati po kopnenim ciljevima
- Podmornice ni protupodmornička sredstva, torpeda
- Moderno pješačko naoružanje u većim količinama
- Obučenu pričuvu ni dovoljan broj profesionalnih vojnika
- Vojnu industriju koja može „servisirati“ vojsku za vrijeme trajanja sukoba
- Mudrosti ni pameti
- itd.



Ili je sve bilo planski? http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e035.gif

jedno jako bitno si zaboravio- nemamo više ni puno sposobnih ljudi u sustavu, koliko sam čuo sustav je uglavnom sastavljen od nesposobnih-podobnih.
pa da imaš i najbolju tehniku ako imaš kilavce u sustavu krah je zagarantiran.


edit, jedna prigodna
jedino nas to može spasiti ako izbije sranje
http://www.youtube.com/watch?v=AVnBz...eature=related
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)

Zadnje uređivanje zbunjenixx : 12.12.2011. at 19:57.
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 19:31   #32
Svaka cast pjedinim kolegama forumasima ovdje,povijest je zaista najbolja uciteljica,a zna se kakva je nasa bila. A daj boze da vise nikad nebude nikakvog sranja kao sto neki predviđaju. I opet za kolegu Asmodeusa
__________________
Za SVOJE,a nju nedam ne prodajem ona mi je jedina!http://youtu.be/8IB86caf3wA http://youtu.be/vMjDE3jDLk4 http://youtu.be/70kV_Wp5WpE ICH WILL!! http://youtu.be/fudTbylhVC8 http://youtu.be/xawEPd1gt0o

"Danas kažu protiv tebe riječi pune zavisti,za života šutjeli su glasa nisu podigli..."
zdrug2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 21:44   #33
Angry

[QUOTE=BD-zg;37160596]Nismo spremni isto kako nismo bili spremni ni za bilo koji od prošlih ratova tak da nekakve ogromne pripreme bi izgledale ko TITOV govor znači uzaludno bacanje novca što se je i pokazalo u DR hrpa tehnike bez nikakve taktike i imaš 3000 ljudi sa lovačkim puškama koji brane grad nekoliko mjeseci i koji ti k... .../QUOTE]

U smislu naslova teme: Ljudi dajte se više otkačite od te priče da je DR dobiven tako što su mase u tenisicama s lovačkom i dvije patrone zaustavile horde tenkova. Hrvatska je u inicijalnim fazama izgubila dosta teritorija, a potrajalo je dosta vremena da se organizira odbrana. Na raspolaganju su bile velike količine lakog oružja (puške, streljivo, PO, PA) iz MUP-a i "sivog uvoza (Mađarska)". Bilo je i puno više vojno sposobnih ljudi sa temeljnom obukom, a ipak i veći broj časnika JNA je pristupio hrvatskim snagama. Najteže je bilo organizirati i raspodijeliti oružje. Uskoro se došlo do većih količina teškog oružja koje HV nije znao pravilno iskoristiti pa su se dešavali veliki i skupi propusti. Uz sve to privredni subjekti su počeli masovno izbacivati razna improvizirana sredstva, kakva god upotrebljavala su se. Danas nemamo gotovo ni jednu prednost koju smo imali '91, a najžalosnije što nam je očito organizacija i strategija odbrane gora nego prije dvadesetijednu godinu, brojkama 21, aloooooo
tadeusk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 00:29   #34
Ja neznam koliko još može postojat naivaca kod nas, za te naivce samo da razmisle da u jednom prosječnom životu na ovim prostorima su bile i po 3 imena država, neka pročitaju načertanije i svi ti jugofili koji misle da nama ništa netreba ni vojska ni ovo ni ono u nekom budućem ratu bi volija da im četnici njima prvima banu na kuće.Pored takve bolesne ideologije koju provodi srpska fašistička pravoslavna crkva, do reda skoro svi intelektualci i političke elite mi bi se trebali kao fol opustit i glumit bezbrižnost, za sve vas ta ideologija nije poražena nažalost u zadnjem ratu zmiji se nije stukla glava. Ne bi im GB i ostale zemlje dale pravo na RS tvorevinu začetu na genocidu, i dan danas oni nas uznemiravaju upravo sam tu riječ napisa UZNEMIRAVAJU pa zar vi nevidite da mi još o tome raspravaljamo u medijskom prostoru o ratu, nestalim, optužnicama iz Srbije onda za 20 god obljetnicu Vukovara KOS-ove praole idu progurat kao izdaju Vukovara od strane vlade i ostatka Hrv, te iste parole koje su sami 91 bacali po Vukovaru našim braniteljima. Rat se ne vodi samo oružanim sukobom nego i političkim metodama jako perfidnim, zato bolje bit spreman i živit u miru.
E pa što is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 00:41   #35
S jedne strane imamo globalni trend smanjenja nasilja, no s druge strane imamo i globalno destabilizirajuce utjecaje:

