Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2016., 14:18   #3201
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Ovo je živa istina.Žrtvena poza i poziranje obično jako malo ima veze s pravim žrtvama, a puno češće s umišljenim.
???????

ni ovo nisi napisala?
i ovo smo istrgli iz konteksta????

nevjerojatno....
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 14:24   #3202
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Ne stavljaj mi riječi u tipkovnicu i ne izvlači iz konteksta.
Ionako sam sama kriva, jer sam napisala previše teksta, pa time dala i priliku da oni koji uopće ne žele ni pročitati s razumijevanjem, a kamoli shvatiti, jednostavno izvuku iz teksta, interpretiraju kako već mogu, hoće i znaju i pridruže se istim takvima koji su pročitali dvije rečenice i krenu u napad.

Ako sam za išta od ovog kriva, neka me bilo tko ispravi. Zbilja, ne bih htjela nekoga napadati nepravedno i volim da mi se kaže kada sam u krivu.
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 14:29   #3203
Smile

Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post
Ako sam za išta od ovog kriva, neka me bilo tko ispravi. Zbilja, ne bih htjela nekoga napadati nepravedno i volim da mi se kaže kada sam u krivu.
evo, za mene, svaki tvoj redak na ovoj temi potpisujem...

o "krivici" nema govora...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 14:30   #3204
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
???????

ni ovo nisi napisala?
i ovo smo istrgli iz konteksta????

nevjerojatno....
Mislim da za potrebe drame moraš povećati broj upitnika, usličnika, smajlića...Ovo mi se čini premalo.Ako netko napiše puno takvih argumenata, puno doprinosi i temi i izbacivanju nepoželjnih mišljenja.

Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post
Ako sam za išta od ovog kriva, neka me bilo tko ispravi. Zbilja, ne bih htjela nekoga napadati nepravedno i volim da mi se kaže kada sam u krivu.
Nisam ti ništa zamjerila i razmislit ću o svemu što si napisala.Ima zanimljivih djelova.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 18:58   #3205
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Gle.Odgovorit ću ti u jednoj rečenici.Ili dvije, ok.
Ti i K H S ste se uhvatili dokazivanja da je to što se taj mittarin bivši kreće u nekim miljeima razlog zbog kojeg je i nasilan prema njoj.I tu još nije ni problem.
No, kad je ona počela objašnjavati kako doživljava i razlikuje ˝kriminalce˝, vas dvojica ste uprli dokazivati da su svi kriminalci isti, a K H S je čak ponudio i svoj opis tipičnog krimosa koji vozi crnog Audia, ima svoj obrt/firmu i ne znam kakve je sve nebuloze navodio.
Dakle. Kad netko počne poistovjećivati osobu koja nije u dućanu uzela račun i osobu koja trguje ljudima, otima žene i šverca ih drogirane u druge zemlje i prisiljava na prosjačenje, prostituciju i slično i kad taj netko kaže da su za njega i onaj bez računa i ovaj švercer isti kriminalci, ja ću ga u najmanju ruku prozvati bezobraznim.
A ti i K H S ste provocirali i podjebavali mittaru po tom pitanju jako bezobrazno.Nemoj da se moram vraćati i navoditi citate, jer mi se ne da.Ali, budem ako treba.
Odlično. Onda ja definitivno nisam bil bezobrazan. Nekaj si krivo pokopčala. Ja sam lijepo napisal da je za mene gospodarski kriminal jedan od najgorih oblika kriminala. Ove nebuloze koje si ti gore napisala nigdje nisam spominjal. Očito je da sam neshvačen bil.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:03   #3206
Quote:
one man woman kaže: Pogledaj post
U jednom postu prije sam napisala da nisu svi odma u pocetku losi, i moze se tek nakon nekog vremena vidjeti kakvi su zapravo. A tad cesto zna biti prekasno da samo jednostavno odes od takve osobe. A koji su za to razlozi, navela sam jos u ranijim postovima.

