Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 10:59   #1
Brisanje teme s Roditelja

Čisto informativno me zanima tko mi je obrisao danas temu na Roditeljima i zasto, buduci da se na istom podforumu mogu naci i druge teme o knjigama o odgoju.
Hvala.
soks is offline  
Old 02.09.2017., 11:24   #2
nije obrisano nego je spojeno sa već postojećom temom gdje se već raspravljalo o toj istoj knjizi. malo je bez veze da se o istoj knjizi raspravlja na više tema.
gargamišamel is offline  
Old 02.09.2017., 11:38   #3
To nisu iste knjige. Ni autor nije isti.

Usput, da pitam, ja vise nemam mogucnost pregledavanja povijesti svojih postova, kao ni postova drugih forumasa pa me zanima je li ta mogucnost naprosto ukinita ili kaj?
soks is offline  
Old 02.09.2017., 12:08   #4
Ukinuta je prije godinu i pol. Ne znamo kada će i hoće li se vratiti.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=931211
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 02.09.2017., 13:45   #5
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
To nisu iste knjige. Ni autor nije isti.
pogledaj svoj post od prije cca 2 tjedna gdje spominješ tu knjigu i gdje je krenula mala usputna rasprava o njoj. s druge strane danas si gotovo u isto vrijeme kada si otvorila temu o toj knjizi, na ovoj drugoj temi ostavila isti link na dotičnu knjigu tak da nije da nisi znala. no ako ti je to tako važno budem vidjela s drugim curama dal ima smisla i potrebe otvarati temu o toj knjizi ili će ostati na postojećoj uz eventualnu promjenu naslova teme.
gargamišamel is offline  
Old 02.09.2017., 17:17   #6
svi postovi o knjizi daniela siegela prebaceni su ovdje
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 03.09.2017., 06:49   #7
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
pogledaj svoj post od prije cca 2 tjedna gdje spominješ tu knjigu i gdje je krenula mala usputna rasprava o njoj.
Tocno. Napisala sam taj post na tom topicu jer mi je netko taj dan prije isto obrisao temu o toj knjizi pa sam trazila neku drugu mogucnost da negdje nesto o njoj napisem.
A generalno mislim da je knjiga vazna i korisna i htjela sam da sto vise roditelja dobije info o njoj.
Jer zivimo u svijetu gdje ni mnogim odraslim ljudima nije razvijen taj dio mozga koji se, opisanim postupcima u knjizi, nastoji razvijati kod djece.
soks is offline  
Old 03.09.2017., 10:32   #8
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Tocno. Napisala sam taj post na tom topicu jer mi je netko taj dan prije isto obrisao temu o toj knjizi pa sam trazila neku drugu mogucnost da negdje nesto o njoj napisem.
A generalno mislim da je knjiga vazna i korisna i htjela sam da sto vise roditelja dobije info o njoj.
Jer zivimo u svijetu gdje ni mnogim odraslim ljudima nije razvijen taj dio mozga koji se, opisanim postupcima u knjizi, nastoji razvijati kod djece.
kolko vidim, ti si o toj knjizi prvi put ostavila post na knjige o trudnoci i njezi djeteta

(ne vidim da je spajana, al ako i je, tj ako si tako zapocela temu, jasno ti je da ne moze, da trebas u uvodnom postu napisat jasnije i konkretnije o cemu zelis raspravljat)

dva dana kasnije si pisala na temi odgojiti dijete bez vikanja, sto ima veze i sa tom temom, i lijepo je da si uputila roditleje na knjigu (koja je zaista odlicna).
sada kad si ju opet spomenula, spojeno ti je sa literatura o odgoju, gdje si pozvana i pisat iskustva,davat savjete, primjere koji su tebi zaista pomogli. ako se razvije konstruktivna rasprava sa puno postova, mozemo ih izdvojit u posebnu temu.
no ovako kako je, mislim da nema potrebe.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 03.09.2017., 10:36   #9
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Tocno. Napisala sam taj post na tom topicu jer mi je netko taj dan prije isto obrisao temu o toj knjizi pa sam trazila neku drugu mogucnost da negdje nesto o njoj napisem.
tema ti nije obrisana nego je spojena sa već postojećom što ti je već rečeno (to sam ja napravila) i sudeći prema vremenu postanja prvo si stavila na već postojeću temu, a onda si 10 min kasnije otvorila novu. a ako pričaš o još nekoj novootvorenoj temi ja o tome nemam nikakvih saznanja niti su mi vidljivi ikakvi tragovi o tome. ugl. odlučeno je tak kak je.

evo, vidim da se i nosorog javila u isto vrijeme.
gargamišamel is offline  
Old 03.09.2017., 13:52   #10
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
kolko vidim, ti si o toj knjizi prvi put ostavila post na knjige o trudnoci i njezi djeteta

(ne vidim da je spajana, al ako i je, tj ako si tako zapocela temu, jasno ti je da ne moze, da trebas u uvodnom postu napisat jasnije i konkretnije o cemu zelis raspravljat)

dva dana kasnije si pisala na temi odgojiti dijete bez vikanja, sto ima veze i sa tom temom, i lijepo je da si uputila roditleje na knjigu (koja je zaista odlicna).
sada kad si ju opet spomenula, spojeno ti je sa literatura o odgoju, gdje si pozvana i pisat iskustva,davat savjete, primjere koji su tebi zaista pomogli. ako se razvije konstruktivna rasprava sa puno postova, mozemo ih izdvojit u posebnu temu.
no ovako kako je, mislim da nema potrebe.
Ok, hvala na objasnjenju.
soks is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.