Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2009., 16:55   #61
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
je svaki na svoj način,al preferiram ovaj s kurcem jelte
Prvo napišeš da ti je mmmm, pa da ti ne pruža užitak, pa da ne svršavaš bez svog dragog...
odluči se, jer mi se sve čini da pojma nemaš o čemu pričaš.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 16:58   #62
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Prvo napišeš da ti je mmmm, pa da ti ne pruža užitak, pa da ne svršavaš bez svog dragog...
odluči se, jer mi se sve čini da pojma nemaš o čemu pričaš.
to što se tebi čini ostavi za sebe...
pročitaj dvaput možda shvatiš!
ponovit ću ako treba,nije problem!
dakle,orgazam ko orgazam je prekrasna stvar a meni je još ljepša kad je sa mojim dragim
meni orgazam s kurcem i bez njega nije isto-imaš tu par istomišljenica...
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 16:58   #63
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
nemoj se prisjećati, probaj ih pogledati.
kad nisu interesantni. sve je onak na silu. nema tu ni strasti ni ičega. seks bez strasti je nula. obična mehanička radnja kao da uzmem labello i sat vremena otvaram i zatvaram onu gore kapicu. bezveze
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:06   #64
ja sam u vezi koja me seksualno potpuno ispunjava već godinama, bla, bla, bla.
seksamo se 4-5 puta tjedno, nekad više puta dnevno. ja masturbiram nekoliko puta tjedno, on dosta rjeđe od mene al ne radimo frku oko toga dok se god ne jebemo okolo.
i ja ponekad ne mogu svršiti ako sam se taj dan samozadovoljavala, ali jednako uživam u seksu. dugo mi je trebalo da dragog uvjerim da nije stvar u njemu... jer ja inače nisam opsjednuta svršavanjem, meni je bitnije da se jebeno dobro i predorgazmički osjećam čitavo vrijeme trajanja ševe. ako mi je baš do toga, svršit mogu za minutu solo akcije. al si ne mogu sama uvalit kitu od 20ak cm i rasturat se njome.
bar ne onako kako ON to zna.
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.

