Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2003., 21:24   #41
a ja san danas vidila izlog na kantunu draskoviceve i vlaske na kojem pise firmirana roba po tvornickim cijenama.

bas me zanima sto ce to biti jer se unutra jos radi.

tocno je prekoputa mode in-a, nekako mislim da im rade konkurenciju, ista roba, ali 1000kn jeftinija.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2003., 21:36   #42
Quote:
debelakrava kaže:
danas bijah u playlife i benneton outletu...meni je stvarno to idiotarija...neka najobicnija benneton pamucna majca kosta 300kn...ne mogu vjerovat kako oni misle da smo glupi. i jos pitam zenu...jel to snizena cijena ona kaze da je...
ne znam kak im pada na pamet nazivati ducan outletom.ja tamo vise ne idem.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2003., 21:38   #43
Bio je jedan ducan u kojem se je moglo nabavljat Killer Loop i Playlife stavri cak po 5 eura mislim da im je tamo bilo skladiste ali ne znam dal to jos radi
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2003., 12:55   #44
Quote:
debelakrava kaže:
danas bijah u playlife i benneton outletu...meni je stvarno to idiotarija...neka najobicnija benneton pamucna majca kosta 300kn...ne mogu vjerovat kako oni misle da smo glupi. i jos pitam zenu...jel to snizena cijena ona kaze da je...

...ja bila tamo jos kad je netko napisao da postoji, a i htjela sam se nagraditi necim jeftinim nakon izdrzane boli kod zubara..udem i ne vjerujem...i sve idem prema kraju nadajuci se, ali jok...bilo je samo denja teta....
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2003., 13:42   #45
mozete li malo preciznije dati adrese outleta?
gdje u dubravi, to je sirok pojam...
U dukljaninovoj ulici je replay outlet ?

hvala
__________________
less is more...
Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2003., 20:28   #46
Quote:
maristella69 kaže:
Čitam negdje da vani vlada prava kultura korištenja rasprodaja, recimo Francuskinje uzimaju slobodan dan za to. Istinabog, stresno je to...ali se valjda isplati!!

Biste li vi?
sto se toga tice, Francuzi imaju toliko slobodnih dana godisnje da je normalno da ih moraju rasipati
mnoge cijene budu prilicno snizene, ali meni to nije od koristi jer mi je muka od kupovine i u ducanima s malom guzvom, a za vrijeme snizenja to postane stvarno zivotinjski stil... ubije mi volju.
ali neke druge su jace volje
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2003., 20:56   #47
Quote:
Vanilla kaže:
mozete li malo preciznije dati adrese outleta?
gdje u dubravi, to je sirok pojam...
U dukljaninovoj ulici je replay outlet ?

hvala
u dukljaninovoj je benetton i playlife ali nije uopce jeftin.replay je u gotovcevoj.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 23:10   #48
Re: outlet report

Quote:
vitaka kaže:
u subotu sam imala "outlet day". diesel je ok, ali dominantna ima je muska obleka. magma podsjeca na caritas i nije bas nesto. nego, jeste znali za yellow cab/cat shoes outlet kod beauty centra bozica u dubravi. odlican je ako naletite na vas broj...medjutim imaju ili bas velike ili bas male modele pa...
kupila ja levisove tenisice, skroz bijele, ok izgledaju - 150kn!

...ja danas bila u tom Outletu s cipkama....fakat su jeftine...ali zanimale su me Levisove, a od tih ni L.....sve u svemu cipela ima i po 100 kn....to ja zovem Outletom...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 14:48   #49
e a kakvih modela cipela ima????
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 00:11   #50
...yellow cab i cat...stvarno sam se iznenadila da su tak jeftine...ima i djecijih po sto kn...otidi pa vidi...steta kaj to vise ni moj stil, ali prije par godina bi dusu dala za taj ducan
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 10:29   #51
Leona, majstore , jel' znaš di bih ja u našem gradu našla vrlo sexy crne visoke salonke po vrlo povoljnoj cijeni?! Gdje su ti outlet dućani za cipe u gradu, ja na žalost nemam vremena proučavati i skitati gradom, joj zavidim vam....

