Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2014., 21:20   #41
Meni je najbolji ovaj Anto kada vikne "Tako je Vojo"
marval is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:22   #42
Quote:
Nikola Duspara kaže: Pogledaj post
Hajde da se malo igramo "žmirke"!!!
Šešelj nije štedio ni hrvatsku desnicu ni hrvatsku ljevicu, kao i "Napredni" Šešeljevci. On je glasnogovornik zvanične politike Srbije i Haaškog "suda".
Dakle, dogovor postoji na tim relacijama.

Pozdrav
Nikola Duspara
Koliko je Šešelj štedio hrvatsku desnicu najbolje se vidjelo koliko je brk dr. madraca aka Kovačevića bio širok od uha do uha i kad je slavodobitno uskliknuo "Too Vojo, bravo Vojo...".

Pozdrav i tebi...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:32   #43
u svakom slucaju radije slusam i gledam seselja koji ne laze kad prica o politici a i usput da se nasmijem, nego da gledam nase pseudo intelektualce u saboru
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:33   #44
Quote:
lecd kaže: Pogledaj post
Kako koje gluposti,pa tamo pred kraj emisije se javila ona budaletina sa svojim šizofrenim govorom mržnje i obećala kako će Hrvatska da sledeći put namerno ignoriše pravila ženevske konvencije.
Svakako bi bilo zanimljivo čuti odgovor Šešelja na te gluposti jedne podguzne muve...
Tom čovjeku je poginuo brat u Borovu Selu, a Bujanec je maestralno organizirao neku vrstu tv skandala, namjerno je ubacio baš culeja na kraju da ovaj totalno popizdi i počme prosipat prijetnje. Pozvao je ovog kovačevića, šešeljevog bivšeg kolegu u robiji da se smijulji, a onoga da prosipa drvlje i kamenje, dok je glavni cirkusant šešelj koji će usput pomoći Bujanecu tako da ocrni Josipovića i Pusićku.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:40   #45
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
u svakom slucaju radije slusam i gledam seselja koji ne laze kad prica o politici a i usput da se nasmijem, nego da gledam nase pseudo intelektualce u saboru
svi ti srbi,četnici u hagu su se bahato ponašali,ne poštovali sud,ismijavali suce,sad zamislimo kako su se ponašali rječima i djelima na ovčari,veleprometu,čelijama,vukovaru.....
dell12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:42   #46
Quote:
marval kaže: Pogledaj post
Meni je najbolji ovaj Anto kada vikne "Tako je Vojo"
anto i šešelj su skupa bili na robiji u zenici za vrijeme sfrj
__________________
Tko drugome sreću želi, sam u nju pada. Volite se ljudi, ne budite ljudožderi.
G.W.F. Hegel "Sretan je onaj koji je svoje postojanje uskladio sa svojim posebnim karakterom, htijenjem i voljom, pa na taj način, u svom postojanju, uživa u samom sebi"
"Revolucionarno je reći istinu" - Antonio Gramsci
lavore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:43   #47
Najjače je bilo kad je Šešelj rekao.

Što se tiče ono što ste me pokušali uvrijedit rekavši da sam bio komunist to je sasvim vogično,

Na kraju onog rata svi četnici su prešvi u partizane a u ovom ratu svi partizani u četnike

kako ga je nadio svim domaćim komunjarama koji u očaju sad govore četnici=ustaše
Bice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:47   #48
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Koliko je Šešelj štedio hrvatsku desnicu najbolje se vidjelo koliko je brk dr. madraca aka Kovačevića bio širok od uha do uha i kad je slavodobitno uskliknuo "Too Vojo, bravo Vojo...".

Pozdrav i tebi...
Pa normalno kad su robijali. To nema veze sa time.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:01   #49
Quote:
PCN kaže: Pogledaj post
Tom čovjeku je poginuo brat u Borovu Selu, a Bujanec je maestralno organizirao neku vrstu tv skandala, namjerno je ubacio baš culeja na kraju da ovaj totalno popizdi i počme prosipat prijetnje. Pozvao je ovog kovačevića, šešeljevog bivšeg kolegu u robiji da se smijulji, a onoga da prosipa drvlje i kamenje, dok je glavni cirkusant šešelj koji će usput pomoći Bujanecu tako da ocrni Josipovića i Pusićku.
a ti možda hoćeš reći da pusićka nema četnički pedigre.da je to šešelj lagao je li?
stazezvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:10   #50
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Koliko je Šešelj štedio hrvatsku desnicu najbolje se vidjelo koliko je brk dr. madraca aka Kovačevića bio širok od uha do uha i kad je slavodobitno uskliknuo "Too Vojo, bravo Vojo...". ...
Totana ekstaza na Antinom licu.

Krunski dokaz da ustasko cetnicka gamad prizeljkuje novo bratoubilacko klanje... Bilo je spominjanja i da se zenevske konvencije slijedeci put nece postivati
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:13   #51
Quote:
Hunter! kaže: Pogledaj post
Totana ekstaza na Antinom licu.

Krunski dokaz da ustasko cetnicka gamad prizeljkuje novo bratoubilacko klanje... Bilo je spominjanja i da se zenevske konvencije slijedeci put nece postivati
Bratoubilačko.
Meni je jedino ovo "brato" pravi horor, to imaginarno i bolesno bratstvo nas je i dovelo u poziciju da se koljemo.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:15   #52
Quote:
stazezvijezda kaže: Pogledaj post
a ti možda hoćeš reći da pusićka nema četnički pedigre.da je to šešelj lagao je li?
Ne kažem da je lagao, ali njegov nastup je suptilno ocrnjivanje.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:20   #53
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Koliko je Šešelj štedio hrvatsku desnicu najbolje se vidjelo koliko je brk dr. madraca aka Kovačevića bio širok od uha do uha i kad je slavodobitno uskliknuo "Too Vojo, bravo Vojo...".

