Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2017., 22:24   #4381
Taj sir koji Heidi i Klara jedu je i mene mučio. Cipele ne.
bigblue2010 is offline  
Old 28.03.2017., 22:28   #4382
Morala sam guglati sto je tankini.

Ne sjecam se Heidinih cipela.

One balerinkice su uglavnom sve dobre

Onaj kupaci je zivi uzas

Ove godine sam odlucila kupiti jednodijelni badic jer cu biti mnogo sexy u njemu, onako sva romanticna na kraju cu vjerojatno proplakati zivot nakon isprobavanja ali neka.
Nesto kao planiram Santorini u 9. mjesecu pa sam dotad odlucila opustositi ducane s ljetnim haljinama i tunikama.
Aese is offline  
Old 28.03.2017., 22:32   #4383
Ja se ne sjecam sira i cipela, ali su mi se u pamcenje urezale zemljice (ili kako je u knjizi biblioteke Vjeverica pisalo, zemicke) koje je Heidi skupljala da odnese djedu na planinu i kako ih je gospodjica Rottenmeier otkrila.
Hannah 3 is offline  
Old 29.03.2017., 00:05   #4384
Ja sam upravo otkrila da se ne sjećam detalja iz Heidi, a u prvom-drugom razredu mi je bila jedna od omiljenih knjiga, znate one koje otvorite na bilo kojoj stranici i onda čitate milionti put.

Ja danas: plavkasto-siva melirana majica dugih rukava, traper jakna, šal, crne kargo hlače i crne tenisice.

Badić kupim svakih par godina novi, tako da obično imam dva starija, ali nosiva, i jedan lijepi novi. Prošle godine sam si kupila jedan prekrasni u Benettonu, uhvatila sam sniženje i pol. Za ovu godinu još ne znam hoću li kupovati, moram najprije napraviti inspekciju onih starijih da vidim jesu li još uvijek nosivi.
zelena truba is offline  
Old 29.03.2017., 00:10   #4385
Ja se sjećam onih Heidi slikovnica i jedne TV serije.

I znam da joj se ona nepokretna prijateljica zvala Klara.

Inače mi je uvijek bilo žao njenog djeda
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 29.03.2017., 00:33   #4386
Ja sam imala knjigu iz biblioteke "Vjeverica".

Kasnije sam gledala i seriju, ali knjiga me se puno više dojmila.
zelena truba is offline  
Old 29.03.2017., 00:37   #4387
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja sam dugo, dugo vremena slinila za cipelama koje su heidi i ona njena frendica nosile u knjigama. gležnjače s petom, i zakovicama, i onda bi otišle na planinu i jele pohani sir, koji ja nikad nisam jela.

danas te čizme zamišljam malo kao steampunk.

i još mi se sviđaju

dosadno mi je imati oba dijela badića u istoj boji., znam da to nije svima tako, jer jedna frendica uvijek to isitče kao nešto što samo ja radim (znam da nije istina)
Ček', jele su pohani sir? Ja cijelo vrijeme mislim svježi. Nekako mi je to logičnije s obzirom na koze, ali nisam više sigurna, dođe mi da sad re-čitam iako moram učiti neke ozbiljne stvari.-.- :uvijek ontopic:
Gospođica Rottenmeier je književni lik kojeg sam mrzila.

U vezi onog kupaćeg, čak mi i fora izgleda na teti s fotografije, ali nosim samo minimalističke i volim pokazivati trbuh.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Old 29.03.2017., 01:00   #4388
Ni meni nije u glavi pohani sir, ali već sam ustanovila da nisam najpouzdanija osoba na svijetu po pitanju detalja iz Heidi.

Kad uhvatim knjigu, baš ću pogledati.
zelena truba is offline  
Old 29.03.2017., 08:57   #4389
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Morala sam guglati sto je tankini.

Ove godine sam odlucila kupiti jednodijelni badic jer cu biti mnogo sexy u njemu, onako sva romanticna na kraju cu vjerojatno proplakati zivot nakon isprobavanja ali neka.
Nesto kao planiram Santorini u 9. mjesecu pa sam dotad odlucila opustositi ducane s ljetnim haljinama i tunikama.
uuu, Santorini!
meni su jednodijelni jako seksi na drugima, sebi nisam našla još uvijek neki koji bi mi pobudio iste dojmove.uglavnom do problema dođe kad nađem jednodijelni koji ima dovoljno mjesta za sise, ali onda je predugačak u struku, i obrnuto.
tankini je sasvim ok stvar za provođenje vremena na obali rijeke ili na plaži

Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Ček', jele su pohani sir? Ja cijelo vrijeme mislim svježi. Nekako mi je to logičnije s obzirom na koze, ali nisam više sigurna, dođe mi da sad re-čitam iako moram učiti neke ozbiljne stvari.-.- :uvijek ontopic:
Gospođica Rottenmeier je književni lik kojeg sam mrzila.

U vezi onog kupaćeg, čak mi i fora izgleda na teti s fotografije, ali nosim samo minimalističke i volim pokazivati trbuh.
ja se sjećam da su napikavali sir na štap i pekli nad vatrom, i zvali to pohani sir. sad ako ispadne da nisu

išla sam vidjeti jel internet zna nešto o tome, zna samo da je pravo ime heidi adelheid
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.03.2017., 09:01   #4390
Jednodjelni sam prošle godine našla u Dechatlonu. Onak polusportsko ženstveni. Familija mi rekla da mi nikad ni jedan badić nije tak dobro stajao. Drži cice. Udoban. Ne steže, ne pada, ne klizi...159 kuna
Hilda is offline  
Old 29.03.2017., 09:02   #4391
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja se sjećam da su napikavali sir na štap i pekli nad vatrom, i zvali to pohani sir. sad ako ispadne da nisu
Tak je bilo, pa je neki pametni prevoditelj to preveo pohani. U stvari samo malo poroštiljan nad vatrom.

