Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2007., 12:23   #21
ja prije spavanja pijem kalcij s mlakom vodom i ujutro čašu mlake vode bez ičega ili s medom...ali na početku trudnoće ništa nije pomagalo - ni šljive..ni kruške..ni čajevi za trudnice...ni jabučni ocat..tek malo klupica pod nogama..
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 14:06   #22
meni ništa nije pomagalo ni odvratni prag ni donat mg...samo mi je bilo muka.... dok nisam otkrila šumeći magnezij, kivije,a sad kad nema kivija onda naranče uz mg...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 14:14   #23
ja isto nisam na ništa reagirala dok nisam otkrila: 3 suhe smokve natašte, može se i zaliti toplom vodom. mene su spasile, a i fine su za razliku od većine drugih splačina
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 16:09   #24
ili prirodni sok od naranči - pred spavanje...uuuh..to je bilo otkriće..mm poderao pete tražeći kvalitetne naranče, jer ko za vraga ove godine - ili su bile neke suhonjave ili loše
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 21:19   #25
a ja sva sreća skoro svaki put nailazim sočne...moraju biti sa tankom korom....
uh što sam ih se napapala u trudnoći
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 12:39   #26
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
meni ništa nije pomagalo ni odvratni prag ni donat mg...samo mi je bilo muka.... dok nisam otkrila šumeći magnezij, kivije,a sad kad nema kivija onda naranče uz mg...
Definitivno potpisujem...Ja sam se sa time mučila do prošlog mjeseca, probala apsolutno sve što se probati da...Dobitna kombinacija je Mg 300, kivi i naranče....Ponekada biokativ ili Activia...
__________________
Zaljubljena u svoju mrvicu...
Škiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 10:24   #27
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
meni ništa nije pomagalo ni odvratni prag ni donat mg...samo mi je bilo muka.... dok nisam otkrila šumeći magnezij, kivije,a sad kad nema kivija onda naranče uz mg...
isto kao i ja..... uglavnom dobitna kombinacija
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 17:44   #28
Da dignem temu. Meni pomaže donat mg. Jučer sam pojela komad mađarice i nakon toga popila donat. Koje olakšanje!!! Ne znam jel to od kombinacije ili ...
Gdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 17:50   #29
ja uopce nemam problema sa zatvorom...kazu da i nije obavezno dobit zatvor))
inace preporucuju; suhe sljive i marelice, donat MG te puno tekucine.
uz puno tekucine zatvor NEMA SANSI )
amarena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:20   #30
svaka je trudnoća različita..mm govori da ja živim ko lopoč - od vode - i znala sam piti i piti i piti vode, sokova, čajeva, magnezija,....pa ni trc..sve to nešto ima veze s hormonima - pa i ovo s prenošenjem bebe - danas nađoh na netu je - u biti - nekakv hormonalni disbalans
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 11:47   #31
Ja cijelu trudnoću jedem lanene sjemenke, i dogurah do kraja trudnoće bez problema sa zatvorom. Dodajem ih u jogurt ili musle za doručak - i to je to. 20 dag mljevenih u DM-u košta 6 kn.
babe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 11:49   #32
nadam se da me neće uhvatiti ti problemi...no ja uredno pijem jabučni ocat.... prije iz potrebe a sada iz navike
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 13:00   #33
Ja ko grlica, uopće nemam problema (za sad) . Čak mi je i u trudnoći ubrzan metabolizam.
A možda je to i od željeza kojeg pijem (poslje je onak gadan masni i zeleni )
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 19:23   #34
mene su suplementi željeza u trudnoći - zatvarali bolje neg sef
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 23:42   #35
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
mene su suplementi željeza u trudnoći - zatvarali bolje neg sef
Ja sam poseban slučaj Mene poteraju čokolada i mlijeko
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 11:40   #36
Jesam li se ja to hvalila prije par dana da kakim OK???!!!

Mislim da je ovo dovoljno....MAMAAAAAA!!!! OPET NIŠTA!!!!!
E sad idem u potjeru za novim otčepljivačima!!!!
__________________
Zaljubljena u svoju mrvicu...
Škiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:25   #37
Da ne otvaram novu temu kad smo vec na tom otvoru ...Mene ne muci toliko zatvor, koliko nadutost. Ooooo, preklinjem vas, dajte neki dobar savjet tu! Prohodnost nije najbolja, priznajem, ali plinovi su ti koji ce me ubiti . Zbog njih trpim takve grceve, da to vise ne mogu podnijeti. Kako ste rjesavale tu problematiku?
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:34   #38
Quote:
Cuska Frntifljuska kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu kad smo vec na tom otvoru ...Mene ne muci toliko zatvor, koliko nadutost. Ooooo, preklinjem vas, dajte neki dobar savjet tu! Prohodnost nije najbolja, priznajem, ali plinovi su ti koji ce me ubiti . Zbog njih trpim takve grceve, da to vise ne mogu podnijeti. Kako ste rjesavale tu problematiku?
Meni je to jedno povezano sa drugim, tako da te apsolutno razumijem!!!! ponekad imam osjećaj da će mi se trbuh razletiti!!! Ali, pokušavam sa MG 350, pa onda Rooibos čaj (on mi uvijek pomogne da mi smiri trbuh)...i pokušavam i pokušavam čeeesstooooo , pa ponekad i uspijem!!!
__________________
Zaljubljena u svoju mrvicu...
Škiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:44   #39
Ne mogu reći da imam problema sa stolicom u trudnoći, jer me i prije mučila
Uglavnom, zna proći i 10-ak dana do dana pražnjenja, e onda je festival... Zato sam i dobila hemiće
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:46   #40
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Ne mogu reći da imam problema sa stolicom u trudnoći, jer me i prije mučila
Uglavnom, zna proći i 10-ak dana do dana pražnjenja, e onda je festival... Zato sam i dobila hemiće
Bemu hemiće...to boli ko sam vrag!!!
__________________
Zaljubljena u svoju mrvicu...
Škiljo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.