Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2011., 22:48   #41
Quote:
The_Mala kaže: Pogledaj post
Nisi čudna uopće. Normalno je da normalna osoba neće pokušavati na silu promijeniti nekoga samo zato da bi mu što bolje odgovarao. No radi se o tome da ne smijemo šutiti kad nam nešto ne odgovara. Time se ništa ne postiže, samo se situacija pogoršava.
Točno to, i zato nikad ni ne šutim, ni o čemu. Jbg, takva sam.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 23:46   #42
Quote:
MonCamarade kaže: Pogledaj post
i ja BIH
kakve veze bosna i hercegovina ima sa temom?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 00:32   #43
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Šta god bio u horoskopu...bijah sa ovnom, i viđe čuda - otvoreno je razgovarao sa mnom o svemu
poanta je pokazati što želiš, možda onda i dobiješ to
Možda je otvoreno razgovarao, ali očito nije davao sve što si pokazala da želiš, jer da jest, ne bi bio bivši
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 01:00   #44
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Možda je otvoreno razgovarao, ali očito nije davao sve što si pokazala da želiš, jer da jest, ne bi bio bivši
Ima i situacija kada jednostavno oboje shvatite i vidite da ne ide, i koliko god vam oboma žao, znate da nema smisla nastaviti . I je, davao je i daleko više od onoga što sam trebala, željela .
Al valjda nema, jer kako je moguće da ima.
I zamisli nešto čudno - s tim istim sam dan danas super prijateljica, znam mu i djevojku koja je super.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 01:32   #45
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Ima i situacija kada jednostavno oboje shvatite i vidite da ne ide, i koliko god vam oboma žao, znate da nema smisla nastaviti . I je, davao je i daleko više od onoga što sam trebala, željela .
Al valjda nema, jer kako je moguće da ima.
I zamisli nešto čudno - s tim istim sam dan danas super prijateljica, znam mu i djevojku koja je super.
Ne ide jer nešto fali ili je nečeg previše,obično nijanse odluče.To mi je normalno da ste si ostali dobri,ne mogu zamisliti situaciju da ne popričam sa svojim bivšim.
Moja iskustva s ovnovima-frendicama,frendovima,dečkom su šarolika, da me znaju "podići na noge" a i oboriti s nogu-znaju..no ,nekako mi je uvijek nedostajala ta neka dublja nijansa...njonjkavosti malo
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 02:11   #46
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Ne ide jer nešto fali ili je nečeg previše,obično nijanse odluče.To mi je normalno da ste si ostali dobri,ne mogu zamisliti situaciju da ne popričam sa svojim bivšim.
Moja iskustva s ovnovima-frendicama,frendovima,dečkom su šarolika, da me znaju "podići na noge" a i oboriti s nogu-znaju..no ,nekako mi je uvijek nedostajala ta neka dublja nijansa...njonjkavosti malo
Primjetih da je većini ovdje nezamislivo sa nekim s kime si prije bio ostati dobar i u kontaktu, čak i prijatelji, zato sam tako napisala. Drago mi da nisi takva
A konkretno nije išlo jer smo oboje bili premladi da neke stvari shvatimo
Imam i među frendovima ovana, i meni su ok uvijek.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger