Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2013., 11:20   #1981
Quote:
Semi80 kaže: Pogledaj post
Užas..beta danas 2260 a prije tjedan dana bila 1571..nije dobro
E tako je sve lijepo bilo krenulo nemogu vjerovat...
Znaći prošli petak na UTZ se vidjela samo gestacijska plod ne,sutra idem opet na UTZ.
Dali ima netko sa slićnim iskustvom a da je ipak sve dobro završilo?
Ne znam sta ti reci, stvarno ne znam sutra utz pa ces vidjeti! Drzi se
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 12:01   #1982
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
svaki stumulirani postupak sam prokrvarila 8-9-10dnt neovisno o progesteronu ( crinone, utrići - ne igra ulogu ).
Uzevši u obzir da se radi o blasticama nije baš neočekivano ili čudno iako cure uglavnom procure tek kad stanu s progesteronom al to ovisi o više stvari pa nema smisla generalizirati. Niti izostanak menstruacije gledati kao simptom koliko god to čudno zvučalo. Jedini pravi pokazatelj je beta a sve ostalo ... je kao se mene pita zanemarivo.

čestitke curama na pozitivnim betama i uzv-ima i sretno nadalje te sretno svima koje još čekaju.
Da, slažem se to sam htjela reći da u slučaju uzimanja progesterona izostanak i nije neki simptom...jedini pravi pokazatelj je beta...
Sunčana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2013., 10:17   #1983
Semi draga, cekam da se javis!! Molim se da je sve u redu!
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 09:01   #1984
Quote:
lilyann kaže: Pogledaj post
Semi draga, cekam da se javis!! Molim se da je sve u redu!
Hej..hej..evo me!
Jučer bila na ultrazvuku nije još sve izgubljeno,nadam se da niti neće biti...sad se uz gestacijsku pojavila žumanjčana vrečica,u petak ponovo beta u ponedjeljak ponovo ultrazvuk.
Otišli smo korak naprijed no rekla mi je doktorica da to neznaći da će i dalje ići tako,da je evidentno da sve kasni da se beta pravilno nedupla da se psihički pripremim na najgore.
Da se možda radi o anenbrionalnoj trudnoći.
Molim se i dalje i imam nade..

Kako si ti Lily kako se osjećaš?
Veliki pozdrav
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 09:01   #1985
Sretan Božić svima!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 10:11   #1986
Quote:
Semi80 kaže: Pogledaj post
Hej..hej..evo me!
Jučer bila na ultrazvuku nije još sve izgubljeno,nadam se da niti neće biti...sad se uz gestacijsku pojavila žumanjčana vrečica,u petak ponovo beta u ponedjeljak ponovo ultrazvuk.
Otišli smo korak naprijed no rekla mi je doktorica da to neznaći da će i dalje ići tako,da je evidentno da sve kasni da se beta pravilno nedupla da se psihički pripremim na najgore.
Da se možda radi o anenbrionalnoj trudnoći.
Molim se i dalje i imam nade..

Kako si ti Lily kako se osjećaš?
Veliki pozdrav
Vidis! samo budi jaka! Ima nade! To su lijepe vijesti!

Ja se osjecam ok, malo su mi unazad par dana pocele neke mucninice ujutro, bez povracanja ali onako kao da hocu! Ostalo ok! Ondosno nis neo sjetim posebno! Idem u petak na utz... Javim sve!

Drzi mi se Semi i blagoslovljen ti Bozic, tebi i tvojima!
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 14:24   #1987
Sretan Bozic svima! Dok se borim s losim mislima, trazim utjehu na netu i medu ljudima koji znaju sto znaci cekati, a pogotovo u ovim trenucima na blagdan kad svi ocekuju da se smijes, veselis, a tebi samo jedno u glavi. Danas je 9. dan od transfera, embriji stari 3 dana.
maku is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 15:57   #1988
Sretan i Blagoslovljen Bozic svima i od sveg srca vam svima zelim pozitivne bete i debele trbuhe u slijedecoj godini
Maku znam kako ti je, meni je 6 dan i vrijeme stoji, ali ipak mi brze prolazi uzbove blagdane. Ja sam nekak zacudjujuce pozitivna i nadam se najboljem ishodu. I tebi drzim fige
ChicChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 20:36   #1989
Quote:
maku kaže: Pogledaj post
Sretan Bozic svima! Dok se borim s losim mislima, trazim utjehu na netu i medu ljudima koji znaju sto znaci cekati, a pogotovo u ovim trenucima na blagdan kad svi ocekuju da se smijes, veselis, a tebi samo jedno u glavi. Danas je 9. dan od transfera, embriji stari 3 dana.
Je čekanje je koma,probaj si misli okupirat,odmaraj se što više,pročitaj knjigu,igraj igrice,pogledaj film seriju na netu za koju nikad nisi prije vremena i sl.Meni je pomoglo isto mi velika okupljanja i duže druženje nisu odgovarali,ali najgore je sjedit,ležat i razmišljat.Moje čekanje i neizvjesnot još traje ja sam na transferu bila 29.11. ponovo idem na ultrazvuk 30.12. no i dalje nedam crnim mislima da me okupiraju..mislim si pokazat će se mrvica!!!