Tu govorim naravno o takvima koji nisu neke frajercine, razbijaci, pijandure i sl., nego navodno fini momci, simpaticni, sarmantni, pazljivi, pa onda kad im se nekako stane na zulj (npr. razotkrijes ih u prevari), pokazu pravo lice. A ako su svo vrijeme do sada znali skrivati kakvi su, znat ce to i dalje raditi u prisutnosti drugih ljudi, i tesko ce ti itko vjerovati.
Ali nakon koliko se za ozbiljno tako nekaj da primjetit? Sad nakon kaj si to prošla i sa tim iskustvom koje imaš.Možeš li objektivno sada kada ga više ne voliš i nisi zaljubljena pogledat nakon koliko vremena je po prvi put pokazao oblik nekog fizičkog nasilja preko kojeg si ti tada odmah prešla i nisi ga možda ni doživjela pošto si bila zaljubljena?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:14   #3207
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Odlično. Onda ja definitivno nisam bil bezobrazan. Nekaj si krivo pokopčala. Ja sam lijepo napisal da je za mene gospodarski kriminal jedan od najgorih oblika kriminala. Ove nebuloze koje si ti gore napisala nigdje nisam spominjal. Očito je da sam neshvačen bil.
klik
Glava X, članak 36.
Porezni prekršaj.Kažnjiv novčano.Ok? Ok.
Ak buš me pital kakve veze imaju porezi s gospodarstvom, bum riknula od smeha.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:20   #3208
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
klik
Glava X, članak 36.
Porezni prekršaj.Kažnjiv novčano.Ok? Ok.
Ak buš me pital kakve veze imaju porezi s gospodarstvom, bum riknula od smeha.
Pa dobro nisam baš smatral relevantnim objašnjavat kaj smatram pod gospodarskim kriminalom kad sam to pisal. Malo si izvukla nekaj iz konteksta kak bi ti pasalo. Očito su te jako iznervirali moji upisi. A ništ kaj da se dela. AK si ti shvatila tak moj komentar o gospodarskim kriminalcima kaj možemo.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:24   #3209
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa dobro nisam baš smatral relevantnim objašnjavat kaj smatram pod gospodarskim kriminalom kad sam to pisal. Malo si izvukla nekaj iz konteksta kak bi ti pasalo. Očito su te jako iznervirali moji upisi. A ništ kaj da se dela. AK si ti shvatila tak moj komentar o gospodarskim kriminalcima kaj možemo.
Nisam ništa izvukla iz konteksta.
Jel smatraš da je netko tko ne uzme račun, napravio zakonski prijestup?

Podsjećam te da ti ne razlikuješ kriminalce po kategorijama i za tebe ne postoji hard and soft kriminal.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:30   #3210
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Nisam ništa izvukla iz konteksta.
Jel smatraš da je netko tko ne uzme račun, napravio zakonski prijestup?

Podsjećam te da ti ne razlikuješ kriminalce po kategorijama i za tebe ne postoji hard and soft kriminal.
Rekoh ti da si me krivo shvatila? Čemu sad ići dalje? Ne kužim. još ne shvaćaš o čemu sam bil pisal? Pod gospodarski smatram one koji ne plačaju ljude za svoj rad i ostaju dužni dobavljačima brda para npr. Ovo kaj ti pišeš zaista nigdje nisam bil spomenul jer tak nekaj ne smatram kriminalom,a nekak sumnjam da je od mittare slatkič taj tip kriminalca o kojem ti pišeš.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:36   #3211
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
dobro


to smo apsolvirali, iako ja pouzdano znam što je za tebe dominatan muškarac koji te privlači, i da sam žena, nikad me takvi ne bi privlačili
sory

to pršti iz svakog tvog upisa, osobito kad lamentiraš o kriminalu, snalažljivosti, utaji poreza...
za tebe, po meni, pravi je frajer visok, crne kose (plavih očiju) ne nužno, malo pterežak, koji ima svoju privatnu firmu(naglasak je na tome) i vozi crnog bmw-a....ili audi sedmicu

meni osobno je to sve fuj iz 101 razloga, ali nije dio teme...dio teme će biti kad shvatiš da je takav tip arhetip obiteljskog i svakog drugog nasilnika

a znaš zašto?
jer su svi to nazovi alfa mužjaci, dominatni muškarci, navikli da je život podređen njima i da na svakom koraku dobivaju ono što žele ili što su si zacrtali --- tako je i ovaj tvoj zacrtao da te mora imati, i to je to...i tu uvijek nastaju problemi, jer ti dominatni muškarci ne prihvaćaju odbijanje
a i to kako ih ti gledaš da su zaštitnici, zapravo ja gledam kao obilježavanje teritorija..nitko više od mene nije štitio moju obitelj, (dok sam je imao), ili bio nježniji i pažljiviji, a nikad se ne bih nazvao dominatnim muškarcem
i ima još puno stvari u kojima nemaš pravo glede "dominatnih mužjaka"koji te privlače, samo to nije tema

a tvoj slučaj je lako rješiv, samo i tu ti pokazuješ upravo to tvoje igranje sda pojmovima zakona, kriminala i dozvoljenog i nedozvoljenog...
dakle, policija

svi agresivci su u biti kukavice, jer je agresija plašt za strah i nesigurnost..
a policija dobro radi svoj posao u ovoj zemlji

ne znam(odnosno znam) zašto već odavno nisi otišla tamo
Znam ja malog od 155cm, dvije riječi na dan, gotovo ništa nema, ništa ne zna, karizme nema ni u tragovima (pa ni škole)a žene oko njega ni pisnuti ne smiju?! Gdje je tu BMW, visina, kilaža, kriminalna prošlost??? Njega je tata, crkva, obitelj, društvo tako naučilo- muškarac je gazda, sluša ga se bespogovorno, ne postavljaju se pitanja. A ja skoro 2m, a sve me maltretiraju i iskorištavaju moju dobrotu? Al kad sam duša od čovjeka, je.i ga.
lozinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:38   #3212
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Rekoh ti da si me krivo shvatila? Čemu sad ići dalje? Ne kužim. još ne shvaćaš o čemu sam bil pisal? Pod gospodarski smatram one koji ne plačaju ljude za svoj rad i ostaju dužni dobavljačima brda para npr. Ovo kaj ti pišeš zaista nigdje nisam bil spomenul jer tak nekaj ne smatram kriminalom,a nekak sumnjam da je od mittare slatkič taj tip kriminalca o kojem ti pišeš.
Gle, micek.Kad je tebi pasalo i uklapalo se u onu iščašenu argumentaciju protiv evidentno razumnog mittarinog rezoniranja o kriminalu i kriminalcima, onda nisi kategorizirao težinu prekršaja koje ljudi čine prema odredbama zakona, nego si joj krv pio jer ˝razlikuje težinu kriminala˝.

Sad ti paše malo drugačije pa si naglo počeo kategorizirati, pa prekršitelji važećeg zakona, koji ne uzmu račun, nisu prekršitelji ni kriminalci.Iako ih zakon ima pravo kazniti, jer to smatra poreznim prekršajem.

Evo jedan ples za dosljednost.

Ajde laku noć.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:41   #3213
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
molim?????
strah moje djece od njihove majke nema ništa sa mnom????

oprosti, ali evo sad po prvi put na forumu, prijavit ću nečiji post
ma kako te nije sram???????

ima, naravno da ima. Ti si djeci priuštio to zadovoljstvo, ti si je izabrao i dozvolio joj to. A jesi kraljica drame...tj. kralj!
lozinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:48   #3214
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Gle, micek.Kad je tebi pasalo i uklapalo se u onu iščašenu argumentaciju protiv evidentno razumnog mittarinog rezoniranja o kriminalu i kriminalcima, onda nisi kategorizirao težinu prekršaja koje ljudi čine prema odredbama zakona, nego si joj krv pio jer ˝razlikuje težinu kriminala˝.

Sad ti paše malo drugačije pa si naglo počeo kategorizirati, pa prekršitelji važećeg zakona, koji ne uzmu račun, nisu prekršitelji ni kriminalci.Iako ih zakon ima pravo kazniti, jer to smatra poreznim prekršajem.

Evo jedan ples za dosljednost.

Ajde laku noć.
A nije. Fakat nije. Franje mi. Tima mi nije to moj stil. Krivo sam shvaćen od samoga starta. Tek sam se probudil. Doviđenja. Al morala buš mi malo pojasnit jednom kad stigneš kak si zapela za razliku između spolnog nasilja? Pa znaš kolko ima jačih žena od mene? Pa znaš kolko ima ogromnih muškaraca koje žene mlate? Fakat svačega ludoga ima. Kaj ti je došlo da tak nekaj bedasto napišeš?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 20:02   #3215
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A nije. Fakat nije. Franje mi. Tima mi nije to moj stil. Krivo sam shvaćen od samoga starta. Tek sam se probudil. Doviđenja. Al morala buš mi malo pojasnit jednom kad stigneš kak si zapela za razliku između spolnog nasilja? Pa znaš kolko ima jačih žena od mene? Pa znaš kolko ima ogromnih muškaraca koje žene mlate? Fakat svačega ludoga ima. Kaj ti je došlo da tak nekaj bedasto napišeš?
Obećajem da onog dana kad se u Hrvatskoj ili bilo gdje na Balkanu otvori Muška sigurna kuća za zlostavljane muškarce od strane žene i kad u toj kući bude 50 muških štićenika, ja ću se posut pepelom.
Ako tako nešto već postoji, evo posipam se odmah. :baca pepeo po sebi:
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 20:08   #3216
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post
Obećajem da onog dana kad se u Hrvatskoj ili bilo gdje na Balkanu otvori Muška sigurna kuća za zlostavljane muškarce od strane žene i kad u toj kući bude 50 muških štićenika, ja ću se posut pepelom.
A hebat ga sad. No dobro normalno je da se to nikada ne bu dogodilo. I meni je to teško u glavi prihvatljivo ali eto fakat postoji. Neki dobe zaista batina od žena. Neće se momci branit nego samo gledaju dok ih šamaraju,a eto neki dobe i kućanskim aparatima.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 21:06   #3217
Asatan, cisto znatizelje radi, koja je tvoja misija na ovoj temi? Zbog cega si dosla ovdje bas pisati?
nesretna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 21:31   #3218
Nema razloga,osim dosade...
Bar po svemu sto je do sad napisala...
Jbg,rip osobe koja zeli svadju svadje radi...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 21:41   #3219
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Nema razloga,osim dosade...
Bar po svemu sto je do sad napisala...
Jbg,rip osobe koja zeli svadju svadje radi...
Kolko sam shvatil popizdila je na tvoje i moje gnjavljenje mittare. A dobro kaj sad.Svi smo mi tu uglavnom da se malo opustimo!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 22:01   #3220
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kolko sam shvatil popizdila je na tvoje i moje gnjavljenje mittare. A dobro kaj sad.Svi smo mi tu uglavnom da se malo opustimo!
Neki su tu zbog pomoci, podrske, savjeta... A relativiziranjem psihickog nasilja , nasilja nad muskarcima i straha za djecu im se odmaze. Zanima me zasto je ona konkretno ovu temu bas od svih odabrala za 'skratit dosadu' i 'opustanje'.
nesretna1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.