Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2017., 12:29   #41
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Meghana, provodis vec neko vrijeme na tim stranicama, imas iskustvo... a i dalje si solo. Tako da ne znam koliko su tvoji savjeti korisni, buduci da nemas rezultata.
tko kaže, gdje sam to napisala?
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:31   #42
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
iz osobnog iskustva mogu reći da je uistinu tako, kad cura prva povuče potez to nikako ne ide na bolje, iskustva mojih poznanica se nimalo ne razlikuju od mog
I te prijateljice su bas potvrdile da je jedini razlog raskida to sto su prisle prve?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:31   #43
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
pa gle, to je samo savjet, bolje nego da šalješ dick pickove, to htjedoh reći.
Što god da si htjela reći, nije ti uspjelo, a nije to uspjelo ni čitanje mog posta . Ne možeš "savjetovati" nekome da bude onakav kakav nije.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:39   #44
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
I te prijateljice su bas potvrdile da je jedini razlog raskida to sto su prisle prve?
ne znam, valjda većina muških, čast iznimkama, ne vole taj osjećaj da ih ženska prva pozove na kavu, osjećaju se nesposobnima, kao da su propustili važan korak u procesu barenja, jednostavno im više nije napeto, totalno se ohlade a ovi koji ostaju zagrijani oni misle ionako na seks
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:47   #45
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
ne znam, valjda većina muških, čast iznimkama, ne vole taj osjećaj da ih ženska prva pozove na kavu, osjećaju se nesposobnima, kao da su propustili važan korak u procesu barenja, jednostavno im više nije napeto, totalno se ohlade a ovi koji ostaju zagrijani oni misle ionako na seks
da...ili se radi o onima koji zapravo uopće nisu mislili ni povući potez, nego se samo dopisivati, tzv. "virtualni drkađije" kako ih je netko ovdje nazvao. Obično su u braku ili vezi, pa se hrane tim dopisivanjima, daju začina životu... takvih ima dosta.
Iako ima i onih kojima nedostaje samopouzdanja...
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:50   #46
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
ne znam, valjda većina muških, čast iznimkama, ne vole taj osjećaj da ih ženska prva pozove na kavu, osjećaju se nesposobnima, kao da su propustili važan korak u procesu barenja, jednostavno im više nije napeto, totalno se ohlade a ovi koji ostaju zagrijani oni misle ionako na seks
To je glupost.
Posebno sto si sveo na vecina muskih.
Gdje si upoznao tu vecinu muskih.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:52   #47
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
ne znam
Upravo tako.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:54   #48
a ne razumijem zašto se tu muški osjećaju napadnuti... Samo sam dala svoje viđenje stvari, i par savjeta, jer imam dojam da je puno konfuzije oko toga... Ako mislite da nije tako, fajn...

Zapravo bi se svi trebali ponašati kao da su se upoznali vani, započeli razgovor, koji vodi ili ne vodi nekamo, pozvati na dejt i tak.
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:58   #49
Vjerojatno ima istine u onom "oni hoće bolju od tebe ali trenutno nema takve na vidiku pa si dobra i ti trenutno, zato ne žele ništa konkretno nego čekaju tebe da prva povučeš potez".

Mislim cure ce eventualno upast (tj napisat "hej", sto je 99.5% zenskih upada) likovima koji su izgledom top 1% na aplikaciji, cemu inace riskirat odjeb na ove ostale jadnike koji ce se ionako sami javit.

E sad buduci da su ti u poziciji da mogu birat (ko prosjecna cura na dating appovima) normalno da ce im porasti kriteriji pa ce ignorirat poruke, bit generalno nezainteresirani ako nisi zgodna i lansirat ce odjebe iz debilnih razloga, tipa "javila mi se prva". Fakat ne vidim ko bi drugi imao luksuz odbijati zainteresiranu i privlacnu curu samo na temelju toga.

Nap. za Lorda: postotke sam vadio iz guzice.
fietser is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:03   #50
Quote:
fietser kaže: Pogledaj post
Nap. za Lorda: postotke sam vadio iz guzice.
Hahahah
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:14   #51
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
iz osobnog iskustva mogu reći da je uistinu tako, kad cura prva povuče potez to nikako ne ide na bolje, iskustva mojih poznanica se nimalo ne razlikuju od mog
Mnogim muškarcima kod mnogo žena isto ne ide kada se prvi jave. Pa to opet očito nije razlog da im se isto ne savjetuje. Zakon velikih brojeva i tako to.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:30   #52
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Mnogim muškarcima kod mnogo žena isto ne ide kada se prvi jave. Pa to opet očito nije razlog da im se isto ne savjetuje. Zakon velikih brojeva i tako to.
kad bi žena primijenila zakon velikih brojeva brzo bi dobila "znamo već kakvu etiketu". Muškarci i žene nisu isti i ne može primjenjivati isto pravilo na oba spola.

p.s. ja sam ženskog spola
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:33   #53
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
kad bi žena primijenila zakon velikih brojeva brzo bi dobila "znamo već kakvu etiketu".
Nije istina. Za takvu etiketu ipak treba malo više od javljanja muškarcima.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:45   #54
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Nije istina. Za takvu etiketu ipak treba malo više od javljanja muškarcima.
u smislu očajnice, davilice na to sam mislila
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:47   #55
Muški isto dobiju etikete razne ako priđu više žena istu večer. Zato lijepo umjereno, jednom tjedno prilaziti.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:50   #56
Zadnjih desetak dana sam doživio odjeba koliko nisam u nekoliko godina, par njih je forumskih

U petak sam predvečer uletio ženskoj u pekari, točno ovako; oš sutra ujutro sa mnom po kruh? Smijala se, a i ja sam Šteta što nije pristala, glupo je za očekivati tako nešto, ali šteta što nema hrabrosti, ne za seks, nego običnu kavu

Ima toga još
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 15:13   #57
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
U petak sam predvečer uletio ženskoj u pekari, točno ovako; oš sutra ujutro sa mnom po kruh?
predobro!!
FlyingAlpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 15:15   #58
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Zadnjih desetak dana sam doživio odjeba koliko nisam u nekoliko godina, par njih je forumskih

U petak sam predvečer uletio ženskoj u pekari, točno ovako; oš sutra ujutro sa mnom po kruh? Smijala se, a i ja sam Šteta što nije pristala, glupo je za očekivati tako nešto, ali šteta što nema hrabrosti, ne za seks, nego običnu kavu

Ima toga još
pa baš ti je dobar ulet, duhovit.
Na tvom mjestu ja bi opet probala kod te ženske... treba malo vremena )
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 15:35   #59
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Na tvom mjestu ja bi opet probala kod te ženske... treba malo vremena )
To je ona mantra svih zlostavljača, kad žena kaže ne, zapravo kaže možda?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:27   #60
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
To je ona mantra svih zlostavljača, kad žena kaže ne, zapravo kaže možda?
pa ako sam dobro shvatila smijala se? Ali kao niš nije bilo...
To je po meni dobar start. Nisam shvatila da se baš izjasnila.
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.