Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2010., 11:11   #1
Zašto braniteljske udruge nisu reagirale na pokušaj stvaranja Srpske autonomije?

Iako poštujem Hrvatske branitelje,ovo mi ne ide u glavu...

2010. za nekoliko minuta smo vidjeli da prvo uz HDZ-ov blagoslov se pokuša stvoriti autonomija u 7 većinski Srpskih općina Istočne Slavonije, i tek nakon protivljena jedne zastupnice ljevice, to je spriječeno...

OK,nikom to nije moglo pasti na pamet...

Ali zašto poslije toga nije bilo drvlja i kamenja na HDZ,zašto se HVIDRA ili neke druge organizacje nisu tražile da se HDZ očituje i objasni ovo?

Molim pošten odgovor-ŠTO BI BILO DA JE SDP NA VLASTI I OVO POKUŠA?
Bi li bilo 100.000 ljudi na Rivi ili 200.000?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 11:35   #2
Mislim da je to zato jer ni prije, a ni poslije odbijanja nikakva normalna informacija nije doprla do ljudi. Evo, ono što ja čitam o tome čitam samo na ovom forumu i nekim portalima. Glavne novine i televizija ništa posebno o tome nisu rekli.
__________________
....a sad je na redu general Praljak i ostali....
Weteran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 11:39   #3
Čak i Lovrićka to spominje u kolumni...

Dobro čak sam i ja prestao čitati Yutarnji jer mi se gade,ali i u Večernjem se pisalo o tome...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 11:56   #4
HDZ također smanjuje branitesljske mirovine da bi obnavlajo Srpske kuće,vrlo često i bivšim borcima-četnicima
El Cid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 11:59   #5
Quote:
Weteran kaže: Pogledaj post
Mislim da je to zato jer ni prije, a ni poslije odbijanja nikakva normalna informacija nije doprla do ljudi. Evo, ono što ja čitam o tome čitam samo na ovom forumu i nekim portalima. Glavne novine i televizija ništa posebno o tome nisu rekli.
Isto mislim a tko je uopće znao, dok nisu došli s tim u sabor
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 12:01   #6
Bolje da ne kazem sta mislim.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 15:42   #7
Ali koja ironija...Vesna Pusić, izdajica naroda prema forumašima je spriječila velike Rvatine HDZ-ovce da daju SAO Krajinu Srbima. Bolje nego engleske komedije.


Može li mi netko reći kak je takva stvar mogla pasti na pamet HDZ-u? Jesu li toliko tupasti ti ljudi ili su jednostavno izdajice Hrvatske?
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 15:50   #8
Quote:
jasamsportbilly kaže: Pogledaj post
kakva izdajica?
Svakakve je epitete dobijala na forumu.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 19:33   #9
Objašnjenje je vrlo jednostavno, ljudima mediji svakodnevno serviraju toliku gomilu nevažnih informacija i gluposti da ljudi uopće više ne obraćaju pozornost na ovakve bitne stvari koje nam nastoje progurati.
Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 19:36   #10
Zašto?Đakić...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 20:08   #11
zato što ima preko 180 braniteljskih udruga i uglavnom svaka vodi svoju politiku
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 21:48   #12
zašto bi uopće tribale reagirati? demokrcija je, kako ljudi odaberu tako će in i biti.. branitelji su već jedan put rješili taj problem pa kako in se danas vraća?
Duh_ratnika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 22:11   #13
HDZ-u pašu rascjepkane braniteljske udruge jer će uvijek postojati one koje će biti na njihovoj strani. Tako oni uvijek mogu reći da su branitelji na njihovoj strani... Jadno...

Inače ovakav HDZ paše jedino lažnim braniteljima, a one prave se ionako ništa ne pita...

Isto tako bi rekao da svi branitelji podržavaju Josipovića kad bi se ravnao prema medijima, a realnost je potpuno suprotna. Nisam još čuo niti od jednog pravog branitelja da podržava Josipovića... (bitno da on ima Freda u svojim redovima)
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 22:33   #14
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Iako poštujem Hrvatske branitelje,ovo mi ne ide u glavu...

HVIDRA ili neke druge organizacje nisu tražile da se HDZ očituje i objasni ovo?
Branitelje više ne zanima Hrvatska. Samo privilegije koje dobivaju od HDZ-a.

Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post


Može li mi netko reći kak je takva stvar mogla pasti na pamet HDZ-u? Jesu li toliko tupasti ti ljudi ili su jednostavno izdajice Hrvatske?
Ne, njih zanimaju jedino njihove guzice u foteljama, u tu svrhu prodat će i Hrvatsku Srbima, ako treba, samo da mogu nastaviti pljačku !
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 22:56   #15
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
zato što ima preko 180 braniteljskih udruga i uglavnom svaka vodi svoju politiku
Udruga iz domovinskog rata ima 922, tko će to sve pohvatati.
Falkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 23:28   #16
Dobro, nije nitko vidio. Kaj velite sad kad ste vidjeli na taj planirani potez HDZ-a?
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 23:31   #17
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post

Isto tako bi rekao da svi branitelji podržavaju Josipovića kad bi se ravnao prema medijima, a realnost je potpuno suprotna. Nisam još čuo niti od jednog pravog branitelja da podržava Josipovića... (bitno da on ima Freda u svojim redovima)
http://dalje.com/hr-hrvatska/ademi-b...ipovica/288155

Imaju li oni cast da ih ti proglasis pravim braniteljima?
markosplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 23:32   #18
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Dobro, nije nitko vidio. Kaj velite sad kad ste vidjeli na taj planirani potez HDZ-a?
Pa oni ce to sve lijepo krscanski oprostit i opet glasat za hdz.
markosplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 23:57   #19
Quote:
markosplit kaže: Pogledaj post
Pa oni ce to sve lijepo krscanski oprostit i opet glasat za hdz.
I ja mislim. Koma
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 00:30   #20
O Bože koliko gluposti na samo jednoj stranici i opet naravno proziva se i doziva branitelje.O kakvoj autonomiji se govori ovdje?Onoj koja ako ćemo je tako zvati već postoji?Koja postoji već jedno cijelo desetljeće i više ustvari?Gdje je vaša zabrinutost cijelo ovo vrijeme bila?HDZ je po običaju htio usrećit svoje lopovske i terorističke partnere pa im stanje na terenu uvesti u Ustav a time bi njihova centralizirana vlast među srpskom manjinom ostala netaknuta.Prije nego Vesnu Pusić uzdignemo kao Spasiteljicu Hrvatske pokušajmo shvatit da se ona pobrinula da četnik iz Knina ne bude zakinut zbog četnika iz Vukovara,ništa više,ništa manje.Mislite da će srbi nešto izgubiti,nešto što trenutno imaju a ubuduće neće imati?Budimo ozbiljni.Vesna je zafrknula pupovca i onog njegovog lekara stanimirovića ali mi i dalje dajemo milijune raznim četničkim uporištima, samo odsad taj novac neće ići kroz ZVO i biti dijeljen među odabranom manjinom četnika nego će sad zahvaljujući demokratičnosti Vesne Pusić i četnik u selu kraj Knina dobiti svoj dio kolača.Nemojte me krivo shvatit dobro je što više neće biti ZVO ali u konačnici ništa se ne mijenja,ionako je sve to samo pitanje novca,zato su se pupovac i braća toliko naljutili na vesnicu.Novac stvara neočekivana nova savezništva i unosi razdor među dugogodišnjim istomišljenicima.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.