Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2008., 15:44   #21
a mene bas zanima kako izgleda kauc od eko koze za 1400 kn

a sto se tice tapeciranja - raspitaj se prvo pa ces vidjet sta ti se vise isplati.. ja sam nedavno ptvorila topic o tapeciranju: https://www.forum.hr/showthread.php?t=302671
pa pogledaj mozda ti pomogne
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:17   #22
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
..ja znam u rijeci...
mene zanima u Rijeci
Možeš mi reći tko tapecira ?
Može i na PM ako se ne smije reklamirati javno
pušimalboro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 08:04   #23
Altdeutsch fotelje - restauriranje

Imam dvije altdeutsch foteljice (kad stignem poslikam) koje bih trebala restaurirati u dogledno vrijeme. Zna li netko gdje (Zagreb)?
Na netu sam našla Aktiv i Vajda, nisam ih još pitala za cijenu, i nemam uopće predodžbu koliko bi to koštalo.
Nisu neka velika umjetnička vrijednost (to je jednostavno namještaj kakav se tada prodavao, moj pradjed je išao u Beč po njih), ali zgodničke su.
Ako imate kakve konkretne informacije - recite.
Drvo je u dobrom stanju, ali tapecirung je koma (već su jednom sređivane) i ne smiju teže sobe sjesti na njih
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 09:41   #24
Sjeća li se tko emisija Lov na antikvitete? E, pa tamo su u jednoj zagrebačkoj radionici restaurirali ( tapecirali) jednu stolicu za.... kako li se pobogu zove ona naša simpa i punašna operna pjevačica?
U svakom slučaju dobro odrađen posao. Ako se netko sjeća imena majstora (koji voli operu) iz navedene emisije, možda si riješila problem.
I svakako fotkaj, prije i poslije operacije!
mali008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 09:42   #25
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Imam dvije altdeutsch foteljice (kad stignem poslikam) koje bih trebala restaurirati u dogledno vrijeme. Zna li netko gdje (Zagreb)?
Na netu sam našla Aktiv i Vajda, nisam ih još pitala za cijenu, i nemam uopće predodžbu koliko bi to koštalo.
Nisu neka velika umjetnička vrijednost (to je jednostavno namještaj kakav se tada prodavao, moj pradjed je išao u Beč po njih), ali zgodničke su.
Ako imate kakve konkretne informacije - recite.
Drvo je u dobrom stanju, ali tapecirung je koma (već su jednom sređivane) i ne smiju teže sobe sjesti na njih
pa imaš privatnih tapetara ... progooglaj malo ... ali istini za volju, tapetari nikad nisu bili jeftini, pa vjerojatno dosta ljudi to sami rade. Nisam probala, ali moja majka je .... ona je sama pretapecirala francuski krevet! Znači ... provjeri melo kod frendova ... možda bi se netko uhvatio tog posla.

I btw. Aktiv je dobro rješenje

ali bolje od toga je topic Tapeciranje namještaja
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:19   #26
Quote:
mali008 kaže: Pogledaj post
.... kako li se pobogu zove ona naša simpa i punašna operna pjevačica?
Vjerojatno misliš na Ivanku Boljkovac.
Ma nekako ne bih to dala nekom tko se bavi tapeciranjem namještaja. Ipak tu ima i fragilnog drveta i tak....
Doduše, sad ionako nemamo para s obzirom na kupovinu stana.
Svakako ću ih pofotkati kad ih stavim na neko zgodno mjesto u stanu (onda će konačno slikice stana ići u javnost). Trebali bi se preseliti za kojih 2 tjedna.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:26   #27
Dubac, imaš u tvom novom kvartu (točnije u Margalićima) tapetarsko stolarski obrt upravo za takve stvari. Vidi www.margalic.hr za kontakt podatke
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 10:55   #28
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Dubac, imaš u tvom novom kvartu (točnije u Margalićima) tapetarsko stolarski obrt upravo za takve stvari. Vidi www.margalic.hr za kontakt podatke
Poslala sam im mail, al mi nisu odgovorili. Malo su teški ti stolari za mejlanje. Morat ću ih nazvati, a ja inače zazirem od telefona , no mislim da ću morati pobijediti svoju fobiju.
Sreća da sad nemam novaca za uređenje pa tek skupljam informacije
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 23:24   #29
Quote:
perodjetlic72 kaže: Pogledaj post
Poštovanje,
Zovem se Marko. Školovani sam restaurator (o tome možemo na mailu)
reklama
Lijep pozdrav
Zahvaljujem.