Brzo će doći prva beta svu sreću ti želim!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 20:41   #1990
Quote:
ChicChick kaže: Pogledaj post
Sretan i Blagoslovljen Bozic svima i od sveg srca vam svima zelim pozitivne bete i debele trbuhe u slijedecoj godini
Maku znam kako ti je, meni je 6 dan i vrijeme stoji, ali ipak mi brze prolazi uzbove blagdane. Ja sam nekak zacudjujuce pozitivna i nadam se najboljem ishodu. I tebi drzim fige
Oooo ChicChick pa i meni se nekako čini da tvoji dani sporo idu tek 6, jojjj!!
Bravo za stav tako treba..
sve najbolje!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 20:43   #1991
Quote:
lilyann kaže: Pogledaj post
Vidis! samo budi jaka! Ima nade! To su lijepe vijesti!

Ja se osjecam ok, malo su mi unazad par dana pocele neke mucninice ujutro, bez povracanja ali onako kao da hocu! Ostalo ok! Ondosno nis neo sjetim posebno! Idem u petak na utz... Javim sve!

Drzi mi se Semi i blagoslovljen ti Bozic, tebi i tvojima!
Trudničke mučnine to si za Novu želim ja...jer to može značiti samo jedno

Pozdravvvv
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 08:59   #1992
Cure hvala vam na podrsci. Jucer mi ja zaista bio tezak dan i trebale su mi rijeci utjehe. Jutros sam radila test iz urina. Pokazao je mali blijedi plusic i dao mi snage da izdrzim do bete. Sretno nam svima!
maku is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 09:07   #1993
Quote:
maku kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam na podrsci. Jucer mi ja zaista bio tezak dan i trebale su mi rijeci utjehe. Jutros sam radila test iz urina. Pokazao je mali blijedi plusic i dao mi snage da izdrzim do bete. Sretno nam svima!
Bravooo! znaci danas ti je 10 dnt, ma ok, a sam radila 12.
Kada ces na betu?

Drzi seee!
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 09:32   #1994
Quote:
maku kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam na podrsci. Jucer mi ja zaista bio tezak dan i trebale su mi rijeci utjehe. Jutros sam radila test iz urina. Pokazao je mali blijedi plusic i dao mi snage da izdrzim do bete. Sretno nam svima!
super budi pozitivna neka ti se plusići nastave!!!
Semi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 10:06   #1995
Quote:
maku kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam na podrsci. Jucer mi ja zaista bio tezak dan i trebale su mi rijeci utjehe. Jutros sam radila test iz urina. Pokazao je mali blijedi plusic i dao mi snage da izdrzim do bete. Sretno nam svima!
Odlicno!!! Cestitam na plusicu
Eh da je meni jedan plus
ChicChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 10:12   #1996
Quote:
ChicChick kaže: Pogledaj post
Odlicno!!! Cestitam na plusicu
Eh da je meni jedan plus
Hoce, hoce, samo hrabro!
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 10:41   #1997
Betu cu u ponedjeljak 30-tog. Doktorica je rekla nista do 2.1. al ne mogu ja do tad izdrzat. Ma ici cu i 2. i jos sto put ako treba :-).
Lillyann drzim fige sutra za uzv! I tebi Semi80 u pon! I tebi ChicChick za isti plusic kao i moj!
maku is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 15:07   #1998
Quote:
maku kaže: Pogledaj post
Betu cu u ponedjeljak 30-tog. Doktorica je rekla nista do 2.1. al ne mogu ja do tad izdrzat. Ma ici cu i 2. i jos sto put ako treba :-).
Lillyann drzim fige sutra za uzv! I tebi Semi80 u pon! I tebi ChicChick za isti plusic kao i moj!
Sretno cure na UZV. I ja na betu idem 02.01., al ja sam po prvi puta sad totalno cool i mislim da cu izdrzat
ChicChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 17:57   #1999
Quote:
ChicChick kaže: Pogledaj post
Sretno cure na UZV. I ja na betu idem 02.01., al ja sam po prvi puta sad totalno cool i mislim da cu izdrzat
Ej nisam citala od jučer,stalno smo u djiru...meni beta 3.1.simptoma nema, ali sam cudo pozitivna pa kako bude, pon ću pisati a onda ovisno o tome dalje
Tena789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 19:12   #2000
Quote:
Tena789 kaže: Pogledaj post
Ej nisam citala od jučer,stalno smo u djiru...meni beta 3.1.simptoma nema, ali sam cudo pozitivna pa kako bude, pon ću pisati a onda ovisno o tome dalje
Mene vec dva, tri dana neki grcevi love, inace nista. Uostalom nemam vremena bas puno razmisljati o tome jer stalno imam ili neke goste ili ja letim okolo, mozda sam i radi toga ovak cool
U proslom postupku sam sizila, tulila... ovaj put sve kontra
ChicChick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.