Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2016., 00:00   #1
Paraga se vraća na političku scenu

https://www.youtube.com/watch?v=aDdrnvqWMok

evo i video u čast tome
ive jaguar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 00:09   #2
Ne otvara se tako tema, jer nema bas nikakve informacije o tome.

Daj link na neki clanak o povratku, da mozemk diskutirati, inace ce ti biti pobrisana tema
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 00:12   #3
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Ne otvara se tako tema, jer nema bas nikakve informacije o tome.

Daj link na neki clanak o povratku, da mozemk diskutirati, inace ce ti biti pobrisana tema

http://www.vecernji.hr/hrvatska/bivs...litiku-1006002

evo
ive jaguar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 19:16   #4
Čudno kako je baš sad došao nakon godina neaktivnosti.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 19:54   #5
Malo citam komentare ispod clanka u VL,
I zanimljivo kako 90 % njih uvidja neke stvari...

a)napada Predsjednicu I HDZ a ne SDP
b)povezuju ga sa Manolicem I udbom
c)tajming aktiviranje-----kada se desnica pokusava skupiti

Bas zanimljivo...da vidimo ide li prema ovim nekim smjernicama...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 19:55   #6
Sad je relativno i najbolji trenutak da se ponovno aktivira.
SDP i HDZ su pokazali da su oboje nesposobni, a nijedna desna stranka ne mrzi HDZ kao Paraga koji još 90-ih imao problema s Tuđmanom i njegovim pulenima Manolićem i ekipom.

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Malo citam komentare ispod clanka u VL,
I zanimljivo kako 90 % njih uvidja neke stvari...

a)napada Predsjednicu I HDZ a ne SDP
b)povezuju ga sa Manolicem I udbom
c)tajming aktiviranje-----kada se desnica pokusava skupiti

Bas zanimljivo...da vidimo ide li prema ovim nekim smjernicama...
Ovi koji govore pod a) je vjerojatno ekipa kojoj su svi komunjare koji su kontra HDZ i njihovih likova. Zašto nebi napadao Kitarovićku kada je masu stvari obećala i nije ispunila, a i zna se kakva je organizacija HDZ. Ako je netko slušao njegove tribine, postavlja sasvim logično pitanje - što Hrvatske oružane snage(HOS ) rade u Afganistanu i slično. Postavlja pitanje kako je moguće da je HDZ ugurao Hrvatsku u NATO bez referenduma.
Ovi pod b) su još smiješniji. Paragu su skoro ubili Manolić i ekipa. Manolić se negdje '93. sprdao s Paragom. "Što pravaši danas imaju? 5 zastupnika i generala u hladnjači."
Ovo pod c) je najlogičnije.
ĐakaNG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:21   #7
Quote:
ĐakaNG kaže: Pogledaj post
Sad je relativno i najbolji trenutak da se ponovno aktivira.
SDP i HDZ su pokazali da su oboje nesposobni, a nijedna desna stranka ne mrzi HDZ kao Paraga koji još 90-ih imao problema s Tuđmanom i njegovim pulenima Manolićem i ekipom.



Ovi koji govore pod a) je vjerojatno ekipa kojoj su svi komunjare koji su kontra HDZ i njihovih likova. Zašto nebi napadao Kitarovićku kada je masu stvari obećala i nije ispunila, a i zna se kakva je organizacija HDZ. Ako je netko slušao njegove tribine, postavlja sasvim logično pitanje - što Hrvatske oružane snage(HOS ) rade u Afganistanu i slično. Postavlja pitanje kako je moguće da je HDZ ugurao Hrvatsku u NATO bez referenduma.
Ovi pod b) su još smiješniji. Paragu su skoro ubili Manolić i ekipa. Manolić se negdje '93. sprdao s Paragom. "Što pravaši danas imaju? 5 zastupnika i generala u hladnjači."
Ovo pod c) je najlogičnije.
Ovo pod C ti je, poslala ga udba da ih razjebe....
no pomalo netreba sada letiti pred rudo...neka covjek krene pa se lako
vidi u ciji rog puse.

Nego kazes tili ga ubiti,pa za vrime zagrebacke krize Paraga
opet uletio Mesicu I Manolicu pod skute....nekako mi to ne ide jedno uz drugo
al ajmo vidjeti sto ce pricati pa lako nastavimo diskusiju...

Malo prati pa ubacuj na temu, ja ga iskreno ne pratim...
al mozemo komentirati...naravno.
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:26   #8
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ovo pod C ti je, poslala ga udba da ih razjebe....
no pomalo netreba sada letiti pred rudo...neka covjek krene pa se lako
vidi u ciji rog puse.