Ne bih se ni ja sjećala, ali je moja kćer čitala to za lektiru u nižim razredima, pa sam i ja po skrivećki pročitala par dijelova
bigblue2010 is offline  
Old 29.03.2017., 09:05   #4392
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Jednodjelni sam prošle godine našla u Dechatlonu. Onak polusportsko ženstveni. Familija mi rekla da mi nikad ni jedan badić nije tak dobro stajao. Drži cice. Udoban. Ne steže, ne pada, ne klizi...159 kuna
odlično! Decathlon volim i prodaju fine tajice, otići ću pogledati badiće, možda bude nešto i ove godine.

Quote:
bigblue2010 kaže: Pogledaj post
Tak je bilo, pa je neki pametni prevoditelj to preveo pohani. U stvari samo malo poroštiljan nad vatrom.

Ne bih se ni ja sjećala, ali je moja kćer čitala to za lektiru u nižim razredima, pa sam i ja po skrivećki pročitala par dijelova
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.03.2017., 09:06   #4393
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja se ne sjecam sira i cipela, ali su mi se u pamcenje urezale zemljice (ili kako je u knjizi biblioteke Vjeverica pisalo, zemicke) koje je Heidi skupljala da odnese djedu na planinu i kako ih je gospodjica Rottenmeier otkrila.
I ja se ovoga sjećam, ali čini mi se da su žemljice bile za slijepu Peterovu baku

Idu mi na živce majice/košulje/haljine bez ramena, odnosno s rupetinom umjesto ramena i volanasti/peplumasti odjevni predmeti. A vidim pravu poplavu i jednih i drugih
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 29.03.2017., 09:13   #4394
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
I ja se ovoga sjećam, ali čini mi se da su žemljice bile za slijepu Peterovu baku

Idu mi na živce majice/košulje/haljine bez ramena, odnosno s rupetinom umjesto ramena i volanasti/peplumasti odjevni predmeti. A vidim pravu poplavu i jednih i drugih
Zapravo, Heidi (roman) je baš socijalno osjetljivo kniževno djelo. ima slijepih, ima likova treće generacije, ima curka koja je u kolicima pa prohoda, pa dijete bez roditelja, i uz sve to ispadne zabavno djelo.


ovo.
to je tak grdo, ovo s rupom na ramenu pa volan, ne kužim, svi dućani su prepuni.
i inače mi peplum nije nešto, i nije baš za sve.

pretpostavljam da je to nastavak na majice koje su se nosile preko spuštenih ramena, i onda je išao manji nabrani volan oko tijela (Televisa Presenta garderoba za Esmeralde), a gore bi se vidjela još naramenica grudnjaka, pa je ovo verzija za 2017.

kako god, cijeli ovaj revival '90-tih mi je jeza.
kad vidim onaj špricani traper koji je sad opet hit, šminka, chokeri, ma sve..prefriške su mi devedesete, ne mogu ja to
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.03.2017., 09:14   #4395
Kaj jednodijelne badiće ne nose samo stare babe?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 29.03.2017., 09:20   #4396
Ja sam zimus izvukla vintiđ jednodjelni, mamin, jedva nošen. Prorezi su iznad kukova Jedva čekam ljeto.
Quote:
bigblue2010 kaže: Pogledaj post
Ne bih se ni ja sjećala, ali je moja kćer čitala to za lektiru u nižim razredima, pa sam i ja po skrivećki pročitala par dijelova
Sad skužih da, iako sam bila mali bookworm, nisam nikad čitala Heidi. Jel ti bilo ok za čitat u odrasloj dobi?
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Idu mi na živce majice/košulje/haljine bez ramena, odnosno s rupetinom umjesto ramena
Potpisujem.
Quote:
Inanna kaže:
i volanasti
Ne potpisujem.
Quote:
Inanna kaže:
peplumasti odjevni predmeti.
Potpisujem.
Flying Buttress is offline  
Old 29.03.2017., 09:26   #4397
ja imam mamin jednodijelni vintiđasti, ali mi je prevelik u cicama i još ima ugrađenu neku vrst spužve, all over cica, u blagoj trokutastoj formaciji, neka vrsta jp gaultiera na badićasti način

Buttress
slobodno čitaj heidi, mislim da neće biti problema. kako si uspjela ne pročitat ju!?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.03.2017., 09:32   #4398
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja imam mamin jednodijelni vintiđasti, ali mi je prevelik u cicama i još ima ugrađenu neku vrst spužve, all over cica, u blagoj trokutastoj formaciji, neka vrsta jp gaultiera na badićasti način
Čak zvuči dobro.
Quote:
Pješčani sat kaže:
Buttress
slobodno čitaj heidi, mislim da neće biti problema. kako si uspjela ne pročitat ju!?
Ne znam, rano sam počela s dječjim krimićima, to mi je bila špica. A krivim i rano dobivanje Malog Princa na poklon :janavodasporukom:
Flying Buttress is offline  
Old 29.03.2017., 09:44   #4399
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
....
Ove godine sam odlucila kupiti jednodijelni badic jer cu biti mnogo sexy u njemu, onako sva romanticna ....
go, go

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
....
dosadno mi je imati oba dijela badića u istoj boji., znam da to nije svima tako, jer jedna frendica uvijek to isitče kao nešto što samo ja radim (znam da nije istina)
nije
i ja to radim
baš me prošlo ljeto frendica pitala gdje sam kupila taj kostim s crnim gaćicama i grudnjakom na mnogobojne prugice
baja is offline  
Old 29.03.2017., 09:47   #4400
I ja to radim. Baš je fora. U istoj boji su dosadni
Hilda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.