Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2008., 19:06   #21
Znaci chilli con soya
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 19:09   #22
tako je. (mama pravi chili con carne, onda i ja dobijem svoj con soya )
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 22:34   #23
dorucak: kukuruzni baget i sir ementaler
rucak: quinoja sa slanutkom i bundevinim sjemenkama, te salata od krastavaca i rajcica.
vecera: malo voca - nektarina i grozdje
Zora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 01:44   #24
thnx
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 13:20   #25
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
I jos veeeeelika salica caja Osam blaga saolina iz Kuce zelenog caja (7 vrsta zelenog caja, bijeli caj, ananas, jagoda, suncokretove latice)
Dala si mi ideju da ga kupim i hvala ti za to. Savrseno mirise
Zora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 14:03   #26
Nadam se da ce ti se i okus svidjeti

Pise da se radi s vodom temperature 90 stupnjeva, ja koristim manje vrucu vodu (pomijesam jednake kolicine vode koja vrije i vode sobne temperature (iz Brite), pa ispadne 60-65stupnjeva) i cesto ne drzim duze od minute da ne nastane gorak caj.

Jucer me uhvatio sezonski gastritis (dodje svako proljece i jesen), pa sam ga pokusala smiriti raznoraznim nacinima (antacidi nisu pomogli), pojela sam pola wasabi cipsa (koji je jaaaako ljut, ali meni pase, ljuto mi smiruje zeludac), jabukama s cimetom i limetinim sokom (iako su kiseli, limun i limeta mi smiruju zeludac) i jos sam popila litru Mercator soka od jagode (isti je kao Fructal, Fructal ga radi, a dosta je jeftiniji) i pojela sam snitu onog kruha sa sjemenkama s margarinom s maslinovim uljem (koje se ne osjeti) i maslinama punjenim paprikama. Nije me pekao zeludac do 5 ujutro...

Danasnji brunch - moja salata:
- Polgrunt tofu feta (uvozi Advent i ima za kupiti u Mercatoru u Vukovarskoj, nigdje drugdje ga nisam vidjela)
- manja glavica zelene salate, obicno koristim kristalku, danas sam stavila neku nazubljenu koja nije ni kristalka ni endivija
- mala konzerva slanutka (ocijedjena masa 240g)
- zelene masline punjene paprikom (recimo 70g)
- 100g integralne tjestenine (prokuhane, ali vagane prije kuhanja)
- pecena crvena rog paprika (nekih 140g) - obicno uzmem kupljenu, ali sinoc sam ju sama pekla
- Kotanyi zacinsko bilje za salatu, vlasac, sareni papar, chilli, bucino ulje

i Nativa bijeli ledeni caj s djumbirom (iz SLO, nadam se da ce ga i k nama uskoro poceti uvoziti).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 14:47   #27
doručak
sok od 3 jabuke
prepečenac raženog kruha malo premazan posnim sirom

ručak
salata od kuhane crvene leće, luk i kukuruz

planirana večera
imam u planu spremati pitu od šljiva
(ako izgubim volju, smazat ću pola litre light voćnog jogurta)
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 18:28   #28
današnji ručak -pečeni seitan, slatko zelje s paradajzom, pire, salata
Lillies is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 05:49   #29
Ja sam danas ostao bez rucka . Bio sam busy i nisam stignuo nista zvaknut do osam navecer. Imao sam rucak za veceru. Spageti u umaku od sojinih komadića s parmezanom (iako se pokušavam otkačit od parmezana).
funky veg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 12:31   #30
Vani se mogu kupiti veganski parmezani, nazalost, ne uvoze ih u Hrvatsku. U Brezicama u Mercatoru sam kupila vegansku Gaudu, ali smrdi mi po siru, zapravo po onom dijelu na placu gdje prodaju mlijecne proizvode, tako da se ne usudjujem probati veganski chedar ili vegansku mozzarellu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 12:41   #31
Jel vi svi svaki dan kuhate da se tako kvalitetno jede?

Quote:
missm kaže: Pogledaj post
imam u planu spremati pitu od šljiva
missm recept za pitu ako može
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 13:13   #32
danas za ručak planiram: skuhani mladi grah i malo prodinstan s hrpom povrća u woku , cikla pečena u pećnici i začinjena, topli domaći integralni kruh
Lillies is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 14:50   #33
Jucer sam vecerala krumpire kao pecene (kuhane u ljusci, oguljene, prepolovljene i isprzene na zlici ulja sa soja sosom) s Alnatura veganskom salatnom majonezom.

