Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2015., 19:25   #8001
Guam hladno blato je bilo u Mulleru oko 145kn i još -10% za Diners utorkom. Možda ga još ima.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 18:49   #8002
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Je li to ova krema?



Da li si je koristila prije vježbanja ili kako?
mislim dada, koristim poslije tusiranja... i samo onda, ne mogu mazati nista na "prljavu" kozu

i kremu za ruke isto poslije pranja ruku, nikad ne bi npr. negdje u gradu, gdje sam svasta dirala mazala sam tako ruke...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 13:26   #8003
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
mislim dada, koristim poslije tusiranja... i samo onda, ne mogu mazati nista na "prljavu" kozu

...
Da... ali pitam zato što sam negdje čitala da te anticelulitne kreme treba nanositi prije vježbanja, jer tako ima više efekta... e sad... ne znam... imam ovu Eveline crvenu koja grije i nju stavljam prije vježbanja (ili hodanja, ovisi čime se taj dan bavim ), ali sad da ima nekog drukčijeg efekta, ne znam.... baš... - s time da još poslije večernjeg tuširanja stavljam neke Oriflame noćne ampule...... bez vidljivog efekta, naravno...
Napominjem, sve to radim disciplinirano zadnjih mjesec i pol kontinuirano, prije sam bila kampanjac... vježbanje/hodanje 5-6x tjedno, od 20 - 45 minuta, i mazanje prije vježbanja i poslije tuširanja... pijem dosta vode i zelenog čaja, izbjegavam slatko (tj. zadnjih mjesec i pol jedem umjesto deserta voće ili eventualno sladoled...)

A ovu Niveinu kremu sam kupila i sad čeka da dođe na red...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 15:34   #8004
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Da... ali pitam zato što sam negdje čitala da te anticelulitne kreme treba nanositi prije vježbanja, jer tako ima više efekta... e sad... ne znam... imam ovu Eveline crvenu koja grije i nju stavljam prije vježbanja (ili hodanja, ovisi čime se taj dan bavim ), ali sad da ima nekog drukčijeg efekta, ne znam.... baš... - s time da još poslije večernjeg tuširanja stavljam neke Oriflame noćne ampule...... bez vidljivog efekta, naravno...
Napominjem, sve to radim disciplinirano zadnjih mjesec i pol kontinuirano, prije sam bila kampanjac... vježbanje/hodanje 5-6x tjedno, od 20 - 45 minuta, i mazanje prije vježbanja i poslije tuširanja... pijem dosta vode i zelenog čaja, izbjegavam slatko (tj. zadnjih mjesec i pol jedem umjesto deserta voće ili eventualno sladoled...)

A ovu Niveinu kremu sam kupila i sad čeka da dođe na red...
ovo boldano je cista zabluda, namazes kremu i pocnes trenirati a u toku treniranja se znojis iz svake pore i krema izlazi van iz koze - efekt minimalan
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 21:51   #8005
Evo ja opet ovo ljeto kupila Evelin 3d zelenu.
Moram priznat ove godine bome vidim promjene.
Inače, imam običaj vježbati 1-2 na dan neke vježbe za kralježnicu koje moram raditi,i onda još napravim 30-50 čučnjeva i polučučnjeva.
Mažem se ujutro,i prije spavanja,s tim da ovo prije spavanja,dok gledam tv, masiram područja koja sam namazala,u ovom slučaju bedra.

Nije bzvze da svi hvale ovu kremu,ja prezadovoljna
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 13:02   #8006
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ovo boldano je cista zabluda, namazes kremu i pocnes trenirati a u toku treniranja se znojis iz svake pore i krema izlazi van iz koze - efekt minimalan
sada kada je bilo ovako vruce pauzirala sam sa mazanjem... jednostavno pore nista ne upijaju... samo izlazi iz njih... ne da mi se mazati kada je vani +300

znaci nitko ne koristi taj nivea serum?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 13:12   #8007
U napadu ludila kupila sam ovaj set - Melvita serum i ulje:


Počela jučer koristiti ovaj serum... ne znam da li radi nešto po pitanju celulita, a mislim da to nakon 125ml potrošenog proizvoda neću ni otkriti... ... ali po pitanju upijanja je grozan. Tj. uopće se ne upija. Grozno nešto...

Ulje još nisam probala...

