Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2020., 12:07   #1
Thumbs down Problem u seksu...

Bok svima,

evo odlucila sam otvoriti temu o necemu sto me muci vec neko vrijeme, pa se nadam da ce se naci netko tko ce napisati svoje misljenje, iskustvo itd, nadam se da me nece svi popljuvati jer me ovo bas muci.

Uglavnom, da prijedjem odmah na stvar: imam problema sa bolnim seks. odnosima vec par godina, zbog toga mi je zadnja veza bila puna frustracija i napetosti, necu reci da se zbog toga raspala ali je ovo itekako potenciralo sve.
Uglavnom valjda mi se stisnu ti misici na ulazu pice, pece me, zari me tokom pokusaja penetracije.
Znam da ovo mozda nije neka prezanimljiva tema ovdje, jer tu nitko kao da nema takvih problema, sgi se seve bez pol frke..
Ali zanima me da li ste imali tskvih situacija, i muski, kako i reagirali da takav problem ima cura, zena koja vam se svidja.. Da li bi pobjegli i odjebali ju cim saznate ili vas to ne bi otjeralo?
Zene, da li ste imale takvih problema nekad?

Sto se mene tice, da, krenula sam kod seks. terapeuta, kao dobila neke vjezbice, ali to sve nekako sporo ide, bojim se da ce ovo potrajati.
On tvrdi da je to cisto psiholoski uzrok, ali ne znam..

A ne znam kako da se otvorim nekom novom kroz neko vrijme ako ga upoznam, ne mozes ovakav problem sakriti nikako, odmah se skuzi..

I pliz, nemojte ovo prebacivati na psihologiji ili zdravlje, na zenskom zdravlju sam vec pisala, ovo sam stavila tu jer me zanima da li ima uopce muskih koji bi se mogli 'suociti' sa ovako necim, ili je to uglavmom svima razlog za odjeb.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 13:46   #2
Nitko nista.. Ocito ne bi bas naisla na ok reakcije, kako sam se i bojala
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 13:54   #3
Polako, tema je tek otvorena
Nisu svi 24/7 na forumu. Nadam se da ćeš doći do riješenja.
Nisam sigurna da li bi ti lubrikant pomogao, jer mi se čini da kod tebe nije problem suhoće nego nekako zgrčiš mišiće, ako sam dobro shvatila.
Betalfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 13:57   #4
Kakav terapeut jbt? Šta kaže ginekolog?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 14:08   #5
A da nije klamidija?

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 14:49   #6
javi se meni, meni je kita mala i tanka...
nemas problema, ti ces se posexat, nece te boli, a i meni za uhar
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 15:04   #7
Zar nemas ti vaginizam?

ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 15:35   #8
Traži platonsku romantičnu vezu .
Eksiloner is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 15:37   #9
Quote:
Betalfa kaže: Pogledaj post
Polako, tema je tek otvorena
Nisu svi 24/7 na forumu. Nadam se da ćeš doći do riješenja.
Nisam sigurna da li bi ti lubrikant pomogao, jer mi se čini da kod tebe nije problem suhoće nego nekako zgrčiš mišiće, ako sam dobro shvatila.

Da, grcenje misica i onda me pece jako kod pokusaja seksa, jel. Ma probala sam ja lubrikant ali nista, isto sve. Mislm znala sam imati problem sa vlazenjem ali vjerujem da je to samo posljedica ovoga, jer normalno ako me boli da se ne mogu opustiti i navlaziti normalno.

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Kakav terapeut jbt? Šta kaže ginekolog?
Ginekolog nista posebno, ne vidi nista. Nije da me previse i slusala kad sam joj govorila. Nikakva pomoc od njih.

A seks. terapeut se bavi tim psiholoskim uzrocima seksualnih problema svih vrsta, nije valjda da nitko nije cuo za to. Dobro, jasno mi je da smo mi kao drustvo vjecno u nekom zaostatku i da se pogotovo o ovakvim stvarima ne prica bas


Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A da nije klamidija?

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Ne znam uopce kako da odgovorin na ovakve provokacije :kava


Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Zar nemas ti vaginizam?

A pa da, vaginizam ili ne znam vise kako se to zove, ima navodno vise naziva.

Nebitno mi je kako se zove, bitno mi je kako se ja osjecam i da li ima pomoci


A tu sam htjela pitati kako bi reagirali na takvu situaciju. Navodno da nije to tako rijedak slucaj, samo se ne prica o tome.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 16:12   #10
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Nebitno mi je kako se zove, bitno mi je kako se ja osjecam i da li ima pomoci


A tu sam htjela pitati kako bi reagirali na takvu situaciju. Navodno da nije to tako rijedak slucaj, samo se ne prica o tome.
Pa to ovisi najvise o tebi i kako se postavljas po tom pitanju.

Svakom problemu je potrebno pristupiti s razumijevanjem i suosjecanjem ukoliko nam je stalo do osobe.
__________________
Your attitude, not your aptitude, will determine your altitude.
Ruan T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 16:28   #11
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ginekolog nista posebno, ne vidi nista. Nije da me previse i slusala kad sam joj govorila. Nikakva pomoc od njih.

A seks. terapeut se bavi tim psiholoskim uzrocima seksualnih problema svih vrsta, nije valjda da nitko nije cuo za to. Dobro, jasno mi je da smo mi kao drustvo vjecno u nekom zaostatku i da se pogotovo o ovakvim stvarima ne prica bas
Nije uopće bitno kakvo smo mi društvo, nego je bitno da od toga koristi nećeš imat. Kod tebe problem nije psihološke prirode, nego fizičke. Ako ti ta doktorica ne pomaže, ili kako ti kažeš ne sluša te, zašto nisi promjenila ginekologa? Ideš kod drugog koji će te saslušat i pomoći riješit problem.

Od foruma i tih terapeuta nećeš imat neke velike koristi
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 16:44   #12
Frajer moje trebe poznaje žensku, koja ima tipa, sa kojim je u vezi, žive odvojeno, praše se ko zečevi, nekada ko nje a nekad kod njega, po njenom – navodno seks im je fantastičan, forumski rečeno svemirski, e sad koliko je to relevantno, ona je urbana žena, živi i kreće se između visokih zgrada pa su joj horizonti visoko tj., ne vidi daleko i ne zna za bolje, tako da njemu je njega žao, jer je ona takva pegla i mustra da više kofeina i kafe u toku jednog dana u svoj organizam unese Koko, Louise Ciccone nego će on toku cijelog života sa njom.

Vjerovatno bi većina muškaraca sa tobom proživjela lijep život ako dobro kuhaš, pereš, čistiš i uz to ti ne bilo mrsko da u trenucima nekih bitnih utakmica budeš živa zlatna statua neke njegove omiljene glumice koja ponekad sebi može dopustiti da trepne.

Šalu na stranu. Tvoj problem nije rijetkost, on se u običnom narodu obično spominje kao Picin bunt. Prvi put ga uočava i na njega ukazuje Vitgenštajn, dok je još radio kao učitelj. I mada ga ozbiljno ne obrađuje u svojim djelima, on mu ipak, ne ovlaš, u svojim bilješkama posvećuje sedam i pol stranica zbijenog teksta. On neke vagine definira kao promišljajuće Sezam vagine koje na osjet, šalju vlasnici neugodne impulse i tako se brane od ulaska nepoželjnih. Ako se o tome ne povede računa na vrijeme, takve vagine vremenom ostanu prazne i napuštene kao stari rudnici i jedini znak da postoje je taj što ponekad u olujnoj zimskoj noći avetinjski prdnu.

Rješenje je jednostavno, njeguj se, budi lijepa i privlačna, nauči nositi lijep osmijeh, izađi i druži se pa kad jednog dana naiđeš na nekog zbog koga ti se prevrne sve u stomaku zaboravit ćeš da si ikada imala problem.
j384c is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 16:53   #13
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Nije uopće bitno kakvo smo mi društvo, nego je bitno da od toga koristi nećeš imat. Kod tebe problem nije psihološke prirode, nego fizičke. Ako ti ta doktorica ne pomaže, ili kako ti kažeš ne sluša te, zašto nisi promjenila ginekologa? Ideš kod drugog koji će te saslušat i pomoći riješit problem.

Od foruma i tih terapeuta nećeš imat neke velike koristi
Ok, kako ti znas da necu imati koristi od toga, i da je problem fizicke prirode?
Znaci imas iskustva sa tim?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 16:57   #14
Quote:
j384c kaže: Pogledaj post
Frajer moje trebe poznaje žensku, koja ima tipa, sa kojim je u vezi, žive odvojeno, praše se ko zečevi, nekada ko nje a nekad kod njega, po njenom – navodno seks im je fantastičan, forumski rečeno svemirski, e sad koliko je to relevantno, ona je urbana žena, živi i kreće se između visokih zgrada pa su joj horizonti visoko tj., ne vidi daleko i ne zna za bolje, tako da njemu je njega žao, jer je ona takva pegla i mustra da više kofeina i kafe u toku jednog dana u svoj organizam unese Koko, Louise Ciccone nego će on toku cijelog života sa njom.

Vjerovatno bi većina muškaraca sa tobom proživjela lijep život ako dobro kuhaš, pereš, čistiš i uz to ti ne bilo mrsko da u trenucima nekih bitnih utakmica budeš živa zlatna statua neke njegove omiljene glumice koja ponekad sebi može dopustiti da trepne.

Šalu na stranu. Tvoj problem nije rijetkost, on se u običnom narodu obično spominje kao Picin bunt. Prvi put ga uočava i na njega ukazuje Vitgenštajn, dok je još radio kao učitelj. I mada ga ozbiljno ne obrađuje u svojim djelima, on mu ipak, ne ovlaš, u svojim bilješkama posvećuje sedam i pol stranica zbijenog teksta. On neke vagine definira kao promišljajuće Sezam vagine koje na osjet, šalju vlasnici neugodne impulse i tako se brane od ulaska nepoželjnih. Ako se o tome ne povede računa na vrijeme, takve vagine vremenom ostanu prazne i napuštene kao stari rudnici i jedini znak da postoje je taj što ponekad u olujnoj zimskoj noći avetinjski prdnu.

Rješenje je jednostavno, njeguj se, budi lijepa i privlačna, nauči nositi lijep osmijeh, izađi i druži se pa kad jednog dana naiđeš na nekog zbog koga ti se prevrne sve u stomaku zaboravit ćeš da si ikada imala problem.
Stvarno ne mogu vjerovat šta su neki ljudi u stanju napisat. Odbijam vjerovat
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ok, kako ti znas da necu imati koristi od toga, i da je problem fizicke prirode?
Znaci imas iskustva sa tim?
Pa od tvog napisanog se jasno vidi da je problem fizičke prirode. Mislim nisam ginekolog i ne mogu ti dati korisniji savjet od: "idi ginekologu". Ali jasno je da od laprdanja na forumu nećeš imat neke koristi. A i od laprdanja tkz. seksualnog terapeuta, isto sumnjam da će bit kruha.

Znači odeš kod ginekologa i probaš riješit problem. Vjerojatno postoji rješenje, ali ga moraš tražit na pravom mjestu.
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 17:17   #15
Znaci bila sam kod tri razlicita ginekologa, i nitko ne moze naci fizicki uzrok.
Ok, mozda sam to trebala naglasiti odmah.

A iz cega to si zakljucio da je bas fizicki uzrok?
Vjeruj mi da sam procitala sve zivo sto postoji na netu o tome, i svugdje je istaknuto da mogu biti i fizicki i psihicki uzroci. Ako se ne nadje neki odredjeni fizicki, onda se ide na tu terapiju. Zasto mislis, tj znas da mi to ne moze pomoci?

Btw, inace ni ja nisam pristalica klasicne psihoterapije, radije bi si uvijek probala na sve nacine sama pomoci, ali ovo je specificna terapija, dakle rade se bas vjezbe opustanja tih misica, nije to samo brbljanje o problemu i slicno.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 17:25   #16
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Znaci bila sam kod tri razlicita ginekologa, i nitko ne moze naci fizicki uzrok.
Ok, mozda sam to trebala naglasiti odmah.