Danas sam doruckovala jabuke s cimetom, sokom narance i sokom limete.

Rucala sam integralnu rizu i tofu s bambusom, mrkvicom, lukom i shiitake gljivama.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 16:41   #34
Quote:
Lillies kaže: Pogledaj post
cikla pečena u pećnici i začinjena
daj napiši malo više o toj cikli, prosim lijepo

i jel netko zna način da se prokulica učini ukusnom?
bez soja/žitarica dodataka
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 17:06   #35
Goli kuhar ju je zgnjecio i umijesao u pire krumpir...

Ako ne volis soja sos, mozes probati s Vegetom (ja sam ju jos davno potpuno zamijenila soja sosom).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 17:21   #36
nećem krumpir
nećem vegetu
nećem soja sos

kompliciram, znam

meni su jestive (ne ukusne i prefine, nego baš samo jestive) kad se prepolove, lagano posole i bace na tavicu i peku na laganoj vatri dok se lagano ne karameliziraju izvana
samo kaj su mi već dosadne na stalno isti način
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 17:29   #37
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
daj napiši malo više o toj cikli, prosim lijepo
Nije ništa posebno, vidjela sam jednom "Kod Ane" pečenu ciklu s mrkvom i ukrala ideju i od onda više ne kuham ciklu. Dakle, cikli se odrežu listovi i stabljike, ali se ostavi malo na vrhu da sok ne curi van kad se peče, iz istog razloga se ne režu ni korjenčići, ciklu samo treba dobro oprati, zamotati u foliju i staviti u lim da se peče na nekih 180, 200°. E sad kolko dugo to stvarno ovisi jel je skroz mala cikla il veća, pa treba i više od sat vremena za veliku.Poželjno bi bilo da su cikle približno iste veličine, najbolja metoda procjenjivanja čačkalicom probati jednu jel meka. Pečenu ostaviti da se malo ohladi i još toplu uz pomoć noža oguliti. Narezati na ploške il kak već kome odgovara (ja više volim na četvrtine il osmine) i začiniti. U mom slučaju to je vrlo jednostavno: maslinovo ulje, limun, malo ružmarina za miris i malo soli ko danas ili ulje, jabučni ocat, malo senfa i soli, sve umutiti i promiješati s ciklom.

S ovak pečenom ciklom radim i ciklu za zimu u staklenkama. Ispečem, narežem i dalje procedura ko i sa kuhanom.

Fino je i skroz mladu malu ciklu ispeći u pećnici s krumpirom, mrkvom ili drugim korjenastim povrćem-narezati povrće, malo zauljiti, posoliti,ružmarina i timijana i peći. Kad je gotovo pošpricati s malo limunova soka. Ako ne želite rozu boju jela male cikle pečete neoguljene sa ostalim povrćem pa ih poslije ogulite a ak ne smeta mogu oguljene, fino je i jedno i drugo.

Pardon na dugom postu za u biti ništ, ali ja volim ciklu.
Lillies is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 17:53   #38
Polly, mozes probati skuhati varivo od prokulica. Ja nisam, ali recimo, zdinstas luk, mrkvicu, dodas prokulice, malo brokule ili neceg slicnog sto ti pase (da razrijedi okus prokulica) i vodu, skuhas, pred kraj dodas zacine i sok rajcice...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 17:56   #39
Quote:
Lillies kaže: Pogledaj post
ja volim ciklu.
i ja
znači u foliju s njom

to me podsjetilo
gledala sam neki kulinarski tečaj na nekom švapskom kanalu ljetos
i striček je u foliju stavio vrtne šparoge sa malo putra, limunovog soka i krupne soli i gurnuo u rol na 20 min
izgledale su poslije sasvim privlačno
moram probati jer su meni te vrtne kad se skuhaju poprilično bljutave
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 17:58   #40
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Polly, mozes probati skuhati varivo od prokulica. ...
a jesam, ni mi se baš dopalo
jer su sladunjave, gorkaste i dok se unutra skuhaju izvana su već odavno prekuhane

valjda se moram pomiriti s time da to jednostavno nije za mene
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.