Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2015., 00:50   #4641
Hahahaha
Kako da nađem dobar recept? Odakle izvlačite recepte? Na kojem onda programu da pečem ako je neki "izmišljeni" recept?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 22:13   #4642
Pozdrav.
Imamo Panasonic pekač kruha dvije godine i sada nam je postao bučniji prilikom miješanja.
Imao netko sličnu situaciju i kako ju je riješio?

Lp.
vlatx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 10:42   #4643
Smile Pekači na akciji

.... da malo dignemo temu, ne sjećam se kad je bila niže
Već smo pune četiri godine korisnici pekača Panasonic SD2502. Aparat se koristi svakodnevno, a blagdanima i više puta dnevno. Ukratko, prezadovoljni smo.
Ako kome nešto znači, trenutno su u Santa domenici na akciji, a na American idu i na 24 rate, pa to sve skupa izađe vrlo dostupno.
... a od ponedjeljka 21.09. u Lidlu je opet Silvercrest za povoljne novce ;http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?id=530
končar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 12:13   #4644
ja koristim ovaj lidlov... skoro godinu dana, svako drugi-treci dan pečem kruh i skroz sam zadovoljan
2botia2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 13:10   #4645
Quote:
2botia2 kaže: Pogledaj post
ja koristim ovaj lidlov... skoro godinu dana, svako drugi-treci dan pečem kruh i skroz sam zadovoljan
A mi nikako nismo mogli potrefiti recept koji bi nam se svidio iz tog lidlovog. Probali smo njihove recepte, probali razne sa coolinarike....na kraju odustali i dali ga mojima.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 14:15   #4646
steta ... inace, poznato je da oni iz knjižice nisu baš nešto... možda ce tvoji imati vise srece
2botia2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 17:59   #4647
Ja se nadam nekom skupljem modelu i da cemo sa time riješiti problem
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 09:38   #4648
2botia2, koje ti recepte koristiš za lidlov pekač? razmišljam o kupovini, pa me zanima koja je razlika između recepata za pekač i recepata za kruh iz pećnice.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 09:45   #4649
Pekač kruha je odličan proizvod za svako kućanstvo, omogućuje vam pripremu kruha u par sati bez muke i puno posla. Prednost je što možete kombinirat bilo koju vrstu brašna i ostalih sastojaka koje želite uključiti u sastav kruha, samo postavite sve u pekač i pustite par sati i imate gotov i zdrav kruh. Sigurno zdravija alternativa od kupljenog kruha..
MVanessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 19:58   #4650
Mislim da u pekac ide malo više ulja nego u pećnicu....
Recept za Lidl pekac sam pokupio tu na forumu i kruh ispada odlično:

410 ml vode
Mala žlica soli
Mala žlica šećera
Par velikih žlica ulja (ulijem od oka)
Velika žlica sjemenki suncokreta i lana
300 g glatkog bijelog brašna (npr podravka)
160 g crnog brašna
160 g razenog brašna
1 razom puna mala žlica suhog kvasca

Program: 2
Količina: 1000g
Korica: jače zapecena

Kad pečenje završi kruh ostavimo još više od pola sata do sat na održavanju temperature pa tek onda vadim vani i zamotam u krpu te stavim na hlađenje
2botia2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 12:59   #4651
Ja imam pekač5-6 godina..iz njega je izašlo peciva i kruha more , ali meni ne valja taj kruh što se unutra peče! Ja samo mijesim i onda pečem u rerni
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 12:00   #4652
Bok svima! Zanima me koliko VREMENA treba od prvog poteza do ispečenog kruha? Nakon što se izvještite u recepturi i svemu? Jel se stavlja kvasac u aparat?

Naime, jedini razlog zašto bih ja to kupila je da uštedim na vremenu. Ali realno i za ručno pečenje kruha treba minimalno vremena - to malo umutiš, staviš da se digne, premijesiš i gurneš u rol.

Nekako mi se čini da neću ništa puno dobiti, jer dok se promuvam po stanu dotle mi je pečen kruh u rolu. Ili griješim?
ekspertica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 13:20   #4653
Pa dobiješ vrijeme koje ti treba za ručne stvari, sve ide u pekač (i kvasac) i samo stisneš gumb.

