Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2013., 18:37   #61
boks!
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 21:26   #62
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
boks!
Znam sviđa mi se boks..ali ako uspem skinuti kilazu...dosta definitivno na mma...ako Bog da pa nebudem imao problema s kolenima...i s kilazom..,ako ne onda boks...
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 22:56   #63
preporučam da prvo ides malo u teretanu skinut nekoliko kila i natesat mišiće
hannibal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:14   #64
Quote:
hannibal9 kaže: Pogledaj post
preporučam da prvo ides malo u teretanu skinut nekoliko kila i natesat mišiće
ovo je najgluplji savjet ikad. na MMA/boksu će ti to skidanje i dolazak u formu puno brže doći.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 10:39   #65
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
ovo je najgluplji savjet ikad. na MMA/boksu će ti to skidanje i dolazak u formu puno brže doći.
Znam to i sam,sada sam si kupio vreću za kikboks,tj. širina 40 a visina 180,nadam se da ce mi tu puno kalorija otici.
Najveca pogreska je sto sam isao u teretanu a imao viska kilograma,i odma sam se bacio na velike tezine i radio po 2h,i tako sam ja jeo i tukao teretanu i kile nisu ni isle dole nego se kilaza i penjala,sada imam puno veće ruke nego prije,i ojačao sam,ali prvo sam trebao doci na zeljenu kilazu e onda poceti sa vecim tezinama raditi,tako da mislim da ce mi vreca puno pomoći.
Čitao sam da vreća nije dobra ni za šta nego ovako za rekreaciju,a lupao sam vrecu par puta posle teretane ,pa da mi srce iskoči koliko je to zamorno,i sad kao nece biti efekta ako lupam vrecu svaki dan,ali i treniram uz to.
Cilj mi je uz vreću dobiti veću brzinu,izdržljivost,kondiciju a i malo pripremiti se i nauciti bolje udarati dok se ne upisem(ako Bog da) u 9.mesecu na MMA,ili sta vec.
Sad posto vidim da imate dosta iskustva jel bi ja mogao to ocekivati od vreće?!?
Tj.šta bi sve mogao dobiti udaranjem vreće,skidanje kalorija znam sigurno,ali ovo sto sam gore napisao nisam siguran..pa zato.
Meni bi trebao takav nacin mršavljena,da kalorije idu dole,a da ne opterećujem puno kolena jer me bole(to uključuje trčanje ,skakanje itd.)
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 12:01   #66
Quote:
SF90X kaže: Pogledaj post
...
Sad posto vidim da imate dosta iskustva jel bi ja mogao to ocekivati od vreće?!?
...
Možeš očekivat puno loših navika i neispravnih tehnika udaranja, ako počneš 'lupat' prije nego naučiš kako...

DoomsdayST is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 15:57   #67
Prehrana je broj jedan.Jedi niskokaloricnu hranu.Ne tuci vrecu nego vozi biciklu odi na neki forum o teretani i raspitaj se za vjezbe za mrsavljenje.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 19:57   #68
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Prehrana je broj jedan.Jedi niskokaloricnu hranu.Ne tuci vrecu nego vozi biciklu odi na neki forum o teretani i raspitaj se za vjezbe za mrsavljenje.
Zašto ne vreću?!?!??!Pa tu kalorije odlaze..xD..
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 23:01   #69
vreća je dobra ali moraš znat tehniku. još bolje je vreća + npr bicikl. još još bolje je da upiše MMA odmah
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 01:17   #70
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
vreća je dobra ali moraš znat tehniku. još bolje je vreća + npr bicikl. još još bolje je da upiše MMA odmah
Nema treninga za MMA odma sada,tek u 9.mesecu,bicikli bi kombinovao uz vreću svakako..
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 01:42   #71
pazi na zglobove. nek ti netko pokaže tehniku i kako se bandaža mota
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 09:58   #72
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
pazi na zglobove. nek ti netko pokaže tehniku i kako se bandaža mota
Video sam na internetu za bandaze i samo sa bandazama bi i udarao vreću.Ima li negde na yt pravilna tehnika ili?
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 11:40   #73
Quote:
SF90X kaže: Pogledaj post
Video sam na internetu za bandaze i samo sa bandazama bi i udarao vreću.Ima li negde na yt pravilna tehnika ili?
Ako nemas dobru osnovu boksa zaboravi na youtube. Nadji si klub s dobrim trenerom i kreni trenirat.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 13:41   #74
Quote:
satter kaže: Pogledaj post
Ako nemas dobru osnovu boksa zaboravi na youtube. Nadji si klub s dobrim trenerom i kreni trenirat.
Upravo govorim,pauze su sa treninzima svuda preko raspusta tj do 9.meseca,a dugo mi je cekati do tada,zato zelim ja vreću lupati,nebi se ja izivljavao na njoj da lupam ko kreten,ali vise bi brzinu radio da se sto vise znojim... Normalno ujutru bicikli oko 15-tak kilometara.....i druge vezbe istezanja i sklekovi trbusnjaci,mozda sa jednorucnim tegovima vezbe.
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 21:40   #75
Thumbs up Karate <3

