Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2006., 22:19   #61
Quote:
mobyXXL kaže:
- je i onda vidim pizdicu od 17 -18 neki dan na ulici kak vodi na uzici njem. ovčara. Nisam znal jel će se istrgnut pa potražih prvo drvo na koje bi se mogao uzverat u nuždi... onako , ne
- radni? Ah hm da ak se pod rad računa to da grize susjede, sere po tuđim otvorenim dvorištima, napada djecu i druge pse...
a gle svakakvih sam čuda vidjela, ali da pyzdice vode pse još nisam. zapravo želiš reć da i imaš halucinacije

jep, da išta znaš o psima znao bi kako idu skupine
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 23:54   #62
Quote:
mobyXXL kaže:
-
- je i onda vidim pizdicu od 17 -18 neki dan na ulici kak vodi na uzici njem. ovčara.
ajde priznaj da si tri dana baco drkicu na nju nakon sto si je vidio!
zlokobni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:25   #63
Quote:
zlokobni kaže:
ajde priznaj da si tri dana baco drkicu na nju nakon sto si je vidio!
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 14:59   #64
Quote:
tilla kaže:
meni je to prva vijest; naime velika velika vecina pasa se da odgojit; zaista sumnjam da je tvoj medju njima. a sad imas li ti volje i zelje ufatit se s milim terijerom; to je pitanje.
a zakaj npr.pas nakon 12 godina umiljatog ponašanja,savršenog odgoja,pametan, odjednom popizdi i pojede petero ljudi koji mu dođu prvi pod ruku?samo mi nemoj reći da toga nema i da su naravno opet vlasnici krivi.to ti je kao da kažeš da su masovnom ubojici ili pedofilu uvijek krivi roditelji za zločine koje je počinio,jer ga nisu dobro odgojili.ili su ga zlostavljali kad je bio klinac, pa je pukao.u 90% je tako ,ali što je sa onih 10%?tako je i sa psima.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 15:03   #65
nikad čula; znam puno odlično odgojenih pasa; bome nisu pojeli nikog, a mogli su cijelom svom pasjem vijeku.
psi koji su bili udareni novinama; znali su se zaletavat na ljude na cesti koje su držali iste u ruci; ali to psu nije došlo iz svemira, već su ga doma tresnuli po guzi njima.
psi nisu ljudi; ideja da im je odnekud puhnulo u glavu ne drži vodu; mislim, ponešto znam o tome.

i tibetanac traži odgoj; ako ne možeš sama; ima na netu dosta škola koje bi ti mogle pomoć.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 15:44   #66
ja sam cula za to a cak nam je i putnik pisao o tome.
pas NIJE clan obitelji i nije nasa maza i igracka. to je zivotinja krupnog zuba, s puno kila i vjecnom potrebom da manje-vise uvijek pokusa zauzeti alfa polozaj u obitelji. budale koje nisu svjesne da se to jednog dana (pa cak i nakom 12 godina) moze dogodit, radije nek ne kupuju psa.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 18:07   #67
Pas JE clan obitelji i maza itd. a onaj tko misli suprotno ne treba ga nabavljati, jer ce zivotinja samo patiti kod takvog bescutnog vlasnika sa takvim misljenjem o psima!
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 21:33   #68
Quote:
tamica kaže:
Znas koja pasmina najvise grize? Chow Chow, te Labrador! Pogledaj malo na netu. A i najvise grizu mali psi.
Ne lupetaj gluposti!
Sve to sto ti pises su predrasude.

hm a nekako se ne uplašim kad vidim malog psa nit se bacam preko ograde. Kad samo vidim rotta, dobermana pit bula... . A tek njihove lude vlasnike
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 22:43   #69
Quote:
mobyXXL kaže:
hm a nekako se ne uplašim kad vidim malog psa nit se bacam preko ograde. Kad samo vidim rotta, dobermana pit bula... . A tek njihove lude vlasnike
To kojeg se ti psa uplasis je tvoja stvar koja nema veze sa onime sto sam ja napisala. To je stvar tvoje psihe kojeg se ti psa uplasis. Ovo sto sam ja napisala su podaci sa neta.
Vidis imas predrasude i bojis se pasa, a to nema veze sa cinjenicama.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 23:05   #70
Quote:
tamica kaže:
Pas JE clan obitelji i maza itd. a onaj tko misli suprotno ne treba ga nabavljati, jer ce zivotinja samo patiti kod takvog bescutnog vlasnika sa takvim misljenjem o psima!
Pas nije član obitelji. Pas je životinja. Istina, da neko naudi mom psu, zakao bi ga, ali više zbog svog ega, nego ičeg drugog. Sa svojim "Pas je ravnopravan osobi u obitelji" stavom možeš otići ravno u doktora.
Sexanovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 23:34   #71
snaga ugriza rotvajlera je oko 135 kg po cm2
zigy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 01:50   #72
Quote:
Sexanovski kaže:
Pas nije član obitelji. Pas je životinja. Istina, da neko naudi mom psu, zakao bi ga, ali više zbog svog ega, nego ičeg drugog. Sa svojim "Pas je ravnopravan osobi u obitelji" stavom možeš otići ravno u doktora.
A ti sa ovakvim stavom mozes otici kod doktora i nenabavljat vise pse, jer je ocito da ih ne postujes. Ti bi zbog ega zaklao nekoga. Ti svog psa uopce izgleda ne volis i jadan ti sa takvim razmisljanjem, a jos je jadniji tvoj pas uz tebe
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 01:52   #73
Quote:
zigy kaže:
snaga ugriza rotvajlera je oko 135 kg po cm2
Slatkisi mali
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 07:27   #74
stavi ruku pa nek te rotvajler ugrize.tak bus saznala direktno iz prve ruke kak je to...
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 08:33   #75
Quote:
tamica kaže:
Pas JE clan obitelji i maza itd. a onaj tko misli suprotno ne treba ga nabavljati, jer ce zivotinja samo patiti kod takvog bescutnog vlasnika sa takvim misljenjem o psima!
moji psi su samo fizickom pojavom clan moje obitelji. to znaci da svaki dan, vikende i godisnji moram prilagodit njima. mentalno...zna se gdje mu je mjesto.
ja imam dobermana i frencija i kuzim koja je razlika izmedju ta dva psa. frenci je bas mazni, podatni psic, dobi je pas koji trazi drugaciji pristup. on ne smije spavati na krevetu ne zato sto (ne)bi to meni metalo, nego zato sto temperamentan pas mora imati drugaciji polozaj medju ukucanima.

tamnice kakvog to psa imas?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:24   #76
Ja imam pravu fobiju od pasa jer me jedan takav sto je isetao iz dvorista izgrizao kao dijete. Poslije je nekog drugog skoro osakatio pa su ga ustrijelili.
Cudno ali u Engleskoj se nisam toliko bojala pasa, cak sam 2 puta zivjela s psima u kuci.
Ali cim dodjem natag u HR primjetim da su i psi malcice agresivniji..
Prijateljica ima rotweilera i nema teorije da bih joj usla u kucu, jedan put sam bila i pas me ( iako zavezan) cijelo vrijeme fiksirao pogledom, ljubomoran sto pricam s vlasnicom.
Usto imam i jednog ludog susjeda s rotweilerom, zanima me da li se psihicki poremecaj vlasnika odrazava i na psa?
Tj ako vlasnik bioluje o neke zesce psihicke bolesti kako pas reagira na to?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:03   #77
Quote:
Billi kaže:
moji psi su samo fizickom pojavom clan moje obitelji. to znaci da svaki dan, vikende i godisnji moram prilagodit njima. mentalno...zna se gdje mu je mjesto.
ja imam dobermana i frencija i kuzim koja je razlika izmedju ta dva psa. frenci je bas mazni, podatni psic, dobi je pas koji trazi drugaciji pristup. on ne smije spavati na krevetu ne zato sto (ne)bi to meni metalo, nego zato sto temperamentan pas mora imati drugaciji polozaj medju ukucanima.

tamnice kakvog to psa imas?
Rottweilera. Od uvijek u obitelji imamo rottweilere, ovo nam je treci.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:33   #78
Quote:
tamica kaže:
Rottweilera. Od uvijek u obitelji imamo rottweilere, ovo nam je treci.
pa onda se valjda slazes da takav pas nemoze biti ravnopravan u obitelji. mislim na sklop uglavi a ne njegovo fizicko prisustvo u kuci.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 14:45   #79
Quote:
Billi kaže:
pa onda se valjda slazes da takav pas nemoze biti ravnopravan u obitelji. mislim na sklop uglavi a ne njegovo fizicko prisustvo u kuci.
Hm...ravnopravan. Ono sto si ti napisao ili napisala, da ne ide na krevet, e moj ide. Ide na krevet, radi gluposti, ali i slusa. Sigurno nije ravnopravan u tome da ce sa monm ici u trgovinu ili da cu ga pitati za mjesecne rashode i prihode.

Ne vidim zasto ne bi bio ravnopravan u spavanju na krevetu i ostalim slicnim stvarima. Moj pas slusa, ali ne treniram strogocu na njemu, pa da jadnicak ne bi smio spavati na krevetu.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 15:09   #80
Quote:
tamica kaže:
Hm...ravnopravan. Ono sto si ti napisao ili napisala, da ne ide na krevet, e moj ide. Ide na krevet, radi gluposti, ali i slusa. Sigurno nije ravnopravan u tome da ce sa monm ici u trgovinu ili da cu ga pitati za mjesecne rashode i prihode.

Ne vidim zasto ne bi bio ravnopravan u spavanju na krevetu i ostalim slicnim stvarima. Moj pas slusa, ali ne treniram strogocu na njemu, pa da jadnicak ne bi smio spavati na krevetu.
treniranje strogoce nema veze s tim. bitno je postaviti odnos sa psom da se zna tko koga slusa. i ako se dobiju ili rotu dozvoli da budu mentalno ravnopravni, oni ce pokusat nametnut svoju volju a znamo kak to ide. meni recimo pas sjedi uz stolic dok jedem, ne smeta mi. ali ocekujem da kad kazem da se makne da poslusa. da se ne bi desilo da nece poslusati, ja ga zelim primit za ogrlicu i maknut, pa da na mene zarezi. i zato imam ful postovanje prema njemu kao takvom i zahtijevam red.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.