Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 21:50   #21
Ne trebaju ti prijatelji...

Covjek je sam sebi najbolje drustvo...
Sekach666 is offline  
Old 30.05.2007., 22:02   #22
a možda si i sama kriva ta to...dosta ljudi kad uđu u vezu odbace svoje
prijatelje i cijele dane provode samo sa momkom/curom,a kad se desi prekid
onda budu izgubljeni ...
__________________
...walk on through the wind...
geronimo88 is offline  
Old 30.05.2007., 22:26   #23
Probaj vikendom upisati nekaj...nekaj kaj te oduvijek zanimalo, a nisi nikada išla na to...ili na fitness, ili tako nekaj...

Uostalom, probaj se javiti nekim ljudima iz srednje...ne možeš čekati da svi tebe zovu uvijek...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Old 30.05.2007., 23:30   #24
Quote:
Sekach666 kaže: Pogledaj post
Ne trebaju ti prijatelji...

Covjek je sam sebi najbolje drustvo...
Uh, koji black metal nihilist!
__________________
Weeeee.
Z39. is offline  
Old 31.05.2007., 00:00   #25
Quote:
Lya kaže: Pogledaj post
ma ne, sama sam... da imam brace/sestara, nebi me to tolko mucilo... a na poslu su ljudi s kojima bas i nemam nekih dodirnih tocaka... a i dosta su neki stariji... na faxu sam cca 10x godisnje, tako da nemogu ostvarit kontakte a i fakat puno radim. a vikendima i ako izadjem, onda sam s deckom i njegovim drustvom. mislim, mogu rec da je to i moje drustvo, al ipak... ak ce doc do prekida...
neznam... btw tnx
Ako slucajno dođe do prekida, obrati se meni na PM ili ICQ
__________________
...And in the age of love, you came and split my heart...
And in the rage of love, you taught the joy in pain
Alen@l5 is offline  
Old 31.05.2007., 01:18   #26
To što više nema neka osoba kontakta sa frendovima/frendicama najčešće ti je razlog to što više nemate ništa zajedničko, npr. dok ste išli u istu školu onda je bila tema o školi, vani dečki/cure i sad kad se sve to posložilo tj. imaš dečka/curu, posao, neke obaveze, i tak ti odlazi dan za danom, no to ti neznači da više međusobno neslažete nego trenutno nemate teme koje biste otvorili i na osnovu toga krenuli od toga...

Bezbrige, znam kak je to recimo imao sam jednog najboljeg frenda no ni ostali nisu bili za odbaciti iz osnovne škole, razišli smo se nakon završetka osnove svaki je krenuo u svom smjeru iako smo iz istog (malo većeg) kvarta nikako da se susretnemo na cesti jer svatko ima svoj raspored koji nemože ga odgoditi npr. ja imam ujutro faks frend popodne, vikend obično nismo doma i tako.
Dok recimo imam frendove iz srednje upisali smo se u isti faks, smjer i naravno komunikacija je i dalje onakva kakva je bila u srednjoj znači imamo iste interese, dok naravno imam i drugog jako dobrog frenda iz srednje on je isto na tom faksu no drugi smjer i automatski se manje čujemo, nemamo zajednički interes svatko tjera svoje i tak ti to ide...
SAS is offline  
Old 31.05.2007., 09:56   #27
Quote:
leon_00 kaže: Pogledaj post
..skupit neku ekipu za izlazak,pa to je katastrofa,prisjedne ti izlazak dok se dogovoris..
100 % potpisujem.

