Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Pogledaj rezultate ankete: Kupujete li čaj u čajoteci?
Da 52 42.62%
Ne 42 34.43%
Ako su cijene pristupačne 28 22.95%
Ne pijem čajeve 0 0%
Glasovatelji: 122. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2003., 17:55   #81
Quote:
Cinnamon Girl kaže:
eto, to je moj omiljeni!!!

to sto se tice pravljenja, SVAKI se zeleni caj pravi na toj temperaturi. voda se uglavnom prokuha, pa se ceka da temperatura spadne, ili se voda jednostavno zagrije dok se ne pojave zmijske oci (tako kinezi zovu one malo bobice koje se javljaju u vodi kad se popne na te stupnjeve od 87 i tako).

ukoliko je voda toplija, unisti listove i nista od caja. a ukoliko je hladnija, onda se i ne otvore.

isti se listovi mogu koristiti vise puta, tako da ja jednu mjeru koristim cijeli dan. samo se duze drze listovi u vodi, svaki put kad ih iznova koristim.

bas smo se nasle.
bas

ja si kupila i mali termometar - pa stavim vodu u el. cajnik da se grije i zabodem taj termometar u vodu i onda cekam
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 17:58   #82
i ja sam o tome razmisljala, ali nisam vidjela nigdje taj termometar za visoke temperature.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 15:12   #83
Quote:
margarita kaže:

ono sto toplo preporucaju je da nikad ne koristite zeleni caj u vrecicama jer je to najlosija verzija a i papir od vrecice znatno mijenja okus
Istina je da pravi čajoljupci uglavnom ignoriraju čajeve u filter vrećicama, ali mislim da je to više zbog toga što smatraju da bi pripremanje čaja trebao biti ritual koji ima svoja pravila, a ne zbog toga što filter vrećica ( pogotovo kod poznatih brandova poput Fortnum & Masona ili Twiningsa ) znatno utječe na sam okus. Onim najzahtjevnijima smeta čak i ona mala spajalica kojom je vrećica spojena sa končićem.
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 15:52   #84
Quote:
fritz von achtung kaže:
Istina je da pravi čajoljupci uglavnom ignoriraju čajeve u filter vrećicama, ali mislim da je to više zbog toga što smatraju da bi pripremanje čaja trebao biti ritual koji ima svoja pravila, a ne zbog toga što filter vrećica ( pogotovo kod poznatih brandova poput Fortnum & Masona ili Twiningsa ) znatno utječe na sam okus. Onim najzahtjevnijima smeta čak i ona mala spajalica kojom je vrećica spojena sa končićem.
pa to bas i nije stoprocentno tacno, dragi fritz. ja sam npr pravi cajoljubac, kako ti to kazes i nije da zbog toga ne kupujem caj u vrecicama. to ce biti jasno kad prvi put napravis zeleni caj. ako uzmes najmanju zlicicu, sto ce reci najmanja porcija caja, vidjeces koliko samo ti listici nadodju - kao kvasac u sebi da imaju. takav caj NE MOZE NI BITI U VRECICI. da bi bio u vrecici mora biti bukvalno samljeven do najsitnijeg, kao kafa, a to onda vec I NIJE CAJ, vec smece.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 08:42   #85
Quote:
Winona kaže:
i meni je imao okus prvi put na vodu u kojoj se kuhao spinat
I meni!! Meni se to svidjelo, taj svjezi "klorifilski" okus... samo se sjecam da mi je jako otvorio apetit!!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 08:43   #86
Quote:
Cinnamon Girl kaže:
najbolja cajna kuca u berlinu!

evo, tu ima kojekakvih informacija, nadam se da ce ti se dopasti.


