Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2015., 07:33   #641
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ma neeee idem kod fejkera
ajd da se malo pravim frajer.
Ustvari ne idem jer mi ne da tvitica da idem.




#KostaFan

Kod Koste nebuš ostal gladan
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 10:14   #642
Ja sam i dalje tim "ne idem ni kod jednih ni kod drugih ni u ludilu", ali me zabavlja čitati ovu temu i padobranske upade likova koji bi trebali znati nešto o marketingu, ali ovdje dokazuju koliko su šuplji
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 10:58   #643
Jako su spontani
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 14:01   #644
Malo je stiska s lovom, a pocastio bi frendove za rodendan. Kolki ceh mogu ocekivat za 4 osobe (2 muskih koji mogu pojest i 2 zene).?

Gledao sam cijene na sajtu, al nisam skuzio kako ide sa ovim vozom, kak se to naplacuje.
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 16:13   #645
Ako ti je stiska onda narucite nesto piletine punjene i nesto mljevenog a la ustipci ili pljeska. Svako po porciju (karikirao sam popis, recimo meni je to najbolje tamo od probanog) i uz lepinje i nesto ajvara i sl. to ce biti pristupacnije dzepu negoli nesto skuplje. Nesto oko... kolko sam ono platio prije mjesecdva za nas 4 300tinjak kn uz cugu
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 17:23   #646
20.03.2013. je bio 42 kn po glavi.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 12:50   #647
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ra...kavica-1038487

vec dugo nije bilo...
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 14:03   #648
Da li je licemjerno proglašavati "fejk" pečenjaru u Cvjetnom prevarantima, a u isto vrijeme glorificirati Kostu koji osim što mu je 4000 eura plaće malo još inzistira na tome da se dijele napojnice?!?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 14:07   #649
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Da li je licemjerno proglašavati "fejk" pečenjaru u Cvjetnom prevarantima, a u isto vrijeme glorificirati Kostu koji osim što mu je 4000 eura plaće malo još inzistira na tome da se dijele napojnice?!?
? pise da su 4000eura placali njeovu obitelj koja je tamo radila. ne pise o koliko se clanova radi. ne pise niti radi li se o netu ili brutu.

nisam nikada radio u ugostiteljstvu, ali cuo sam da je uobicajeno da se napojnice dijele sa kuharima

i, na poslijetku, zasto covjek ne bi trazio novaca koliko zeli ako misli da toliko vrijedi?
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 14:24   #650
ne kužim koja je švecova uloga u ovom članku. jel nekom jasno, pa da mi objasni?
kaj je on partner u tom restoranu? ili nekom drugom? pa je zato mogao izvući kostu sa starog posla i dovesti ga da radi umjetnost od roštilja?

inače, zvuči mi prilično očekivano i normalno dijeliti trin`geld s kuharima.
upravo kao što mi je normalno i tražiti povišicu ako misliš da ju zaslužuješ, a ujedno ju i ne dobiti ako vlasnik / šef / tko li / smatra da ju ne zaslužuješ.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 14:28   #651
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
ne kužim koja je švecova uloga u ovom članku. jel nekom jasno, pa da mi objasni?
kaj je on partner u tom restoranu? ili nekom drugom? pa je zato mogao izvući kostu sa starog posla i dovesti ga da radi umjetnost od roštilja?


po svemu sudeci, on je cistac


(ja sam isto debeli, pa se smijem smijati iz svojih)

p.s. https://www.youtube.com/watch?v=Jxph6zErgYI
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 14:55   #652
Kuhar ima u startu veću plaću od konobara, svugdje je običaj da konobari dijele napojnice (okej, negdje i gazda uzme sebi dio ),
ja sam mislio na revolucionare i borce za pravdu koji su ovdje pisali da "neće ići kod fejkera", da su to lopovi koji su mu ukrali ime da privuku mušterije i zarade novce
a kad su "fejkeri" pokušali objasniti što se događalo i kakav je cirkus napravio Kosta sa svojim zahtjevima, onda se demonstrativno pisalo da nikad neće ići u Cvjetno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 15:01   #653
evo još jednom pitanje i ja da ponovim: jel tko zna koja je uloga Šveca koji je otpočetka u cijeloj ovoj trakavici? osim što tamo jede...
Nick Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 15:08   #654
Krki buduci sam ja taj kojeg apostrofiras sudeci po mojim postovima (pa i na ovoj stranici teme), samo da kazem da ne idem kod drugih jer je meni orđiđi Kosta najbolji rostilj koji sam kod nas jeo. I do sad mi je super. Kad se to promijeni promijeniti cu i lokaciju. Nemam emocija.


