Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2015., 12:16   #81
kikiriki slani prženi...nebitna marka, jedino je bitno da ima bar pol kile u paketu
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 13:28   #82
Sad se sjetih, i ja sam pržila mesni narezak (najčešće Pikov) na tavi za doručak puno puta uuuuuu kako je to fino ona maščoba kad krene curit, i onda si to stavim u žemlju i jedem topli sendvič. Naravno ako ima majoneze isto će se pridružit fešti
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 13:38   #83
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
bijeli kruh sa prst debelo namazanom gavrilović paštetom iz konzerve i onda na to još i majoneze nafilam
od svega pročitanog ovo mi je vrh!


Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Cokoladna krafna punjena slagom iz Bobisa. Dakle, krafna kompletno uronjena u cokoladu, a unutra krcato slaga. To mi je u Splitu obavezan trash izlet.
evo još jedne
najbolje krafne ikad
ja ih i naručujem kad netko ide dole
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 16:26   #84
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Ovo je moj muž radio u studentskim danima. Jednom smo tako tamaneći lom Bananke nišli na jedan s rozim punjenjem!

I da - kupovina lom proizvoda u Krašu je totalno za ovu temu.
prvi put sam za to čula nedavno od kolegice s posla
kaže ona:"nikad ne znaš što ćeš dobiti pa je uzbidljivo"
tako sam pakiranje pralina (svaka zamotana u srebrni papir) stavila na sebe (ležeći položaj, naravno) i krenula pomalo rješavati ... - totalno razočaranje kad sam na kraju skužila da su sve bile iste
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 16:39   #85
Ali kaj je najbolje, meni su ti lom proizvodi super. Da, nikad ne znaš kaj ćeš dobiti, ali u tom pakiranju, ne u svakoj pralini iz pakiranja.

Imamo: lom bananko, neke srebrne praline s krokantom koje su divne i friške, nisu bijele za razliku od svake kupljene nove skupe bombonijere Griotta, proba bomboni od svega i svačega, ima i proba mini bananko, Čoksa praline... najbolji su mi štapići od 1,5kg. Zašto su lom, ne znam.

BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 18:08   #86
Tako dugo nisam bila u Kraševom diskontu da sam skroz zaboravila na njega i sada moram ići po par kila loma. Na svu sreću ne volim mesni doručak u niti jednom obliku.
Marra is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 18:12   #87
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
tako sam pakiranje pralina (svaka zamotana u srebrni papir) stavila na sebe (ležeći položaj, naravno) i krenula pomalo rješavati ... - totalno razočaranje kad sam na kraju skužila da su sve bile iste
Hahaha
Točno vidim scenu
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 18:43   #88
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Imamo: lom bananko, neke srebrne praline s krokantom koje su divne i friške, nisu bijele za razliku od svake kupljene nove skupe bombonijere Griotta, proba bomboni od svega i svačega, ima i proba mini bananko, Čoksa praline... najbolji su mi štapići od 1,5kg. Zašto su lom, ne znam.

Ja bi lom bajaderu.
To bi mi bilo valjda uvijek i zauvijek tu negdje pri ruci.
Ovo sve drugo mi je njami ali ne prakticiram precesto i jako se ponosim.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 18:46   #89
Step away, amateri... pizza iz pekare.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 19:46   #90
Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
Pelle, ne znam zašto baš do Baštijanove moraš ići po kruh? meni su svi proizvodi tih pekara isti. bilo u Zadru, bilo u Dubrovniku, bilo tu kod tebe blizu

uđeš u jednu pekaru, kao da si ušao u sve . sve isto: interijer, ponuda, miris...


A gle Pepica, ne idem na drugi kraj grada po taj kruh ali blizu te pekarnice mi živi frend kod kojega sam često i to je ta nesreća. Da se barem frend odseli.

Skoro svim ostalima mogu odoljeti ali ovome iz Croatia-Baštijanova ne. Evo, hrabro i bez ikakvog problema prođem pored Dubravice, Dinare, Viduke i ostalih ali pored ovih u Baštijanovoj ne mogu. Vidiš, tu u kvartu mi ne padne na pamet ni zaviriti u pekarnice, a znaš da sam napadnut sa svih strana (evo sad i Mlinara ) ali bijela spužva sa Trešnjevke...ahhhhhhhhhhh
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 20:05   #91
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post


A gle Pepica, ne idem na drugi kraj grada po taj kruh ali blizu te pekarnice mi živi frend kod kojega sam često i to je ta nesreća. Da se barem frend odseli.

Skoro svim ostalima mogu odoljeti ali ovome iz Croatia-Baštijanova ne. Evo, hrabro i bez ikakvog problema prođem pored Dubravice, Dinare, Viduke i ostalih ali pored ovih u Baštijanovoj ne mogu. Vidiš, tu u kvartu mi ne padne na pamet ni zaviriti u pekarnice, a znaš da sam napadnut sa svih strana (evo sad i Mlinara ) ali bijela spužva sa Trešnjevke...ahhhhhhhhhhh
pekarnica Kruge

identična spužva,vjeruj mi na riječ
Pepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 20:06   #92
Evo šta je napravila. Radi autorice teme ja sad moram u lidl.





yebo trigliceride
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:22   #93
Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
pekarnica Kruge

identična spužva,vjeruj mi na riječ
ĐIZUS !!!

Ne mogu vjerovati kako ste zločeste. Prije 15 minuta mi je Đipsa na mail javila gdje imam bližu Croatiu.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:32   #94
Buahahaha. Be afraid, be very afraid.

Pepice
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:35   #95
Ovo nisam znao za lom proizvode u Krašu. Istina, dugo nisam ni bio u nekom od Kraš diskonta.
Kaj to je izloženo u ponudi zajedno s ostalim proizvodima ili to teta drži ispod pulta pa samo znalci pitaju za to?
I koliko su cijene loma povoljnije od normalnih proizvoda?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:38   #96
kad smo kod pekara, od slatkih varijanti najčešće uzmem ono zadnje smeće zvano lisnato sa višnjom (višnjama nazivaju onu želatinastu crvenu smjesu)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:39   #97
Mi idemo u onaj na Ravnicama i lom proizvodi su ti lijevo od vitrine di imaš one skupoće na grame. Nije to niš skriveno. Hrpa ne toga. Mi ti ne gledamo baš na cijenu, jeftinije svakako jest, ali ne za džabe. Da ti imam račun tu negdje slikala bih ti, ali nemam i ne znam gdje je. Mislim da ti se svakako isplati otići i pogledati.

Diskont na Autobusnom ima lomova, ali puno manji izbor.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 21:45   #98
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ovo nisam znao za lom proizvode u Krašu. Istina, dugo nisam ni bio u nekom od Kraš diskonta.
Kaj to je izloženo u ponudi zajedno s ostalim proizvodima ili to teta drži ispod pulta pa samo znalci pitaju za to?
I koliko su cijene loma povoljnije od normalnih proizvoda?
pola kile onih mojih pralina je oko 20kn
na trgu (ali prije više mjeseci)
na donjim policama obično bude - sam uzmeš (samoposluživanje je)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 22:09   #99
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
ĐIZUS !!!

Ne mogu vjerovati kako ste zločeste. Prije 15 minuta mi je Đipsa na mail javila gdje imam bližu Croatiu.
ne znam kakve su ostale croatije, ali ona u trakošćanskoj nije do gležnja onoj u baštijanovoj
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 22:17   #100
kako kakve? pa iste. sve su iste

sad sam se sjetila da su slastičarnice u socijalizmu (tad nije bilo pekarnica) sve imale oogromne slike Tita
otkad je Hrvatske, velik dio pekarnica (one su sad popularnije od slastičarnica) ima ime Croatia
Pepica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.