Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2011., 20:40   #161
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Misliš na nešto ovakvo?
(prve dvije slike)



Ovo je s teme o geliranim noktima
ogavnoooooo

moji noktići su srednje dugi,blago četvrtasti najčešće nalakirani crveno ili samo prozirnim...
pizdekalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 20:56   #162
Ja većinom nosim french. Nisu predugi,srednje dužine. Jednostavno ne mogu smislit kratke nokte. Sama si lakiram nokte i prirodni su. Ponekad stavim neku naljepnicu tek toliko da malo promjenim izgled. Dečku se sviđaju,i rekao mi je da su mi ljepši duži nokti nego kratki,a i mogu ga grebuckat po leđima-to osobito voli Nikad nisam gelirala nokte niti to želim,umjetni su i to ne volim.
Mala18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 22:06   #163
Čitam vaše postove i ne vjerujem!!!!
Neke žene vole duge nokte, a neke kratke.. Dužina nokta definitivno ne govori o osobi i njezinom karakteru. Tako nešto mogu zaključiti samo osobe koje su poprilično ograničene i drže se kalupa. Bitno je da ruke izgledaju lijepo, uredno i ženstveno. I da, VEĆINA MUŠKARACA VOLI LIJEPO ODRŽAVANE DUŽE NOKTE!!!!
Gel/Akril ne mora biti (tj. ne smije biti!!!) debeo, ako ga radi prava osoba koja zna svoj posao!
Crtkarije po noktima su odraz kreativnosti koju svakako podupirem ! Ne znam u čemu vidite djetinjarije??? A u ostalom, dobro je kada čovjek u sebi zadrži ono iskreno, neiskavreno dječje ...
Brnjica<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 12:44   #164
Meni je jedan udvarac (hehe udvarac) rekao da se prvo zaljubio u moje ruke,nokte,prste

Nije da se hvalim al cula sam to vise puta i nije da mi nije drago

I meni je bitno kakve muskarac prste i nokte ima
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 01:25   #165
Samo prirodne, a dužina kolko si može priuštiti radi posla, nikako napred ravni, nego fino zaobljeni. Boja; sve osnovne boje, a nikako roza, bež i ubijene ostale boje. Da i ista šminka na usnama.
Maratonc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:23   #166
Thumbs up ....

Da oživimo temu nakon dugooo vremena....meni osobno jako bitni kakvu su nokti, boja manje više (preferiram crvenu) nije bitna al oblik noktiju, npr dugi ovalni, da su prsti dugi a tanki, oblik šake i sl su mi jako privlacni na ženi, npr ako sretnem prelijepu ženu i ista ima ružne dijelove tijela koje sam gore naveo, a iste pomalo fetisiziram, odmah mi nije ni upola lijepa, i obratno ako ima prelijepe ruke, nokte, odmah je duplo ljepša, opet to je moje mišljenje i rekoh te dijelove tijela pomalo fetisiziram, dok ima muški koje zasigurno to znam to uopće nit pali nit ne pali, tj indiferentni su totalnu u ovom pogledu.
mali17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:01   #167
Crveni su najbolji i na rukama i na nogama.
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:06   #168
Dugi i umjetni nokti jako odbojni.

Drugo sve okej dok je uredno.
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:10   #169
Nisu mi jasni ovi gelirani nokti, mogu shvatiti žene koje imaju problema sa tim pa to rade ali sve ostale ne... Najbolji i najljepši su prirodni i fino njegovani.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:35   #170
Prirodni bez svakavih bojica i što ja znam kakvih oblika kanđi. Prirodno eventualno prozirni lak ali puno je lijepše bez pogotovo ako su dlanovi i prsti manji .

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:07   #171
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Prirodni bez svakavih bojica i što ja znam kakvih oblika kanđi. Prirodno eventualno prozirni lak ali puno je lijepše bez pogotovo ako su dlanovi i prsti manji .

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Meni je bas hot da ima sredjene nokte, pogotovo kad ga primi ili sebe dira, ali ja sam fetisist na sve i na nista pa nisam neko mjerilo.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:26   #172
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
previše mi je to. predugi nokti su znak da ženska ne kuva, ne pere pijate, ne radi ništa s rukama.....a to je minus
Ja cu se ubit.

Nedavno sam skratila svoje i par dana sam se osjecala hendikepirano. Nisam znala tipkat po mobu.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:22   #173
Jedno pitanje za cure. Jel lakirate nokte na nogama po zimi?
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:25   #174
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ja cu se ubit.

Nedavno sam skratila svoje i par dana sam se osjecala hendikepirano. Nisam znala tipkat po mobu.
Također
Anica Kabanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:02   #175
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje za cure. Jel lakirate nokte na nogama po zimi?
Uvijek. FF.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:01   #176
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Uvijek. FF.
To je jako lijepo vidjeti i zimi .
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:26   #177
Treba mi neki poticaj, kao npr.ova tema, da se prihvatim uređivanja noktiju Uvijek su čisti i zdravi, a trenutno su kratki, jer mi je pola njih nedavno popucalo - volim pustiti kandže, ali kako nisam tip koji sjedne i ništa ne radi s dugim noktima u pravilu se lupim negdje ili zagrebem ili savijem nokat pa mi je glupo hodati po svijetu s pola dugim, a pola kratkim noktima Brzo narastu pa nije problem, dok to čekam eksperimentiram s jelima gdje je potrebno upotrijebiti prstiće Najgori period mi je bio čekati da izraste trajni lak i onda skidanje... Katastrofa, ubila sam se od dosade i ne znam kako to podnose žene koje svako malo idu na umjetne nokte... Čisti gubitak vremena!
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 12:36   #178
Nokte zadnje primjecuju vjeruj
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:41   #179
sve je bolje od onih od pet cenata
i od onih sa naslagama cirkona i slicnih pizdarija
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:42   #180
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Nokte zadnje primjecuju vjeruj
nije tacno
ako si picka i po, ako su ti ruzni nokti (kao oni gore sta sam napisao), otpise ti se to "i po"
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger