Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 02:09   #1
Poruka Dyma-i

Moja poruka se odnosi na ovu temu, koja je zaključana pa ne znam gdje bih trebala odgovoriti (pretpostavljam nigdje):

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1028453

Dakle, htjela bih pojasniti:

Ja uopće nisam otvorila temu sa željom da se vrate moji izbrisani postovi(?!). Niti mislim da je u tim postovima napisano nešto važno i ključno za temu, naprotiv, ni tema ni nitko ne gubi ako ih nema tamo. Totalno irelevantni postovi. Ona je u svom odgovoru inzistirala da se razgovor skrene na dva, tri moja posta, koji su totalno nevažni u cijeloj priči, i ja sam samo u svom odgovoru spomenula te postove kao odgovor na njen upis.

Ja sam temu pisala za cjelokupno moderiranje i odnos prema forumašima na čitavom pdf-u (i u tom kontekstu ne vidim problematično da su se oglasili drugi forumaši sa svojim viđenjem situacije - pri tome mislim na one koji su napisali svoje mišljenje, ne na one koji su došli trolati).

Ne znam više kako da objasnim pa ću navesti primjer Begemontice koja je izvrsno moderirala pdf. Kao prvo, zaista je bila upućena u tematike i sudjelovala u raspravama s ljudima tamo. Kao drugo, jako dobro kužila što je važno, a što nevažno, što je pretjerano, a što nije u kontekstu tema, što je trolanje, a što je zezancija itd. Kao treće, znala je jako dobro ishendlati svakave situacije, a da se nitko ne osjeti uvrijeđen. --> Eto, to su neke stvari koje mislim da ovdje fale i to se jako osjeti.

Eto, samo sam htjela navesti kao svoj dojam, koji zapravo uopće nije bitan, ja ionako dosta marginalno sudjelujem na forumu, bolje da si ljudi koji su često na forumu urede kako njima odgovara

ali imam osjećaj da si ti rekla moderatorici nešto u smislu: ma samo ti pošalji nezadovoljne forumaše ovdje, pa ću im ja reći da si ti u pravu i zaključati temu.

Što ste i izveli, ali imam osjećaj da nisi ni pročitala o čemu se radi i u čemu smatram da je problem (sigurno ne u pobrisanim postovima koje si provjerila) pa sam ovdje htjela pojasniti.

Zadnje uređivanje Lleena : 15.09.2017. at 02:24.
Lleena is offline  
Old 17.09.2017., 01:10   #2
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post

Što ste i izveli, ali imam osjećaj da nisi ni pročitala o čemu se radi i u čemu smatram da je problem (sigurno ne u pobrisanim postovima koje si provjerila) pa sam ovdje htjela pojasniti.
Pročitao sam sigurno, inače se ne bih na tu temu ni javljao. I PŽK ne funkcionira tako kako si ti navela, jer ja sam tu temu vidio tek kasnije na pžk pa reagirao kao nadležni supermod. Daleko od toga da je netko od moderatora Alternative dobio moje 'direktive' koga gdje uputiti, kako već kažeš.

Ako je i žalba bila na općenito moderiranje prozvane moderatorice, još ću onda jednom spomenuti da sam pogledao njezine moderatorske poteze i smatram da nije krivo izmoderirala. Maknula je s teme postove bez koji tema može i koji su po tvojim riječima irelevantni, a prema kriteriju moderatorice ni ne trebaju biti na temi, što sam ocijenio opravdanim i to je to.
Dyma is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.