Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2011., 23:46   #301
jel mi netko pliz može reć a da je gledao vijesti rtl-a 10.11, gdje je ona kebabarnica iz priloga?
tip se preziva ahmet i kebab izgleda ok, pa ako netko ima info. bio bih mu veoma zahvalan
soak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 06:45   #302
prečko, to ti je onaj ovdje spominjana druga kebabčinjica u shoping centru
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 13:53   #303
Je li to onaj minijaturni kebab (radnja sa vanjske istočne strane centra, ona bliža aveniji)?
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 14:20   #304
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Je li to onaj minijaturni kebab (radnja sa vanjske istočne strane centra, ona bliža aveniji)?
Je. Tam je najbolji kebab u zg.
karlovcan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 15:02   #305
Vjerujem, ali sam odustao od kupnje kada sam vidio koliko je mala lepinja.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 15:41   #306
Ako nisi probao ni ne mozes zamisliti kojom se kolicinom svega ta lepinja napuni..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 15:47   #307
Quote:
karlovcan kaže: Pogledaj post
Je. Tam je najbolji kebab u zg.
dobar je, al je onaj sipac (Ali se zove?) idiot... naporan je sa svojim istim forama... jednom se vracao sa treninga i odem na kebab, velim umak pola/pola, a lik ko fol nije cuo i kaze ljuti? rekoh ne, pola/pola... on veli, aha.. to ti je za curu?.. ono.. ha ha ha.. ok smijesno, iako sam tu foru cuo kod njega vec 10 puta... i tak vadim ja novcanik iz ruksaka da platim, i dok nisam gledao kreten mi nasipa unutra tobasco... naravno da sam se vratio unutra za minutu i trazio da mi vrati novce, a on se pravio mutav... na kraju sam ga stero u kurac i bacio mu taj kebab tam na pod i zgazio ga tenisicom...

ono.. nemoj me zajebavat.. placam svojim novcima i hocu dobit ono sto narucim...
okarmmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 17:08   #308
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
prečko, to ti je onaj ovdje spominjana druga kebabčinjica u shoping centru
Da li je taj tip koji je sad u Prečkom radio prije u Tkalčićevoj?
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 18:11   #309
Mislis na njega - http://youtu.be/0qXRgFnpLRU ?
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 19:26   #310
Quote:
OpticaLL kaže: Pogledaj post
Mislis na njega - http://youtu.be/0qXRgFnpLRU ?
Da.
Čini mi se da je prije radio u Tkalči.
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 19:33   #311
U pravu si, u onom "prvom" kebabu, na sredini tkalce s lijeve strane..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 17:43   #312
Quote:
OpticaLL kaže: Pogledaj post
Ako nisi probao ni ne mozes zamisliti kojom se kolicinom svega ta lepinja napuni..
Probao i mogu reći da si u pravu. Je mala lepinja, ali ju pošteno napune svime i svačime. Kako je ljuti umak poprilično zasitan, kebab je taman.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 17:17   #313
Stiže prvi originalni istanbulski kebab
http://www.vecernji.hr/zagreb/miris-...-clanak-369859
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 23:04   #314
željno iščekujemo! inače najbolji kebab mi i je u tkalči, tam kod đonija... vidit ćemo ovo pusto tursko dal bu zaista tak originalno :P
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 10:32   #315
Quote:
soak kaže: Pogledaj post
jel mi netko pliz može reć a da je gledao vijesti rtl-a 10.11, gdje je ona kebabarnica iz priloga?
tip se preziva ahmet i kebab izgleda ok, pa ako netko ima info. bio bih mu veoma zahvalan
lik je zesca seljacina, radio je u tkalci i dobio otkaz jer je musterijama koji su trazili vegetarijanski kebab nerijetko dobacivao da su pederi - nekima (ukljucujuci vlasniku prostora) prijetio je nozem. meni njegov kebab nikad nije bio nista posebno a trenutno najbolji je u staroj vlaskoj na cosku. pecivo tocno kako treba, mesa ko u prici a sir bolji nego kod konkurencije u tkalci (sve tri lokacije).
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 16:35   #316
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
lik je zesca seljacina, radio je u tkalci i dobio otkaz jer je musterijama koji su trazili vegetarijanski kebab nerijetko dobacivao da su pederi
a što je to vegetarijanski kebab?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 21:23   #317
vebab
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 21:35   #318
Ako želiš vegetarijanski kebab odeš negdje i naručiš jebenu salatu a ne ići u kebabdžinicu.

Kakva glupost.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 17:42   #319
Evo da se i ja javim.
Veliki sam ljubitelj kebaba i poslije sarme i ćevapa u lepinji s kajmakom i lukom, kebab mi je omiljeno jelo.
Probao sam kebab na jako puno mjesta u Zagrebu. I naravno,u svakoj državi u kojoj sam bio,jedna od prvih stvari je bila da potražim gdje se prodaje i probao.
Osobno mi je najbolji kebab u Zagrebu u Tkalčićevoj ulici "City kebab" kod kafića "Sunčani sat". Kebab sa sirom košta 25kn,ali je UBOJICA! Lepinja pristojne veličine, umak dosta različit nego u ostalim kebab prodavaonicama, sir odličan,mesa frajer stavi jako puno,od salata veliki izbor. Dvojica likova rade. Prijepodne je jedan lik,ne znam kak se zove,a popodne i navečer je lik,Johny ga zovemo,lik baš s guštom složi kebab i ne škrtari. Vjeruj te mi, definitivno nećete požaliti.
Drugi najbolji kebab mi je u Dubravi kraj benzinske postaje na dankovečkoj. Sam okus se dosta razlikuje od ovog kod Johny-a, ali isto jako kvalitetan kebab.
Mnogima je dobar kebab na kvatriću kod "Ali ke baba" iliti popularno kod alije,ali osobno mi se zamjerio jer sam tamo pokupio salmonelu od njega, pa više nisam tamo navraćao. Inače sam pojeo kebab možda 500-injak puta u životu i samo sam se jednom otrovao i to tamo. Ostale pute,ništa.
Probao sam sve kombinacije umaka i salata.
Definitivno je najbolje uzet s pola pola umakom i još nakon što sve stavi uzmeš malo blagog umaka gore.
K E B A B ! ! !

P.S. Jedna od životnih želja mi je da jedan dan provedem u kebab prodavaonici i sam si slažem kebabe po cijele dane (bez da ih moram drugima prodavat)
Pozdrav!
Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 19:37   #320
pa dogovori se s nekim od gazda, daj, kaj ja znam, 150 kn i složi si jedno 6-7 mrcina i deri!! ne buš mogo puhat 2 dana..

i meni osobno je naj pol-pol pa još malo blagog ozgora nekad znam čak tražit duplo samo ozgora, nakon svega, da mi ne razmoči i rasturi lepinju pa da se ne raspada po usranim prstekima.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.