Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2016., 15:08   #1
Kucamo na vrata zaboravljenih aseva

Dakle, štovano općinstvo, uža i šira košarkaška zajednico bilo bi vrijeme da otvorimo i službenu temu za sve one košarkaške mamojebače koji su harali balkanskim, europskim ili NBA parketima. Ovo je tema za sve one igrače kojih se neki kvazi novinari sa kvazi emisijima neće sjetiti kod pustih rangiranja igrača ili košarkaške organizacije kod prijema u nekakve Kuće.

Ali momci (i Anja) zato smo mi tu, da istjeramo pravdu i da njihova imena ostanu upamćena u dobrom svijetlu tako da su poželjna i prisjećanja iz juniorskih ili sveučilišnih dana naših ikona, poželjni su i video prilozi ali i informacije gdje su ti isti i što danas rade, posjeduju li možda kakvu birtiju itd itd.
Dobrodošli su svi, i staro i mlado i umirovljeni i dalje aktivni igrači, dajte si oduška.

Nastavimo dobar duh sa teme protiv Brazila sa Olimpijskih igara.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 15:18   #2


Baš me jučer EC na fejsiću sa člankom na Ringeru podsjeti na ovu kultnu ekipu i na ovog momka DeShawna Stevensona koji je iz nekog svog razloga, imao osobni dvoboj sa Lebronom tih 2-3 godine.
Lebron ih je dvije sezone za redom sa onim škartom od ekipe izbacivao iz playoffa i ovom tipu je to dosta teško padalo, ali ajd, svoju je osvetu čekao sve do 2011., čini se da mu je bila i te kako slatka.

Ali Wizardsi ih godina su bili prejaka ekipa. Uz ovog manijaka, Arenas, Brendan Haywood, Andray Blatche, Jamison, Caron Butler koji je tu uz Jamisona pokušavao uvest neki red ali zakurac i na kraju Roger Mason JR. koji je kasnije proigrao u popovom sistemu i imao ok sezonu.

Neću tog čovjeka zaboravit, sa svojom škembom pokazao je Bori da i on može igrati u Popovom sistemu.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 16:23   #3
Nastavio se Stevensonov okršaj s LeBronom i kad su obojica promijenili klubove, u finalu Dallas - Miami. Tad ga je Carlisle postavio na LeBrona i ovaj ga je dobro uštopao.
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 17:21   #4
Dževad Alihodžić

__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 17:40   #5
Imam mentalnu blokadu i nemrem se nikoga sjetiti..
Cekam ove budale Chiru,Sportiva,Ferdibranda da krenu u seriji i povuku me..
Rekao bi kolegu sa tribine Cicija Miljkovica..Rado vidjenog gosta na Dinamovom sjeveru/jugu..Backcpurt on i Tomas stariji je bio uzitak gledati sa starijim Garmom..
Onda igrac koji me strasno zivcirao je Goran Jeretin i onda debilna faca koju je imao i uvijek je nesto srao..
Kutluay i tri tone gela na kosi,iako je on bas legenda..Ali bio je nepogresiv sa sutem i unakazio Kindera..

Nedavno smo gledali mislim 97 ili 98 generaciju drafta i tamo negdje biranog Rasharda Griffitha..E taj kad je izasao na parket,za njega sam bas mislio..ovo je komad covjeka..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 22:31   #6
Jadranko Smojver ftw
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 22:58   #7
zvonimir ridl
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 23:04   #8
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Backcpurt on i Tomas stariji je bio uzitak gledati sa starijim Garmom..
.
Joško Garma? Sad kad si spomenuo Garmu, Daj odite na fejs Nikole Garme

To je teški vrh...
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 23:33   #9
Nije zajebancija, prvi mi je na pamet pao Miljenko Akik. Cibona pa Monting u osamdesetima. Monting (poslije se zvao Zrinjevac) je sredinom osamdesetih igrao u drugoj ligi. Kako sam neko vrijeme tamo trenirao onda sam odlazio na domaće tekme u Kutiju šibica nedjeljom ujutro.
Bilo ih je još dosta koji su poslije Cibone otišli u Monting, možda ću neke fulati: Sikirić, Uzelac, Cetinja, Savović...