Uglavnom, pretpostavljam da je ovo bačenih 390 kn...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 21:53   #8008
Apdejt
Dođe jučer meni dečko,nakon dva tjedna,i veli kak mi guza nekak drukcije izgleda
Ja niš ne velim,al pitam kak?
Veli em se nekak podigla,em se celulit smanjio,tako da curkeee moje...dršte se mojih zadnjih natuknica,ima pomaka
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 15:43   #8009
jesi i prehranu mijenjala?
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 22:05   #8010
Pa ne baš...sve isto...možda tu i tamo kad su ovakve vrućine ne večeram jer nemam teka...ali rijetko.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 23:06   #8011
znaci ovih dana nema mazanja nema sanse, iz koze samo izlazi, nista ne moze upiti
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:23   #8012
Drage cure, trebam vasu pomoc! Naime, ja osobno nikad nisam imala prevelikog problema s celulitom zbog treniranja plesa koji mi je pomogao da ga odrzavam u nekoj normalnoj kolicini (imala sam ga kad sam stisnula kozu), ali sam nedavno bila pogodena miokarditisom (bolest srca) zbog kojeg imam zabranu vjezbanja do kraja zivota (imam 19 godina). To je bilo prije 2 godine i bez obzira na moje povremeno vjezbanje, rekreaciju i sl. celulit se lagano prosirio. Jos uvijek nije u nekom jako jako lose stadiju, al eto, meni jako smeta bas zato jer do prije 2 god s time nisam imala brige.

Sad kad znate pricu, molim vas da mi preporucite neku kremu, masazer ili nesto sto stvarno ddjeluje pa da uz povremenu voznju biciklom iskorijenim to zlo! Hvala unaprijedlp
Coolidge is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 15:09   #8013
Kupio bih ženi nekakav anticelulitni masažer, i zapeo mi je za oko Ovaj Beurer CM50. Pročitao sam dosta dobrih stvari o njemu a i cijena je dosta prihvatljiva. E sad ono kaj mene zanima je, kako se to koristi, da li uz to treba i neka krema ili losion ili nešto i odmah može i preporuku iste, hvala
Buduci_programer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 15:21   #8014
hmmmm.... nadam se da to kupuješ uz odobrenje tj. zahtjev žene inače nećeš dobro proći
Da, dobro je uzeti nekakvo anticelulitno ulje ili kremu koja se ne upija baš odmah jer ipak je poanta da se umasirava i da aparatić lakše klizi po koži. Sad, preporuku nekog ulja nemam jer mućkam sama sebi ac ulja, a kreme dosta žene preporučuju eveline zelenu i crvenu kao dobar omjer cijene i kvalitete
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 15:26   #8015
A gdje bi to mogao nabaviti ?
Buduci_programer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 17:57   #8016
sigurno ima mueller, ali mislim da sam viđala i po dm-ovim, intersparima, kozmima itd...
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 11:57   #8017
Nastavak....
Melvita serum i ulje:


Ulje se naravno isto loše upija, baš je masnjikavo... međutim, pokazalo se iznenađujuće dobrim...
Baš gledam, koža nekako čvršće (ljepše) izgleda...

No mislim da je to (i) zbog toga što sam od prije mjesec dana gotovo potpuno izbacila slatko iz prehrane... I počela jesti puno voća i povrća... pa će prije to od toga biti...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 00:50   #8018
Crveni Eveline serum... ja sam mislila da cu se zapaliti kako to kuri Ali sto je najcudnije, koza na dodir ostaje normalne temperature.

Kupila sam je vise kao poticaj da se opet ozbiljno krenem masirati. Masaza zaista pomaze, samo treba biti dosljedan i uporan i imati vremena, a kod mene ni jedno ni drugo ni trece
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 22:19   #8019
Mislim da je vrijeme da ponovno oživimo ovu temu...



Ima li netko iskustva sa sljedećim:
http://daljepoti.hr/jean-klebert-der...proizvod-1035/
http://daljepoti.hr/jean-klebert-der...proizvod-1033/

Nije jeftino, ali spremna sam izdvojiti ako ima efekta...
(uz vježbanje i prehranu, ali na to pazim cijele godine...)
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 10:51   #8020
rađe si masaže uplati, uz vježbanje i prehranu jedino to pomaže.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.