Pozdrav i tebi...
Nemoj se kriti iza "celofana" (Nekad je i Šešelj bio lijepo upakiran).
Moraš znati da je Šešelj IKONA srpske politike. Nije izabran samo zato što je bio na "službenom putu" u den Haagu, ali zato je osigurao dostojnu zamjenu. Oni koji su zajedno s njim ratovali po Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini za "Veliku Srbiju" nisu s njim u svađi, jer im je i dalje isti cilj.
Šešelj, kao i njegovi "Napredni" istomišljenici, su antihrvatski raspoloženi, pa samo naivci misle da su za hrvatsku ljevicu, ili hrvatsku desnicu. Velika Srbija ne priznaje ništa hrvatsko!!!
"Podrška" hrvatskoj "ljevici" (Josipović, Pusić) ima za cilj kompromitirati ih, bez obzira ima li, i koliko, istine u tome, a protiv hrvatske desnice su ratovali i nad njom počinili masakre, silovanja, etničko čišćenje i genocid!!!
Dovoditi u vezu gospodina Kovačevića i Šešelja na način kako to radiš Ti, znači podrška Šešelju u vrijeđanju Žrtava za koje je njegova politika odgovorna.

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:27   #54
Ja bih Seselja osobno upucao, premda sam pacifist.

Seselj je iskompleksirani Hrvat iz Popovog Polja.

Seselj spominje RSK i cestita oslobodenje Vukovara, a Stevo "Steve" Culaj iz Vukovara prijeti novim "traktorijadama" i zabranom Zenevske konvencije.

Blazene komunjare, blazeni Josip Broz Tito koji je Seselja i "Seselje" stavljao u przun...
Kako je ikada itko uspio civilizirati ovu bagru, to ostaje misterij...
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:35   #55
Quote:
Hunter! kaže: Pogledaj post
Ja bih Seselja osobno upucao, premda sam pacifist.

Seselj je iskompleksirani Hrvat iz Popovog Polja.

Seselj spominje RSK i cestita oslobodenje Vukovara, a Stevo "Steve" Culaj iz Vukovara prijeti novim "traktorijadama" i zabranom Zenevske konvencije.

Blazene komunjare, blazeni Josip Broz Tito koji je Seselja i "Seselje" stavljao u przun...
Kako je ikada itko uspio civilizirati ovu bagru, to ostaje misterij...
Draži mi je i šešelj od jugoslavena. Šešelj je barem iskreni neprijatelj, draže mi je da spominje spominje RSK nego da josipović ili neki jugoslavenski bolesnik spominje jugoslaviju. Treba razvijati normalne odnose, a ne težiti ekstremima, bilo lijevim ili desnim, na kraju to što neko spominje nije ni toliko bitno jer ne živimo u istoj državi, sve tragedije su se događale do trenutka dok se konačno nismo razgraničili i politički razdvojili.
A veličanje zločinačkog režima zvanog komunizma i kasapina tita govori da si zatucaniji i od ustaša i od četnika.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:37   #56
Kolega, neces dobiti ono sto ocito prizeljkujes, a to je hrvatsko-hrvatski rat

Neces razbojnice!
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:39   #57
Quote:
Hunter! kaže: Pogledaj post
Kolega, neces dobiti ono sto ocito prizeljkujes, a to je hrvatsko-hrvatski rat
Oni koji danas veličaju komunizam, tita i jugoslaviju nisu Hrvati. Prosto ko pasulj, a što se tiče rata, ja ga nisam ni spominjao, nego ti.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:43   #58
Opet ponavljam, meni je kao hrvatskom domoljubu (ne nacionalistu, ne ustaši) danas draži četnik nego jugoslaven, ako bi morao birati. Pri tome stavu ostajem, a vi kako hoćete.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:45   #59
Nit mi je draži u bilo kojem izdanju,nit mi je simpatičan nit mi je smješan. Realnogledajući bolesni bahati šizofrenik koji nam svima plazi jezik i ruga nam se. Briše prljave smrdljive cipele o srca i živote ljudi koje je osakatio zauvijek. Bešćutan, pokvaren, prepotentan ni malo pametan,ekstremni glupan kojega se treba kloniti. Okovati ga cjelog u lance i ugurati u rupu iz koje je izgmizao zauvjek a i ti lanci su prelagan teret koji mu se treba natovarit na kičmu da bi otplatio dugove.
zaratara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:47   #60
Mi smo veci Hrvati 10x od vas.

Granice i drzavnost SRH je stvorila partizanska Titova vojska.

Ustaske izdajice odvele bi nas u bioloski nestanak, ali srecom vecina Hrvata je odabrala pravu stranu, stranu dobra, stranu osloboditelja, stranu pobjednika.

Nikada ovdje ustashe nece vladati.

Ustase su porazene puno gorom "traktorijadom" od krajinskih odmetnika.

Poraz je tesko prihvatiti. Neki Srbi ga jos ne priznaju u nazad 700 godina. Ustase sam ipak smatrao mrvicu trezvenijima...
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.