Inace info... da. Svec je s Kostom krenuo u novi smjer uz menadzera Podolskog (ex menadzer Parnog Valjka itd... ) su krenuli i na Cvjetno (ako malo proguglate mogli biste naci i clanak...dva o njihovoj suradnji ljubavi i leptiricima oko suradnje i hvaljenja Kostinog umijeca by Svec na sva zvona)
Ovo da je slovo K mozda od nekog treceg Koste je bas bedasto. Vidjet cemo kako ce se to razviti dalje, jer ko tu vise zna ko govori istinu (vezano za rjesenje Ureda za intelekt.vlasnistvo itd ).
Kad pak menadzer (naveden u clanku kojeg je gmit linkao) govori o iznosima pliz ljudi... uzmite sve s velikom rezervom. Takodjer i kad on odredjuje kvalitetu mesa za objekt. Zelim da ovaj bude iznimka od pravila koja sam u zivotu susreo i da mu kvaliteta na listi bude ispred zarade. Hm...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 15:15   #655
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Krki buduci sam ja taj kojeg apostrofiras sudeci po mojim postovima
Nisam nislio na tebe. A zapravo nisam ni direktno o Kosti nego o onima koji su drvljem i kamenjem krenuli po "fejk" pečenjari bez da su imali ikakve informacije, a što je još gore niti ih je uopće zanimalo što se zapravo dogodilo.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 15:18   #656
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
...bez da su imali ikakve informacije, a što je još gore niti ih je uopće zanimalo što se zapravo dogodilo.
niti sad ne znaju što se ZAPRAVO dogodilo, to što piše u večernjem ne znači ništa
Nick Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 20:36   #657
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Da li je licemjerno proglašavati "fejk" pečenjaru u Cvjetnom prevarantima, a u isto vrijeme glorificirati Kostu koji osim što mu je 4000 eura plaće malo još inzistira na tome da se dijele napojnice?!?
Zaista sam skoro svaki dan u nekom restoranu i s dobrim dijelom imam već skoro pa familijski odnos
Uglavnom, da skratim, ove koje ja znam, veći dio trinkgeld dijele svi, uključujući i kuhare. Manji dio restorana ima praksu da samo konobari uzimaju trinkgeld.
Zato zaista nema potrebe čuditi se da se trinkgeld dijeli između svih. Da, nekima je gazda i kuhar i kakve to veze ima?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 21:12   #658
Po meni je ok da osoblje dijeli tringelt, ali ne i gazda. Osim ako i dobit firme svima ne podijeli. (a to ne može)
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 21:49   #659
ova trakavica oko imena neodoljivo podsjeća na još jednu skoro istu priču, a Švec je majstor u krađi imena:

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...-ukradeno.html

Nick Nick is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 19.11.2015., 23:03   #660
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Nisam nislio na tebe. A zapravo nisam ni direktno o Kosti nego o onima koji su drvljem i kamenjem krenuli po "fejk" pečenjari bez da su imali ikakve informacije, a što je još gore niti ih je uopće zanimalo što se zapravo dogodilo.
Možda da kažeš na koga si mislio? Ako je to uopće bitno?

I ja sam pisala da neću kod fejkera (i dalje stojim iza toga) jer smatram prljavom igrom korištenje nečijeg imena kao mamca za goste.
Ako Cvjetno više nema veze s Kostom, onda je čista prevara gostiju da Cvjetno u nazivu nosi Kostino ime pa ljudi dolaze zbog Koste, a Koste tamo nema.
Ako je lokal kvalitetan, može se zvat po Švecu ili po tom Podolskom pa nek njihova imena privlače goste tj. nek ih privlači kvaliteta.

Kaj se tiče informacija, moj izvor informacija je Kosta himself, ispričao nam štoriju osobno on, no ne mislim da bih detalje trebala iznositi ovdje (napisala sam ukratko, ako se dobro sjećam). Da je htio u medije, angažirao bi medije.

I kak možeš pričat o TPK, bez da pričaš o Kosti
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.