Vi Evroppljani!! Nisam nikad vidjela tako prekrasan cajni ducan. Mi imamo velikih izbora, ali malo vise "new age" stil, malo opustenije...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 08:45   #87
Quote:
margarita kaže:


ja si kupila i mali termometar - pa stavim vodu u el. cajnik da se grije i zabodem taj termometar u vodu i onda cekam
Ja sam o tome razmisljala, ali stvarno nisam naisla na tako nesto... da probam s termometrom za pecene purice??
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 08:48   #88
Quote:
fritz von achtung kaže:
Istina je da pravi čajoljupci uglavnom ignoriraju čajeve u filter vrećicama, ali mislim da je to više zbog toga što smatraju da bi pripremanje čaja trebao biti ritual koji ima svoja pravila, a ne zbog toga što filter vrećica ( pogotovo kod poznatih brandova poput Fortnum & Masona ili Twiningsa ) znatno utječe na sam okus.
U stvari pravi caj je onaj bez vrecice. U taj caj se stavljaju krupniji listici, listici sa vrha grma, u pupu. Oni komadici koji su se smrvili, sitniji, losije kvalitete se stavljaju u filter vrecice. Filter vrecice dodaju caju okus papira, a izbijeljene vrecice (zbog tretmana klorovodicnom kiselinom) su i karcinogene (kao uostalom i izbijeljene papirnate maramice, salvete, toaletni papir, tamponi...)


Ipak, filter vrecice se puno koriste, jer jako pojednostavljuju pripremu caja.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 08:51   #89
Quote:
Cinnamon Girl kaže:
da bi bio u vrecici mora biti bukvalno samljeven do najsitnijeg, kao kafa, a to onda vec I NIJE CAJ, vec smece.
Uf, sad vidim da si ti to vec objasnila.

Da, recimo zeleni caj "gunpowder" je prekrasan i tako se lijepo otvori u vrucoj vodi, dok u filter vrecicama niti ne postoji, a oni cajevi koji se mogu kupiti u filter vrecicama su previse "zgruvani", pa se niti okus ne moze potpuno osloboditi. Zbog toga se i "jaje za caj" bas previse ne preporuca, ali ipak, prakticnije je od cjediljke, a moze se koristiti kvalitetniji caj od onoga u filter vrecicama...

Uglavnom "pravi caj" (loose tea) pravim samo vikendom, ostale dane filter vrecica...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 14:16   #90
Quote:
Shtefitza kaže:
Zbog toga se i "jaje za caj" bas previse ne preporuca, ali ipak, prakticnije je od cjediljke,
ja sam zato kupila sebi cajnik porculanski, za jednu-dvije osobe, koji izmedju "tijela" cajnika i "ispruzene ruke" (ja ta dva dijela zovem ispruzena ruka i savijena ruka, onaj kroz koji sipas caj i onaj za koji drzis cajnik) imaju male rupice koje sprijecavaju da listovi caja prodju i udju u soljicu.

a i ja cesto koristim gunpowder od alnature, jer ovi fini japanski cajevi koje narucujem puno kostaju, pa ih koristim za posebne prilike. sestra mi je donijela odlican kineski zeleni caj kad je bila u kini. kaze kako joj je bilo smijesno sto sam trazila da mi kupi caj zeleni, ali kad je otisla u cajnicu, sokirala se vidjevsi izbor i cijene i kupila samu jednu kutiju, od 300 g, koja je kostala oko 150 kuna. ali bar moze trajati nekoliko mjeseci. ovi japanski koje narucujem po prijatelju japancu (stalno je na relaciji tokyo-copenhagen) su od 50g i 100g i kostaju izmedju 90 kn i 350 kn. i to jos spadaju u jeftinije iz te radnje (donio mi je spisak cajeva koje imaju). neki od njih kostaju po 4000 kuna za 100 g. a neki od njih cak nisu za prodaju!!! i onda neko MENE naziva snobom cajnim. haha.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 19:52   #91
Da, kakvih cijena ima!

Imam jedan cajnik (onaj japanski, keramicki, s prekrasnom reljefnom slicicom) koji ima ugradjenu gustu metalnu mrezicu, i stvarno se ne treba koristiti cjedilo. Ali taj je mali. IMam jedan veci, porculanski, sa porculanskom (krupnom) resetkom, koja kakti sprecava listice da udju u caj, li ipak se koji provuce. Mene to nervira. Iako u kineskim i japanskim restoranima bez problema toce caj koji na dnu ima listice, ionako ga popijes... e sad... ono sto mene zbunjuje... doma kad radim caj, procijedim nakon dvije ili dvije i pol minute, napravim si pola litre, pustim da se ohladi i pomalo pijuckam.

Ali u restoranima, a i u prirodi cajnika i pogotovo minijaturnih salica za caj, mozes ulijevati po malo caja u salice, dotle ti se cajnik i sav caj "steep-a" (listici otpustaju aromu) u vrucoj vodi... neminovno ti je slijedeca salica jaca od prve. Mozda se podrazumijeva da ces prvi cajnik rastociti drustvu, pa u slijedecoj rundi dodati novu vrucu vodu, i opet nakon dvije minute rastociti svima caj u minijaturne salice... pa mene to nervira!! Volim pripremiti caj i vise o njemu ne razmisljati. A popiti manje od tri deci caja, ne dolazi u obzir!! Lastane, pomozi!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 23:22   #92
Pa naravno da se samo određeni čajevi mogu naći u filter vrećicama i da npr. gunpowder nećete naći. Fiter vrećice su nužno zlo. I ja ih izbjegavam, ali npr. na poslu krknem u šalicu vrećicu Earl Greya i odmah mi je lakše A iako imam dugogodišnje iskustvo u guštiranju najboljih čajeva, mislim da još nemam tako istančan ukus da prepoznam okus papira u čaju.
Neki su čajevi vrlo sitnog lišća , ali daleko od toga da su "smeće". Čak i iste vrste čaja se jako razlikuju izgledom i kvalitetom zbog različitog vremena berbe. Npr. Darjeeling first flush Teesta Valley je prvo branje u martu i aprilu, nakon monsuna. Darjeeling second flush Namring Upper je iz drugog branja , jači, mirisniji i skuplji, dok je "obični" Darjeeling čaj srednje kvalitete , koji se bere preko cijele godine. Neki čajevi imaju vrlo velike listove , drugi liče na grančice, gunpowder je u obliku kuglica... Uglavnom, ne treba suditi po izgledu.
Ne čudi me što su cijene čajeva u Japanu visoke, ali npr. u Londonu japanske čajeve možete jeftino kupiti : Genmaicha, Sencha ili Kokeicha čajevi koštaju oko 2 funte za 100g. Japanske čajeve europljani često baš ne vole, jer neki od njih imaju navodno vrlo čudan okus (npr. Yamashiro) pa je zanimljiv podatak da se 97% japanske proizvodnje plasira u samom japanu.
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 23:30   #93
najbolja iskustva imam s bodum cajnicima.

Ujedno obozavam moje visoke staklene prozirne salice za caj ( samo je drska i "okvir" na dnu case metalan.

Tako mogu uzivati i u boji

ovdje ih ima svih vrsta

ovdje su jako popularni i oni teelicht grijaci za ispod, pa kao imate goste i bas bude cajanka da se caj ne ohladi odmah.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2003., 13:40   #94
ekipo, molim pomoć:

Gdje da ja u Zagrebu nabavim dobar zeleni čaj???
Od onog podravkinog i plivinog mi se okreće želudac. Tražim pravi zeleni čaj.
Dakle? Pliiiiz?????
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2003., 13:43   #95
poslacu ti ja jedan na poklon. posalji mi PM.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2003., 19:03   #96
Čaj za njegu kose - za žene namijenjeno

U litru hladne vode preko noći ostaviti po dvije žlice: majkine dušice, kadulje, metvice, kantariona, mažurana te kamiice.
Onda tekućinu dovesti do vrijenja, i neka vri 7-10 sekundi, a onda sklonite s vatre i poklopite.
Kad se ohladi, procijedite, i hladnim čajem ispirajte kosu nakon pranja omiljenim šamponom.
__________________
"This shampoo is too strong!" "I'll give you my strawberry for your appricot!"
Flemming is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2003., 23:49   #97
Quote:
Shoki kaže:
ekipo, molim pomoć:

Gdje da ja u Zagrebu nabavim dobar zeleni čaj???
Od onog podravkinog i plivinog mi se okreće želudac. Tražim pravi zeleni čaj.
Dakle? Pliiiiz?????
Bilo je odlicnig Sencha u cajoteci u Ilici, prije par godina. Ne znam da li jos postoje. Mislim da je sada nesto otvoreno u Frankopanskoj?
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 18:25   #98
Za održavanje budnosti u radnoj noći, dobar je i jaki čaj od mente.
U vrijeme odmaranja organizma od teže hrane, preporuča se umjesto kave... tko može odoljeti, dakako.
__________________
"This shampoo is too strong!" "I'll give you my strawberry for your appricot!"
Flemming is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 20:58   #99
Nemam pojma gdje se u Zagrebu može nabaviti dobar zeleni čaj, ali za one malo manje zahtjevne, moguće je naći npr, u Metrou zeleni Twinings čaj sa mentom, a u svakom boljem marketu i zeleni Sir Winston i Taylor of Harrogate. Svi su u ozloglašenim filter vrećicama. Ako želite nešto bolje, sjetite se rodbine ili prijatelja u inozemstvu ili prošarajte internetom.
Ako više volite popiti dobar čaj, nego oprati kosu u njemu, evo par prijedloga:

crni čajevi
- Darjeeling - najbolji i najpoznatiji čaj uopće. Raste na podnožju Himalaje. Dobro pripravljen ima zlatno crvenu boju i okus po muškatnim oraščićima.
- Assam - tamniji i jači od većine drugih čajeva, s blagim okusom ječma
- Keemun - kineski čaj , vrlo rafiniran, zbog niskog sadržaja teina idealan večernji čaj
- Yunnan - zbog svog sastava, navodno najzdraviji čaj
- Lapsang Souchong - neobičnog, jakog mirisa po sušenoj šunki

zeleni čajevi
- Gunpowder - najpoznatiji zeleni čaj, listići su u obliku kuglica koje se otvore kod kuhanja. Miris po dimu.
- Sencha - blag, mirisan

crveni čaj
- Formosa Oolong - polufermentiran čaj , finog mirisa i pomalo sladak. Ćaknuti Englezi kažu da je to "čaj savršen uz čokoladne kolače , uz razgovor, navečer"


aromatizirani crni čaj
- Earl Grey - izvanredan miris mu daje dodano bergamotovo ulje. Zakon!

aromatizirani zeleni čaj
- Jasmin - zeleni čaj s dodanim cvjetićima jasmina što mu daje krasan miris. Možete ga probati u svakom kineskom restoranu koji drži do sebe.

Znate li da postoji i čaj Lady Londonderry koji je dobio ime po jednoj dami koja je bila poznata po čajankama. Kosu je vjerojatno prala šamponom.
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2003., 13:22   #100
Quote:
Shoki kaže:
ekipo, molim pomoć:

Gdje da ja u Zagrebu nabavim dobar zeleni čaj???
Od onog podravkinog i plivinog mi se okreće želudac. Tražim pravi zeleni čaj.
Dakle? Pliiiiz?????
Nasla sam u Petrinjskoj Prehranin ducan ( a mozda Dionin) imaju uvoz iz Kine čaj u kutiji crni raznih vrsta, meni je jako dobar u odnosu na ove u vrecicama. Imaju i jasmin, a zeleni nisam vidjela mozda su ga imali - brzo se sve rasproda.

A zna li ko gdje se moze u Zg nabaviti Lipton yellow label - taj mi je najbolji za svaki dan - brzinski.
Ovi u listicima bas zahtjevaju ritual i opustanje - nisu za ubitacni tempo.

Dobila sam zeleni gruzijski caj, super je, ni nalik na ove zelene u vrecicama ima poseban osvjezavajuci miris stvarno nesto posebno. Steta sto ga niko ne uvozi - ovako je jako tesko dobavljati .
Bubili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.