http://www.ted.com/talks/guy_philipp...rld_peace.html
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 03:12   #36
Stvarno ima puno naivaca, masinerija ispiranja mozga preko medija ocito djeluje.U slucaju nekog sukoba u Europi srbija neostaje sa strane sto se tice nas to je sigurno. Ako stvarno vjerujete da nepostoji vise opasnost od napada srpske strane procitajte malo kako disu na www.militaryphotos.net forumu pa cete vidit da ideja velike srbije zivi jos uvijek punom snagom. Imaju cijelu masineriju koja promice ideje velikosrpstva i obrane svih srpskih zlocina na ovim prostorima. Pa ljudi koja stranka u srbiji dobiva uvijek vecinu glasova. Nemojte biti naivni kao neki (odredeni Ivo Josipovic)pa povjerovat pricama ko nas bre zavadi. Onaj dio srbije sto redovito glasa za radikale ne bi dva puta promislio prije nego bi uzeo pusku i krenio u stvaranje velike sbrbije. A kod nas, to sto mediji rade u nasoj drzavi da se sustavno ubija svaki tip domoljublja, morala i svega sto je vrijedno da bi drzava opstala i da bi se ljudi dobro osjecali u njoj je strasno. Cijeli svijet se naoruzava a jedino mi ponavljamo mantru kako vise nikad nece biti ratova. Ko zaboravlja povijest taj je u velikom riziku da mu se povijest ponovi. Se vis pacem para bellum. Nisu stari rimljani bili ludi. Ima i ona biblijska "Tko oruzje pretvara u plugove drugome njivu obradjuje". Toliko od mene
pero15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 03:57   #37
Ekstremista će uvjek biti, ali ta šačica (najčešće maloljetnih youtube boraca) može poslužit isključivo kao opravdanje ekstremistima s druge strane. Također maloljetnim junacima koji previše igraju cod.

Još nisu zacijele rane prošlog rata, a neće zacijeliti još mnogo godina. 1991. je JNA imala vojarne u svakom gradu u Hr, i to ne jednu već više njih, bili su gušće raspoređeni nego što su to sad Ameri u Afganistanu. Na Visu je bilo više vojnika nego stanovnika. Ali i tad je moral njihovih trupa bio nizak, s druge strane moral čovjeka koji brani svoj dom i svoju obitelj (i nema gdje bježati, a i neželi bježati u nepoznato) je visok. I tad se velik broj njih, ne zbog ljubavi prema nama, nego prema sebi, skrivao po podrumima i samoozljeđivao kak ne bi morao ići u rat i vjerojatno poginuti. Samo tad još nisu znali što im rat donosi, a zbog toga što su imali oružje, a s druge strane nenaoružanog neprijatelja nadali su se brzoj okupaciji. A nisu uspjeli ostvariti niti manji dio svojih planova. Tad je u Hr bilo 12% Srba, danas ih je 4%. Ni tad nisu uspjeli, polomili su zube, danas OSRH ipak imaju više oružja nego 1991. i bili bi u neusporedivo boljem položaju. S druge strane oni imaju mnogo većih briga od okupiranja tuđih teritorija, kako naći posao, prehraniti obitelj,... zbog rana iz prošlosti narodi ovog područja su posljednji koji bi htjeli rat. Ne ubrajam youtube fajtere i maloljetnike uživljene u cod.

A i ne vidim tko bi to želio ratovat u Europi? Nizozemska protiv Danske? LOL!
Jumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 08:32   #38
Možda vama LOL-ovcima zaškaklje po mozgu karta jezične (narodne) distribucije po Europi....ako već nemate dovoljno drugih primjera.
http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._of_Europe.png
Ako vam iz ove ili ovakvih karata nije jasno i vidljivo koliko potencijalih kriznih žarišta ima....neznam. A teza da su ljudi bolji, pametniji, produhovljeniji i obrazovaniji nego prije 100 godina pa ih se neće dati izmanipulirati ili nabrijati na nacionalno pitanje, mogu vam samo reći da se prošetate malo dalje od svog kvarta.
__________________
mučko jedno džubre
asmodeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 13:15   #39
smatrati da je rat pred vratima, pa makar i dvorišnim je nerealno, ali je isto tako, a i još više, nerealno smatrat da su ljudi "napredniji" nego prije...apsolutno se ništa nije promjenilo od nastanka Jerihona do danas...ljudi su ista priča, samo s lijepšim koricama
__________________
A znate li zbog cega se vodi ovaj rat, ova bitka?
A od kud znam? Sta ja znam? Kol'ko ja kuzim to ovi kao 'oce da se odcjepljuju, a mi im kao ne damo...
AMARU is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 13:32   #40
Mi smo u potpunosti spremni na više razina, i to:
Politički- Za prihvaćanje gazde, tko god on bio. Od 2000 naovamo sve garniture bi prihvatili svačiju okupaciju, ako im se osigura komplet fotelja.

Vojno- za brzu i hrabru smrt još ovih par ljudi kojima je stalo i koji bi se u slučaju rata pokušali organizirati, jer bi to bilo prvo minirano od domaće politike i poslano na volej bilo kome zainteresiranom, neovisno o postojećim samostalnim zalihama ubs.

Moralno i "duhovno" - cijelo "nacionalno biće" pažljivo je rastakano i indoktrinirano raznoraznim glupostima, za većinu ljudi, pogotovo mlađih generacija nije ni najmanje važno zove li se država Hrvatska ili kako drugo, da li je glavni grad Zagreb Beograd ili Rim, sve dok ima Fejsa, i-nečega(founa peda, štogod) i cajki vikendom.

U situaciji kada vojsku nemamo, strategiju nemamo, plana nemamo svoju sudbinu ćemo po tko zna koji put dočekati kao guske u magli na autocesti.
Sadašnje stanje u HV je takvo da bi teško izašli na kraj s balvanašima iz 1991, a kamoli bili što više od nepokretne mete u globalnom sukobu.
Nemamo ništa, odrekli smo se svega. Sve što je vrijedilo u HV od Časničkog/dočasničkog kadra iz nje je davno potjerano, zbog "državnog udara pismom" ili zaradi mira u regionu. Sposobne su zamijenili podobni, a u demografskoj skupini 18-35 nitko ne zna koju stranu puške treba okrenuti ka neprijatelju.
Čeka nas vrlo svijetla budućnost! Pogotovo zbog rasprostranjenog "mišljenja" ajpodaša i samoproglašene urbane (valjda ih je stid opet se nazivati poštenom) inteligencije - it's ok nou vor enimor... lec gou tu d mol.
jedan2345678910 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.