Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2008., 09:15   #61
odlicno... zao mi je kaj sam te scimao jer eto meni je bilo tako receno...
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 14:38   #62
Quote:
pobunjenik kaže: Pogledaj post
odlicno... zao mi je kaj sam te scimao jer eto meni je bilo tako receno...
nema veze...bolje bit siguran
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 15:57   #63
btw.USB i PCI kartica se u startu naplaćuju.cijena uređaja ovisi o paketu i trajanju ugovora.
naravno da ti na reklamama to nigdje ne kažu pa suprajz kad dođeš na prodajno mjesto,a u startu za stick moraš dat 195 kn.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 16:13   #64
pa ja sam uzeo 3GB na 2 godine i dobio uređaj besplatno, pardon za 1 kn hehe...pa normalno da uređaj košta...košta svugdi u svijetu :S i ne lažu oni na reklami samo treba dobro slušat...oni kažu "INTERNET VEĆ OD 65kn mjesečno"
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 19:13   #65
da li netko od vas ima problema s ulogiranjem na IM ili neke mail servise?
stavljam to ovdje jer kad se spojim preko drugog providera sve 5,ali preko tele2 mi steka... i to se dogadja vec 2 dana
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 19:10   #66
imam ja isti problem.... evo već treći dan nemogu na mailove.... msn.... uploadat sliku i tako neke stvari...... zvao sam prije pola sata tele 2..... gdje me se prvo htjela na brzinu riješiti ali sam joj rekao da je prije dva dana sve radilo kako treba pa je provjeravala međutim ništa....... kaže da sam prvi koji se pritužio na takvo nešto i da je najvjerojatnije preopterećenje mreže pa da se strpim da oni nemogu ništa (baš me zanima tko će onda) u svakom slučaju tužite im se da to riješe pošto kaže da sam ja prvi kojim ne radi.....
surfanje zasad ide normalno.... kao što je "pobunjenik" napisao preko drugog provajdera sve radi kako treba.......
evo od danas nemogu ni postati na forum nego moram preko drugog provajdera
Tekkeitsertok is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 09:44   #67
evo napokon da sam uspio napisati post ovdje...vec par dana mi je i to blokirano... zvali su me iz tele2 i rekli kako je ipak problem s njihove strane jer su ih ljudi zvali i potuzili se na iste stvari...gmail i msn i dalje ne delaju,ali eto barem mogu na forumima pisati... btw rekli su da ce pocetkom tjedna to sve popraviti
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 15:24   #68
edit jos i dalje imam problema oko postanja...fkt ne znam ali se nadam kako ce ovo brzo srediti
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 10:27   #69
evo ga...koliko vidim rijesili su problem,napokon. samo me zanima hoce li se ovo ponoviti jer prakticno nismo molgi korisiti internet kak spada. isto me zanima hoce li se na koji nacin iskupiti za ovaj propust.
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 20:33   #70
moram reć da sam prezadovoljan brzinom na tele2...imam i vipov net ali tele2 je puno brži (črnomerec)...imam jedno pitanje...zna li netko kako u outlooku postavit outgoing servere jer primam mailove ali ih nemogu slat iz outlooka...
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:07   #71
Meni je veza i brzina OK,ali mi se komp žešće zamrzava od prvog dana korištenja..ima netko taj problem?...i da,koristim safely remove hardware
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 12:57   #72
kak mislis "zamrzava"? nego za racun i ovih 3mj besplatno,dobio sam racun i sad mi nikaj nije jasno...naime oni su mi odbili 190 kn za potrosene mb (nisam presao 1GB) ali i dalje naplatili 125 kn ?!? kaj to znaci da bu nam naplacivali 125kn potrosio cak i ne upalio net i plus ono kaj smo potrosili?
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:20   #73
Quote:
pobunjenik kaže: Pogledaj post
kak mislis "zamrzava"?
Zablokira sve osim neta.Dok je stick prištekan i na netu sam ne mogu otvoriti većinu programa i dokumenata na kompu,ne mogu ga ni softverski resetirati ni ugasiti.Dok nema sticka sve je OK.Više puta mi ni ne želi otvoriti saftly remove hardware.Nekad mi radi samo Chrome a Explorer ne želi.Sve to od kad koristim Tele2.Kaj da radim?
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:25   #74
tel2

evo ja koristim od tele2 stick za internet od 1Gb i odličan je
Blade76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:28   #75
Quote:
pobunjenik kaže: Pogledaj post
kak mislis "zamrzava"? nego za racun i ovih 3mj besplatno,dobio sam racun i sad mi nikaj nije jasno...naime oni su mi odbili 190 kn za potrosene mb (nisam presao 1GB) ali i dalje naplatili 125 kn ?!? kaj to znaci da bu nam naplacivali 125kn potrosio cak i ne upalio net i plus ono kaj smo potrosili?
ti potrošio Mb-e ili ne taj mjesec ti plačaš 125kn
Blade76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 16:23   #76
blade76- to kuzim ali jel to onda znaci da ce svaki mj napisati GPRS prijenos podataka i ispod tu istu cifru navesti kao popust? malo kompliciraju. nego me zanima kaj s onim 3mj besplatnog,jer gore mozete procitati da je netko spomenuo da ima 3mj besplatno, meni je prvo receno da sam oslobodjen naknade,pa su tu rekli da mi koji smo dobili preko rezervacije imamo 3mj besplatno neta uopce...

Ida Bauer-da li mozda koristis kakav sidebar na kompu? jer ne vidim zkj bi ti stekalo,cudno mi je...meni normalno radi mozilla,cak i na IE mi je sve bilo u redu.
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 01:31   #77
Quote:
pobunjenik kaže: Pogledaj post
Ida Bauer-da li mozda koristis kakav sidebar na kompu? jer ne vidim zkj bi ti stekalo,cudno mi je...meni normalno radi mozilla,cak i na IE mi je sve bilo u redu.
Ne koristim..evo npr.hoću pokrenuti TV karticu i ne radi,ištekam stick i odmah se pokrene,ista stvar sa IE i sl.
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 10:24   #78
stvarno ne vidim u cem bi ti mogao biti problem...jesi zvala tele2 sluzbu i njih pitala? jer je ocito da zbog sticka ti steka nkj. mozda da pitanje uputis u hardware sekciju?
nazlost nemrem ti pomoci,ali bum se raspitao jos pa ako nkj nadjem stavim ti tu odg.
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 16:33   #79
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
nemre ti nitko upasti ni na VMC ni na USB.
Budi bez brige!
Ako je ovo istina super,iako neznam zašto nemože upasti,ako neko zna bio bi mu zahvalan .Jedna briga manje,iako ću još neko vrijeme sumnjičavo kontrolirati promet.
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 00:53   #80
vmc je kao lan mreža a ne kao wlan eto zašto ne može upast u mrežu niko....znači kao da imaš modem spojen preko usb-a...nema wireless-a
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.