Čovjek se izmori nagovarajući i udobrovoljavajući.
Ja sam pretprošli vikend rekao "zaj... to" i zapalio van sam.
Majke mi mile. Upoznao sam neke cure, porazgovarali se, šala na to kako sam sam vani. Jedna iz tog društva mi je dala broj.
I onda sam saznao da je i njima puna kapa dogovaranja i nagovaranja svojih frendica.
Prošli vikend sam ponovo otišao sam van i sreo istu ekipu a i upoznao neke nove.
E sada ova ekipa koja je za ovaj vikend slobodna (čitaj nisu sa curama na svadbama) bi htjeli van al meni je bolje solo.
Što da radim?
Kako da se izvučem?
verrazano is offline  
Old 31.05.2007., 10:38   #28
Tya, ja mislim da je za pocetak dobro sto si uopce prepoznala i u sebi osvijestila cinjenicu da nemas prijatelja osim decka i njegovog drustva (hajde, da ne nazovemo to sad "problemom") i sto ti ta cinjenica smeta i boli te. Znas i sama koliko cura ima koje same svojom voljom zaborave sve svoje prijatelje i poznanike kada imaju decka. I to im nimalo ne smeta. Ali kada decka vise nema, okrenu se oko sebe i vide da nemaju bas nikoga i da su same.
Drugi korak je pronaci prijatelja, sto je danas iznimno tesko, isto kao i pronaci normalnog decka za neku normalnu vezu. Tesko je pronaci nekoga tko ti odgovara i za popiti kavu, a kamoli za prijateljstvo i plakanje na ramenu. Ali ne treba gubiti nadu. Forumasi su ti gore dali neke savjete, pa pokusaj....
Školjka is offline  
Old 31.05.2007., 11:43   #29
odi na tulum forumasa










zlatna is offline  
Old 31.05.2007., 13:22   #30
.
__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Old 31.05.2007., 13:23   #31
ajme, mislila sam da sam jedina na svijetu koja nema prijatelja...
otkad sam s dečkom, udaljila sam se totalno od svih svojih prijatelja...

s "najboljom" frendicom sam se posvađala jer je stalno ogovarala mog dečka, govorila da je ovakav, onakav...nisam to mogla slušat jer ja najbolje znam kakav je on i posvađala sam se s njom i od tad se više ni ne čujemo ni ne vidimo.

dečko ima par frendova s kojima ponekad ode na kavu, ali ni on se više ne druži s njima toliko koliko je prije.
a ja, imam jednu frendicu s kojom ponekad, ful rijetko, prošećem ili se sjednem na cugu....
a to je zbilja rijetko, jer i ona ima dečka zbog kojih je zanemarila sve frendove...

al eto, valjda to tako mora biti...
ne žalim toliko što nemam baš puno prijatelja, što se ne opijam s njima i tak, ne fali mi to.
u svom dečku imam sve, prijatelja, ljubav, zagrljaj....a jedino pred njim me nije sram plakat kad mi je teško...i čini mi se da me samo on razumije...

a ti nebi smjela toliko mislit o tome da ćeš prekinut sa svojim dečkom, mi se isto stalno svađamo, pa opet ne razmišljamo o prekidu...
svađe su normalne...
__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Old 31.05.2007., 14:24   #32
Quote:
ice88 kaže: Pogledaj post
dečko ima par frendova s kojima ponekad ode na kavu, ali ni on se više ne druži s njima toliko koliko je prije.
a ja, imam jednu frendicu s kojom ponekad, ful rijetko, prošećem ili se sjednem na cugu....

al eto, valjda to tako mora biti...
ne žalim toliko što nemam baš puno prijatelja, što se ne opijam s njima i tak, ne fali mi to.
Ovo vam bas nije najzdravije.
Nije dobro kad se u zivotu usredotocite iskljucivo na partnera i zivite jedan drugome zivot.