Dobiješ i timer , staviš sve u pekač i lijepo te dočeka kruh kad dođeš doma ili se ustaneš.
Iako mi više pekač služi za dizana tijesta općenito.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 14:32   #4654
Quote:
ekspertica kaže: Pogledaj post
Bok svima! Zanima me koliko VREMENA treba od prvog poteza do ispečenog kruha? Nakon što se izvještite u recepturi i svemu? Jel se stavlja kvasac u aparat?

Naime, jedini razlog zašto bih ja to kupila je da uštedim na vremenu. Ali realno i za ručno pečenje kruha treba minimalno vremena - to malo umutiš, staviš da se digne, premijesiš i gurneš u rol.

Nekako mi se čini da neću ništa puno dobiti, jer dok se promuvam po stanu dotle mi je pečen kruh u rolu. Ili griješim?
2-3 minute za izvagat i ubacit sastojke u pekač (kvasac se stavlja)
mjesanje i pecenje radi pekač, ovisno o programu, otprilike 3.5 sata

Zadnje uređivanje 2botia2 : 30.09.2015. at 15:52.
2botia2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 15:23   #4655
Meni je kod pekača super što mogu dok mijesi raditi nešto drugo..ako ručno mijesim nemogu napr uloviti malog koji radi štetu ili prosipava brašno
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 19:21   #4656
Hvala svima na komentarima, još ću malo razmisliti. Ponadala sam se da možda za to ne treba kvasac

Ne bih se usudila ostavit aparat sam da peče dok ja nisam doma, jer od kad nam se jednom zapalila veš mašina, od tad više ništa ne ostavljam bez nadzora. Sreća pa smo tad bili doma, jer sam nekad znala upaliti veš mašinu i otići na plac. Ali stigne se ispeći i dok po doma radim nešto drugo, oslobodi ti vrijeme da napraviš nešto po kući.

Kvaliteta kupovnih kruhova je stvarno sve gora i sve su skuplji, tako da to s aparatom uopće nije loša ideja
ekspertica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 23:36   #4657
Quote:
ekspertica kaže: Pogledaj post
Kvaliteta kupovnih kruhova je stvarno sve gora i sve su skuplji, tako da to s aparatom uopće nije loša ideja
Kruh ispadne,po meni,puno bolji od bilo kojeg kupovnog u HR,a ovdje gdje sam ja zaglavio da i negovorim.Jedini kruh koji mi je bolji je onaj sto kupujem na trznici kad sam u HR -ljudi ga peku u krusnoj peci na drva.

Errr,moze ti to i bez kvasca.Onda dobijes takozvanu ciglicu
VingTsun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 23:15   #4658
ponovili se s pekacom

Pozdrav svima,

Nije me bilo neko vrijeme, pa evo da se pohvalim. Od pred neki dan vlasnici smo panasonic pekaca. Prvi pokusaj - stavim ja sve unutra, stisnem start, kad nis se ne desi... I tako su me vec crne misli spopale, kad krene on za pol sata:klap:
Prvi kruh bijeli - skroz dobar, a drugi, mjesavina crno i razeno super!!

Obzirom da sam do sad imao clatronic, moram priznat da ovaj pece bolje kruhove...
Jedino sto me zivcira je to cekanje na pocetku... Nekako sam navikao da kad stavim peci kruh, uvijek malo bacim oko da vidim kakvo ce tijesto biti, jer nikad nije ista vlaga brasna, kolicina masnoce..., pa nekad treba dodati vode ili brasna da kruh bude ok.
kinfamr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 00:43   #4659
Quote:
kinfamr kaže: Pogledaj post
Jedino sto me zivcira je to cekanje na pocetku...
To je valjda standardno za vecinu pekaca.
Moj Philips isto baci čeku od jedno pol sata,da se brasno namoci,kazu.To je na wholemeal programu,za ostale neznam jerbo nisam druge programe ni koristio.
VingTsun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 10:01   #4660
pa kako mi se cini, to je tak na vecini programa (osim brzog)...
i da, jos mi ide na zivce to sto nema prozor da se vidi kak to unutra izgleda (na sto sam se isto navikao)
kinfamr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.