Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 20:57   #1
Hitman's Bodyguard (2017.)

Ok, nisam mislio da će bit tako kad sam vidio trailer, ali tako mi je smiješan ovaj film.

Pišam od smijeha i htio sam obavijestit ljude koji ne znaju za film, a vole ovakve akcijske komedije.

Reynolds donosi malo deadpulovštine u film. Ne sjećam se kad sam zadnji put gledao ovako dobu akcijsku komediju od The Other Guys ili Jump Streetova. Dakle, nešto u tom stilu.

A Jackson, koji meni nekad zna ić na jetra, ovdje je fantastičan.

Ali najbolja mi je Hayekica!

Jako zabavan film, pa tko traži dobu akcijsku komediju, preporuka. Mislim da će bit fora gledat u kinu.

https://www.youtube.com/watch?v=F4Afusxc2SM

https://www.youtube.com/watch?v=F7SWXfHM0Nk

http://www.imdb.com/title/tt1959563/

Oba trailera su odlična, pogotovo onaj s časnim sestrama.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 04:43   #2
ne gledam baš često filmove o kojima ne mogu reći baš ništa pozitivno, ali ovaj je definitivno jedan takav...kakvo smeće, isukrsta ti!
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:58   #3
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
ne gledam baš često filmove o kojima ne mogu reći baš ništa pozitivno, ali ovaj je definitivno jedan takav...kakvo smeće, isukrsta ti!
https://www.youtube.com/watch?v=5_HUfnFsDrk

ok je film, gledljiv, al triba je biti pola sata kraći.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:40   #4
Film je odličan i zanimljiv. Čovjek se fino može nasmijati.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:51   #5
Najveći adut filma su dva glavna glumca, nek ima nešto akcijskih scena i nek se njih dvojica zajebavaju i dovoljno je za dobar akcić
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 14:47   #6
jača glupost :klap::klap:
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 09:09   #7
sinoć odvela zakonitog da pogledamo ovo. super smo se zabavili, par puta nasmijali onako baš od srca. ne mogu reći da me išta iznerviralo ili razočaralo jer nisam niti očekivala ništa više od lagane zabave. radnja kakva već može biti u takvim filmovima, akcija dobra, humor dobar, glumci dobri.... sve u svemu preporuka željnima neopterećene zabave.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 14:50   #8
Meni je film čak visoka razina akcića.

Sve očekivano je tu, jurnjave su kul (posebno gliser-motor varijanta u Amsterdamu), njih dvojica dobro funkcioniraju, humor je na mjestu, film je čak slojevit, s nekim dubljim porukama, a ono najvažnije - radnja je smislena od početka do kraja, povezali su sve loose ends i objasnili motivaciju svakog lika.
Nažalost, to je nešto što danas fali većini puno ozbiljnijih filmova.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 20:06   #9
https://www.youtube.com/watch?v=xyHF...i-trrzd-Sibq0K

Moj kratki video osvrt. Ma ok je filmić, ako se uđe u njega s pravim očekivanjima
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:44   #10
Zabavan film. Vrijedi karte srijedom
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 11:07   #11
Lagan, zabavn i opuštajući film. Taman što sam i očekivao.

Salma
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:27   #12
Mislio sam da će potrajat da izađe na internet, al' je dosta brzo izašo pa sam ga odma pogledo... po meni najbolja akcijska komedija u zadnjih par godina
berorobex is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:57   #13
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Lagan, zabavn i opuštajući film. Taman što sam i očekivao.

Salma
Salma je nevjerojatna. Žena ima 51 godinu, izgleda odlično, a onaj njen 'tarantinovski' ulomak u filmu je moćan.
Ne treba imati ikakva očekivanja od filma, zabavan na momente je, i zapravo funkcionira.
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 00:43   #14
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Salma je nevjerojatna. Žena ima 51 godinu, izgleda odlično, a onaj njen 'tarantinovski' ulomak u filmu je moćan.
Ne treba imati ikakva očekivanja od filma, zabavan na momente je, i zapravo funkcionira.
Ma salma je zakon - ali ne znam koliko sam puta premotao onaj njezin monolog o odvjetniku koji je "maltretira" i svaki put bih pišao od smijeha.

"That is not a place to hide a children's toy!" hahahah
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 09:37   #15
Meni je ona bila daleko najslabiji dio filma, i preglumljavala je. I jako malo je bila smiješna, ostalo je bila tužno loša.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:06   #16
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je ona bila daleko najslabiji dio filma, i preglumljavala je. I jako malo je bila smiješna, ostalo je bila tužno loša.
Pa očito je posrijedi karikatura. Zato i je smiješno. Baš to, pretjerano je. Pogotovo ta scena u zatvoru.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 10:18   #17
Film je vrlo zabavan ako ga se ide gledati s pravim očekivanjima. A trebalo bi očekivati laganu akcijsku komediju za žderanje kokica koju nikako ne treba shvatiti ozbiljno jer tako nikako ne može proći. Bolje ćete se zabaviti ako ju promatrate kao parodiju. Meni je čak žao što možda nisu otišli još dalje u parodiju jer bi tada film vjerojatno bio još smiješniji, a ozbiljno ga se ionako ne može shvatiti. Sve u svemu, može proći, glumci super, priča blesava ali služi svrsi, humor varira ali ima scena koje su mi bile stvarno smiješne. Ok za opustit se i ubiti vrijeme.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:33   #18
Motherfucker motherfucker, fuck fuck fuck, motherfucker motherfucker, fuck fuck fuck... itd.

To je jedino šta sam ja čula od S.L.J u ovom film. Lik niti jednu riječ nije završio a da nije ubacio nešto od ovoga gore.

Dijalozi dosadni ajme meni strašno nešto.

Konstantno njihovo prepucavanje, koje traje minutama neduhovito do besvjesti i to bi kao trebalo biti smiješno.
Smiješnije mi je kad se kumice na placu prepucavaju nego ovo, i to u trenucima najveće paljbe oni raspravljaju iza auta kao jel eto nemaju vremena jer, pošto se ionako cijeli film vrti oko njihovog prepucavanja,pa da ne zaboravimo koliko je to dosadno čak i tada kad treba biti napeto

Drugo nije bitno spomena niti najmanje. Niti jednom se nisam nasmijala. Žalim potrošeno vrijeme na ovaj film.
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 16:43   #19
onako, gledljiv i umjereno zabavan film ...

osrednji scenarij i glumacke izvedbe ... nisu mi bas reynolds i jackson bili neki par, jackson mi se nekako i previse trudio biti smijesan, na kraju je bio pomalo iritantan ... reynolds ko reynolds, nisam neki njegov fan ... oldman je to vise odradio da pokupi placu a salma hayek mi je bila potpuno ocajna, i njen lik i gluma - nemam pojma sta je to trebalo bit ... smijesno? ...

humor onako isforsan - ok tu i tamo je pokoja fora bila smijesna al kad ih ispalis 100 naravno da ce neka biti ok... takodjer bile su 2 ili 3 scene koje ko da su ispale iz parodije (npr ona koja pokazuje kak su se upoznali jackson i hayek)... izbor glazbe los... akcija manje vise dobra...

5 / 10
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 06:15   #20
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je ona bila daleko najslabiji dio filma, i preglumljavala je. I jako malo je bila smiješna, ostalo je bila tužno loša.
Nije se ni mogla dokazat kada je u cjelom filmu bila možda 5min....ali meni je dovoljno nju vidit u filmu i mora bit dobar film...ona sada izgleda bolje od pola cura moje generacije
__________________
I'm the law bitch!!!!!
DougMacRay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.