Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 21:58   #3221
Imaš i na Remizi - okretište tramvaja na Ljubljanici, klub se zove UFK Novi Zagreb ( makar nisu u n.zagrebu )

Također imaš na Mladosti klub Black Dragon, nalazi ti se pored kluba Best i košarkaških terena uz nasip.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 22:02   #3222
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
Imaš i na Remizi - okretište tramvaja na Ljubljanici, klub se zove UFK Novi Zagreb ( makar nisu u n.zagrebu )

Također imaš na Mladosti klub Black Dragon, nalazi ti se pored kluba Best i košarkaških terena uz nasip.
zvuči primamljivo, čuo sam da imaju neke dobre borce u ufku
Koliko koštaju treninzi i koliko x tjedno su tamo?
također me zanima isto za black dragon...
Pedjo09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 23:47   #3223
to ti ne znam. nazovi pa pitaj
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 16:31   #3224
poslao sam im poruku preko fejsa, valjda će vidjeti haha...
hvala na informacijama!
Pedjo09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:36   #3225
rukavice za boks... što i gdje kupiti?
zbunjuje me ono oz (?)
također, di da tražim po Zagrebu... sport vision i slični dućani, ili onaj pride na maximiru ili preko neta nešto da gledam?
hvala!
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 13:57   #3226
oz je oznaka za veličinu, odnosno debljinu spužve. Pitaj u klubu koje da uzmeš. Ja imam 10 i 12, i s time sam bez problema radio boks i mma. sa 16 oz sam radio samo jednom i bilo je čudno nakon što sam se naviknuo na 10-ku. Kupi onu veličinu koju ti preporuče u klubu.

Probaj ih prije kupnje isprobati jer su i kalupi različiti ovisno o proizvođaču. A onda kad nađeš model koji ti odgovara pogledaš na netu da li ima negdje jeftinije.
CityZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 20:45   #3227
ekipa pozdrav
zanima me jel postoji u bjelovaru kakav mma ili bjj klub u kojem mogu trenirat cure (i koji bi preporučili ako ih slučajno ima više). hvala unaprijed
__________________
Live and let live.
theOwtcast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 11:45   #3228
Planiram početi trenirati nekakvu boričaku vještinu (Wing Chun/Brasilian Jiu Jitsu/Kempo) pa samim time trebam si uzeti nekakve koliko toliko kvalitetne tenisice za to, i prikladnu odjeću. Stoga me zanima ako tko može dati kakvu preporuku za dućan sa najboljim omjerom kvalitete/cijene. ne mora biti vrh vrhova ali nekakav srednji best buy.
__________________
"Znaš... crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonačnosti. Ali u negativnom smislu. Tako da u njima nema ničega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema čak ni tebe. U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll. Dozivaš kišu. Ili da mazneš neku lepu ribu. Da... Samo je bezveze kada se probudiš...."
Svarog is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 20:45   #3229
ako ćeš trenirati brazillian jiu jitsu onda ti je obuća nepotrebna, a kimono možeš i u Pride, Maksimirska
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 22:32   #3230
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
ako ćeš trenirati brazillian jiu jitsu onda ti je obuća nepotrebna, a kimono možeš i u Pride, Maksimirska
Hvala na infou


Pitanje vezano za ovaj štitnik za zube, ako se može savjetodavno pomoći gledam baš u ovom dućanu u Maksimirskoj raspon je od 20-200+ ima neke velike razlike ili? Ovime se planiram bavit rekreativno zasad, ali čisto da pitam da ne bih prošao kao kad sam za bicikl kupio jeftinjava rukavice jer ono amaterski se bavim pa se sve razletilo za mjesec dana :-D
__________________
"Znaš... crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonačnosti. Ali u negativnom smislu. Tako da u njima nema ničega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema čak ni tebe. U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll. Dozivaš kišu. Ili da mazneš neku lepu ribu. Da... Samo je bezveze kada se probudiš...."
Svarog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 21:40   #3231
zavisi koliko ti znače zubi
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 08:43   #3232
Ima li kakav klub u blizini studentskog centra, tj kampusa u splitu?

Zanima me mma
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 19:07   #3233
pit bull ti jedini radi mma. guglaj pa vidi
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 21:41   #3234
Pozdrav! Imali netko voljan da mi objasni razliku između klasičnog (japanskog) JJ I BJJ?
__________________
Roman: Sexy legs, baby girl. What time do they open?
Gisele: [pulls her gun on Roman] They open at the same time I pull this trigger. Want me to open them?
Truecrime82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 14:12   #3235
Može mi netko reći kako se u Sloveniji financiraju sportski klubovi? Konkretno me zanimaju judo klubovi i to rekreativne grupe. Malo sam istrazivao i vidio da neki traze godisnje članarine uglavnom smiješnih iznosa u odnosu na ono što ja plaćam ovdje u HR. Možda sam ja nešto krivo shvatio ali evo zanima me kako se kreću cijene za judo rekreativce u slovenskim klubovima?
jeroen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:53   #3236
Sparinzi u hrvanju

Hitno se traže zainteresirani za rekreativne sparinge u hrvanju u dobi od 18-35 godina i 55-80 kg.Sparinzi se obavljaju u Voloskom,pored Opatije.Javiti se na 092/231 72 23 bilo-kad (više-manje),ali bez zafrkavanja s pozivom (!) ili na [email protected]
sportomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 14:49   #3237
Ovako odnedavno me počeo zanimat muay thai i baš imam veliku želju počet ga trenirat ali postoji jedan mali to jest veliki problem. Problem je da ja zbog svog zdravlja nisam u stanju radit sparinge to jest možda bi i mogao ali doktori to baš ne preporučuju. Da me se ne bi krivo shvatilo sam trening i njegov napor nisu problem i neću izdahnut nekome na stručnjači. Zapravo fizička aktivnost je jako dobra za moje zdravstveno stanje i zapravo se preporučava. Pa evo mene zanima može li se negdje u Zagrebu trenirat rekreativno muay thai ali bez sparinga jel.
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 17:22   #3238
kaj to znači? možeš li radit na fokuserima? uvijek postoji opasnost od slučajnog udarca. naravno da možeš bez sparinga u svakom klubu jer postoje rekreativne grupe. imaš nekoliko dobrih klubova u zgb. koja je tvoja lokacija?
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 18:56   #3239
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
kaj to znači? možeš li radit na fokuserima? uvijek postoji opasnost od slučajnog udarca. naravno da možeš bez sparinga u svakom klubu jer postoje rekreativne grupe. imaš nekoliko dobrih klubova u zgb. koja je tvoja lokacija?
Sa fokuserima mogu radit, a tu i tamo kakav slučajan udarac nije problem. Inače nalazim se u velikom polju.
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 21:18   #3240
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
Sa fokuserima mogu radit, a tu i tamo kakav slučajan udarac nije problem. Inače nalazim se u velikom polju.
Probaj kod njh

http://muaythaizagreb.com/hr/s/raspo...uaythai-gym-u/
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.