Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2016., 14:49   #21
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Ovo će biti zanimljivo ako ne bude 80-ih, praktički sve draftano nakon 91-92, pogledalo se prošli draft samo Melo bio u ekipi mlađi od 1970-te
Moj najmladji je rodjen kada je Napoleon jurisao na Rusiju..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 14:50   #22
Da, prezentacija i plan igre će biti puno važniji od prošlog drafta.

Vjerujem da će i ocjenjivanje biti dosta realnije od prošlog zbog toga što su tamo bili zakinuti neki forumaši koji su imali odlične "stare" igrače koje ja prvi nisam znao ispravno ocijeniti.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 14:56   #23
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Inace ako budem u prilici davati ovcu,ide neka sa ovih prostora
Odmah mi pada na pamet par imena

Ae, '90 i '00+. I sviđa mi se ovaj prošireni roster.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 14:59   #24
Yep,prva godina je bila probna, ka ću ovaj put isto dosta više pažnje obratiti na prezentaciju, a pošto će bit specijalaca u svakoj ekipi autor će imati mnogo prostora da se dokaže.

Već ima dosta prijava, 18 igrača bi bilo sasvim prihvatljivo.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 15:01   #25
Prijave pristižu brže nego li sam očekivao tako da bi moj konzervativniji timeframe mogao biti pomaknut unaprijed. Ostavljam cijeli vikend da ovi koji nisu redovno tu imaju priliku zapaziti temu, tako da bi u nedjelju navečer mogli krenuti s prvim kriterijem. Ionako se svatko zainteresiran naknadno može uključiti sve do kraja prve runde.
__________________
"Valor is a poor substitute for numbers."
Doran Martell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 15:06   #26
Iks,ne skrivaj mi se.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 15:13   #27
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post
Odmah mi pada na pamet par imena

Ae, '90 i '00+. I sviđa mi se ovaj prošireni roster.
Zamisli nekome dati Sundova,Skelina, Slokara ili Kostu Perovica..

No bit cemo darezljive ruke..Slovenski toranj i stub nove fransize Primoz Brezec..Slovenski Kukoc,Nachbar..
Magic iz Citluka,Planinic..Roko,clutch 2004 kup Hrvatske,Ukic..Vladimir,banana man,Radmanovic..
Moj osobni favorit je naravno Svedjo..Markota je prba stretch cetvorka sa ovih prostora..vizionar
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 15:22   #28
Magic iz Čitluka
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 15:35   #29
Jedne hladne jesenske veceri 2001,Planinic je u Hali Pionir "silovao" Partizan..
Imao je 18 godina..Zasjenio je totalno Partizanove snajpere Vujanica i Scepanovica..
Da stvar bude bolja,mozda i najbolja partija u karijeri kad uzmes sve okolnosti..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 15:43   #30
Ajde da probam.
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 16:07   #31
Prijava.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 16:15   #32
Prijava
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 16:44   #33
Hocemo ovdje chatat ili cemo se vratiti kuci, na Specijal, koji je zbog toga i nastao? Dozvolit cemo i ovim ostalima da se dogovaraju za tusiranja cetvrtkom
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 16:46   #34
Dobro sta vi radite pod tim tusevima..Opravdanja stile Tomas i maser u tri ujutro u Sheratonu..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 17:25   #35
Sad kad je igra cca 25 godina košarke što je bitnije vrh karijere ili cijeli rezime ili je subjektivno npr. Curry nema rezime kao puno igrača ali zadnje 2 godine su puno bolje od takvih igrača. Osobno puno važniji za procjenu prime karijere nego cijela karijera, recimo jedan Nash i Rose
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 18:40   #36
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Sad kad je igra cca 25 godina košarke što je bitnije vrh karijere ili cijeli rezime ili je subjektivno npr. Curry nema rezime kao puno igrača ali zadnje 2 godine su puno bolje od takvih igrača. Osobno puno važniji za procjenu prime karijere nego cijela karijera, recimo jedan Nash i Rose
Cijela karijera, naravno. Nema nikakve razlike u odnosu na onaj prosli draft - samo ovdje imamo manji fond igraca... Ali nije da smo rekli "samo sezone u kojima su bili all-star" ili neku drugu restrikciju.

Tako da po meni nema nikakve dvojbe, Nash je i u ovakvom sistemu daleko bolji izbor od Rosea. Rose je startni PG what if petorke

Mislim, Rose kao MVP svakako ima itekakvog mjesta u ovom draftu, ali ne kao neki top pick na svojoj poziciji.

Sto se tice Stepha, ima on vec 4-5 sezona u kojima redovito rusi suterske rekorde. To vec nije mala stvar... Tako da je po meni u nekom gradiranju tu negdje, al pari s CP3-om koji ima puno vise vrhunskih sezona, ali jebiga, Steph ima prsten kao najbolji igrac svoje ekipe. Nisam ni sam siguran zapravo koji mi je bolji, trebam razmisliti o tome. Mozda kad jednog od njih odaberem budem siguran

Ali opet - sve ovisi o sistemu ekipe... Kakva je obrambena snaga i slicno. Bit ce zabavno
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 22:53   #37
Prijava.
Bevzil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 11:27   #38
Ako još primate igrače, prijavljujem se i ja za ovo čudo.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 14:34   #39
prijava
Play_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 16:57   #40
Mislim da smo došli na 18 članova
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.