Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 22:08   #9661
Beren je fantastična glumica. Da sam producent nju i Okana Yalabika bih angažirala za sve što postoji, oni već i jesu glumili skupa.

Inače, slažem se s gornjim komentarom za Bešira. Taj lik mi je najveći luđak serije, nije mi nimalo jasan, ono, wtf
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 16:52   #9662
strasti orijenta

ja sam uvijek smatrala da suu ovoj seriji madmassele i adnan jedno za drugo i potajno navijala za to da budu par . što se tiče behlula on i bihter su mi idealan par mada me odobravam ono što su učinili adnanu a naročito što se behlul podlo da bise riješio grižnje savijewsti ako je uopče to bio razlog okrenuzo se nihal iako sam sigurna da on nikak i nikada ne bi mogao zaboraviti bihter možda je mislio otiči s nihal u ameriku a kad se vrati opet po strarom iza leža adnanu i nihal biti sa se bihter jer se u zadnoj sceni vidi da on nikad nije zaborvio bihter
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 23:31   #9663
Quote:
bihterforever kaže: Pogledaj post
Evo ja cu tebe quotati jer se slazes sa onima sa kojima se i ja slazem...svako malo virnem ovamo da vidim ima li jos nostalgicara kao ja i bas sam se prijatno iznenadila....koja zena ne shvata Bihter i njeno ponasanje ja je u najmanju ruku zalim...svaki drugi komentar je suvisan....ovo je najljepsa serija koju sam gledala i ne samo medu TRserijama....ja cesto pogledam po neki dio na compu. i nikad mi ne dosadi....
Quotam jako stari post ali eto,slucajno opet zavrsila ovdje..nakon toliko godina ) strasti orijenta je za mene najdraza ljubavna prica, najbolja serija ikada, a odgledala sam ih dosta, jednostavno mi se urezala kao nijedna i to je to.
zalosno je samo sto je toliko godina proslo od prvog prikazivanja, rado bi se vratila u one dane kad sam gledala svaku vecer i komentirala ovdje na forumu sa ekipom 😍😍😍
Old 25.08.2017., 17:09   #9664
posle sto godina ponovo odgledah. I dalje issti utisak Kakva liubav. I nema sanse da nije i privatno bilo hemije izmedju njih.
Gvozdena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.