Ne uspijevam staviti sliku ove knjige, bila mi je prva biblija, dobar dio djetinjstva:
Mirko Novosel: Kako da postanem košarkaš
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 10:43   #10
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Ne uspijevam staviti sliku ove knjige, bila mi je prva biblija, dobar dio djetinjstva:
Mirko Novosel: Kako da postanem košarkaš
O da

Da budemo on topic, Eric Struelens
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 12:13   #11
Upravo čitam na fejsu o jednom. Nije zaboravljen, nije ni as, al je naš.

"Zaboravljeni nekadašnji veliki talent Hr košarke lipo se snaša u Litvi.
Zadranin Toni Prostran, koji od ove sezone nastupa za litvanski Nevežis u sezonu je krenuo kao nikad do sad. Već u prvoj utakmici protiv Rytasa, Prostran je zabio 12 koševa uz 6 asistencija. U drugom kolu protiv Lietkabelisa zabio je 16 koševa uz 4 asistencije.
Na danas odigranoj utakmici protiv Vytautasa, Prostran je otišao još jedan korak dalje. Osim impozantnih 20 postignutih koševa, službena statistika kaže i kako je ‘kriv’ za velikih 11 asistencija."
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 12:38   #12
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Joško Garma? Sad kad si spomenuo Garmu, Daj odite na fejs Nikole Garme

To je teški vrh...
Da Jole..Nikola je spaljevina,ali je kao mladjo trebao biti najjaci u svom godistu..

Zaboravljeni euroligaski as iz Zenice..Ivica Maric,vodio u asistima i ukradenim loptama..Prije nego je Lebron usrsnuo veliki trio,isti je 15-ak godina ranije bio kod zelenih sa Tresnjevke..Maric,Kelecevic,Kovacic
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 15:48   #13
Nezaobilazni Zemljić
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 17:57   #14
sjetih se renchera i one trice protiv efesa(?)...

bio je i video, al sad ne mogu naći...
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 18:33   #15
Pau Ortheza.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:36   #16
da, da, Pau Orthez, al ako se ne varam iste sezone su igrali playoff s Efesom i dobili doma, dok su tamo dvije spušili...

danas na Cedeviti vidio Franka Kaštropila. I to je teški as
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:44   #17
Ostrowski i Dacoury.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:51   #18
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
da, da, Pau Orthez, al ako se ne varam iste sezone su igrali playoff s Efesom i dobili doma, dok su tamo dvije spušili...

danas na Cedeviti vidio Franka Kaštropila. I to je teški as
Bio jednom u klubu u Mostaru, inače imam 2 metra i tada me nešto okrznu po glavi iza ali ravno kao da su leđa, kad sam se okrenuo i vidio ga, inače mi se dosta rijetko dešava da blenem u čovjeka dosta višeg od mene, ali u njeg jesam.

I da, as u klub došao i lagano Karlu pije, boli ga briga.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:52   #19
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ostrowski i Dacoury.
Prevelike gromade da bi bile zaboravljene..Iako mladji vjerovatno ne pamte ni Rigaudeau-a..

Ali Dacoury-Young-Zdovc-Bilba osovina i naslov prvaka Europe je do sada mozda i najvece iznenadjenje..

Ja bi spomenuo mvp Euro-a 1993 Chris Welpa..Najcudniji mvp ikada,bez da uzimamo ista Chrisu
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:53   #20
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Bio jednom u klubu u Mostaru, inače imam 2 metra i tada me nešto okrznu po glavi iza ali ravno kao da su leđa, kad sam se okrenuo i vidio ga, inače mi se dosta rijetko dešava da blenem u čovjeka dosta višeg od mene, ali u njeg jesam.

I da, as u klub došao i lagano Karlu pije, boli ga briga.
Bio je danas na tekmi protiv Buducnosti..Stara iskusnjara otisla tri minute prije kraja

Edit..sad vidim da je papi napisao isto
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.