Evo, ja treniram karate. To je stvarno "sport" (iako se karate ne naziva sportom) za sve: male, velike, mršave, debele, pametne, glupe.... Karate ima toliko komponenti da možeš birati što ti se više sviđa: full contact borba, no touch borba, zamišljena borba, dogovorena borba, borba s opremom, tradicionalna borba, ... Sve što ti srce poželi... Odi na jedan trening, ne možeš pogriješiti...
PohanaVjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 01:29   #76
Quote:
PohanaVjeverica kaže: Pogledaj post
Evo, ja treniram karate. To je stvarno "sport" (iako se karate ne naziva sportom) za sve: male, velike, mršave, debele, pametne, glupe.... Karate ima toliko komponenti da možeš birati što ti se više sviđa: full contact borba, no touch borba, zamišljena borba, dogovorena borba, borba s opremom, tradicionalna borba, ... Sve što ti srce poželi... Odi na jedan trening, ne možeš pogriješiti...
Trenirao sam karate par meseci i nisam dogurao daleko,tj.prestao sam.Sve mi je to nekako monotono bilo trenirati,niti su bili kvalitetni treninzi,uvek sve isto tako da bi to rađe preskočio.Sada imam vrecu za udaranje i vezbacu na njoj,dok ne dodje 9 mesec pa ce treninzi poceti.Tada cu razmisliti sta cu ;D
SF90X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 12:44   #77
boktejeba usranog foruma. ubite se. kolege iznimkama koji su iznimke su iznimka
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 16:31   #78
Quote:
SF90X kaže: Pogledaj post
Zašto ne vreću?!?!??!Pa tu kalorije odlaze..xD..
Zato sto vjerovatno misli na ukupan form check. Vreca je limitirana na striking i kickbox ili grapling ako ona nemontirana.

Slazem se da je prvo potrebno uraditi normalizaciju i ostale priprema, pa:
1. ishrana nutrinima i proteinima, vegać bratko i mnogo vode.
2. form check, fitness i ozb meditacija za ustročenje energije
3. sprints, vojici, climbs, surrival mode 6/7 dana
4. gym i nabijanje mase 4/7 dana
5. edukacija o stilovima
6. nauciti footwork za sve stilove 7/7 dana
7. izabrati stil i krenuti 6/7 dana
8. poceti osjecati mašinu damn yeah

@SF90X kad vec imas masu, idi na judo, wrestling ili pocetnicki jin-jutsu a kickbox mozes vjezbati doma.
alevkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 19:42   #79
za izgubit kile gladuj po 4 dana zaredom 2 puta mjesećno, ili 7 dana jednom mjesećno, tad samo smiš piti vodu i nesmiš ništa, jer ako pojedeš bilo šta čak nešto sitno, zalogaj, tjelo se resetira i sve pada u vodu.
To gladovanje se radi da bi ti tjelo ubacilo u stadij kad koristi zalihe sala umjesto nedavno pojedene hrane.
Taj stadij se javlja oprilike nakon 2-3 dana gladovanja, i nakon toga se počne gubit salo.
Uz to naravno i vježbaj da si ubrzaš metabolizam.
Nakon gladovanja lagano s hranom, mizli, voče, povrće meso... bez kruha, krumipra, tjestenine itd.

U 2 miseca ćeš tako skinut 20 kila lagano.



Ja bi ti preporučija hrvanje, jer je najbolja baza za MMA ako to planiraš poslin, dobiješ na spretnosti i radi cijelo tijelo
Divljak414 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 20:14   #80
malo ti je to preekstremno!

rađe jedi ujutro pahuljice i takve stvari, a kasnije za ručak meso i povrće te navečer samo meso. Puno mesa
voće i orašasti za 2 međuobroka. rižu, krumpir, kruh i takve stvari zaboravi. obavezno pojedi nešto prije treninga jer nećeš imat snage za njega.

ja sam na taj način za natjecanje izgubio 5 kg i nisu se vratile
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.