A iz cega to si zakljucio da je bas fizicki uzrok?
Vjeruj mi da sam procitala sve zivo sto postoji na netu o tome, i svugdje je istaknuto da mogu biti i fizicki i psihicki uzroci. Ako se ne nadje neki odredjeni fizicki, onda se ide na tu terapiju. Zasto mislis, tj znas da mi to ne moze pomoci?

Btw, inace ni ja nisam pristalica klasicne psihoterapije, radije bi si uvijek probala na sve nacine sama pomoci, ali ovo je specificna terapija, dakle rade se bas vjezbe opustanja tih misica, nije to samo brbljanje o problemu i slicno.
I šta su ti rekla ta tri ginekologa? Imaju li svi istu priču i teoriju ili se razlikuje?

Ja ne vjerujem u fizičku bol izazvanu stanjem psihe. Sorry, to su za mene idiotarije.

Pa eto, probaj sa tim vježbama, nemaš šta izgubit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 17:36   #17
[QUOTE=panther-1989;82754849]Stvarno ne mogu vjerovat šta su neki ljudi u stanju napisat. Odbijam vjerovat

Zašto ne možeš vjerovati? Dugogodišnje korištenje interneta svaki dan po nekoliko sati ,puno sati,ostavlja određene posljedice.

Problem je vjerojatno fizički no pomoć kao što kažeš terapeuta ne odmaže.
Jesi možda uska? Jedna poznanica je uska, sa strahom prilazi sexu i uvijek je
bolno.
__________________
Ljudi svoje pogreške obično nazivaju iskustvom.

Novac je apsolutno nevažan osim u slučaju kad ga nemaš.
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 17:57   #18
Meni se vise cini da ti treba onda psiholog a, ne sex terapeut. Kakve to vjezbe ti je dao? Htio sam reci ako si bila kod vise kinekologa i svi su ti rekli da je sa tobom sve dolje ok. Well onda krizam sa popisa da si izuzetno mala down there. Znaci sljedeci bi bilo koliko se vlazis? Ali rekla si da su to spazmi koji dolaze na random? Sta opet, mislio sam da si suha pa naravno da te od trenja pece. No, kazes da nije tu problem. Iako opet osusis se sta te ovo iritira i pece tako da u neku ruku indirektno ti to isto smeta. Probaj vise vrsta luba. Vodeni brzo hlape. Pokusaj sa silikonskim ili na bazi ulja. Takoder ako je spazam misica, mozda manjak magnezija? Dunno. Ovo je sve nagadanje sada... Ali po mom bi trebala sve kombinirati. Jer ovako kako ti opisujes ispada bolje ne sex-ati se. Sta je tuzno, pogotovo ako si mlada zenska...
IllogicalLogic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 18:14   #19
Quote:
ozirus kaže: Pogledaj post
Zašto ne možeš vjerovati? Dugogodišnje korištenje interneta svaki dan po nekoliko sati ,puno sati,ostavlja određene posljedice.

Problem je vjerojatno fizički no pomoć kao što kažeš terapeuta ne odmaže.
Jesi možda uska? Jedna poznanica je uska, sa strahom prilazi sexu i uvijek je
bolno.
Pa zadnjih 10-ak godina svi koristimo internet svaki dan po nekoliko sati

Ja ne kužim da ginekolog ne zna o čemu se radi
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 21:21   #20
Ako je kod tebe sve anatomski u redu (sve na svojem mjestu, sve skladne velicine), ako ne "slepas" nikakve fobije (silovanja, pokusaja silovanja, gledanja necega sto je ostavilo nekakve posljedice u glavi), onda je tesko dati nekakav savjet.
Ovo: anatomski i psiholoski, to je za strucnjake.
Mozda imas nekakav psiholoski problem, kojeg nisi svjesna, a strucnjaci ga nisu (zbog toga) uspjeli otkriti.

Moras pokusati (potencijalnom) partneru objasniti da imas taj problem.
Ako je pazljiv i razuman, mozda uspijete zajedno rijesiti problem.

Ti bi trebala poznati svoju anatomiju, bolje od bilo koga.
Isto tako bi trebala znati, imas li kakvih fobija (tu bi eventualno mogao strucnjak pomoci).
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger