Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2009., 20:41   #61
Pozdrav svima,

Zanima me Kempo u SUBOS-u,pa ako bih mogao dobiti par informacija.

Kolika je članarina mjesečna,godišnja...kako već ide? I ako mi možete dati nešto malo više informacija o toj vještini ili eventualno neki link. Guglanjem sam došao do nekih osnovnih informacija,ali bih volio saznati više...

Hvala!
niko2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 12:50   #62
jel zna netko dal se može doć u dvoranu kad nemamo trening, tj. išao bih malo na vreće... treninzi su navečer, a popodne jel slobodno mogu gore ić?
__________________
A+++
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 15:34   #63
možeš, dvorana je otvorena cijeli dan...
__________________
suit up because it will be legend-wait for it-ary
sarkazam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 13:23   #64
Ima li tko broj mobitela/mail voditelja boksa?
__________________
Urbi et orbi!
croatan7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 19:07   #65
Što se dogodilo s Wing Chunom u SUBOS-u?
Croa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 19:20   #66
Quote:
staljin kaže: Pogledaj post
jel zna netko dal se može doć u dvoranu kad nemamo trening, tj. išao bih malo na vreće... treninzi su navečer, a popodne jel slobodno mogu gore ić?
Quote:
sarkazam kaže: Pogledaj post
možeš, dvorana je otvorena cijeli dan...
Sarkazam, je li znaš možda odprilike kad je dvorana slobodna tijekom tjedna, jer na str. nepiše kad se svi treninzni točno odvijaju...
shiyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 09:10   #67
Kolika je cijena upisa?
buci_bu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 09:26   #68
preko dana sigurno...znači do 7 navečer otprilike
__________________
suit up because it will be legend-wait for it-ary
sarkazam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 09:57   #69
Quote:
buci_bu kaže: Pogledaj post
Kolika je cijena upisa?
Pozdrav..cijena ovisi o tome koji sport si izabrao..dali si student ili ne...ali u globalu je mjesecn clanarina 90kn!
guetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 10:05   #70
Quote:
staljin kaže: Pogledaj post
jel zna netko dal se može doć u dvoranu kad nemamo trening, tj. išao bih malo na vreće... treninzi su navečer, a popodne jel slobodno mogu gore ić?
preko dana faksevi imaju tjelesni u cijeloj martinovci tako da prakticki nebi smio bit gore...ako su studenti gore koji imaju tjelesni...ak nema nikog udri
guetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 11:25   #71
Kome se i gdje konkretno moram obratit u vezi samog upisa? Jel dođem tam na trening i obratim se treneru/ici u vezi tog ili?
buci_bu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 11:56   #72
Tako je, vjerojatno će ti dati da odradiš trening i dati ti upisni list kojeg predaš sljedeći puta ako se odlučiš nastaviti
__________________
-----||------------------------------------------------------------------------(RES)----
sober is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 09:24   #73
Quote:
buci_bu kaže: Pogledaj post
Kome se i gdje konkretno moram obratit u vezi samog upisa? Jel dođem tam na trening i obratim se treneru/ici u vezi tog ili?
Prvo pogledaj na stranici koji te sport zanima i pogledaj kad je trening tog sporta..(Btw stranica je takva kakva je zasad al ubrzo ce se podic novi site na kojem ce bit vise informacija..),dodes prije treninga i kontaktiras trenera i onda ce ti on dati daljnje upute..odradis prvi trening pa ak odlucis trenirat pokupis upisni list u uredu ispunis i treniras
guetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 15:36   #74
Quote:
sarkazam kaže: Pogledaj post
Članarina - 80 kn

treninzi su, bar po meni vrhunski, pogotovo treninzi snage....treneri vrhunski...leo vodi početnike, žiga naprednije...zajebancija vrhunska, al kad se radi se radi

eto tolko od mene, ako se netko ne slaže, nek se slobodno javi

sportski pozdrav
Ja se ne slažem

Treninzi nisu vrhunski, onaj tko misli da su vrhunski nije nikad vidio vrhunski trening.

Jest jeftino, 70-80 kn, ali je zato i 70-80 ljudi. One prostorijice gore u martinovki su premale za toliko ljudi. Više moraš mislit o tom da se ne sudariš s nekim nego o samim vježbama.

Treninzi su užasno neindividualni, ako nešto i pogrešno radiš, nećeš to ispravit u pola godine, jer se trener/ica svake prestupne obrati pojedincu. Nije ni čudo kod toliko ljudi (ne krivim trenere). A, iskreno, vježbe su prilično monotone.

Ok, vježbe snage su ok, ali dobre treninge snage možeš radit i u teretani i bilo gdje drugo, ne treba ti za to trening kickboxinga (tj tajlandskog boksa..slično je to). A opet, za kvalitetan trening kickboxinga treba malo više od vježbi snage. (Inače, za vježbe snage stoji trener naprijed i drila ljude da rade vježbe, nema tu nikakve mudrosti.)
klarleander is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 16:31   #75
ok i to stoji, al sumnjam da netko ide na tajlandski tamo zbog natjecateljskih ambicija, ako da onda nemojte ić u subos. Uglavnom gdje to trener svakom posebno objašnjava kako izvodit udarac, nas je oko 20-ak u dvorani i ima dosta mjesta svaki put, na početku je bila gužva al je ekipa odustala jer nije baš lako... trener objasni prije svake kombinacije položaj tijela i kako treba izvodit udarac, gledaj, slušaj i naučit ćeš, neće on ić od svakog do svakog i ispravljat njegove greške jer je smotan i ne zna napravit običan udarac koji je pokazao kako se radi već x puta u ova 2-3 mjeseca.
__________________
A+++
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 17:29   #76
Quote:
staljin kaže: Pogledaj post
ok i to stoji, al sumnjam da netko ide na tajlandski tamo zbog natjecateljskih ambicija, ako da onda nemojte ić u subos. Uglavnom gdje to trener svakom posebno objašnjava kako izvodit udarac, nas je oko 20-ak u dvorani i ima dosta mjesta svaki put, na početku je bila gužva al je ekipa odustala jer nije baš lako... trener objasni prije svake kombinacije položaj tijela i kako treba izvodit udarac, gledaj, slušaj i naučit ćeš, neće on ić od svakog do svakog i ispravljat njegove greške jer je smotan i ne zna napravit običan udarac koji je pokazao kako se radi već x puta u ova 2-3 mjeseca.
U biti, to bi bio smisao treniranja s trenerom.
Da svakom pojedinacno pokaze i ispravi pogreske.

Druga je stvar sto je to uglavnom tesko postici jer previse ljudi trenira a ima premalo dobrih treninga i trenera.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 00:17   #77
Quote:
klarleander kaže: Pogledaj post
Ja se ne slažem

Treninzi nisu vrhunski, onaj tko misli da su vrhunski nije nikad vidio vrhunski trening.

Jest jeftino, 70-80 kn, ali je zato i 70-80 ljudi. One prostorijice gore u martinovki su premale za toliko ljudi. Više moraš mislit o tom da se ne sudariš s nekim nego o samim vježbama.

Treninzi su užasno neindividualni, ako nešto i pogrešno radiš, nećeš to ispravit u pola godine, jer se trener/ica svake prestupne obrati pojedincu. Nije ni čudo kod toliko ljudi (ne krivim trenere). A, iskreno, vježbe su prilično monotone.

Ok, vježbe snage su ok, ali dobre treninge snage možeš radit i u teretani i bilo gdje drugo, ne treba ti za to trening kickboxinga (tj tajlandskog boksa..slično je to). A opet, za kvalitetan trening kickboxinga treba malo više od vježbi snage. (Inače, za vježbe snage stoji trener naprijed i drila ljude da rade vježbe, nema tu nikakve mudrosti.)
tocno,sve je to povrsno,to je polurekreacija,nikakav ozbiljan "posao"
koliko para,toliko muzike
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:05   #78
Evo mene konkretno zanima BJJ, ali ne znam treniraju li oni i ucenike.
Pa ako moze pomoc.
__________________
Mora da je teško osobama koji u autoritete gledaju kao u istinu, umjesto da u istinu gledaju kao u jedini autoritet.
trust is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 15:31   #79
koliko sam vidio, grupe za tajlandski boks su podijeljene u 3 cijeline.. početnička, srednja i napredna..
stoga me zanima o cemu ovisi prelazak u sljedecu grupu, fizicka sprema ili tehnika?
nisam do sad imao iskustva s borilackim vjestinama al se oduvijek bavim razlicitim sportovima.. nogomet, kosarka, odbojka a u zadnje vrijeme teretana..
tako da nisam u losoj formi sto se tice snage, izdrzljivosti i kondicije.. vjerujem da bi se brzo uklopio..
pretpostavljam da je najvise ljudi u pocetnickoj grupi te da u naprednoj grupi ima vise individualnog treninga (manje grupe, vise rada s trenerom)..
jel ima netko iskustva s treninzima tamo ili da je u naprednoj grupi pa da malo pojasni kako to sve izgleda i kojim tokom ide?
za sad nemam natjecateljske namjene sto se tice svega toga jer mislim da imam previse godina vec bi se bavio rekreativno..
al opet, nikad neznas, prvo bi htio viditi da li ce mi se sviditi pa cu onda odluciti sto i kako dalje..
andergraund is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 15:50   #80
Quote:
andergraund kaže: Pogledaj post
koliko sam vidio, grupe za tajlandski boks su podijeljene u 3 cijeline.. početnička, srednja i napredna..
stoga me zanima o cemu ovisi prelazak u sljedecu grupu, fizicka sprema ili tehnika?
nisam do sad imao iskustva s borilackim vjestinama al se oduvijek bavim razlicitim sportovima.. nogomet, kosarka, odbojka a u zadnje vrijeme teretana..
tako da nisam u losoj formi sto se tice snage, izdrzljivosti i kondicije.. vjerujem da bi se brzo uklopio..
pretpostavljam da je najvise ljudi u pocetnickoj grupi te da u naprednoj grupi ima vise individualnog treninga (manje grupe, vise rada s trenerom)..
jel ima netko iskustva s treninzima tamo ili da je u naprednoj grupi pa da malo pojasni kako to sve izgleda i kojim tokom ide?
za sad nemam natjecateljske namjene sto se tice svega toga jer mislim da imam previse godina vec bi se bavio rekreativno..
al opet, nikad neznas, prvo bi htio viditi da li ce mi se sviditi pa cu onda odluciti sto i kako dalje..
Ovisi o tehnici. Uglavnom decki koji su prije trenirali, dodu prvo u pocetnicku, pa ih trener brzo skuzi pa treniraju u naprednoj. Odpocetka uvijek ima puno ljudi, mozda malo i previse, al se kasnije razrijedi, pa nas je malo i onda je najbolje, jer trener moze vise vremena posvetiti pojedincu.
kepmip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.