Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 02:06   #3861
Stan u Zagrebu

Iznajmljujem 2,5 stan, 56 m2, sa spremistem u polukatu i liftom na drugom katu stambene zgrade Crnomerec - Ilica.
Stan se sastoji od spavace sobe s francuskim krevetom, dnevnim boravkom s izlazom na mali balkon. blagovaonice, kuhinje, hodnika s velikim ormarima i kupaonice s kadom. Perilica rublja sa susilicom.
Ukoliko je potrebno posudje i posteljina mogu takodjer biti ukljuceni u cijenu najma.
Etazno plinsko grijanje, stan je orjentiran prema zapadu s klima uredjajem.
U neposrednoj blizini su svi potrebni sadrzaji, tramvajsko okretiste Crnomerec je udaljeno cca 10 minuta.
Kucni ljubimci iskljuceni. Za pusace, pusenje samo na balkonu.
Stan iznajmljujem iskljucivo urednim i odgovornim ljudima.
Cijena najma je 2100 kn + rezije. 1 mjesecni polog.
Placanje bi se vrsilo na racun, dokaz o placenim rezijama putem E-Maila kao i sva nasa potrebna korespodencija.
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 14:24   #3862
Tražim sobu za najam od 1.2.2018 u Zagrebu po mogućnosti područje Novi Zagreb (zapad), Kajzerica. Muško, 28 god., zaposlen, nepušač.
Genius1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 16:29   #3863
Mladi par traži stan na potezu Trešnjevka-Jarun. Obavezna odvojena soba s pravim krevetom i da nije prizemlje/suteren. O svemu ostalome se da dogovoriti. Do 350€+rezije. Molim sve ponude na pm !
__________________
...hip hop is all about feelin' and flow...
kishaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:33   #3864
Smile HITNO Tražim stan u Rijeci

Tražim pristojan stan u Rijeci sa odvojenom spavaćom sobom.
Molim tko ima kakvu ponudu informaciju da mi se javi na pm.
U obzir dolazi cijela Rijeka, Ika, Ičići, Opatija, Lovran.
Zahvaljujem!
ruzicasto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:07   #3865
Traži se 2/2.5 sobni stan u Zagrebu (Novi Zagreb, Trnje, Borovje, Folnegovićevo naselje, Savica, ...). Mogućnost držanja mačke. Do 3500 s režijama. Stan je za 3 cure (od kojih jedna bi bila samo povremeno u stanu).

Ponude može na PM

Hvala
Prob1em is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:59   #3866
RIJEKA.
Trazi se dvosobni stan za najam na Drenovi. Ponude slobodno na pm. Hvala!

Poslano sa mog Valencia2_Y100pro koristeći Tapatalk
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:05   #3867
Ivanicgradska, dvosoban stan, prije par godina adaptiran, 3. kat.
Uredan, cist, svijetao, PVC stolarija.
Prijava (solemnizacija). Iznajmljujem na duze vrijeme
3000 + rezije.
Ostalo dogovor.
Korektan odnos s vase strane ce rezultirati vise nego korektnim s moje strane.

Zadnje uređivanje Uhkolikoposla : 16.01.2018. at 10:27.
Uhkolikoposla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:24   #3868
RIJEKA - tražim stan.

Mladi financijski stabilan par sa malim psom traži stan u Rijeci sa barem jednom spavaćom sobom i u urednom stanju Sama lokacija nije toliko bitna, ali prednost imaju Zamet i Kantrida. Svaka pomoć je dobrodošla, info u inbox
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 07:19   #3869
Tražim najam stana ZG Zapad

Tražim stan. Zagreb Zapad, može: Malešnica, Špansko, Prečko, Rudeš, Jarun, Kustošija. Uredan i održavan.
Plaćam 2500 s uključenim režijama.
Sve stanove pazim i održavam. Kao primjer navodim da u stanu u kojem sam trenutno nikad nisam zapalila cigaretu iako sam pušač (s time da u istom stanu nema zabrana, a pogotovo nema zabrane pušenja).

Javite se u inbox.

Pozdrav
Sanja8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 03:58   #3870
Iznajmljuje se stan kod vinogradske bolnice od 53 kvadrata 3 sobni,jedna veca spavaca soba,jedna manja te dnevni boravak s kuhinjom na duzi period 500 eura poruke u pp.Stan je useljiv od 1.2 ako se sad netko javi moguca kupnja namjestaja po zelji podstanara ako bi uzeo stan na duzi period
missilito is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:57   #3871
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
RIJEKA.
Trazi se dvosobni stan za najam na Drenovi. Ponude slobodno na pm. Hvala!

Poslano sa mog Valencia2_Y100pro koristeći Tapatalk
Moze i na Škurinjama, novo naselje.

Poslano sa mog Valencia2_Y100pro koristeći Tapatalk
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:12   #3872
Trazim garsonjeru ili dvosobni stan na max 6 mjeseci, cca 400 eur mjesecno, izmedu draskoviceve i britanca. Suteren i potkrovlje mi ne dolazi u obzir. Zaposlen sam.
ivocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 09:29   #3873
NOVI ZAGREB tražim stan, idealno bi bilo u Dugavama, može i Travno ili Sloboština. Garsonijera ili dvosobni, ukupna cijena s režijama oko 2.000-2.300 kn. Super bi bilo da ima balkon. Namješten ili polunamješten, na dulje vrijeme. Nepušač sam.
Imam mačku koja cijeli život živi u stanu.
Bitno mi je da je susjedstvo neko normalno i mirnije, jer trenutno živim u nekom skroz ludom ulazu, to je glavni razlog što želim odseliti.
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 17:51   #3874
Zagreb do 400€

Zaposleni par (inžinjerka i menadžer) traže stan za najam u Zagrebu, od 15.2. Novije namješten, dnevna soba, spavaća, poželjno balkon/lođa i spremište. Cijena do 400€+režije. Cijenjene ponude s fotografijama molimo na e-mail [email protected]
deciever is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 17:08   #3875
Traži se slatki stančić u Zagrebu za jednu zaposlenu žensku osobu. Prilično sam fleksibilna sa lokacijom, preferiram ipak Trešnjevku, Srednjake, Jarun, Novi Zg, Črnomerec, može i do Žitnjaka.. Stan poželjan do 40tak m2, sa odvojenom spavaćom sobom. Molim vas ponude u inbox
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 13:38   #3876
Quote:
Sanja8 kaže: Pogledaj post
Sve stanove pazim i održavam. Kao primjer navodim da u stanu u kojem sam trenutno nikad nisam zapalila cigaretu iako sam pušač (s time da u istom stanu nema zabrana, a pogotovo nema zabrane pušenja).
Pozdrav
Znate, meni noge ne smrde iako nisam mijenjao čarape već 6 mjeseci. Nadam se da u stanu nema sapuna ili nekih sličnih zabrana.
Dameeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 23:06   #3877
Sutra je na sjednici Vlade na rasporedu nacrt prijedloga Zakona o najmu stanova. Zna li netko detalje?Kakve promjene donosi izmjena Zakona?
Kashai is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 23:42   #3878
izmjene se, uglavnom, odnose na zaštičene najmoprimce i vlasnike stanova sa zaštičenim najmoprimcima
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 23:49   #3879
izmjene se, uglavnom, odnose na zaštičene najmoprimce i vlasnike stanova sa zaštičenim najmoprimcima
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 11:44   #3880
Moram li kao najmodavac fizička osoba primati najamninu na žiro račun ili mogu na tekući?
Samoprolaznik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.