Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2004., 09:41   #21
kakve preinake kad je sve gotovo? kaj se nije moglo preinačivat dok se radilo
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2004., 20:42   #22
moglo se ako si na vrijeme kupio stan..
ja sam ga kupila prilično kasno kad je sve bilo naručeno i postavljeno, tako da primjerice nisam zadovoljna pločicama u kuhinji i kupaonici...sve drugo mi je ok...

ali škvadra koja je kupila na vrijeme, mogla je sudjelovati u odabiru pločica, vrata, parketa pa čak i neke preinake što se tiče pregradnih zidova naravno sve u dogovoru sa arhitektom
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 21:06   #23
halo ljudi,

vidim ja nitko ništa ne piše....a bogami ni useljenja nema...
ja čula da će krenuti sa useljenjem 08.11. sa k1 a onda zgradu po zgradu...
jel tko šta čuo?
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2004., 14:10   #24
Quote:
vanna kaže:
halo ljudi,

vidim ja nitko ništa ne piše....a bogami ni useljenja nema...
ja čula da će krenuti sa useljenjem 08.11. sa k1 a onda zgradu po zgradu...
jel tko šta čuo?
meni su poslali dopis da se zahvaljuju na dosadašnjem strpljenju i mole za još malo strpljenja, i da useljenja kreću od 8.11. ako im je za vjerovat!!!
ljudi, unosi li itko stvari u stan, znate li išta više o useljenju?
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 21:02   #25
da da, i ja dobila dopis sa isprikom bla bla...

čula sam od jednog frienda da su mu dopustili da mu uđu radnici sa kuhinjom, tako da ukoliko želiš nešto unijeti u stanu tipa kuhinje ili slično možeš...sve se moraš dogovoriti sa elom /šeficom gradilišta.

opet sa druge strane, ja ne bih voljela ništa unositi u stan dok ne dobijem ključe...
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 12:03   #26
ma ne bi ni ja unosila stvari i montirala nmamještaj. je pod ključem, ali šta ja znam, može se nekom nešto dopast...
bila ja neki dan tamo, stavili su nam imena na zvonca i sandučiće, pa valjda je onda taj 08.11 ipak realnost?
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2004., 20:39   #27
ma daj suuper... ja danas bila u zg gradnji i kažu da će vjerojatno biti 08.11. ...naime plinara ih nešto zavlačila...držmo fige da bude uskoro...bez obzira što mi se ne žuri, ali nekako bih krenula što prije sa useljavanjem i kupnjom namještaja.

jesi li ti sve kupila?
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 09:45   #28
dogovorila sam kuhinju i spavaću sobu, i isporuka će mi biti u drugoj polovici studenog, a za boravak će mi stići tek u prosincu (čeka se malo duže). ma nije mi uopće bed, spavati ću na karimatu i vreći za spavanje... samo da sam u svom.

nadam se drugom ponedjeljku
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 22:40   #29
ej magriz,
nadamo se ponedeljku iako sam ja malo skeptična...
vidim da još nisu betonirali prilazni put, znači nije plinara izašla na teren....

nego gdje si kupila kuhinju i spavaću sobu?

naime ja već hodočastim po razno raznim dućanima i gledam kuhinju i zabole me glava što od cijena što od ostalih stvari..tipa mjera i sl.
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 14:32   #30
Quote:
vanna kaže:
nego gdje si kupila kuhinju i spavaću sobu?
spavaću sam uzela u Lesnini, Aplesovu
kuhinju sam dala radit kod jednog privatnika (frendici je radio i zaovoljna je)

sad sam zvala geoprojekt, veli gazda da ga svakih 15-ak minuta netko zove i da plinara postavlja satiće (laže, ja zvala gradilište, još ništa nitko ne zna) i da je drugi tjedan primopredaja

tko ovdje koga j...??? 2up:
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 15:12   #31
Quote:
magriz kaže:
sad sam zvala geoprojekt, veli gazda da ga svakih 15-ak minuta netko zove i da plinara postavlja satiće (laže, ja zvala gradilište, još ništa nitko ne zna) i da je drugi tjedan primopredaja

tko ovdje koga j...??? 2up:
Stvarno je kreten, njega je najbolje preskocit. Ela kaze kako sumnja da ce bit useljenja 08.11... Vjerujem joj...

Inace, mi smo unijeli vec dosta stvari u stan. Nismo imali izbora (ne mozes dostavu vjecno odgadjat).

Nego, kako ste zadovoljni sa parketom? Mi smo vec 3x puta imali reklamaciju na lakiranje. Sve je puno zalakiranih tockica, mjehurica, dlaka, flekova od smole,... Stvarno su jadni ti parketari.
kobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 16:03   #32
Quote:
kobe kaže:
Ela kaze kako sumnja da ce bit useljenja 08.11... Vjerujem joj...

Inace, mi smo unijeli vec dosta stvari u stan. Nismo imali izbora (ne mozes dostavu vjecno odgadjat).
Ela sumnja, ali ništa ne zna i više se ne želi izjašnjavati...

Ja nisam ništa unosila, i mogu odgoditi dostavu do 15-20.11, a onda ću morati unijeti... ali mi je to bed... ipak, tamo svgi šeću i zalaze... jel' ti prčkaju po stvarima? kako si siguran da neće nešto nestati ili da neće razbiti?

a reklamacija k'o u priči - lajsne uz parket šarene, pločice s rupama, razbijen okvir vrata na balkon, a sad mi je u spavaćoj počela probijati vlaga... prijavila greške još pred mjesec dana, ali nitko ništa ne popravlja...
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2004., 18:25   #33
Quote:
magriz kaže:

a reklamacija k'o u priči - lajsne uz parket šarene, pločice s rupama, razbijen okvir vrata na balkon, a sad mi je u spavaćoj počela probijati vlaga... prijavila greške još pred mjesec dana, ali nitko ništa ne popravlja...
vec sad toliko reklamacija, a jos nije formalno ni useljeno??? ajme fuseraja! a ja se raspitivao kod njih.....
crv is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2004., 13:49   #34
[QUOTE]magriz kaže:
[B]
sad sam zvala geoprojekt, veli gazda da ga svakih 15-ak minuta netko zove i da plinara postavlja satiće (laže, ja zvala gradilište, još ništa nitko ne zna) i da je drugi tjedan primopredaja

....

da problemi su stvarno sa plinarom, naime radi se o tome da ih plinara zavlači sa dovodom plina i da traže da za svaku zgradu treba biti posebno priključak...e a ti priključci su u onoj prilaznoj ulici koja je izlaz na gl.cestu...uglavnom svi čekaju na plinaru da priključe..zato oni i čekaju sa asfaltom te ceste... najbolji pokazatelj da je gotovo kad budu asfaltirali cestu...

što se tiče stana ja ga još uvijek nisam dobro pogledala, ali ono što sam odokativnom metodom zaključila da mi se čini parket nekako neravan iako me svi uvjeravaju u suprotno....

kako se vama sviđaju pločice?
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 12:03   #35
Quote:
magriz kaže:
Ja nisam ništa unosila, i mogu odgoditi dostavu do 15-20.11, a onda ću morati unijeti... ali mi je to bed... ipak, tamo svgi šeću i zalaze... jel' ti prčkaju po stvarima? kako si siguran da neće nešto nestati ili da neće razbiti?
Stvari su bijelo-tehnicke naravi , zapakirane u original ambalazi. Da li ih netko prcka - tesko je reci. Za sada su sve na broju, nadam se da ce tako i ostati...

Quote:
a reklamacija k'o u priči - lajsne uz parket šarene, pločice s rupama, razbijen okvir vrata na balkon, a sad mi je u spavaćoj počela probijati vlaga... prijavila greške još pred mjesec dana, ali nitko ništa ne popravlja...
Vlaga??? Grozno! Za sada prigovore imam jedino na parket sto nije direktna krivica ZGradnje , vec retardiranih parketara. Ostalo djeluje solidno.
kobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 10:15   #36
jucer sam zvala Elu oko podne, veli da su konacno u 10 AM dosli ovi iz plinare i zapoceli s radom. da im treba dva dana za postaviti prikljucke, dva dana za ispitati da li je sve ok, i onda je to gotovo. pa da bi drugi tjedan bilo useljavanje
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2004., 20:40   #37
da da i meni je isto tako Vojnović rekao...

ajde držimo fige da se konačno uselimo....naime približava se zima
pa bi bilo lijepo se udomiti:-))))
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2004., 11:00   #38
dragi moji susjedi,
prošao i ovaj tjedan, znate li ima li što?
neki dan sam prošla navečer oko 19-20h i gorila su svjetla u 2-3 stana u k2-3. kad sam pitala elu - veli da ona nema pojma tko i zašto!
jeste li tražili penale?
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2004., 11:04   #39
Quote:
magriz kaže:
jeste li tražili penale?
ako se u produžetku ne može riješiti onda samo ostaje izvođenje penala koje sigurno rješava problem

mala šala, ali takve firme se uvijek ograde malim slovima u ugovoru koje (skoro) nitko ne cita i samo pravi majstori prava mogu nesto izvuc na racun penala....

pozdrav
crv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2004., 11:53   #40
Quote:
crv kaže:
ako se u produžetku ne može riješiti onda samo ostaje izvođenje penala koje sigurno rješava problem

mala šala, ali takve firme se uvijek ograde malim slovima u ugovoru koje (skoro) nitko ne cita i samo pravi majstori prava mogu nesto izvuc na racun penala....

pozdrav
frendica mi je pravnica i bas se tim stvarima bavi, proucila je ugovor i napisala im dopis. sad čekam da se oni jave, a ako ne, idemo na drugi nacin. stvar je principa, traze te pare unaprijed, a kasne s isporukom 2,5 mjeseca do sad.
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.