Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2015., 20:19   #841
Ja sam prije par dana pojeo u indexu, 20kn, dosta mesa, dosta priloga, sve stima, osim sto je meso malo previse brasnasto..
lspajic92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 08:40   #842
meni do sad jedan od boljih city kebab grill na crnomercu , pokraj taxi stajalista

ljuti umak sve povrce ,sa sirom ,25 kn ,dobro ga natrpa

evo neke slike ,nice

devouring is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 11:04   #843
Uzasno me iritira kad prvo stave salatu pa tek onda meso.....
zgsleeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:08   #844
Quote:
devouring kaže: Pogledaj post
meni do sad jedan od boljih city kebab grill na crnomercu , pokraj taxi stajalista

ljuti umak sve povrce ,sa sirom ,25 kn ,dobro ga natrpa ....
Jel tamo onaj mesni doručak na šćapu il je pravo meso?
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 15:38   #845
Bila u prilazu kod Rubelja i što jest meso im je fino. No stavljaju ga malo isto kao i priloga. Lepinje su fine no bile bi još bolje kada bi ih tostirali jer ovako su hladne. Umak nije kao kod ostalih, u ovom slučaju blagi, ima curryja ako se ne varam. Fin je no opet škrtare na njemu. Što se tiče veličine manji je od Ali Kebabe i taj rijetko kada mogu cijeli pojesti. Ovaj sam pojela bez problema.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 15:51   #846
Ako je moguće kad govorite o kebabu recite je li rijeć o mesnom naresku ili mesu. Meni osobno je meso a ne narezak nulti uvjet za posjetu.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 16:02   #847
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Jel tamo onaj mesni doručak na šćapu il je pravo meso?
Pa mesni dorucak je.prvo stavljaju meso pa povrće. Tak i treba bit.ovi ne štede.odličan

send from my OnePlus One using Tapatalk
devouring is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 22:12   #848
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ako je moguće kad govorite o kebabu recite je li rijeć o mesnom naresku ili mesu. Meni osobno je meso a ne narezak nulti uvjet za posjetu.
i meni kad vidim mesni doručak samo prođem dalje...
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 22:55   #849
A gdje uopće u Zagrebu ima Kebab (znači ne od piletine), a da su šnicle?
Lokma valjda, ali je preskupa.

Drugi neki?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 10:26   #850
To i mene interesira, nekada sam redovito posjećivao onaj sa zadnje strane Cibone, kod izlaza prema ulici F. Andrašeca, ali znam da taj već dugo ne radi, tamo su imali šnicle, i jedna vrsta kebaab je bila kombinacija pilećih i purećih šnicli, to se isplatilo pojesti...
Tihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 10:40   #851
Nabrijali me na kebabe pa svratili do Ali kebaba kod pumpe.

Nemojte se zajebat ko mi pa otić na Antunovića, vidli fotku na fb i ostalo u glavi da je crvena pumpa, valjda automatski oni srpovi i čekići na Antunoviću me odveli tamo. Uglavnom, nije tamo neg prek puta na Lukoilu.

Tortilja classic, ljuti umak. Fino, umak fino ljuti, natrpa mesa, povrće svježe.
Nisu šnicle, šnicle su kod piletine, classic je valjda junetina, nije ni ona klasična pašteta, kao da je neki mix paštete i šnicli.

Probat piletinu drugi put. Fino.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 13:09   #852
Mix pastete i snicli. Hm.
Htio sam napisat al bilo mi glupo. No sad ocu. Dakle jedem u ali kebabi. Gledam pastetu na stapu, gledam u pecivu, deblje rezano i ima teksturu mesa. Sad nije mi jasno. Jel meso ili pasteta? Uglavnom, bio je jedan od boljih kebaba sto sam probo.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 13:13   #853
Pa kajaznam, i meni bilo čudno.
Onak, djelomično izgleda ko pašteta ali kao da ima par rupa di su šnicle, nije ona vulgaris pašteta.

Meni bilo ok, malo suhonjavo meso, ali kad je sve skupa s umakom i povrćem je fino, i stavi fest mesa.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 17:20   #854
Imam sliku negdje table,ali dofurava od nekog turcina meso pa nije klasicna pasteta koju radi city.

Sent from my D5803 using Tapatalk
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 11:46   #855
Neki dan mi je trebao brzinski gablec u centru, a obzirom da sam imao dogovorenu večeru, nisam se htio prejest.

Izbor je pao na rubeljov kebab.
Ovaj put - bilo svih tri vrsta mesa (pravo meso, ne pašteta), 6 vrsti salata, i - i dalje akcijske cijene. S te strane sve pohvale.

Uzeo mali kebab od junetine i puretine (14 kn). Meso je bez dileme jako dobro, lepinja ovaj put nešto sočnija i ukusnija, a čini mi se da su i umake malo popravili, ljuti je sad malo ljući i finiji. Količinski, mesa daju dosta, salate kak tak, ali dovoljno obzirom da je mala lepinja i ne stane puno.

Obzirom na jako fino pravo meso ovo je meni jako dobar izbor za brzi i fini gablec u centru. Količinski i po svemu taman baš za gablec.

Sad baš za ručak, ni veliki kebab možda i ne bi bio dostatan svima, ali i to će se nekom prilikom probat kad budem gladan ko vuk

Za sad moje pohvale, popravili su se u svakom pogledu, i s time da im je meso vjerojatno najbolje u gradu (90% kebabdžinica daje paštetu što je meni bzvz)) i dok traju akcijske cijene - ovo je jako dobar izbor za gablec.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 14:45   #856
Čini se, da je gazda ipak nešto korisno naučio na forumu

Na zadovoljstvo korisnika.

Sad ću i ja morati po kebab (ako bude još bar jedna pozitivna recenzija, naravno, osim ako bude gazdina )
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 17:27   #857
Samo me nemojte popljuvat nakon ovoga što ću pitati :

Nisam još nikad jeo kebab pa me zanima sljedeće : zašto većina komentara spominje količinu? Kako je to definirano kod kebaba? Ovisi li porcija o dobroj volji kebabdžije?

Ćevosi su komadi ili pločice pa barem znamo koliko ćemo dobiti kod kojeg pečenjara.

Nisam baš sklon naručivanju i plaćanju nečega čija količina ovisi od dobroj volji trgovca.
Postoji li kakva vaga za narezano meso sa kebab stupa ?
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 17:30   #858
Ne, on to nareže odokativno i koliko smatra da treba... a često mu se niti neda zapeći meso nego samo reže a da nije pečeno do kraja
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 17:04   #859
Jel jeo tko kebab iz Interspara? Kakav je? 18 kn je.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 18:18   #860
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Jel jeo tko kebab iz Interspara? Kakav je? 18 kn je.
bit ce ti fin zbog spoznaje da si ga tako malo platio!
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.