Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2008., 15:16   #2001
slazem se s oba posta odprije...
a starci su i meni bili u soku prvo,i to velikom,sad su ga prihvatili..a sta mogu drugo? samo treba proc malo vremena i sve ok bude. dobro mi smo vec 4god skupa... ali polako,vrijeme uvijek napravi svoje.
case000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 23:12   #2002
Meni je pedeset i dvije, mojoj partnerici par mjeseci više, joj kako to boli!
andjeo gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 15:08   #2003
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 15:11   #2004
Moj dečko je od mene stariji 16 godina i godine nam sada ne predstavljaju nikakav problem... Ljudi zaboravljaju da je do još prije 200 god bilo normalno da ZREO muškarac stupa u vezu sa dosta mlađom djevojkom... Sada je uvriježeno mišljenje da bi to trebali biti vršnjaci, ali ljudi moji malo razmislite koliko te veze i opstaju.... jako slabo, češća su varanja i neslaganja... Uglavnom, muškarac od 25 (bolje rečeno dečko) nema isti mozak kao i žena od 25.
Neprilagođena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 15:34   #2005
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post


ontopic: najveća razlika kod mene je bila 12 godina. kažu da ljubav nema granice. u početku zaista ne, al s vremenom se jave prevelike razlike u nekim stvarima.
on je trebao nešto što mu ja u onom trenutku nikako nisam mogla ponuditi: brak i djecu.
ne hvala. ne još.

Možda jednom... al sada ne.
najuspjesnija takva veza je ona povrsna.samo sex
kult22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 15:40   #2006
Quote:
Neprilagođena kaže: Pogledaj post
Moj dečko je od mene stariji 16 godina i godine nam sada ne predstavljaju nikakav problem... Ljudi zaboravljaju da je do još prije 200 god bilo normalno da ZREO muškarac stupa u vezu sa dosta mlađom djevojkom... Sada je uvriježeno mišljenje da bi to trebali biti vršnjaci, ali ljudi moji malo razmislite koliko te veze i opstaju.... jako slabo, češća su varanja i neslaganja... Uglavnom, muškarac od 25 (bolje rečeno dečko) nema isti mozak kao i žena od 25.
ISTINA
kult22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 15:42   #2007
Quote:
andjeo gabriel kaže: Pogledaj post
Meni je pedeset i dvije, mojoj partnerici par mjeseci više, joj kako to boli!
to stari!samo udri
kult22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 10:30   #2008
On je 14 godina stariji od mene (27, 41), do njega sam uvijek s vršnjacima bila i mogu reći da sam zaista sretna s tim čovjekom
Slični smo, a opet različiti, dobro se razumijemo, poštujemo i volimo.
Velika je to razlika u godinama, jako velika i svjesna sam mogućnosti da bi mogla relativno rano izgubiti životnog druga no radije biram 15-20 godina sreće, nego cjeloživotno žaljenje i pitanje jesam li se zajeb...
Ako ovo ispadne zajeb...ah well, bar sam probala
__________________
Beer has food value, but food has no beer value...
Fuk Mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 23:59   #2009
imam 16 godina i sve dobre zenske pokupe ovi stariji koji svoje godiste ne mogu zbarit jer su presmjesni....al pod stariji se misli 20-25 i sad smo osudeni na ove druge...kmeeeeeee

>Messblack.com
asshunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 13:39   #2010
Quote:
asshunter kaže: Pogledaj post
imam 16 godina i sve dobre zenske pokupe ovi stariji koji svoje godiste ne mogu zbarit jer su presmjesni....al pod stariji se misli 20-25 i sad smo osudeni na ove druge...kmeeeeeee

>Messblack.com
Sa ovakvim nickom još dugo nećeš moći starije pokupiti...
sanitarni_inspektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:16   #2011
Ima jedna istina,a to je da su mladi seronje, a stari prdonje. Kad prne moja žena lancun zaigra kao more na jugovini ma mi je opet mila iako bi više volio dvije po 25 ili tri po 18. Nemojte se zamarati godinama volite, seksajte i radujte se životu jer ga imate jednog jedinog drugu priliku nećete imati. Muškima držim fige, a vama dame sise!
andjeo gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 09:54   #2012
Quote:
andjeo gabriel kaže: Pogledaj post
Muškima držim fige, a vama dame sise!

Yes please!
__________________
Beer has food value, but food has no beer value...
Fuk Mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 16:05   #2013
Razlika u godinama mi nikad nije predstavljala problem... Ali kad realno razmislim, možda je to jer sam JOŠ mlada . Sad mi možda ne bi smetalo ako je puno stariji, ali sa 40 god ne vjerujem da ću se vidjeti s likom od 60 ili više
Osim ako se sad zajebem, pa ga do tad zavolim...
Salacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 21:19   #2014
Nikad ne reci nikad!Sve godine imaju svoje draži pogotovo kod osoba koje ih znaju nositi na pozitivan način.
andjeo gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 21:29   #2015
Nikad ne reci nikad! Sve godine imaju svoje draži pogotovo kod osoba koje ih znaju nositi kako treba.
andjeo gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 01:27   #2016
Quote:
Jedna Tanja kaže: Pogledaj post
Svakako da medju vama ima onih koji su (bili) zaljubljeni u mnogo starije ili mnogo mladje osobe od sebe... A i ostali, zanima me kako gledate na to? Da li je to normalno ili nije, da li bi vas brinulo misljenje okoline i porodice, sa kakvim namjerama biste usli (ako biste usli) u takvu vezu?...
Moj pozdrav svima...
U vezi mene i mog partnera je razlika 10 godina. Volimo se, a drugi su nas prihvatili nakon ponešto odgovaranja i tako toga.. I mi smo se brinuli, bojali ali to je nestalo. Oboje znamo nositi svoje godine, ne pravimo se mlađima ili starijima i tako se nadopunjujemo.
__________________
"I dodaj svetu malo boje, čudo moje..."
Rujna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 07:53   #2017
Ja osobno mislim da je izazov......
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 07:54   #2018
Samo se ovi stariji dedeki moraju paziti da ne odaberu premlade picke,da ih ne strefi infarkt......
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 07:55   #2019
A vjerujte mi,ovdje kod nas u puli toga ima napretek.....(mislim,toga.,da hodaju cura i covjek koji joj bez beda moze bit djed..)

i jos onda kad se zazvale.fuj,fuj,fuj,fuj,fuj,bljak....::S:S:S
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 21:50   #2020
Tko pljuje, dedek ili picek?
andjeo gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.