Nego kazes tili ga ubiti,pa za vrime zagrebacke krize Paraga
opet uletio Mesicu I Manolicu pod skute....nekako mi to ne ide jedno uz drugo
al ajmo vidjeti sto ce pricati pa lako nastavimo diskusiju...

Malo prati pa ubacuj na temu, ja ga iskreno ne pratim...
al mozemo komentirati...naravno.
Ako nije problem ,koga da razjebe ?
__________________
The past is a torch that lights our way. Where our fathers have shown us the path, we shall follow
1941 https://archive.org/details/adolfhit...istinaoslobada
Etanol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:29   #9
Quote:
Etanol kaže: Pogledaj post
Ako nije problem ,koga da razjebe ?
iskreno nema koga puno, al ove sta idu kao desnica....
Da, nema tu potencijala,al nije na odmet izazvat skandal koji
da se jos 6 hsp stranaka osnuje....cisto za svaki slucaj...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:37   #10
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Nego kazes tili ga ubiti,pa za vrime zagrebacke krize Paraga
opet uletio Mesicu I Manolicu pod skute....nekako mi to ne ide jedno uz drugo
al ajmo vidjeti sto ce pricati pa lako nastavimo diskusiju...

Malo prati pa ubacuj na temu, ja ga iskreno ne pratim...
al mozemo komentirati...naravno.
Paraga je totalni antituđmanist i to prije svega mora biti jasno i zato je išao sa svim tim oporbenim strankama da se sruši HDZ u Zagrebu.
I taj Mesić je '95. govorio na Paraginom saboru, ali je taj Mesić tada imao sasvim drugu reputaciju nego danas i još je Paragi odgovarao kao netko koji je protiv Tuđmanove politike prema BiH(što god to značilo).
Paraga uglavnom djeluje preko svoje facebook stranice, a tamo se ogradio od Mesića i ekipa i priznao svoju veliku grešku.

Uglavnom, Paraga je podržao "mimohod" IX. Bojne HOS-a po Kninu i Josipovića, Milanovića, Kolindu i ostale nazvao svakakvim imenima.
Uglavnom se njegovo djelovanje temelji na "HDZ=SDP", čak je govorio i o mogućoj postizbornoj koaliciji HDZ-a i SDP-a.
Protivnik je sudjelovanja Hrvatskih oružanih snaga u Afganistanu, protivnik EU-a i TTIP-a.
Tu i tamo bude koketiranja s Nezavisnom Državom Hrvatskom pa je Bleiburg nazvan "temeljem hrvatske moderne države", a ne nekakav ZAVNOH. Podržao je i otvorenje spomenika Miri Barešiću, a nekoliko puta je podržan i rad Hasanbegovića kao i Stipe Petrine.
ĐakaNG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 20:53   #11
Quote:
ĐakaNG kaže: Pogledaj post
Paraga je totalni antituđmanist i to prije svega mora biti jasno i zato je išao sa svim tim oporbenim strankama da se sruši HDZ u Zagrebu.
I taj Mesić je '95. govorio na Paraginom saboru, ali je taj Mesić tada imao sasvim drugu reputaciju nego danas i još je Paragi odgovarao kao netko koji je protiv Tuđmanove politike prema BiH(što god to značilo).
Paraga uglavnom djeluje preko svoje facebook stranice, a tamo se ogradio od Mesića i ekipa i priznao svoju veliku grešku.

Uglavnom, Paraga je podržao "mimohod" IX. Bojne HOS-a po Kninu i Josipovića, Milanovića, Kolindu i ostale nazvao svakakvim imenima.
Uglavnom se njegovo djelovanje temelji na "HDZ=SDP", čak je govorio i o mogućoj postizbornoj koaliciji HDZ-a i SDP-a.
Protivnik je sudjelovanja Hrvatskih oružanih snaga u Afganistanu, protivnik EU-a i TTIP-a.
Tu i tamo bude koketiranja s Nezavisnom Državom Hrvatskom pa je Bleiburg nazvan "temeljem hrvatske moderne države", a ne nekakav ZAVNOH. Podržao je i otvorenje spomenika Miri Barešiću, a nekoliko puta je podržan i rad Hasanbegovića kao i Stipe Petrine.
Iskreno kada vidim ovu recenicu kod bilo koga da to zagovara, a realan je I
pise je pod trenutnim odnosima snaga zapitam se koliko je razuman odnosno dali namjerno muti kasu.

Koja je Hrvatskoj alternative, pa necemo se mjeriti sa Englezima I reci eto vidis...zar ne??

Sa druge strane,nekazem da je NATO garant necega, uzdaj se use I svoje kljuse,al u situaciji kada imas Banja Luku na par desetaka km od Zagreba
sa dominantnim ruskim stavovima, kada imas BH sa kojekakvim likovima
BITI SAM I VAN SVEGA, iskreno pijatelju neznam kako da to objasnim....

Mislis li da je oportuno odbiti TTIP, koji nama iskreno nista ne znaci a odjebali smo Amere koji su u kljucnim trenutcima stali iza nas...Oluja I slicno...ma u kojoj god mjeri....

Neznam bas, evo cisto na glas komentiram te stavove, volio bi da je taj gospodin NAPISAO I ALTERNATIVU!!!

Jer ako nemas stavove sta nakon tih svih ODJEBA, onda sutra I JA MOGU UCI u politiku I reci,
Hrvatska do Tokija, svi cete imati place 5000 eura I bez brige.....kako glasajte pa cete vidjeti kako...
Razumis me djeluje isprazno...... a nas se pita ko I nas dvoje po pitanju juznokineskog sukoba....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:02   #12
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Iskreno kada vidim ovu recenicu kod bilo koga da to zagovara, a realan je I
pise je pod trenutnim odnosima snaga zapitam se koliko je razuman odnosno dali namjerno muti kasu.
Sve pet, ja samo prenosim njegove stavove

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Sa druge strane,nekazem da je NATO garant necega, uzdaj se use I svoje kljuse,al u situaciji kada imas Banja Luku na par desetaka km od Zagreba
sa dominantnim ruskim stavovima, kada imas BH sa kojekakvim likovima
BITI SAM I VAN SVEGA, iskreno pijatelju neznam kako da to objasnim...
A budimo realni, ako će doći do novog rata na ovim prostorima(nedaj Bože) doći će onda kad NATO bude pred raspadom, a tad će moćnicima u Washingtonu biti zadnja briga spašavati neke tamo Hrvate. Jedini koji će tada biti 100% uz Hrvatsku su BiH Hrvati(unatoč tome što ih razni diletanti po Hrvatskoj blate.)

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Mislis li da je oportuno odbiti TTIP, koji nama iskreno nista ne znaci a odjebali smo Amere koji su u kljucnim trenutcima stali iza nas...Oluja I slicno...ma u kojoj god mjeri
Neznam bas, evo cisto na glas komentiram te stavove, volio bi da je taj gospodin NAPISAO I ALTERNATIVU!!!
A gledaj, ako se odnos moći u svijetu promijeni zašto bi nas zanimalo što su nama Ameri prije 50 godina(kada bi eventualno došlo do promjena ) pomogli u Oluji.
I ovdje se ja moram ispričati jer nisam usput i naveo što je Paraga na tribini govorio o tome. Govorio je o istočnom tržištu koje je otvoreno za nas. Kina i to. Ne sjećam se sad točno svaku riječ.

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Jer ako nemas stavove sta nakon tih svih ODJEBA, onda sutra I JA MOGU UCI u politiku I reci,
Hrvatska do Tokija, svi cete imati place 5000 eura I bez brige.....kako glasajte pa cete vidjeti kako...
Razumis me djeluje isprazno...... a nas se pita ko I nas dvoje po pitanju juznokineskog sukoba....
Opet, moja greška. Spominjao je razne ekonomske mjere. Nacionalizacija INA-e, osnivanje centralne Hrvatske banke i slično. Opet, morao bih više prekopati po njegovom facebooku, a to mi se trenutno neda
ĐakaNG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:05   #13
Quote:
ĐakaNG kaže: Pogledaj post
Paraga je totalni antituđmanist i to prije svega mora biti jasno i zato je išao sa svim tim oporbenim strankama da se sruši HDZ u Zagrebu.
I taj Mesić je '95. govorio na Paraginom saboru, ali je taj Mesić tada imao sasvim drugu reputaciju nego danas i još je Paragi odgovarao kao netko koji je protiv Tuđmanove politike prema BiH(što god to značilo).
Paraga uglavnom djeluje preko svoje facebook stranice, a tamo se ogradio od Mesića i ekipa i priznao svoju veliku grešku.

Uglavnom, Paraga je podržao "mimohod" IX. Bojne HOS-a po Kninu i Josipovića, Milanovića, Kolindu i ostale nazvao svakakvim imenima.
Uglavnom se njegovo djelovanje temelji na "HDZ=SDP", čak je govorio i o mogućoj postizbornoj koaliciji HDZ-a i SDP-a.
Protivnik je sudjelovanja Hrvatskih oružanih snaga u Afganistanu, protivnik EU-a i TTIP-a.
Tu i tamo bude koketiranja s Nezavisnom Državom Hrvatskom pa je Bleiburg nazvan "temeljem hrvatske moderne države", a ne nekakav ZAVNOH. Podržao je i otvorenje spomenika Miri Barešiću, a nekoliko puta je podržan i rad Hasanbegovića kao i Stipe Petrine.
ukratko, isti je kao i svi ostali pravaši u hrvatskoj: ustaša kolko je dug i širok
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:11   #14
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
ukratko, isti je kao i svi ostali pravaši u hrvatskoj: ustaša kolko je dug i širok
Ukratko, sve si lijepo argumentirao i sad je svima sve jasno
Može koji argument za ovo?