Poradite na prijateljima - ne nuzno zajednickima
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Old 31.05.2007., 14:32   #33
imala sam dečka, sve smo dijelili- tako i frendove... isti krug ljudi, ista mjesta za izlaske...

prekinula s njim, ostala bez prijatelja, ostala bez mjesta za izlaske...

na sreću, osvijestila sam se i skužila da mi takvi prijatelji ni ne trebaju, a uskoro sam proširila krug poznanstava i otkrila nova mjesta za izlaske...

najlakše se zakopat u bunker di te nitko ne vidi, ne čuje NAJLAKŠE... ponekad to nije ono što zapravo želimo... jebena je ta linija manjeg otpora
 
Old 31.05.2007., 14:34   #34
otiđi na ovu pijanku forumaša 6.2. u brazil
__________________
joj ti imaš 20 prstiju i ja imam 20 prstiju ajmo se družit, a zajebavat ćemo one sa 19...
nehaj007 is offline  
Old 31.05.2007., 14:58   #35
ajooooooooooooj
ima nas joooos...
u biti nije ista situacija...ja imam prijatelja al ne trenutno uza sebe...
poslije srednje sam osla studirat u ri i zivila u domu juhu...a znate kako je tamo...i naravno ekipica se skupila i divni su bili...naravno od njih 20 ostala sam u redovnom kontaktu s jednim a tu i tamo se cujem jos s par...
nakon toga sam osla u zg studirat i prvu god dana nisam imala jednog prijatelja...moja krivnja...aj sto sam previse ucila al i se ljude sam usporedzivala s ovom ekipom prije i nekako se nisam uklapala...
onda sam druge god pocela polako po klupicama i eo nova ekipa...i super, divno, krasno...sve vise i vise...
isto sam bila u domu i navikla sam da mi svakodnevno kroz sobu prodze uragan od ljudi haha...barem 10 ak ne i vise...jednostavno sam tolko navikla na suzivot s puuuuno ljudi...
eo prije 5 mj sam odselila daleeeeko i sad se cujemo samo prek maila i skype-a al nije to to...
ja tebi ne mogu opisat ovaj osjecaj...
znam mozda bi ti rekla pa bar imas prijatelje sta se bunis...al meni je tolko tesko...valjda svaki dan pustim koju suzu jer sam sama, ko pale sam na svijetu...
i bila sam uvjerena da cu opet nac hrpetinu prijatelja jer sam komunikativna i sve i lako se sprijateljim s ljudima...al NE...paf...ja ne znam jel sam se ja promijenila ili je mentalitet ljudi ovdje drugaciji....
i eto sad dok moja sestricna skida svece s neba kad cuje na ulici nekoga u 8 ujutro kako prica i stajaznam ja sva sretna da vidim da su susjedi ipak zivi haha...

pozz
__________________
Theatrical, dramatical...
13Lilly13 is offline  
Old 31.05.2007., 15:11   #36
I ja sam ti frendica
Suzanna is offline  
Old 31.05.2007., 15:43   #37
Quote:
Suzanna kaže: Pogledaj post
I ja sam ti frendica
i ja...
 
Old 31.05.2007., 15:49   #38
ja ne.
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Old 31.05.2007., 18:04   #39
uh jebote,ti kaj sam izlazis,lud si ko siba!!
ja ti se divim.a brijem da cu i sam tako za koju godinu,jer ovo ne vodi nikam.
leon_00 is offline  
Old 01.06.2007., 07:54   #40
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Ovo vam bas nije najzdravije.
Nije dobro kad se u zivotu usredotocite iskljucivo na partnera i zivite jedan drugome zivot.

Poradite na prijateljima - ne nuzno zajednickima
slažem se u potpunosti.

potrebno je imati prijatelje s kojima ćete se družiti kad niste jedan s drugim. ovak ćete se zasititi.

a po tvom postu, ice, vidim da si se ti više zaljubila nego tvoj dragi jer on je ipak ostao vjeran svojim prijateljima i izlazi, a ti si sve otkantala samo zbog njega.

i ja sam se našla u sličnoj situaciji prije nekoliko godina dok sam prohodala s dečkom, ali nakon nekog vremena ti je ipak potrebno žensko društvo (ili muško, kako hoćeš).
ne možeš se stalno dragome jadati.

kad mene ovaj moj razljuti, ja se nađem s frendicama i onda se njima izjadam! eh, što bi ja bez njih...
Reina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.