Zadnje uređivanje fonemf : 25.06.2009. at 23:16. Reason: brisanje reklame
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 10:42   #30
Pozdrav ppl

Ovako - jednu sam stolicu koja ima "krema" sjedalicu zalio crnim vinom i naravski to se vise ne moze oprati. Obzirom da je garnitura nova i sto je najvaznije, nije moja, moram sad to nekako popraviti. Pa sam se sjetio ovog tapiciranja, ali me zanima da li postoje tapiceri koji mogu nabaviti identicnu ili vrlo slicnu tkaninu, ili ja moram istu sam nabaviti, pa tek onda dat na tapiciranje? Ako bi sam nabavljao tkaninu, gdje je najveci izbor, jer mi se cini da ona koja mi treba i nije bas uobicajna? Ili sto je najbolje, jel postoji neko sredstvo koje bi fleku ocistilo? Probao sam s nekim sredstvom iz dm-a "tuba" (za tepihe inace), al nije uspjelo..

Bilo kakav savjet molim plizzz
kwame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 13:19   #31
U Ilici 75/1 Dekori MV imaju odličan izbor materijala za tapeciranje, ako tamo nema ne znam gdje da tražiš. Danas sam bila tamo i oduševila se

Ovako - jednu sam stolicu koja ima "krema" sjedalicu zalio crnim vinom i naravski to se vise ne moze oprati. Obzirom da je garnitura nova i sto je najvaznije, nije moja, moram sad to nekako popraviti. Pa sam se sjetio ovog tapiciranja, ali me zanima da li postoje tapiceri koji mogu nabaviti identicnu ili vrlo slicnu tkaninu, ili ja moram istu sam nabaviti, pa tek onda dat na tapiciranje? Ako bi sam nabavljao tkaninu, gdje je najveci izbor, jer mi se cini da ona koja mi treba i nije bas uobicajna? Ili sto je najbolje, jel postoji neko sredstvo koje bi fleku ocistilo? Probao sam s nekim sredstvom iz dm-a "tuba" (za tepihe inace), al nije uspjelo..

Bilo kakav savjet molim plizzz[/QUOTE]
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 15:04   #32
Quote:
svastamorac kaže: Pogledaj post
U Ilici 75/1 Dekori MV imaju odličan izbor materijala za tapeciranje, ako tamo nema ne znam gdje da tražiš. Danas sam bila tamo i oduševila se
cula sam da su skupi frendica mi je tamo radila neko vrijeme... ali imaju veliki izbor. ali posto tebi treba samo za jednu stolicu svakako pogledaj kod njih
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 13:46   #33
Quote:
kwame kaže: Pogledaj post
Pozdrav ppl

Ovako - jednu sam stolicu koja ima "krema" sjedalicu zalio crnim vinom i naravski to se vise ne moze oprati. Obzirom da je garnitura nova i sto je najvaznije, nije moja, moram sad to nekako popraviti. Pa sam se sjetio ovog tapiciranja, ali me zanima da li postoje tapiceri koji mogu nabaviti identicnu ili vrlo slicnu tkaninu, ili ja moram istu sam nabaviti, pa tek onda dat na tapiciranje? Ako bi sam nabavljao tkaninu, gdje je najveci izbor, jer mi se cini da ona koja mi treba i nije bas uobicajna? Ili sto je najbolje, jel postoji neko sredstvo koje bi fleku ocistilo? Probao sam s nekim sredstvom iz dm-a "tuba" (za tepihe inace), al nije uspjelo..

Bilo kakav savjet molim plizzz
a da saznaš koji je proizvođač garniture, pa njega kontaktiraš??
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 13:19   #34
Tapetar u Zagrebu - preporuka

Imam trosjed i dvje fotelje od umjetne kože koji su se nakon 12 godina i troje dječice skroz izlizali, i trebalo bi ih dati pretapecirat. Zna li netko nekakvog tapetara za preporučit, pogotovo tapetara koji namještaj odvozi i tapecira ga negdje drugdje? I, ako imate neke ideje vezane uz cijene.. ja nemam nikakve predodžbe o tome, pa ne znam jel jeftinije pretapecirat, ili kupit novo.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 20:54   #35
Meni su radili www.margalic.hr i odvezu naprave i dovezu, u kratkom roku.
Materijal se može izabrati ili sam ga kupiti, profesionalno.
Ribice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 09:02   #36
Ribice, puno fala. Budem ih nazvala.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 09:32   #37
vrlo dobar. brz. ca 3 tjedna. cijene normalne
http://www.tapetar-ferrari.hr/tapeciranje.htm
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 13:17   #38
presvlačenje namještaja

Bok,
Kopao sam po netu no nisam naišao na trgovinu sa šrikim spektrom materijala za tapeciranje namještaja.
Da li znate gdje bi se u zagrebu mogao naći veći izbor materijala za presvlačenje namještaja?
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 14:45   #39
bok!
dali možda netko zna gdje bih mogla nabaviti spužve za trosjed a da nije preskupo
gledao je muž u nekom dućanu u martićevoj pa nam je računica ispala cca 1000 kn za spužvu od 15cm
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 19:20   #40
http://www.pan-prom.hr/spuzva.html
jeronimo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.