Sorry, za ulet, nisam si ništ' kupila zadnjih dana, ali bum! Neki ruž, sjajilo...u Dm-u - of course!!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 12:17   #52
...outlet za takve fine cipe ne znam, ali cim ga otkrijem javim....ako je uvjet da su jeftine..hm...ne garantiram, ali otidi pogledati u sve po 200 kn duckas u Savskoj, blizu okretista cetvorke...znaju imati puno cipki koje se prodaju po Importanneu...isti takav ducan ima i u Maksimirskoj, tramvajska stanica poslije stadiona...naravno uvijek ostaje i Importanne, ali definitivno su preskupi...evo Leona danas ide u grad pa ce baciti oko i javiti ti jel nasla stogod...

...inace ja sam sebi sama od bez salonki napravila crne...pospricala sam ih spreyem...a znam i jednog sticeka koji jeftino farba cipke...pa ako netko izrazi zelju....
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:51   #53
Hvala ti, hvala...ja imam prekrasne bijele satenske salonke koje mi je radil Zvonimir (Ilica) za vjenčanje i da me nije frka - rado bih ih pošpricala!! Jel' se to može nekako profi srediti, da ja ne brljam i zabrljam!!????
Dobra ideja, samo malo riskantno, što da napravim?!

Inače, lukni malo po gradu za mene, pls!!! Kad kažem povoljno, može i nešto malo (ali zaista malo) skuplje ali da daju na otplatu. Pa ne bih baš neko sranje kupovala.



__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:56   #54
maristella svaka bolja zanatska ( obucarska ) radnja moze ofarbati cipele, najbolje uspjeva sa brusenom ili glat kozom ali vidjela sam uspjesno bojenje i drugih materijala.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 14:53   #55
Quote:
maristella69 kaže:
Leona, majstore , jel' znaš di bih ja u našem gradu našla vrlo sexy crne visoke salonke po vrlo povoljnoj cijeni?! Gdje su ti outlet dućani za cipe u gradu, ja na žalost nemam vremena proučavati i skitati gradom, joj zavidim vam....

imaš u karli, vlaška 65 izbor, ali baš KLASIČNE crne salonke, špic, visoka peta, snižene duplo (sa više od 1000 kn) meni sestra gledala, nema broja za nju...
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 15:00   #56
Cure, vi ste prosvjetljenje! Pusa!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 22:05   #57
...ja sam prosla po Importanneu...ima svakakvih cipela...prozuji jedan dan pa ces sama najbolje vidjeti..ali ako ti ne trebaju za Novogodisnji docek, pricekaj do prvog mjeseca kad ce snizenja.... ...sorry cijene nis gledala, jer bijah sa frendicom koja ne hoda nego juri....
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 23:31   #58
Znam jednog koji farba cipke u Berislavićevoj, za 50 kn prije 2 god, evo još su na životu i boja se nije ni malo skinula, samo mi je rekao da mažem kremom, ma super
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 22:43   #59
Bok svima, evo ja sam nova ( tj, konačno da nekaj i ja postam).Bila sam jučer u replay i diesel outletu i yellow cab-u u Dubravi.U replay-u imaju 1-dne ženske hlače ali mi je teta rekla da će drugi tjedan dobiti robu...A u dieselu ima nekih hlača, ovisi o ukusu...ja si nisam ništa našla jer nije bilo broja-ili 25 ili 32 , pa ništa za mene...Uglavnom ima i nekih košulja i majica po sniženim cijenama pa i nije tako loše. Kaj se cipela tiče ima nekih jeftinijih tenisica koje su u Importaneu bile 500-nešto kn, a tamo su 300.Eto.
E, da ,ja sam si našla hlače na kraju u dieselu , ovom normalnom, ali su malo preskupe...1 000 kn .Kaj vi mislite, jel bi izdvojile za njihove hlače toliko? Imam neke njihove ali su bile skoro upola jeftinije...
Filipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 22:57   #60
Quote:
Filipa kaže:
.Eto.
E, da ,ja sam si našla hlače na kraju u dieselu , ovom normalnom, ali su malo preskupe...1 000 kn .Kaj vi mislite, jel bi izdvojile za njihove hlače toliko? Imam neke njihove ali su bile skoro upola jeftinije...
....pa sad, ako mislis da si ih mozes priustiti zasto ne...ja imam jedne Dieselice vec sest godina i jos uvijek ih jako volim nositi...kaj je, je...hlace su im kvalitetne....

...znaci nema bas svih brojeva trapki?



...i da, dobro dosla na forum...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.