I protupitanje. Jesu li svi ljevičari u Hrvatskoj neokomunisti?
ĐakaNG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:13   #15
Quote:
ĐakaNG kaže: Pogledaj post
Sve pet, ja samo prenosim njegove stavove



A budimo realni, ako će doći do novog rata na ovim prostorima(nedaj Bože) doći će onda kad NATO bude pred raspadom, a tad će moćnicima u Washingtonu biti zadnja briga spašavati neke tamo Hrvate. Jedini koji će tada biti 100% uz Hrvatsku su BiH Hrvati(unatoč tome što ih razni diletanti po Hrvatskoj blate.)



A gledaj, ako se odnos moći u svijetu promijeni zašto bi nas zanimalo što su nama Ameri prije 50 godina(kada bi eventualno došlo do promjena ) pomogli u Oluji.
I ovdje se ja moram ispričati jer nisam usput i naveo što je Paraga na tribini govorio o tome. Govorio je o istočnom tržištu koje je otvoreno za nas. Kina i to. Ne sjećam se sad točno svaku riječ.



Opet, moja greška. Spominjao je razne ekonomske mjere. Nacionalizacija INA-e, osnivanje centralne Hrvatske banke i slično. Opet, morao bih više prekopati po njegovom facebooku, a to mi se trenutno neda
Naravno ne govorim tebi nego samo replica na ove stavove...
Cuj Kina I ta ekipa......znas kad je bio Mesic tamo I pita ga njihov Predsjednik koliko je Hrvata,kaze oko 4 milij...ovaj u cudu pa sto nisu svi dosli sa vama...
Tako I to trziste ko ovaj vic.....

Kuzim, politika obecavanje, laprdanje...
Al treba biti malo I realnosti ili barem da je povezano...jer lipa ric
jako malo znaci...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:21   #16
Quote:
ĐakaNG kaže: Pogledaj post
Ukratko, sve si lijepo argumentirao i sad je svima sve jasno
Može koji argument za ovo?
pa u tvom postu si ti izargumentirao ovo što sam ja napisao

Quote:
I protupitanje. Jesu li svi ljevičari u Hrvatskoj neokomunisti?
da jesu bili bismo komunistička država

pa sve ti trebam crtati.
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:30   #17
Dojčland počela trpati u zatvor naše udbaše pa se aktiviralo Paragu da popravi brojno stanje

Ne znam kako taj lik misli opet sudjelovati u politici, pa Hasanbegovića svakodnevno jebu jer je pisao za neki nebitni tjednik, a Paraga je držao javne govore o granici na Zemunu, o likvidacijama obitelji jugooficira ,kako misli to opravdati? reći će "pa ne, ja sam ustvari udbaš koji je to govorio tako da dam za pravo svima koji su govorili da je Hrvatska uskrsla NDH" :klap:
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:36   #18
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
Ne znam kako taj lik misli opet sudjelovati u politici, pa Hasanbegovića svakodnevno jebu jer je pisao za neki nebitni tjednik, a Paraga je držao javne govore o granici na Zemunu, o likvidacijama obitelji jugooficira ,kako misli to opravdati? reći će "pa ne, ja sam ustvari udbaš koji je to govorio tako da dam za pravo svima koji su govorili da je Hrvatska uskrsla NDH" :klap:
Hasanbegovića su počeli jebati kad je postao krupna riba, Paraga je trenutno nebitan.

Jedno pitanje. Je li Ante Paradžik bio udbaš? Govorio je slično kao Paraga, a ubili su ga.
ĐakaNG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:49   #19
Quote:
ĐakaNG kaže: Pogledaj post
Hasanbegovića su počeli jebati kad je postao krupna riba, Paraga je trenutno nebitan.

Jedno pitanje. Je li Ante Paradžik bio udbaš? Govorio je slično kao Paraga, a ubili su ga.
nije bio, sam si dao odgovor zašto.

niti jedan istinski domoljub neće zbog svog povrijeđenog ega raditi onakvu štetu svojoj državi u onako osjetljivom trenutku, nema tog Tuđmana koji bi bio razlog tome. Ukoliko Paraga nije to shvaćao i bio je izmanipuliran, onda je jednostavno glupan koji nema kapaciteta voditi niti ovce na pašu, a kamoli političku stranku. kako god okreneš ili je udbaš ili glupan.
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 21:57   #20
jadna scena na koju se takav nesretnik vraca
forumhrusername is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.