Zadnje uređivanje grintava koza : 22.07.2009. at 17:11.
grintava koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:07   #65
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
to što se tebi čini ostavi za sebe...
pročitaj dvaput možda shvatiš!
ponovit ću ako treba,nije problem!
dakle,orgazam ko orgazam je prekrasna stvar a meni je još ljepša kad je sa mojim dragim
meni orgazam s kurcem i bez njega nije isto-imaš tu par istomišljenica...
a ja sam mislila da se koliko je orgazam dobar mjeri prema intenzitetu.
intenzivan orgazam možeš postići i samozadovoljavajući se, pa ne znam po čemu ti govoriš kako ono ne pruža neki užitak.
meni su seks s frajerom i samozadovoljvanje dva različita osjećaja, i baš zato što mi je to različito, ne znam po čemu zaključuješ da je samozadovoljavanje rezervirano samo za one koji su nezadovoljeni i one koji nemaju nikoga.
uostalom, budući da ti priznaš samo orgazme pomoću kite u pizdi, onda vjerojatno ne prakticiraš ni analni, ni oralni seks u svrhu postizanja orgazma, tako da ti stvarno zavidim ako uz tako jednoličan seksualni život uspiješ još biti i zadovoljena.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:08   #66
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
ovih dana me ne može skoro ništa napaliti. dečki na ulici su ružni, ako nisu ružni onda su mutavi. sve oko mene je totalni turn off. nemrem se napalit ni na cure jer su glupe krave. svi su nekak bez mozga i općenito kao društvo smo jedan veliki FAIL. mnogi će se napalit čim samo vikneš ''SISAA'' ''KUURAC''. onak wtf jel to samo do mene ali ja mislim da je sex u glavi
nema nigdje netko karizmatičan tko još uvijek razmišlja svojom glavom, sve neki punoglavci
nemam volje ni za drkanjem, već kak god se to zove kod nas žena, ne znam na što bih drkala... na sliku mistera hrvatske!? bože me sačuvaj
pa zato si nam dobrodosla ovdje, tu su decki zgodni,duhoviti,intelektualci i bez beda ces naci nekoga na koga bi mogla drkati...... udri
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:10   #67
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
pa zato si nam dobrodosla ovdje, tu su decki zgodni,duhoviti,intelektualci i bez beda ces naci nekoga na koga bi mogla drkati...... udri
Zaboravila si napomenuti da svi imaju mrcine od 19+ cm i da su nemilo potentni.
__________________
I see thru U
Lwaxana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:15   #68
Quote:
Lwaxana kaže: Pogledaj post
Zaboravila si napomenuti da svi imaju mrcine od 19+ cm i da su nemilo potentni.
mislis zaboraviO?
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:15   #69
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
a ja sam mislila da se koliko je orgazam dobar mjeri prema intenzitetu.
intenzivan orgazam možeš postići i samozadovoljavajući se, pa ne znam po čemu ti govoriš kako ono ne pruža neki užitak.
meni su seks s frajerom i samozadovoljvanje dva različita osjećaja, i baš zato što mi je to različito, ne znam po čemu zaključuješ da je samozadovoljavanje rezervirano samo za one koji su nezadovoljeni i one koji nemaju nikoga.
uostalom, budući da ti priznaš samo orgazme pomoću kite u pizdi, onda vjerojatno ne prakticiraš ni analni, ni oralni seks u svrhu postizanja orgazma, tako da ti stvarno zavidim ako uz tako jednoličan seksualni život uspiješ još biti i zadovoljena.
logika ti je na razini nema šta
nisam to nigdje rekla!
i ja bi se samozadovoljavala da dečka vidim jednom tjednom,i to smatram normalnim!
rekla sam kurcem u sebi,gdje sam spomenula pizdu???malo smo si zabrijali...
ajd se malo spusti!
i ne želim više silaziti s teme.
pitanje je bilo za samozadovoljavanje u vezi,ja nisam za.idemo dalje
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:16   #70
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
mislis zaboraviO?
Ispričavam se.
__________________
I see thru U
Lwaxana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:18   #71
Quote:
Lwaxana kaže: Pogledaj post
Ispričavam se.
Nema isprike. To je neoprostiva greska. Kaznjavam te samozadovoljavanjem u mom prisustvu.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:22   #72
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Nema isprike. To je neoprostiva greska. Kaznjavam te samozadovoljavanjem u mom prisustvu.
WoooW...Može!!! Ali samo ako spadaš u gore navedenu kategoriju forumaša pa ćeš me nakon što se sama pred tobom dovedem do ekstatičnog vrhunca poševiti tak jako i tak dobro da mi samozadovoljavanje neće pasti na pamet slijedećih.....hmmmm...kaj ja znam, sat vremena???
__________________
I see thru U
Lwaxana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:23   #73
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
logika ti je na razini nema šta
nisam to nigdje rekla!
i ja bi se samozadovoljavala da dečka vidim jednom tjednom,i to smatram normalnim!
rekla sam kurcem u sebi,gdje sam spomenula pizdu???malo smo si zabrijali...
ajd se malo spusti!
i ne želim više silaziti s teme.
pitanje je bilo za samozadovoljavanje u vezi,ja nisam za.idemo dalje

Pa ako se i budem spuštala, to neće biti jer ćeš mi ti to uraditi.
Ja sam te molila da argumentiraš, a ti nisi.
Ako pišeš zašto nisi za, valjda trebaš navesti razloge zbog kojih to misliš, jer ovo nije anketa nego rasprava.
I da, jesi napisala:

Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
i dalje stojim pri svome,ako je veza kak treba samozadovoljavanje je strana riječ!
naravno ima izuzetaka,ako je npr.bolest u pitanju ili ako živite u dva različita grada,ali ako živiš sa dečkom i samozadovoljavaš se?
loše,jako loše
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
zadrtost?
odi malo na google,pročitaj si malo o tome
ili se odi samozadovoljavat...

da bez veze ne silazim s teme,
nemam namjeru nikog vrijeđati nit se kome suprotstavljati...
i dalje stojim pri tome,ako čovjek ima KVALITETNU vezu nema potrebu za samozadovoljavanjem...
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
nigdje nisam rekla da sam protvi samozadovoljavanja,naprotiv
samo velim da čovjek koji ima kvalitetan sex kad poželi nema potrebu za samozadovoljavanjem.sad jasnije?
što drugo nego zaključiti upravo ono što sam rekla - napisala si da je samozadovoljavanje rezervirano za one koji su nedojebani ili koji su sami.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:24   #74
Quote:
Lwaxana kaže: Pogledaj post
WoooW...Može!!! Ali samo ako spadaš u gore navedenu kategoriju forumaša pa ćeš me nakon što se sama pred tobom dovedem do ekstatičnog vrhunca poševiti tak jako i tak dobro da mi samozadovoljavanje neće pasti na pamet slijedećih.....hmmmm...kaj ja znam, sat vremena???
E, za ovaj post od mene imaš kavu!!!
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:28   #75
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Pa ako se i budem spuštala, to neće biti jer ćeš mi ti to uraditi.
Ja sam te molila da argumentiraš, a ti nisi.
Ako pišeš zašto nisi za, valjda trebaš navesti razloge zbog kojih to misliš, jer ovo nije anketa nego rasprava.
I da, jesi napisala:







što drugo nego zaključiti upravo ono što sam rekla - napisala si da je samozadovoljavanje rezervirano za one koji su nedojebani ili koji su sami.
opet ću ja po svome,ako sam zaista zadovoljna sexom nemam potrebe za samozadovoljavanjem....
a ti ako se imaš želju jebat 5 puta dnevno tebi svaka čast!
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:29   #76
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
E, za ovaj post od mene imaš kavu!!!
Fala, fala, al ak more piva jab bila zahvalna. Vruće mi jeeeeeeee.
__________________
I see thru U
Lwaxana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:30   #77
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
i dalje stojim pri svome,ako je veza kak treba samozadovoljavanje je strana riječ!
naravno ima izuzetaka,ako je npr.bolest u pitanju ili ako živite u dva različita grada,ali ako živiš sa dečkom i samozadovoljavaš se?
loše,jako loše
Netko je već negdje napisao da svaki onaj tko kaže da ne masturbira je bolestan ili laže.
Space_gander is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:33   #78
Quote:
Space_gander kaže: Pogledaj post
Netko je već negdje napisao da svaki onaj tko kaže da ne masturbira je bolestan ili laže.
nisam nigdje rekla da nisam!
neko vrijeme to ne radim,jer sam zadovoljna sexom kojeg imam kad hoću i koliko hoću...uh blago meni
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:36   #79
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
opet ću ja po svome,ako sam zaista zadovoljna sexom nemam potrebe za samozadovoljavanjem....
a ti ako se imaš želju jebat 5 puta dnevno tebi svaka čast!
Evo ti onda par pitanja:
1. jel ti se kad dogodilo da se sjetiš kako si se ševila s dečkom taj dan i napališ se, isti dan, i želiš to ponoviti?
2. jesi ikad pomislila kako je ponekad dobro samozadovoljvati se jer je taj trenutak samo tvoj i, barem po meni, svojevrsno jedinstveno iskustvo?
3. budući da samozadovoljavanje nije isto kao i seks s partnerom, zašto to dvoje stalno dovodiš u vezu i poistovjećuješ, a ne gledaš kao dvije različite kategorije postizanja seksualnog zadovoljstva?

Quote:
Lwaxana kaže: Pogledaj post
Fala, fala, al ak more piva jab bila zahvalna. Vruće mi jeeeeeeee.
E, može!
Nema što, moja vrsta!
I meni je draža piva.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:43   #80
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Evo ti onda par pitanja:
1. jel ti se kad dogodilo da se sjetiš kako si se ševila s dečkom taj dan i napališ se, isti dan, i želiš to ponoviti?
2. jesi ikad pomislila kako je ponekad dobro samozadovoljvati se jer je taj trenutak samo tvoj i, barem po meni, svojevrsno jedinstveno iskustvo?
3. budući da samozadovoljavanje nije isto kao i seks s partnerom, zašto to dvoje stalno dovodiš u vezu i poistovjećuješ, a ne gledaš kao dvije različite kategorije postizanja seksualnog zadovoljstva?


1.rijetko,a i kad je strpim se do idućeg puta i orgazam mi bude još slađi
2.ponovo,nemam ništa protiv samozadovoljavanja,i bez toga imam samo svojih trenutaka
3.jer mi je samozadovoljavanje nula nasprem ovog drugog...
eto toliko od mene,malo smo previše offtopic!
svako dobro!
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger